Erotická poviedka

Pachy tela

Dávnejšie som si priznal že by som mal navštíviť psychológa.  Okrem tých klasických problémov čo má človek bežne, som riešil jeden sexuálny. Dlho som sa odhodlával na prvý krok, sadnuť si za počítač , pozrieť si v okolí psychológov, recenzie od ľudí a podobne. Chcel som si vybrať dobre a zodpovedne, a hlavne človeka ktorému budem môcť dôverovať a povedať svoje najhlbšie skryté starosti a túžby. Z celého zoznamu psychológov z okolia som si vybral ako inak ženu, nie preto aby som na ňu mohol niečo skúsať, to mi ani nenapadlo,ale preto že žene sa dokážem akosi ľahšie zdôveriť. Našiel som jednu asi 35 ročnú na fotke sympatickú ženu, so skvelími recenziami, a tak som vytočil jej čislo a volal som aby som sa mohol objednať na sedenie. Dvihol mi to veľmi príjemne znejúci ženský hlas, predstavila sa mi a ja jej , rozpačito s napätím som jej oznámil že by som rád využil jej služby, načo mi veselo odpovedala že to nie je problém, a termín som si dohodol o 2 týždne. Keď uplynula táto doba, na ceste k nej som premýšlal či to nezruším , či naozaj potrebujem jej pomoc, a podobné zajačie umýsli som nakoniec zažehnal, až som sa ocitol pred dverami jej kancelárie. Bola to polyfunkčná budova, na zvončeku som si našiel jej meno a zazvonil, zhlboka som sa nadýchol, a čakal. Ozval sa mi ten istý príjemný ženský hlas ako v telefóne.
 ,,Dobrý deň, pán Peter?" 
,,Áno, dobrý deň, prišiel som na dohodnuté sedenie."
Otvorila mi dvere, a poslala ma hore na prvé poschodie že už na mňa čaká. Vo dverách stála veľmi sympatická žena, špinavo blond,štíhla s trochu vačším a  gulatým zadkom, a pevnými stehnami, s peknou ženskou postavou, a milým úsmevom. 
,,Teší ma, Júlia, nech sa páči,pokojne si sadnite." 
,,Tiež ma teší, Peter, dobrý deň.
Usadil som sa v pohodlnom kresle, ona si sadla oproti mne, usmiala sa a opátala sa čo ma teda trápy, že počúva. Zhruba som jej povedal moje bežné starosti, stres v práci, financie, slabá dôvera v seba, neschopnosť dlhodobého vzťahu, detstvo a podobne. Ani neviem ako hodina bola za nami, počúvala ma, pýtala sa, a prebiehalo to skôr ako rozhovor s priateľom,a nie sedenie u psychológa. Odchádzal som so skvelým pocitom, a dobre naladený do ďalších dní, a tešil sa na ďalšie sedenia čo som mal pred sebou. Vôbec som nelutoval že som sa konečne odhodlal, a začal riešiť svoje starosti. Dva týždne ubehli ako voda, a s nadšením som šiel na ďalšie sedenie. Opäť ma nesklamalo, pomohla mi spraviť si plán ako všetko zvládať postupne, upokojila ma, povzbudila a dodala mi sebavedomie. Začal sa mi k lepšiemu meniť život, znova som pociťoval radosť zo všedných dní, pracoval na sebe a rástol. Stále som sa ale neodhodlal povedať jej o mojej sexualite všetko, tam som videl nedostatky. Asi po troch mesiacoch terapií, prišlo k tomu že som pozbieral odvahu, a už si vybudoval dôveru aby som to dostal zo seba. Od začiatku sedenia vycítila že chcem niečo povedať, no netlačila na mňa, tešilo ma že nie je násilná a necháva mi priestor a čas. A tak som začal.
,,Viete, hmm, je tu vec ohľadne mojej intímnej stránky za ktorú sa hanbím. " 
Celý červený, s pohľadom do zeme, a potom na čele som čakal jej reakciu. 
,,Môžete mi o tom povedať ak chcete Peter, to čo sa tu povie, to tu aj ostane,a navyše som počula už rôzne veci, a určite sa nemusíte hanbiť, a báť sa toho že by som vás súdila, spolu sa pokúsime dostať na koreň veci."
Všimla si moju reč tela a stud, a jej slová mi pomohli prekonať strach a tak som začal.
,, Mám rád v sexe netradičné veci za ktoré sa hanbím, spaľujú ma, a nedokážem im odolať, a keď uspokojím chtíč, cítim sa zahanbene, zvrhlo, a trápim sa." 
So zaujatým pohľadom sa na mňa zadívala, bola ticho a po chvílke sa spýtala. 
,,O aké veci presne ide? Vśimla som si že niečo predomnou skrývate, ale chcela som vám dať čas, aby ste sám povedal o čo sa jedná. "
Tichým hlasom, so zadržaným dychom som teda spustil: ,, Veľmi sa mi páčia vône, keď si možem dlho a zhlboka privoňať k ženskému rozkroku, jej zadku, a hlavne ak je aj spotená, a tak 2-3 dni neumytá, tiež sa mi páči ak môžem ženu sledovať pri cikaní, ak by som mohol omočiť ja ju,aby ovoniavala aj ona mňa, tiež aj tvrdši sex, keď som na ženu v určitej miere násilný, predstava že si s ňou robím čo chcem že ju znásilňujem. Ale hlavne tie pachy ma dokážu dostať do varu,a keď je žena pekne zarastená na intímnych miestach."
Tak a bolo to vonku, hľadela na mňa, ale nie s odporom ale chápavo,nič si z toho čo som povedal nezapisovala, usmiala sa a upokojila ma. 
,,To že sa vám páči takýto fetiš, nie je nič výnimočne, ľudia majú aj extrémnejšie nutkania, ste normálny muž, a spolu sa naučíme prijať túto vašu súčasť vašej osobnosti aby ste boli sám so sebou v pohode." 
Po jej slovách som sa hneď cítil lepšie, a vzbudil som jej zvedavosť, začala sa pýtať na moje skúsenosti, a čo som pri nich prežíval. Tak som sa rozrozprával, a povedal jej všetko, bolo to oslobodzujúce, môcť sa s niekým podeliť o tieto potlačované pocity. Rozprával som jej ako som mal priateľku ktorá mala rada keď som ju tvrdo znásilňoval, ako som sa nemohol nabažiť jej vône, ako som jej bral nohavičky aby som si k nim mohol privoniavať. Ale  ako som  nikdy nezažil čo by som chcel, aby boli špinavé a poriadne cítiť, ovoniavať jej zadok, vymočiť sa jej do úst, aby mi ona olizovala moj spotený zadok, penis od semena.Vidieť ako jej steká moč cez jej chlpaté ohanbie. Že niekedy si ovoniam aj svoje trenky špinavé a tá vôňa sa mi páči, ale že to nie je úplne to čo chcem,mať ženu čo mi dopraje jej vôňu a naopak si užije tú moju. Nikdy som nezašiel tak ďaleko, nenašiel partnerku ktorá by to mala podbné ako ja. Ako počúvala moje slová, začala sa červenať, asi ju zaskočila moja úprimnosť. 
,,Chápem vás Peter, to čo mi popisujete dokážu byť veľmi silne stimulujúce podnety, vzrušenie z niečoho akoby zakázaného to ešte znásobuje, a možno vás to prekvapí, ale v minulosti ľudia oveľa viac fungovali na pachoch,  cítiť feromóny a rozpoznať ich znamenalo nájsť si vhodného a kompatibilného partnera, vedieť  podľa vône kedy je žena plodná, ostalo to po našich predkoch v našich génoch. Viete že je tiež mnoho žien ktoré si tiež keď ich nik nevidí privoňajú k svojim nohavičkám po celom dni v práci a tá vôňa ich vzruši, ale svojim partnerom to nepovedia lebo by ich odsúdili na základe spoločenských dogiem, a tak majú zo seba tiež zahanbujúce pocity? "
,,Viem že určite sú, aj keď ich je málo ale sú, a preto je to také vzrušujúce a vzácne, nájsť takú ženu je pre chlapa ako ja skutočným požehnaním. "
Usmiala sa na mňa, a súhlasne prikývla. Dodala že aj pre takú ženu je to šťastie, ak si nájde chápavého partnera s ktorým robia s dôverou aj tieto veci ktoré sú ich súčasťou a podporujú sa navzájom.  V tom som sa ani neviem prečo, opýtal trochu nezdvorilo osobnú otázku.
,,A vy máte partnera s ktorým ste šťastná, a dôveruje si navzájom a poviete všetky túžby? "
Ostala ako obarená, a začervenala sa, nečakala otázku toho typu od klienta. 
,,Mám úžasného manžela, je chápavý a srdečný, starostlivý a pozorný."
,,Aha, a prečo mám pocit že je tam nejaké ale, pani Júlia?"
,,Keď už sme úprimní k sebe, hmm, ale tam naozaj je, a to v intímnej oblasti, nedokážem sa mu zdvôveriť s mojimi túžbami, je to veľmi slušný muž, a ja by som si prišla ako úchylná. "
,,Júlia, som rád že ste úprimná, vážim si to, a aj keď ste môj terapeut, ak sa chcete zdvôveriť, rád si vás vypočujem, a ostane to medzi nami! "
Už to nebol rozhovor klient a terapeut, ale debata dvoch ľudí, potreli sa hranice a ona začala hovoriť  o svojich problémoch, asi preto že mala pocit že mi môže veriť a že jej budem rozumieť. 
,,Keď ste prišli Peter, a postupne ste mi opisovali čo vás trápi, chápala som to až priveľmi dobre, preto som hovorila že sú aj ženy ktoré majú rovnaký fetiš, ale manželovi sa nedokážu priznať. Aj psychológovia sú iba ľudia, a majú svoje úchylky,a starosti, ešte som nemala pacienta ktorý má tak podobné túžby ako ja, až sa mi nechcelo veriť, po našich sedeniach som mala čo robiť aby som utlmila vzrušenie. "
,,A aké máte skúsenosti vy Júlia? Manžel by to asi nepochopil, a poznáte ho dosť dobre aby ste to vedeli. Darmo, nie je to ľahké nájsť človeka ktorý má rád tieto veci."
,,Skúsenosti nemám žiadne, jedine že si niekedy v kúpelni ovoniavam svoje nohavičky a strašne ma to dokáže vzrušiť. Presne tak, manžel je veriaci, a toto by bolo pre neho neprijateľné. Ja som tie túžby v sebe potláčala, ale ako ste prišiel, vynorilo sa to na povrch a silnie to. Neviem čo mám robiť, som zmätená, a to ma štve, mala by som si vedieť poradiť. A vám pri tom radím ako sa brať takým akým ste, a byť spokojný so sebou aj svojim fetišom. Som ako pokrytec. "
,,To je v poriadku, sme len ľudia, som nesmirne rád že som našiel osobu, ženu ako ste vy a že sa môžem zdôveriť, tak hlavu hore, máte pekný úsmev a ten sa vám hodí oveľa viac, ste normálna zdravá žena!"
V tom zazvonil zvonček, bol to ďaľší klient, ani sme si neuvedomili že už vypršal môj čas. Obaja povzbudení sme sa rozlúčili, navrhol som si potykať, a ona súhlasila. Vten deň som bol nadšeny a strašne nadržaný z nej, napísal som jej sms či pre mňa nemá skorší termín, že by som nerád čakal dva týždne.  Odpísala mi že o štyri dni môžem prísť, večer o piatej. Nemohol som sa dočkať kým Júliu zase uvidím, na nič iné som nemyslel, odratával každú hodinu do stretnutia. Konečne tu bol deň D, keď ma privýtala bola krásne oblečená, mala sukňu a dekolt, a celá žiarila. Pýtala sa ma ako som pokročil, ja jej ako to vníma, a vravela že mám pravdu, že chce prijať seba samú takou ako chce. Počas stretnutia som si odbehol na wc, keď som odchádzal boli sme obaja strašne nadržaní, pri odchode som ju pohladil po tvári, objal, a odišiel. Potom som jej poslal sms že som jej na wc nechal prekvapenie. Boli to moje nosené trenky, silne citiť a navyše na nich bolo zachnuté moje semeno. Dlhšie neprichádzala odpoveď, až asi po dvoch hodinách mi pípla sms. 
,,Musela som si to spraviť v práci, taká vzrušená som ešte nikdy nebola, mala som tvoje trenky na hlave a zhlboka dýchala, nemohla som sa ten vône nabažiť."
Bol som nadšený, a hneď si ho pri te predstave vyhonil, písali sme si zvrhlé sms, a neubehli ani dva dni, a mala voľny termín, tak som sa zastavil.
,,Ahoj Júlia, veˇmi som sa teba tešil, ako sa ti páčilo moje prekvapenie? " Podpichol som ju.
,,Veď dobre vieš, nemohla som sa nabažiť toho pachu tvojho rozkroku, semena, a zadku, a stále nemôžem, nikdy som nič podobné nezažila."
,,Chcem aj ja cítiť tvoje nohavičky, tie čo más teraz na sebe, pekne sa postav, poriadne si najprv pošúchaj zadok aj mušličku, nech sú pekne voňavé a špinavé, daj si ich dole nech ich môžem zhlboka ovoňať. "
Poslúchla ma, keď si ich vyzliekala všimol som si že má krásne chlpatú mušličku, podala mi svoje nohavičky, boli  vlhké a vzadu bol hnedý flak od jej zadočku. Poriadne som sa nadýchol a bol ako v siedmom nebi, tá podmanivá vôňa jej tela ma úplne dostala, vytiahol som na prasknutie tvrdý penis a začal si ho honiť. 
,,Poď privoňaj si k nemu, je celý od semena, ako som si nad tebou robil pár dní dobre.Pekne  mi ho ocucaj ty zvrhlá psychologička, ja si budem užívať tvoje špinavé prádielko."
Kľakla si na kolená, začala mi ho ovoniavať, nemohla sa nabažiť, zašla aj nižšie smerom k zadku a poriadne zhlboka dýchala. Už som to nemohol vydržať, chytil som ju, stiahol jej sukňu, a vychutnával si pachy jej mušličky a zadku, lízal ako odušu. Potom som ju chytil za vlasy, nacpal jej ho do pusy, a pretahoval ju. 
,,Nechaj otvorené ústa, niečo odomňa dostaneš."
V tom ju zasiahol silný prúd moču, a ona si to nechala stekať na oblečenie, niečo z toho vypila, a hladkala si jej voňavú mušličku z ktorej sa začal liať tiež prúd moču, keď som skončil nemohol som to vydržať, postavil som ju, strčil ho odzadu do nej do tej ocikanej chlapatej kundičky, a ako som ju šukal, prstoval som jej prdelku a ovoniaval si prsty. Už to bolo tu, kvantum semena som pustil priamo do nej, ako cítila horké semeno, dostavil sa orgazmus. 
,,Pred sprchou mi napíš ako ti voní mušlička vystriekaná od mojich spermií, moja zvrhlá krásna Júlia."
Odvtedy sme sa videli aspoň dva krát týždenne, užívali sme si spoločnosť toho druhého, pachy spotených nôh, neumytých genitálií, močili na seba, tvrdé šukanie, a tešili sa zo života ako nikdy pred tým. 


autor: MinotaurusAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>