Erotická poviedka

Spolužiačky 4

Podelím sa s vami o ďaľší môj zážitok zo školy. Ešte som o nej nepísal, ale už som párkrát pretiahol spolužiačku menom Sofia. Má tmavohnedé vlasy a nosí tesné čierne rifle, v ktorých je pekne vidieť jej riťka.

Nedávno som s ňou mal sex v telocvični. Poslednú hodinu sme mali telesnú výchovu a ja som Sofii povedal, nech ide so mnou do telocvične, keď už tam nikto nie je. Už bola prezlečená a zasa mala na sebe tie jej úzke rifle. Bola trochu zmätená, ale asi aj tušila, prečo som ju tam teraz zobral.
"Som trochu spotená... Ale dala som si deodorant, takže by to nemalo byť cítiť," povedala a zasmiala sa.
Ja som jej nedpovedal a len ju chytil za zadok.
"Chcel by si si tú moju riťku trochu prezrieť?" spýtala sa a pritisla sa ku mne.
"Chcel by som."
Vtáka som mal už stvrdnutého. Začali sme sa obchytkávať a ja som dostal chuť jej najprv trocha semena nastriekať aj do hornej diery.
"Choď na kolená. Vyfajčíš mi ho," prikázal som jej.
Poslušne to spravila. Otvorila ústa a vystrčila jazyk. Ja som vytiahol penis a ona si ho hneď chytila do rúk. Milujem jej jemný dotyk na mojom vtákovi. Usmievala sa a začala mi ho honiť. Mal som ho stvrdnutého najviac, ako sa dalo. Bol som strašne nadržaný a už som jej ho chcel vsunúť do úst. Chytil som teda jej hlavu a začal ho tam vsúvať. Najprv to išlo ľahko, ale čím hlbši som išiel, tým ťažšie to bolo. Mala ho už v hrdle. Začala vydávať vzdychy, ale ja som nepovolil. Strčil som jej tam celých 18 centimetrov. Bolo počúť tlmené výkriky. Začal som ju šukať do hrdla, vyťahoval som ho a dával naspäať. Pri vytiahnutí dostala vždy chvíľu na nadýchnutie. Ozývalo sa vzdychanie a zvuky slín. Nakoniec som jej pustil hlavu a nechal ju sa viac nadýchať.
"No poď mi ho fajčíť!" skríkol som na ňu.
Hneď si môj penis chytila do rúk a vložila do pusy. Začala ho fajčiť tentokrát sama, ale nedávala si ho tak hlboko. Penis som mal celý od slín, až to stekalo na zem. Fajčila mi ho a potom mi začala cucať gule. To sa mi tiež veľmi páčilo, no po chvíli som zacítil, že sa idem urobiť.
"Daj si ho znova do úst. Úplne celého. Alebo to mám znova spraviť ja?"
Dala si ho teda do úst sama a pomaly si ho tam strkala celého. Musela sa trochu premáhať, lebo dať si tam 18 centimetrov nie je ľahké. Keď už bola skoro pri konci, chytil som jej hlavu a začal ju tam prudko šukať. Pri vyvrcholení som ho zatlačil čo najhlbšie a vystriekal som jej tam kopu semena.
"Pekne to prehltneš."
Prehltla to, ale potom sa na chvíľu rozkašľala.
"Zbožňujem, keď mi tam nastriekaš tvoje semeno. Strašne rada ho papám." povedala so zvodným úsmevom.
Išiel som k nej na zem a začal ju vyzliekať. Keď mala dole vrch, začal som jej chytať jej peknú riťku. Pleskol som ju a ona zavzdychala. Dal som jej dole rifle a nohavičky. Bola v doggystyle pripravená na to, že ju idem šukať.
Hladkal som jej riťku, naslinil si prsty a začal jej nimi prechádzať po vagíne. Vzdychala slasťou.
"Chcem v mojej mušličke cítiť tvojho veľkého vtáka," povedala.
Mal som ho znova tvrdého ako kameň a začal som jej ho tam vsúvať. Vzdychala počas toho a keď už tam bol celý, chytil som ju za vlasy.
"Ošukám ťa ako neposlušnú štetku."
"ÁÁnoo, prosím, sprav to."
Držal som ju za vlasy a začal trtkať. Hneď som išiel stredným tempom. Ona tíško vzdychala. Bola dosť vlhká, preto šukanie šlo ľahko. Po chvíli som pridal na rýchlosti.
"Takto to potrebujem!" zakričala.
Zaťahal som ju za vlasy a ona vydala ďaľší výkrik.
Prirážal som silno a spýtal sa jej: "Chceš, aby som sa povenoval aj tvojej riťke?"
"Áno, pocápaj mi ju!"
Jednou rukou som jej držal vlasy a druhou som ju začal plieskať. Obidve polky, až boli červené. Ona pritom dosť vzdychala a kričala, robilo ju to ešte viac nadržanou.
Zrýchlil som ešte viac a ona už ani nevládala vzdychať. Ja som začal cítiť, že už sa blížim k orgazmu.
"Urobím sa ti do pičky, dobre?"
"Mhm," dostala zo seba na súhlas.
Pleskol som ju ešte raz, zaťahal za vlasy a surovo ju šukal.
Začala zo seba vydávať naozaj silné a hlasné vzdychy a medzi nimi zakričala: "Sprav sa mi tam. Nastriekaj mi tam toho veľa. Nech ma to oplodní."
Ja som vtáka vrazil najhlbšie, ako sa dalo a urobil sa. Mal som ešte dosť plné gule, takže som tam toho nastriekal dosť.

Sex spolu sme si znova užili. Určite to nebolo poslednýkrát.

autor: -Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>