Erotická poviedka

Moja prvá trojka

Ako každé ráno som sa zobudila, osprchovala, navliekla uniformu a išla do školy. Dnes nám mali predstaviť nášho nového procesora biológie.

Zastavila som sa u môjho najlepšieho kamaráta Ruda. A počkala ho pred dverami. On je strašný metrosexual. Na svojom vzhľade si dával vždy záležať. Bol bisexual. Nikdy som mu to nezazlievala páčil sa mi a ja som sa páčila jemu. No nechceli sme si pokaziť kamarátstvo. Vymenili sme si zopár bozkov a  vášnivých dotykov. Ale dosť o tom.

Ako sme kráčali Rudo mi začal rozprávať o jednom chalanovi menom Tomáš. Vravel že je síce o niečo starší a skončil práve pedagogiku. Ropraval mi ako si vymieňali fotky a pri tom pohľade som zvlhla. Celú cestu do školy som myslela že aké by bolo si to užiť s nimi. Páčila sa mi predstava vidieť Ruda s iným chlapom. Ušiel mi mierny ston. A on sa zasmial. Vedel na čo myslím a ja som vedela na čo myslí on keď som sa mu pozrela na návrate nohavice. Vošli sme do triedy a obydvaja sme ako keby dostali facku. Pred tabuľou stal náš sexi Tomáš. Na Ruda sa usmieval od ucha k uchu. Zazrela som na neho a buchla do boku.

Pozrel sa na mňa a dal mi pusu na čelo. Sadli sme si do lavíc a celý čas som tých dvoch sledovala. Neustále si museli naprávať svojich kamarátov lebo aj cez nohavice som si všimla aký sú tvrdý.Hltali sa pohľadom. Tiekla som z nich a zašla rukov na svoju mušličku a jemne ju dráždila. V tom zazvonilo všetci sme odišli okrem tých dvoch. Zistila som že mi chýba moja polovička. Tak som sa tam vrátila. Cez okienko som videla ako sa má seba vrhli. Tomáš začal Ruda nadržané bozkávať. A Rudo mu celý ten čas hladil vtáka. Usmiala a zvlhla som znova zároveň. Tie nohavičky budem musieť vyhodiť. Tomáš si kľakol pred Ruda a začal ho fajčiť. Tak profesionálne že som mala chuť byť tam a pozorovať ho z blízka. Rudo mal celý čas zavreté oči. Zrejmé si to ten zradca uzival. Keď sa Tomáš znova vrhol na jeho ústa a vtákom sa opieral o jeho bruško. Rudo otvoril oči a zahľadel sa priamo do nich. Ukazal Tomášovi mojim smerom a ten sa usmial a pobozkal ho. Rudo otvoril dvere a stiahol má dnu obaja sa má mňa vrhli a dotýkali navzájom. Ja som už bola taká mokrá že stačilo len prirazit a urobili by ma. Obaja sa vrhli na moju mušličku a začali ju striedavo lízať bozkávali sa pri tom a ja som to nemohla vydržať urobila som sa im. Zastonali. Rudo bez váhania ho do mňa zasunul tvrdo bez všetkých zábran pobozkal ma. Z mojej stavicky Tomáš natrel rudkovi dierku a pomali mu zasuval svojho vtáka dnu. Rudo priadol. V živote som ho šťastnejšieho nevidela.

Pozrel sa na mňa a povedal mi že teraz má všetko po čom túžil. Obaja nabrali na tempe Tomáš prirazal do ruda ako maniak. A Rudo má svojou veľkosťou dostával do orgazmov. Zrázu obydva vytiahli svojích vtákov a prikázali mi nak si sadnem na ruda obkročmo ten si ma napychol. A potom zo zadu do mňa vošiel Tomáš zapistala som. Obydvaja mi hneď zakrili ústa a začali sa bozkávať. Búšili do mňa ako zvieratá. Tomáš ho zo mňa vytiahol zastal si nad Ruda ktorý neprestaval so mnou. Vopchal mu vtáka do úst. Sal ho. Cítila som že to ide už na nás všetkých. Rudovi som povedala nak so mňa vynde no pritiahol si ma ešte hlbšie. Vystriekal mi celú moju jaskyňku. A Tomáš sa mu urobil do úst.

Všetci traja spotený sme sa spametavali čo sa stalo. Keď sme sa obliekli. Tomáš pobozkal Ruda. A Rudo mi dal bozk na čelo a povedal že teraz som už len jeho. Ďalej si to rozdávame takto v trojke. z Rudom tvorím pár ale nevadí mi keď si to rozdáva aj s Tomášom. Tomáš ma svoj život a nás berie len ako zábavu. Milujem nás život.

autor: Baby MAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>