Erotické poviedky

Nečakaný sex s kolegynou

Doma bolo riadne dusno pohádali sme sa kvôli tomu že mi už mesiac nenastavila a ani mi ho nechcela robiť. Doma sme mali malú dcérku ktorá bola ako anielik ktorý stále spinka. Žene som pomáhal ako sa len dalo snažil som sa aby nemusela v podstate robiť nic a len sa starať o malú aby na ňu mala co najviac času a samozrejme večer aj na mna. Už to bolo 33 dni ked som jej povedal že sa chcem s ňou porozprávať ohľadom nášho sexuálneho života nakoľko ked povie nie tak ja sa stiahnem zoberiem si jej použité nihavicky a spravím si to poriadne sám ale predsa už je to mesiac co sa ma ani nechytila. Celé dni som bol nervózny pretože ma gule už boleli predsa pičika je len pička ruka sa tomu nevyrovná. 

Ten večer sme sa zasa pohádali a ja som jej oznámil ze idem von lebo sa snou nechcem ďalej hádať a išiel som pozrieť kamarata ktorý pracoval v bare. Padlo par pív ked som zrazu zbadal kolegyňu s práce. Volala sa Katka bola visoka asi 160 cm jemne pri sebe ale to ma vôbec nezaujímalo nakoľko bola odomna o 15 rokov staršia. Doma som mal 23 ročnú babu ktorá bola fakt sexy načo by som sa pozeral po 40 ročnej ženskej. Boli sme ale super kamaráti dokázal som sa jej zdvoverit z hoci čím a ona mne tiež. Tak som jej začal rozprávať že mam doma problém ze sme sa pohádali zo ženou a tak som radšej odišiel von aby sa to nezhoršilo. Len chápavo načúvala a snažila sa mi pomôct radami ako si ju udobriť a ako mam postupovať aby sa to este nezhoršilo. Povedala mi že dnes by som možno radšej nemal chodiť domov aby sme sa zasa len nepohádali a tak som rozmýšľal kde sa zložím na noc. Vedľa v mieste bol hotel tak som si povedal jednu noc to dám v hoteli nechám doma čistý vzduch a potom bude lepšie. Uz bolo neskoro a rozhodli sme sa že pojdeme domov. Katka býva v meste ked je hotel tak som sa jej spýtal či si zoberieme taxík spolu a ona že jasne nebudeme predsa platiť 2x. Nasadli sme do taksiku a ona nadiktovala svoju adresu. Za chvíľku sme boli u nej a ja som sa snou rozlúčil a ona že čo blazdnim že ona býva len s dcérami ktore už spia nech prespim u nich v hosťovskej nebudem predsa platiť za hotel. Tak som súhlasil a vyšli sme k ním do domu len mi oznámila že musíme bit po tichu aby sme nezobudili dcéry. Ukázala mi izbu a podala uterák aby som si mohol dať sprchu. Ja som vliezol do sprchy a užíval si ticho a horúcu vodu ktorá na mna dopadala.

Vyšiel som zo sprchy a zamieril som do izby ľahol si do postele. Kedže som nemal pižamo tak som sa rozhodol spať nahý veď dvere sú zatvorené a nikto Ka neuvidí. Zaspávalo som ked som počul ako prestala tiecť voda zo sprchy kde bola kolegyňa Katka. Naraz som len počul akoby niekto stlačil kľučku a otváral dvere jemne som sa otočil ale v tme nebolo nic vidieť. Nevedel som či je niekto. Miestnosti alebo nie. Naraz si len sadol niekto na moju posteľ a spýtal sa spyš. Ja som odpovedal že nie že prečo aspom nezapla svetlo ked sem išla že som sa zľakol. Zobrala mi ruku a chytila ju do svojich nechcel by si sa ešte porozprávať o tom tvojom probléme ktorý máš. Pustila ruku a povedala nech sa posuniem ja som tak spravil a ona si ľahla na kúsok postele na paplon. Ja som bol celí nesvoj nakoľko som bol nahý pod paplonom a ona začala s rozprávaním a začala sa vypitovať na presnejšie detaily predsa v bare sa to nedalo takto rozobrat. Tak som jej začal všetko dopodrobna popisovať co nasledovalo a tak. Ked som skončil tak na chvíľku zostalo ticho a ja som myslel že spi tak som sa spýtal spíš ? A ona nie len rozmýšľam viem ako ti pomôct dám ti jednu radu : netlačí na ňu a skús na chvíľu prijať veci tak ako prídu sami od seba so všetkým co príde. Ja som moc nechápal ale tak povedal som Ok a že moc ďakujem to viete ženy oni majú iné vyjadrovanie. Znovu ma chutila za ruku zobrala ju do svojej a ťahala ju k sebe položila mi ju na ňu. Aj pokožka bola teplá a ja som nevedel kde mám ruku keď s ňou  zrazu pohla aj ja som pochopil že mi ju položila na jej prsia. Silno na ňu zatlačila a prisunula sa bližšie ku mne  zadkom sa začala tlačiť na mna. Jej prsia boli obrovské moja ruka bola na ne malička bol som ticho a nevedel som čo mam robiť. Spýtal som sa jej čo to robí a ona len odpovedala dala som ti radu krtorej sa drž a doma budeš mat kľud. Pri pocite toho že ležím s kolegyňou a ruku mam na jej prsiach sa mi začal okamžite stavať musela ho cítiť na zadku nemám obrovsku kladú ale tak normálne priemerného 18 cm vtáka. Zodvihla paplon a prdelku vystačila na mna ako keby mi ju ponúkala. To som chcel ale zastaviť predsa nemôžem toto spraviť tak som jej pustil prsia a povedal jej že to nejde to proste nemôžem. Ona len na to aby som prestal s tým a držal sa rady ktorú mi dala. Ty potrebuješ upustiť paru a potom sa bude doma všetko ľahšie riešiť ver mi a to už mi rukou chodila po nabehnutím vtakovy. Ten pocit čo som nemal už neviem koľko bol neodolateľný nedokázal som zastaviť tu túžbu ktorú som mal v sebe a nechcel som aby mi ho pustila.

Chvíľku mi ho honila a ja som si to užíval ked ho zrazu pustila  niekam dala ruku a za chvíľku nieco zamlaskalo. Ihneď na to mi chytila vtáka mokrou rukou a začala dotlačať medzeru medzi nami a ja som pomali začal vnikať do teplučkeho miesta. Zastavil som sa a odtiahol ona sa snažila znovu dotlačit ale to už som jej nedovolil a povedal jej aspom šprcku naňho daj bez toho nepôjdem. Otočila sa že ale ona žiadnu nemá tak som šiahol do peňaženky na nočnom stolíku a vytiahol gumu podľa jej ju. Otvorila ju chvíľku jej to trvalo potom mi ju začala navliekať a ked uz som ju mal na celom vtakovy tak sa len spýtala spokojný? Nic som neodpovedal lebo som bol vo volakom tranze s toho čo práve robím ked som ucítil teplo a tlak. Ihneď prirazila a ja som bol v nej cely až na doraz začala ma trošku šukať a ja som začal priražať. Bolo to úžastné šukal som ju a pritom narážal do jej prdelke ktorú bála ako z peny a hlavne veľkú cela sa triasla. Rukami som hnietil jej obrovské prsia a dole jej drtil kundu mojim vtákom po chvíľke začala jemne vzdichať ked som jej povedal či ňu nemohla zažnuť lapičku nech ju vidím aká je krásna ked ju šukam. Zažla lampičku a mne sa naskytol neskutočný pohľad brutálne koziska lietali hore ako boli jedna na druhej ihneď som ich pustil nech si poriadne užijú a prdel sa jej cela triasla mala na nej trosku zásielka ale bolo to jedno hrozne ma to vzrušovalo na nohách mala natiahnuté pančuchy ktore končili podvozkovým pasom no proste nádherná žena ktorú som si nikdy nepredstavil takto krásnu. Užíval som si šukanie ktore som tak potreboval a ona mi ho dopriala. Na vtakovy som cítil krasne teplo a každý zabil jej pičky len som si pomodlil že tie kondomy ultra tenké sú úžastné. Po chvilke sa odtiahla vtáka trochu pohonila a že pôjde na mna bolo mi to jedno chcel som ju šukať do nekonečna pretočil som sa na chrbát a ona začala liezť na mna ked som si všimol že kondom je volako moc nagrbeny dole na korení vtáka ihneď som ho chitil a zistil som že je deravý to preto som mal taký úžastny pocit. Ihneď som ju zastavil a hovorím jej že nech sa pozre že kondim sa roztrhol. Len sa zasmiala áno ja viem že sa roztrhol ja som ho roztrhla predtým ako som ti ho nasadila. Neznášam gumu nikdy som sa snou nespravila a nerieš to aj tak SK ma už mrdal bez neho. Neboja som už neplodná. Ani to nestihla odpovedať a uz mi ho sťahovala a nasadila na moju pichu naspet a začala rajdivať cecky jej začali lietať a tak som ju potiahol za ne kuknem a začal ich sať boli úžastné veľké.

Chvíľku som ich šál ked začala hekat a vykrikovať už budem už budem už už len sa richlo nadvihla nad môjho vtáka ktorí z nej vykĺzol a richlo si začala madturbovat kundu netrvalo to ani tri sekundy a už dosiahla orgazmus aký som nikdy este nevidel celého ma postriekala jej šťavou. Bol som celí mokrý od jej kundich štiav a len som jej povedal pod sem richlo nech ťa ochutnam vtedy sa mi naskytol pohľad na tu jej krasne zarastenú pičku s ktorej kvapkali ostatky jej vystreku začal som to všetko podstivo zlizovat a postupne som ju začal robiť jazikom ked sa roztriasla a prosila ešte ešte chvíľku a to mi už do pusi mierila cela ďalšia dávka. Podstivo som všetko očistil chutila nádherne. Presunula sa naspet nad môjho vtáka a ľahla si na mna ja som začal pomali tlačiť naslepo do jej dierky cecky mala nalepené na mne a nastavovala mi dierku ked zrazu povedala ak chceš môžeš aj tam. Chvíľku mi trvalo kým som pochopil že jej ho tlačim do prdelky a ona sa len zasa spýtala chceš? Na som odpovedal neviem nikdy som tam nebol a ona sa len zarazila. To ti nikdy nedovolila pretiahnut jej prdel ? Ja som to môjmu starému raz za čas dovolila večšinou ked  mal nejaký sviatok mal to ako darček. Zobrala ruku pred ústa riadne na ňu flusla a natrela mi tím vtáka spravila to este raz a to si dala na prdelku. Povedala mi netlačí a nechaj mna pokým sa ti otvorí už dlho tak nikto nebol a začala pomaličky tlačiť vtáka do ritky. Cítil som ako mi do nej vnikol žaluď a postupne pomaličky v nej bol celí jemne sa začala pohybovať na mojom vtakovy hore a dolu. Ked už tam jazdil celkom ľahko zdvihla sa a čupla si nadomna s tým že som videl nám ho mam pichnuteho v jej prdelke a mam krásny výhľad na jej kundu. No načo čakáš sukaj koľko potrebuješ sukaj mi tu dierku a ja som na nic nečakal a začal priražať volíte úžastné tesne ako nidy nic predtým. Po chvilke si začala pestovať kundu. Ja som vedel že už budem striekať ked v tom jej z kundy vystrekla štavička až na mna mal som pocit ze sa práve pocurala nakolko to sneh stále striekalo s ona neprestávala dráždiť kundicku z vonku. Od únavy dosadla a ja som jej začal pumpovať celu dávku semena do prdelky. Nechala si ho v ritke a ľahla si na mna boli sme obaja unavený a celí od jej štiav po chvilke mi z nej sám vyšiel von a začal som cítiť ako z nej tečie semeno po mojom vtakovy von. 

Zaspali sme takto. Ráno som sa zobudil a videl som ju vedľa mna až vtedy som si všimoľ aká je krásna. Pred odchodom mi ešte raz podržala a ja som mohol ist domov udobrovať našu hádku. 

Prišiel som domov a žena ma čakala v posteli v sexy prádle zo slovami nech jej prepacim ale že nemala chuť ked až potom si uvedomila že mi už dlho nedala že mi to vinohradi.  Mala spala v postieľke a ja som zacal dráždiť svoju ženu rukou ked sa natiahla pre kondom. Oznámil  som jej že ho nechcem že si dám pozor vedel som že po včerajšku ho nebudem potrebovať pretože som mal gule prázdne. Zobral som lubrikant a na kundu som sa ani nepozrel poriadne som si namazal vtáka a zacal ho tlačiť to jej zadku ktorý mi nikdy nedala. Pomaličky som vnikal a ona len prosila že nechce a tak som jej povedal že vynahradzuje tak aj s úrokmi. Krasne som si snou zašukal po chvilke sa hento začalo páčiť. Vystriekal som sa jej do prdelky a riadne vypestoval kundu. Od vtedy mi už dá častejšie s prdelku mam niekedy tiež. Šukavame tak 4 až 5 krát do mesiaca co mne nestačí takze sa častokrát zastavím u kolegyne kde si poriadne zašukam tvrdo a koľko len chcem bez obmedzení. Domov prídem dobrý ako baránok a žena je najstrašnejšia na svete. autor: LokoAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie   [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]   najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>


odporúčame


Sex po telefóne
Erotické linky
Porno videa
Porno videa zdarma
Pornovka.cz
Holky na sex