Erotická poviedka

Zrelá milenka

Veľa mladých mužov priťahujú staršie ženy. Či už len kvôli sexu, alebo aj na vzťah. A ja ku ním patrím. Neviem, koľkým sa aj podarí takú ženu "zbaliť", no ja som mal to šťastie, že sa mi podarilo so zrelou ženou naviazať vzťah. Nestálo ma to veľa námahy a som rád, že som to mohol zažiť.

          Mal som vtedy 24 a ona 47 rokov. Čiže rozdiel bol dosť markantný. K tomu mala aj rodinu. Nebudem nudne rozpisovať detaily, ale v skratke poznali sme sa z práce, celkom dobre sme si rozumeli už skôr, občas sme sa stretli, ale vždy to bolo len kamarátske rozprávanie sa, mohla sa mi vyžalovať a podobne. Fyzicky sa mi páčila, hoci keď poviem, že bola nejako extra krásna, tak klamem. Bola menšej postavy, trochu bacuľatá (no ako som neskôr zistil, telo mala dosť pevné z cvičenia), stredné prsia. Taký priemer. Najviac sa mi páčila jej tvár, veľké modré oči, plné pery a malý noštek. Vlasy mala husté, hrdzavej farby, po plecia. Skrátka, mala niečo doseba.

          Ku bližšiemu kontaktu došlo raz, keď sme spolu raz v lete išli do kina. Už skôr sa mi sťažovala, že jej vzťah s manželom je na bode mrazu a týkalo sa to aj sexu (hovorili sme si vštko, bol medzi nami otvorený vzťah). Keď som bol po ňu, tak sa v aute trochu rozkecala.
          -Vieš, už ma to takto ani nebaví. Naposledy som s ním niečo mala pred dvoma mesiacmi. Jemu to už asi tak nechýba, alebo ho už možno nepriťahujem, no ja ešte nie som taká stará, aby som už na sex nemyslela,- zasmiala sa nie veľmi presvedčivo.
          -Tak možno mu to nedávaš dostatočne najavo,- odpovedal som na jej sťažnosť.
          -No ako mu to viac mám dať najavo? Veď keď ho čakám nahá v posteli, začnem ho bozkávať najlepšie, ako viem a on mi povie, že sa mu chce spať, otočí sa mi chrbtom, čo s tým mám robiť? Ale nejdem ťa tým zaťažovať, mne je jasné, že ti je to jedno,- potľapkala ma po nohe a už o tom nehovorila, ako keby sa hanbila, že mi to povedala. Vtedy som ešte ale nebadal nič zvláštne v jej správaní.
          Filmy začal o deviatej a skončil chvíľu po jedenástej. Mal som v pláne ísť rovno domov, no keď sme išli nazad ku autu, tak mi povedala: - Počuj, je celkom teplo a príjemne. Nepôjdeme sa ešte trochu prejsť?-
          -Ale jasné, prečo nie, aspoň si trochu natiahnem nohy,- súhlasil som s jej návrhom.
Tak sme sa prechádzali, v meste už skoro nikto nebol. Ona mlčala, ako keby nad niečím premýšľala, tak som sa jej na to opýtal: -Je ti niečo?-
          -Páčim sa ti?- opýtala sa ma dosť priamo.
          -Ale áno, si pekná žena,- povedal som a neklamal som pri tom. Páčila sa mi.
          -A myslíš to vážne, alebo ma len utešuješ? opýtala sa ma s neveriacim tónom.
          -Naozaj úprimne ti hovorím, že sa mi páčiš,-
Pozrela sa mi do očí, trochu sa pousmiala, bez slova sa ku mne priblížila (ja som chcel najprv cúvnuť, ale ostal som stáť), postavila sa na špičky a pobozkala ma na pery. Úplne ma to vyviedlo z miery, no bolo to také úžasne príjemné, že som jej bozk opätoval. Naše jazyky sa prepletali a ja som na chvíľu ani nevedel, kde sa nachádzam.
Potom sa odtiahla.
          -Poď rýchlo, viem o jednom mieste,- povedala a zvodne sa pri tom usmievala. Nemal som v pláne odporovať.
          Išli sme nazad do auta a ona ma navigovala na miesto za mestom, kde nikto nechodil a mali sme tam súkromie.
Hneď, ako som vypol motor ma začala vášnivo bozkávať.
          -Poď na zadné sedadlá, tam to bude pohodlnejšie,- navrhol som jej.
Keď sme sa presunuli dozadu, začali sme sa vyzliekať. Mal som pocit, že sa hanbí, tak som jej pomohol.
Bozkávali sme sa, dotýkali sme sa navzájom a bolo to krásne. Jej prsia neboli najväčšie, zato však mali pekný tvar a boli pevné tak, že by jej mohi závidieť aj mnohé mladšie ženy.
Ľahla si na chrbát a ja som začal jemne dráždiť jej bradavky, pri čom začala vzdychať. Bozkával som jej bruško a zišiel na oblasť bikín. Jej broskynka bola zarastená, vôbec sa tam dole neholila. Bolo to veľmi vzrušujúce. Môj jazyk zachádza, medzi jej chĺpky a hlbšie medzi jej pysky, kým nenašiel klitoris. Bola nádherne vlhká. Jej vzdychy boli stále hlasnejšie, až kým nedosiahla úžasný vrchol. Chvíľku som počkal, potom som si na ňu ľahol a vsunul do nej môj stoporený nástroj. Bolo mi krásne. Vášnivo sme sa milovali a bozkávali pri tom. Striedal som tempo, nechával ju vydýchnuť. Keď už mala pocit, že to na mňa ide, tak mi do ucha pošepla: -Pusti to pokojne do mňa.-
Ja som plynule zrýchľoval a potom som sa dokončil. Bol to dovtedy najvzrušujúcejší sex, aký som zažil. 
Ako keby mi čítala myšlienky, tak s úsmevom povedala: -Bolo to úžasné.-
Potom som ju odviezol domov. Na rozlúčku ma ešte raz krásne pobozkala. 

          Tento "vzťah" trval len chvíľu, sex sme si zopakovali len pár krát, no vždy to stálo za to. Nakonie sme obaja uznali, že by to nefunovalo a ostalo to pri kamarátstve. Odvtedy už prešla nejaká doba a už sa skoro nestretávame. No občas mi chýba.

autor: MichalAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>