Erotická poviedka

Sex v sprche

Po dlhom a namáhavom roku sme opäť zamierili na dovolenku. Tento krát sme ale neisli sa s Dominikou ale s celou rodinou na take rodinne stretnutie ktore sa konava každých 5 rokov.

Vždy sa zlezie cela rodina a vidíme aj tých ktorých večšinou nie nakolko nieje možné sa stretávať stále kedže každý býva niekde inde a sme ďaleko od seba. Tento krát sme vybrali chatu v takom ako keby kempe bola to chata pre 30 ľudí takže sme sa zmestili akurát. Prišli sme takmer všetci bratranec nemohol co ma celkom mrzelo lebo s ním som si vždy dobre rozumel ale slúbil že príde niekedy k nám domov pozrieť. Uložili sme sa do izieb a ja s Dominikou sme vyfasovali izbu na prízemí čo bolo celkom fajn pretože sme nemuseli lozit po schodoch a sprchy boli v pivnici takže sme to mali blízko aj tam. Ako isiel deň každý trochu popíjal a nálada sa stupňovala ja moc nepijem a Dominika tiež nie tak sme skončili len na miešaných drinkoch ktore sme si pre istotu robili sami aby sa nás nesnažili opiť.

Prišla noc a už sa každý začal rozliezať do izieb a postupne začali chodiť do spŕch. Nechali sme najskôr nech sa osprchuju s malimi deťmi nech môžu ist co najskôr spať potom sme chceli ist na radu mi ked nás predbehli najstarší členovia výpravy a nám ostalo posledné možné miesto takže sme išli naspet do izby a čakali. Naraz sme začuli ako niečo začalo vrzgať po chvilke sa to stupňovalo a mi sme pochopili že niekto kto býva priamo nad nami si to riadne užíva asi ich nenapadlo že v drevenej chate bude všetko počuť.

Ja som zostal s toho úplne nadrzany a chcel som si vrznuť tiež. Jemne som sa otočil k Dominike a zacal ju bozkávať podporená alkoholom bola pohodlnejšia a ihneď sa na mna nalepila a bozkávanie mi operovala. Rukou som jej prešiel po krku a jemne som pokračoval dole k jej krásnym pevnim trojkam ktore už pomali začali vykukovať s pod tieločka ktore mala na sebe a moc z nich nezakrilo. Vytiahol som jedno a zacal ho jemne hladiť prstami po jeho okraji a postupne som sa prepracoval až k jej dvorcom a už viditeľne stojacim bradavkam ktorý som sa zámerne vyhýbal pretože viem že ked ju takto rozdrazdim tak ich bude mat extrémne citlivé. Opustil som jej ústa zobral som jednu kozenku poriadne do oboch roku a silno ju stlačil s bolo tak aby bola úplne návreta okolo dvorcov som následne zacal krúžiť jazikom a ona začala jemne vzdichat.

Ked už začala šmatlať po mojom nástroji vedel on že už ma dosť a začína ju svrbiet buchtička do ktore ho potrebuje dostať. Jazikom som v richlosti prešiel po bradavke a ona slastne výdichla pršalo som sa na bradavku a začal som ju poriadne jazikom opracovávať medzitým si ona prepracovala cestu k môjmu nabehnutemu vtakovy a začala ma honit. Zrazu niekto zaklopal na dvere zo slovami sprcha je voľna môžete ist. Pozrel som na ňu ona na mna pobozkala ma a začala sa stavať a hra osusku normálne som nechápal čo robí však som ju mal tak krasne spracovanú uz ju stačilo len naraziť. Zohla sa do kufra a nieco zobrala ukázala mi pritom krasne prdelku a kundicku. Na sebe mala sukničku a pod ňou nič pretože sme chceli už predtým ist do sprchy tak si dala nohavičky dole.

Pozrela na mna a povedala mi ak ju chceš tak pod somnou do sprchy na nic som neváhal a letel som po uterák div som si nohy nepolámal. Už sme vošli do kúpeľne ktorá bola cela zaparena od predchádzajúcich ľudí ktorý si dopriavali sprchu pred nami. Prišiel som k Dominike zo zadu stiahol som si trenky a môj stojaci vták sa zacal tlačiť pod jej sukničku keď ma odtlačila nechýba ti náhodou niečo a až vtedy mi došlo že som si z izby nezobral šprcku. No som to ja ale debil už som otváral dvere ked ma chitila za ruku počkaj ja som zobrala a už ju otvárala. Tak už som aspom vedel čo robila v tom kufri. Zobrala ju do ruky jemne sa zohla a začala ju pomali rolovať na môjho napnuteho vtáka natiahla ju len kúsok za žaluď aby držala chcel som ju dotiahnuť viac ale len povedala nie nechaj ju takto. Otočila sa oprela sa o umivadlo a vyspulila na mna tu krásnu prdelku roztiahla si ju jednou rukou a ja som zbadal tu jej úžastnu kundu. Krasne sa jej otvárala a naokolo mala prales vo nútri mala krásny kundi maz ktorý som videl ako si ju roztiahla. Na nič som nečakal a priložil jej vtáka na jej otvor a pomaličky začal zasuvat ona kundičku poriadne stiahla a kondom sa naroloval sám na môjho vtáka ako som do nej vstupoval vytiahol som ho z nej a spravil to zasa a potom zasa bol to úžastny pohľad ako sa jej kundička prispôsobuje môjmu vtakovy ako sa postupne rozťahuje a mne dovoľuje v vnikať s ľahkosťou do jej útrob. Pustila si prdelku ktorú si celí čas držala aby som mal krásny výhľad a oredklonila sa ešte viac aby som sa jej dostal až na dno kundy ked budem mat lepší prístup.

Zacal som vrážať poriadne tvrdo a netrvalo dlho a uz jej kunda dávala najavo ze bude hotová ako bola zohnutá zobral som ruku a zo sporu ju zacal richlo robiť na klitorise stačili dva tvrdé prirazi a moja ruka ked dosiahla orgazmus. Vytiahla sa z vtáka klesla z zemi ako sa jej podlomili kolená ihneď som sa zohol inej a chitil ju. Po chvilke to odznelo dala mi krásny bozk dlhy a hlboký bozk a povedala mi krasne ďakujem už som to moc potrebovala. Zodvihla sa pozrela mi medzi nohy. Potiahla ma s ňou do sprchy rozmaznala mi aby som si sadol a ona mi poskytla kundicku nachvíľu na lizanie poriadne so jej ju očistil. Chutila skvelo a vždy som ju rad vylizal kto by si nedal tak skvelú vec ako je stavicka s kundicky a ta vňouna kundicky sa nedá z ničím zameniť. Ked uz bola poriadne vičistena zacal som jej tam strkať prst nech ju znovu spravím ale to ma zastavila že jej stačilo ale ja som ešte stále neni.

Otočila sa a ako som sedel začala na mna zosadať. Nasmerovala mi vtáka priamo tam kde som ju oredchvilkou vylizal do čistá a už som bol v nej objala ma nohami a začala sa pomali pohybovať dopredu a dozadu bolo to úžastné poloha bola síce v malej sprche namáhavá ale účinná. Krasne ma robila a ja som ju držal za chrbtom aby mohla bit trosku prehnutá nech do nej ľahšie vnikám zdvihla ruku a pustila sprchu. Voda nás začala oblievať bola tepla a neskutočne ma to vzrušovalo ešte viac ako som bol. Pomali začala zrichlovat prirazi a už ma šukala ako nejaká mašina ktorá potrebuje poriadne vymrdat. Do uška mi začala šepkať ako sa jej to páči takto ma robiť že ju to hrozne dráždi v pičke a chcela by sa ešte raz spraviť.   Snažil som sa prehnúť čo najviac nech môže využiť každý milimeter môjho vtáka pre jej slasť. Netrvalo dlho a už mi šepkala že už bude nech sa spravím snou nech striekam ked bude jej kunda v tom najlepšom aby mi ho jej stahy poriadne vyžmuchali.

Snažil som sa čo najviac ešte chvíľu vydržať ale proste to nešlo a začal som vypúšťať svoju dávku vzrušenia. Dominika si to nevšimla a šukala ďalej ako keby ho chcela odtrhnúť a naraz som len ucítil extrémny tlak a jej kunda začala pulzovať na mojom vtakovy stlačila ho s obrovskou silou Dominika sa triasla a ja som ju držal v náruči s mojou kladou v nej. Ked orgazmus odoznel spýtala sa ma či som sa spravil s ňou že si to nepamätá. Ja som sa usmial a povedal som jej že som sa spravil ešte predtým ako ona ale ten tlak ktorý mi dopriala potom z neho všetko semeno riadne vyžmichal. Vytiahol som ho s nej jemne som jej pomohol postaviť sa a dal dom dole šprcku ktorá bola naplnená mojou mrdkou.

Osprchovali sme sa a vyšli von uvidel som v rohu kôš a zamieril som k nemu odhodiť kondom nech zničim evidenciu o našom sukani ked som ho otvoril uvidel som tam aspom 4 šprcky ktore boli plne. Len som sa pousmial s odhodil ho do zbierky 

autor: LokoAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>