Erotická poviedka

Štvorka - 1. časť

Petra a Martina boli dlhé roky najlepšie kamarátky. Rovnako aj ich priatelia, Mišo a Paľo sa dlhodobo kamarátili, keďže obaja pochádzali z rovnakej dediny.

Petra, 22 ročná hnedovláska s veľkými hnedými očami, šarmantným úsmevom a akurátnou postavou, (tuku navyše na nej nebolo, nebola zároveň ale ani vyslovene vychudnutá) s krásnymi vytvarovanými prsiami akurát do dlane, chodila s Mišom 2 roky. Počas toho zoznámili svojich kamarátov, a tak sa aj z Martiny a Paľa stal párik. Martina bola od Peti o rok staršia, mala dlhé čierne vlasy, užšie hnedé oči, vyšportovanú chudú postavu, k tomu ale výrazné prirodzené trojky, na ktoré bola patrične hrdá. Napriek tomu, že Maťa a Paľo boli párom kratšie, boli z hľadiska sexuality o čosi skúsenejší. Chalani mali každý piatok zvyk chodiť na biliard do baru neďaleko bytu, kde bývala Maťa s Paľom. Väčšinou využili tento čas aj baby, aby prebrali babské reči pri pohári vínka. Nebolo tomu inak ani minulý piatok.

"Ako to inak u vás teraz klape v posteli?", spýtala sa Peťa bez okolkov Martiny.
"U nás teraz perfektne, skúšame nejaké nové veci, veď vieš že Paľo rád experimentuje a ja sa rada prispôsobím."
"Nooo, veď aj my by sme aj čosi nové poskúšali, len obaja sme menej skúsení a asi aj preto sa každý z nás trošku bojí aby to nedopadlo katastrofou."
"Pozri sa, keď obaja viete že ste v niečom začiatočníci, tak to tak musíte brať a keď sa vysktyne aj trápna situácia tak čo, nič sa nedeje. Iste, to že Paľo už čo to zažil je výhodou, to priznávam, ale keď aj ja niečo nové skúsim a nie som v tom hneď dokonalá, tak sa nerúcam", snažila sa Maťa motivovať svoju kamošku a dodala, " a čo také by si rada vyskúšala a bojíš sa toho?"
Peťa chvíľu zaváhala, pohrávala sa s vínovým pohárom v ruke, odpila si a napokon sa priznala:" Chcela by som skúsiť anál. Počula som, že je to super a láka ma to, len sa bojím, že to bdue bolieť. Vy to robíte pravidelne, že?" Maťa sa pousmiala a prikývla hlavou. Po chvíľke ticha prehovorila:"Paľo je na to úžasný, vie presne ako na to. Keby si chcela, môže ťa v tom zasvätiť, čo povieš? A kľudne aj dnes večer, mám taký nápad pre chlapcov." Doširoka sa uškrnula, dopila pohár vína a povedala Peti:" Utekaj do sprchy, pôjdem potom aj ja, na dnešný večer nezabudneme." Peťa, u ktorej už víno tiež zapôsobilo neváhala a utekala do kúpelne.

Chalani sa v dobrej nálade po nejakom tom pivečku vrátili asi o hodinku domov. Mišovi bolo síce divné, prečo mu Peťa volala kedy prídu, lebo nikdy to nerobila, ale ochvíľu to vypustil z hlavy. "Budúci týždeň ťa rozbijem, dnes si mal len šťastie, ledva si držal tágo v ruke a aj tak ti každá guľa padla. Si si vyčerpal šťastie na celý rok." "No to vieš, kto umí, ten umí", doberali sa kamoši. Mišo vošiel do obývačky, ktorá bola prázdna, kým Paľo išiel do kúpelne. "A kde sú baby?", spýtal sa do prázdna obývačky vysoký svalnatý blondiak. "Tu nie su", odkričla z kúpelne počas umývania rúk o čosi nižší, ale tiež svalnatý, potetovaný Paľo. Mišo sa vydal teda hľadať dievčatá, zamieril do veľkej kuchyne. Tam zostal stáť s otvorenými ústami:"Pali, našiel som ich, poď rýchlo, toto musíš vidieť", zakričal na druhý koniec bytu. Paľo si cestou ešte oklepával ruky od vody a zastal pri Mišovi a rovnako mu padla sánka. Maťa s Peťou sedeli na kuchynskej linke, obe úplne nahé, nohy vyložené na linke a roztiahnuté do maxima, tak aby obe prezentovali svoje čerstvo vyholené, navoňané mušličky. Len tam sedeli a usmievali sa.

Prvá prehovorila Maťa:" Čaute chlapci, pripravili sme si pre vás malé prekvapenie. Peťka mi spomínala, že sa Miškom trošku hanbia skúšať nové veci, tak som myslela,že by sme im v tom mohli trošku pomôcť zbaviť sa strachu." "Tak to nie je veri zlý nápad, a čo také si vymyslela?" spýtal sa Mišo, ktorému už medzičasom v trenkách navrela poriadna hrča. Rovnako aj Paľov vták sa pýtal von zo svojej klietky. "Nechajte sa prekvapiť", zahlásila Maťa a zoskočila z linky. Peťa ju hneď nasledovala. Každá kľakla pred svojho partnera. Obe hypnotizovali očami svojich mužov počas toho ako im rozopínali rifle a sťahovali trenky. Mišovi vyskočila jeho výbava ako pružina a Peťa sa ho ihneď chopila. Jemne začala jazykom oblizovať penis, kde cítila prvé vytekajúce šťavičky zo zaluďa. Jednou rukou ho začal pritom jemne masírovať, druhou sa venovala jeho miešku, ktorý jemne stláčala medzi prstami.

Po chvíľke si zasunula penis do úst pocítila, aj keď sa to už dzalo nemožné, ako ešte trochu narástol. Začala ho poriadne sať pričom nezabúdala na prácu jazykom na ktorom cítila čím ďalej viac semena. Maťa rovnako oslobodila Paľovu pýchu z nohavíc. Jeho penis bol o čosi kratší, ale zase hrubší ako Mišov. Maťa neváhala a hneď si frajerovho vtáka zasunula čo najhlbšie do úst. Celý ho oslintala a silno ho sala a cítila ako vyteká semeno zo žaluďa. Postupne pripojila aj silnejšie honenie. Paľo miloval zasúvať hlbko do krku a tak zatlačil svojho vtáka na doraz do Matinej pusy, pritlačil si jej hlavu k svojmu lonu až jej začali vytekať sliny z úst, následne povolil a Maťa sa mohla nadýchnuť. Pritom jej vytiekla zmes slín a semena na prsia, kde si ich porozotierala a utrela si vybehnuté slzy. Nasledovalo druhé kolo, Maťi sa opäť celé ústa zaplnili Paľovim vtákom až ho cítila v hrdle a čakala kým jej uvoľní hlavu aby sa mohla znovu nadýchnuť. Vedel ale presne kedy je ten moment aby prestal. Ďalšia dávka slín so semenom zaplavila Matine prsia. To si všimla Peťa, ktorá jej začala jednou rukou rozotierať tekutiny po hrudi, kým druhou honila Miša. Paľo v tom dostal chuť zasunúť ho do krku aj Peti. Chytil ju za hlavu a pritiahol si ju k svojmu vtákovi.

Baby hneď pochopili čo sa má stať, Maťa sa presunula pred Miša a nestrácala čas, hneď si vzala Mišov nabudený penis do úst. Sala mu ho podstatne intenzivnejšie ako Peťa a Mišo sa od vzrušenia celý prehol ako pocítil tú slasť. Maťa bola ozaj špičková. Zvyšovala postupne rýchlosť a rukou do toho perfektne honila Mišovho vtáka. Ten vedel, že toto dlho nevydrží. Medzitým Paľo začal doslova šukať ústa Peti. Robil to ale spočiatku jemne, len pokiaľ sa dalo, postupne ale pritláčal svojho vtáka hlbšie a hlbšie, až napokon bol v Petinich ústach až po koreň. Peťa mala čo robiť aby sa nadýchla, aj jej sliny so semenom vytekali ústnymi kútikmi,ale vydržala. V tom tlak Paľovej ruky na jej hlavu povolil a mohla sa nadýchnuť. Po krátkom výdychu sa to zopakovalo. Paľov vták zmizol v Petinich ústach, tá ho cucala a cítila ako sa napína. Paľo vedel, že už to nevydrží. Vedel ale aj že takú dávku semena rovno do krku Peža nezvládne, rýchlo teda svojho krásavca vytiahol z úst a v tom momente začal striekať obrovskú dávku semena na Petine prsia, ktorej semeno stekalo po brušku až k rozkroku ako sa kľačiac na zemi zaklonila. Pri pohľade na ostriekanú frajerku to nevydržal ani Mišo a začal striekať Mati rovno do úst. Tá na to bola pripravená  a všetko prehltla. Dala pusu Mišovi na vtáka a zahľadela sa na pomaľovanú kamarátku. Nahla sa k nej a začala jej zlízavať semeno z tela. "Môžem, nie? Veď je to šťava môjho frajera", povedala Maťa, Peťa sa usmiala a zaklonila sa aby si užila oblizovanie kamarátkou.

Keď po semene na tele nezostali ani stopy, pozrela Maťa na chalanov a povedala,"A teraz by sme si hádam zaslúžili odmenu aj my." To sa už všetci 4 presúvali do obývačky, kde sa dievčatá posadili zo roztiahnutými nohami na konferenčný stolík. A chalani už vedeli čo robiť.

autor: roboAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>