Erotická poviedka

Jano

Zase ťa doviezol z nákupu ten Jano. Už som ti povedal, že nemáš k nemu sadať do auta. Už roky po tebe slinta. Viem to, v krčme hovoril, že raz budeš jeho. 

Neodpovedala som mu, len v duchu som si predstavila, že čo by povedal keby vedel, že som už bola jeho. Nie raz, ani nie dvakrát. Už vie, že v stredu chodím na nákup do Tesla vždy o šiestej večer. Dnes už mal nakúpené a zobral mi vozík. Pozrela som sa naňho a on kľudne povedal. Budem ti tlačiť vozík, no nepozeraj, teraz len vozík. Nakúpila som veľmi rýchlo. Ani neviem či všetko. Pri pokladni nebola veľká rada a tak sme boli von, raz-dva. 

Zastali sme v lesiku na našom mieste a ja som zostala prekvapená keď Jano vybral z kufra deku a vankúšik. 

Nepozeraj takto to bude pohodlnejšie a auto nás schová. Poď. Išla som a moja ruka hneď bola na jeho rázporkom. Áno jeho vtáčik tam mal málo miesta. Zhodil si nohavice aj slipy a nadvihol mi sukňu. Pritlačil sa cez nohavičky o moje lono a ja som si ich dala rýchlo dole. Ani neviem ako a bola som úplne nahá. Prechádzal mi žalúdok po mojej kundicke, iba kúsoček vošiel do dierky a potom po klitorise a bradavkách. Moje telo sa vonilo, stehná rozťahovali z úst mi vychádzali vzdychy a panev sa dvíhala od zeme a kundicka sa rozťahovali a zalievala teplou šťavou. Poď dnu, vydralo sa mi z úst.

Nie ešte nie. Ešte sa s tebou program. Tak krásne sa mi ponúkaš, tvoje telo sa tak nádherne vlni a zasa vošiel dnu ale len kúsok, moje nohy ho objali okolo pása, ale bol silnejší a nedokázala som ho vtiahnuť dnu. Áno takto sa mi páčiš, taká ziadostiva, taká nadržaná. Takto rozpálená má rajcujes. A zasa mi prešiel po bradavkach, klitorise a zrazu bol dnu v celej jeho parade. Silno a hlboko až som zvýšila. Prirazil asi dvakrát a ja som ho zaliala celého. 

Z úst sa mi vydralo, vidíš teraz ťa utopim a ty sa ani nespravis tak dlho si sa hral, že som nevydržala.

Neboj, ja si ťa rozpálime, dnes budeš mať orgazmov veľmi veľa. Si tak krásna a viem, že Viktor sa ťa ani nedotkol. Chvastal sa tým somár, ani nevie aký má doma poklad. A jemne mi hladkal môj pahorok. Sklonil sa k mojej kundičke a jazykom mi dráždil klitoris, vošiel do dierky, vylízal mi ju a prešiel na klitoris. Prsty vošli do mojej pošvy a presne  vedeli kde je môj bod G, krásne ho masirovali až mi stálu všetky chĺpky na tele. Otočil si ma pritlačil zadočkom k jeho lomu, postlacali prsia pohral sa s bradavkami a ja som cítila ako mu rastie jeho krása. Moja panev sa začala prehybat a doslova ponúkať sa mu. Pustil mi prsia a chytil ma za panev. Moja hrut bola na deke a on ma jemne hladkal po zadku, jemne vchádzal do mojej kundičky a ja som mu rukou masirovali vajíčka. Jeho úd rástol a pohyby sa zrýchľovali. Začala som mu prirazat a bolo počuť len plieskot jeho vajiciek i môj zadok a naše vzdychy. Ešte jeden, druhý áno treti, jeho telo sa vystrelo ako lúk a z úst mu vyšiel hlasný vzdych. Zvalil sa na môj chrbát a dlho som cítila jeho váhu tela a uvolnijuci sa úd.

No čo čumiš, počúvaš má. Jasné ti hovorím, že do jeho auta nepôjdeš a nepôjdeš. 

Prebral má Viktorov hlas. 

A prečo by som nešla. Veď ty ani len na nákup so mnou nejdeš. Ako si na dôchodku len do kŕčmi chodíš, to je celá tvoja práca. 

Robíš sa ako by si mal sto rokov. 

A koľko má vlastne ten Jano rokov, dokázal by ma ešte pretiahnuť.

Jano, ten už nie, veď je odomňa o 5 rokov starší.

Prosím, o 5 rokov.

Áno.

Keby si ty vedel, čo ten ešte dokáže, v duchu som si pomyslela a zobrala tašky zo zeme. Ani ten nákup mi nezanesieš do domu. Povedala som nahlas.autor: AlžbetkaAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>