Erotická poviedka

Teenky z posilky

Nieje to tak dávno čo som začal po dlhej pauze cvičiť. Kúpil som si permanentku do posilky kde chodí asi väčšina ľudí z nášho mesta. A naozaj top baby. Bolo čo pozerať každý tréning. A takmer vždy sa mi ku koncu zdvíhal vták v trenkách. Tak som si ho zvykol vždy po tréningu vyhoniť v spoločných sprchách. Veľmi ma zaujali najmä mladé baby okolo 18 rokov, a to najviac dve kámošky Bea a Alexa.


Alexu by som opísal ako trošku hanblivejšiu babu no na 18 rokov pekne vymakanú. Dlhé hnedé vlasy až po zadok, ktorý bol mimochodom luxusný, vždy v sprche som si predstavoval ako jej lížem prdelku.

Pekná, mladučká v tvári hnedé očka a prsia trošku menšie no pevné.  Keď cvičila drepy bol som fakt z nej mimo. Dokonca som si raz medzi sériami musel odbehnúť na wcko vystriekať sa.    


Bea bola premňa ešte príťažlivejšia, keďže som mal radšej baby ktoré bolo začo chyťiť nie tučné ale radšej kilko naviac ako menej. Bola o niečo vyššia ako Alexa, blond vlásky krásne veľké modré oči. Prsia a aj zadoček väčší ako Alexa. Na jej fotkách som si ho honil takmer každý večer. 


Tretia baba bola Lívia, tá bola na pola mulatka, miešana krásna tmavá pleť štíhla postava výsoká menšie prsíčka a chutnučka riťka. Lívia sa s Alexou a Beou nekamarátila ale tiež chodila v ten čas cvičiť. 


To bola taká moja top trojka v posilke, pri ktorých by som určite neváhal aj keď mám dlhý šťastný vzťah s priateľkou. Vedel som, že sú to baby 10 rokov mladšie ako ja takže som ani nič neplánoval skúšať. Lenže čo osud nechcel tak sa stalo a do roka som sa zblížil so všetkými troma babami z posilky.


Prvá sa mi do cesty priplietla Alexa, cvičil som ako obvykle, poriadne som si daval do tela, keď zrazu ma niekto poklepe po pleci, obzrel som sa a za mnou Alexa. Zhodil som slúchadla a spýtal som sa čo potrebuje. Ahoj chcela som vedieť ako dlho tu ešte budeš cvičiť. Aha, povedal som. Len teraz som začal takže sa môžeme striedať. Začali sme sa baviť o cvičení, potom o strave a stále sme sa mali o čom. Po nejakých 7-8 razoch sme fakt vyzerali ako pár. Medzi sériami sme oddychovali a kecali spolu. 

Na 18 rokov to bolo fakt vyspelé dievča. Dokonca sme sa aj pri vyšších váhach istili a práve vtedy sa to stalo. Už asi dva týždne som nemal sex ani som sa nejako nestihal spraviť sam. Alexa cvičila drepy a ja som jej pomáhal, keď som videl ten fajnučky zadoček vyšpúlený namňa musel som si ho v gatiach napravovať lebo sa mi tlačil hore. Myslel som, že si to Alexa nevšimla ale všimla v zrkadle ktoré bolo oproti. Usmievala sa a už som pochopil z čoho. Keď sme docvičili spýtala sa ma či sa mi to stáva často a zasmiala sa. Začervenal som lebo to bolo premňa trápne trošku a povedal som, prvý krát. Alexa povedala, no tak za 5 minút príď ku prezliekacim kabínkam. Pri pomyslení nato čo sa asi bude diať s touto fajnučkou 18nastkou som si musel sadnúť a skýť svoju erekciu. Stál mi asi 5 minút vkuse.

Dobehol som do kabínky Alexa stála v nej, pohladila ma medzi nohami, vták bol hneď hore. Stiahla mi kraťasy a aj boxerky a povedala, uuu ten je chutný a ako ti zomňa stojí zasmiala sa. Vzala ho do ruky a začala sťahovať predkožku dole hore pomaličky, už mi aj tiekla trošku šťavička. Spýtala sa ma či sa mi to páči. Povedal som, že to robí veľmi dobre nech pokračuje. Asi po minúte honenia som začal striekať na jej rúčky. Alexa sa usmiala a povedala noo tak veľa som toho nečakala. No a ja som sa už pustil do sťahovania jej legínok no stopla ma. Nie nie dnes som pomohla ja tebe nabudúce ak to budem potrebovať môžeš pomôcť ty mne. Netrvalo ani týždeň a Alexa ma znovu vyhonila no ja som sa jej opäť nedotkol. Prešiel mesiac a ja som bol už 4 krát krásne do výstreku vyhonený 18nastkou a to som za cele 4 roky vzťahu nespravil nič podobné, žiadny prešľap.


Aj keď to bolo super tie honky no stále som mal strašnú chuť na takú mladú mušličku. Ďalší týždeň mi to už nedalo. Honila mi ho ako obvykle, no a zrazu som sa jej spýtal, mohol by som sa ti konečne odvďačiť ja? Bude sa ti to páčiť uvidíš. Keď ja neviem ja sa hanbím. Neboj sa naozaj to bude príjemne.   


No dobre, odvetila. Viac mi nebolo treba stiahol som jej legíny spolu aj s gaťkami a zaboril som sa jej medzi nohy hlavou. Bože ta chuť bola neopísateľná. Zozačiatku trošku slaná lebo sme boli obaja pekne spotený po tréningu ale potom som sa nevedel, odlepiť od jej mušličky, poháňalo ma to jej stonania.   

Lízal som ju asi 15 minút, keď som prestal pritiahla si moju tvár k svojej a dala mi poriadnu pusu a povedala, to bolo to najkrajšie v mojom živote. Už sme sa išli obliekať, keď sa otočila s nahou riťkou kumne, neovládol som sa a začal hľadať zozadu jej mušličku a tlačiť sa dnu. Alexa sa absolútne nebránila a držala ba dokonca ešte viac vyšpúlila ten jej chutnučký sexi zadoček. Do 2 minút som sa jej vytriekal na riťku obliekli sme sa a išli preč. Už som sa tešil na ďalší tréning po víkende ako si to zopakujeme ale to sa mi cez víkend stala úplne nečakaná vec. Ak sa Vám môj príbeh páčil budem pokračovať...autor: -Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>