Erotická poviedka

Splnený sen

Roky jej utiekli ako voda. V mladom veku ovdovela a druhý vzťah bol omyl. Porodila dcéru, ktorú vychováva sama. 

Všetci jej hovoria, že nevyzerá na svoj vek, ale ona vie svoje. To, čo si po nepodarenom vzťahu odriekala jej chýba a cesta týmto životom sa kráti.

Ano, túži prežiť ešte krásne milovanie a urobí pre to všetko. Vie, že už nezažije jeseň života s mužom po svojom boku, ale chce sa milovať. Nie,nikto nevie čo ju trápi, tá veta z úst lekára ju naštartovala. Ano, chce zažiť krásne milovanie a nič viac a nič menej. Nikto by to nepochopil. Všetci by jej hovorili, že ma robiť hento a takto. Že treba skúsiť všetko, veď medicína dnes je na vysokej úrovni. 

Nie, ona sa chce len milovať a zažiť podobne chvíle ako za mladi so svojím manželom. Dala si inzerát a odpovedala na rôzne ponuky. Boli rozne, ale jedného si vybrala. Nepísal veľa, len sa opytal, čo hľadá. Odpovedala mu stručne a pravdu: "Môj sen bol mať domček a záhradu. Zostarnúť vedľa muža, prebúdzať sa vedľa neho. No ušiel mi vlak. Teraz sa chcem len krásne pomilovať a zažiť more orgazmu. Chcem cítiť mužské telo všade a chcem si užiť milovanie".

Zvláštna odpoveď. Ešte niečo také som nepočul. 

Prečo zvláštna, som spontánna a romantická. Odpovedám na tvoju otázku. Ak sa ti to páči ok, ak nie ideme ďalej.

Dobré tak kedy a kde sa stretneme.

U mňa v byte na budúcu wekend, môže byť.

Áno. Prídem.

A prišiel. Bol krásne opálený a jeho modre oči svietili životnou energiou. 

Dali si pohár šampanského a skončili v kúpeľke. Vaňa bola plná voňajucej vody a osvetlená sviečkami. Pozeral sa na ňu ako sa vyzlieka a vchádza do vane. Nehovorili nič. Podišiel k nej a rukou jej jemne prechádzal po celom tele. Našiel jej mušličku a jemne ju pohladzal. Jej klitoris sa zväčšoval a bradavky sa postavili ako gombíky. Jeho ukazovák vbehol do dierky a aj druhy aj tretí prst. Jemne ju prstoval a ona ho objala okolo krku. Naklonil sa nad vaňu a bozkali sa. No ona urobila niečo spontánne a už boli vo vani obidvaja. Nezostalo mu nič iné len si vyzliecť mokré šaty. Vošiel k nej do vane ale umývanie bolo rýchle. Vyšli von a ona sa mu ponúkla hneď odzadu sklonena nad vaňou. Ich telá boli mokré a kupelkou sa ozývalo plieskanie a vzdychanie. 

Utreli sa navzájom a išli do spálne. Kľakla si k nemu a jemne sa hrala s jeho penisom a vajičkami. Bozkávala, lizala a cmuľala mu ho ako najlepšie lízatko. Neodolal a položil ju na posteľ. Roztiahol jej nohy a vychutnal si jej mušličku. Najskôr ju lizal dookola a potom cmuľal jej zdureny klitoris. Jazykom vbehol do dierky a potom portami. Jej telo reagovalo ako struna. Panev sa dvíhala a klesala, z úst jej vychádzali vzdychy, cmulala si svoj ukazovák a prechádzala ruku raz po svojom tele a zas po jeho chrbáte. Pritiahol si jej lono bližšie a vošiel hlboko jemne do jej vagíny. Jeho žaluď zacítil krčok jej maternice a po pár takýchto pohybov aj krásne teplú tekutinu. A práve to ho vzrusilo a jeho penis podrástol a pohyby sa zrýchlili. Jej pošva ho jemne objala a zacítil jemne vzťahy. Už sa nedokázal zadržať a vystriekol hlboko do nej.

Stiahla ho na seba a prežívali postupné uvoľňovanie svojich tiel.

Nalial šampanské a podal jej pohár. Vypila ho na dúšok a jemne sa k nemu pritulila. 

Nie to nebol koniec. Milovali sa ešte a každá poloha bola iná a vzrušujúca. 

Keď odchádzal, vôbec sa mu nechcelo. Spýtal sa: stretneme sa ešte.

Zaváhala a jej odpoveď bola. Prečo nie, ak budem žiť, môžme si taký wekend zopakovať.

Srandista, prečo by si nemala žiť, veď si plná energie. 

Áno, som. Dala mu bozk a zatvorila dvere.autor: AlžbetkaAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>