Erotická poviedka

Nahradila som matku

Odkedy sme pochovali mamku bolo všetko na mne. Mala som síce 16 ale stále som nebola dospelá aj keď ma tak všetci brali. Rodina bola ďaleko a otec chodil do práce. Mala som doma dvojročnú sestru a nemohla som chodiť nikam. Zo školy rovno po ňu do jaslí, nakúpiť, doma sa postarať o malú, navariť a upratať. Peňazí sme nemali nazvyš. Bývali sme v trojizbovom byte na okraji mesta. Ja som mala izbu sama a v spálni bola manželská posteľ aj s postieľkou. Spával tam môj otec s malou sestrou. Jeden deň mal otec poobednú a malá mala veľké horúčky. Celý deň som ju mala na rukách a keď malá zaspala, od únavy som zaspala aj ja v rodičovskej spálni na posteli.

Zobudila som sa v noci na príjemný pocit v mojom podbrušku. Cítila som prsty v mojom vnútri a dlaň ako mi tlačí na podbruško nech cítim dotyky viac... dych sa mi zrýchlil a matne som vnímala kde som. Užívala som si tieto pocit. Dlho som chlapca nemala ale panna som už nebola. Ked som si uvedomila, kde som, videla som môjho otca ako leží nahý pri mne a vráža mi prsty TAM neskutočnou rýchlosťou. Ja som bola nahá tiež, neviem ani kedy ma vyzliekol. Vôbec som vtedy neriešila kto je on a kto som ja, že je to zlé a nesmie sa to. Automaticky som ho chytila za penis a začala rukou posúvať hore a dolu. V tom sa presunul medzi moje nohy a penis nastavil pri vchod do mojej kundičky. S nádychom ju začal plniť, cítila som každý centimeter jeho penisu, žaluďom mi ju otvoril a posúval sa ďalej. Bez okolkov si ma bral ako svoju ženu.

Prstom mi masíroval klitoris a ja som sa z nedostatku takých dotykov urobila skoro okamžite. Po pár zásuvoch som cítila známe pulzovanie. Každé jedno napnutie bolo dokonalé. Ľahol si na mňa a ja som ho objala nohami. Boli sme ticho len som cítila to pulzovanie vo mne. S každým napnutím jeho penisu som jemne vzdychla, načo sa on usmial neskutočne nežne. Chcel niečo povedať, no dala som mu ukazovák na ústa a potom som ho Pobozkala. Pochopil to. Keď penis prestal do mňa striekať a pulzovať stále nezmäkol. Pri tom nedostatku sexu sa ani nedivím, že ho mal stále tvrdý. V tom ma jeho silné ruky objali a zdvihli bez toho aby zo mňa vykĺzol. Zamieril rovno do nášho sprchovacieho kútu v kúpeľni. Pustil teplú vodu a oprel ma vykachličkovanú ľadovú stenu. Moja pička ma pálila od neustáleho tlaku jeho veľkého penisu no ten ľadový pocit odviedol moju pozornosť aspoň na chvíľu. V tom ma otec nadvihol na svojom penise, cítila som ako zo mňa vyteká jeho semeno aj s mojimi šťavami. Pevne ma držal za zadok a ja som mala nohy okolo jeho bokov a ruky okolo krku aby som nám uľahčila toto spojenie. Bol nežný, jemný, užíval si každý milimeter mojej zamatovej pičky.

Vypĺňal ma a pomaly pridával na tempe. Potom ma zložil jemne na zem, otočil chrbtom k sebe a vtlačil ho do mňa zozadu. Potom ma vystrel a držal ma za prsia jednou rukou a druhou blúdil po mojom tele až kým nezastavil na klitorise. Začal ma šukať v neskutočnom tempe až mi moje prsia poskakovali, v tom prišiel môj orgazmus a on do mňa zase striekal v nedokončených prúdoch. Jeho penis ma rozťahoval na maximum a moja pička hltala jeho spermie v prúdoch. Zotrval vo mne najdlhšie ako vedel a počas toho ma bozkával po krku a masíroval mi prsia. Ked jeho penis trochu zmäkol otočil si ma a začali sme sa bozkávať pod nekonečným prúdom teplej vody v krásnom objatí. 

Vôbec som nemyslela na to, že to je incest. Zažila som prekrásny zážitok s mužom, s mojim otcom a ani zďaleka nebol posledný. Odteraz som sa stala jeho ženou aj v tomto ohľade, plne som nahradila matku.  

V tom nás vyrušil plač malej. Od teraz už našej malej. Nášho dievčatka. 

Ale otec chcel ešte syna, dediča, podľa jeho slov. Dostane ho? 

Pokračovanie nabudúce.... ak budete chcieť samozrejme. autor: KristeenAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>