Erotická poviedka

Sex s Romkou

Jedného krásneho slnečného dňa, som sa šiel kúpať do jednej rieky neďaleko lesa s peknou lúkou na opaľovanie. Kúpal som sa tam asi tak pol hoďky keď tu zrazu tam prišli tri romky.

Dve štíhle asi tak 19 ročné a ta tretia trocha pri sebe ale zato mala mega krásne veľké prsia a veľký vyšportovaný zadok. Celý ten čas sa na mňa pozerala a usmievala sa na mňa. Pár krat na mňa aj žmurkla. Mám celkom vyšportované telo a chutný zadok povedal som si. Že tie žmurknutia nič neznamenajú, že je to jej normálna reakcia na pekného chalana. Po hodinke som sa išiel opaľovať na tu peknú lúčku. Bolo strašne horúco tak som sa opaľoval celkom nahý. Všimol som si že na mňa zazerajú ako sa opaľujem.

Potom sa asi šli zasa kúpať. Prešli asi 2 hodiny a myslel som si že už odyšli preč, ale nie jedna tam ostala a išla smerom ku mňe kde som sa opaľoval. Mala na sebe biele tielko bez podprdy a sexy rúžové tanga. Penis sa mi hneď postavil lebo už veľmi dlho som nemal sex a jej veľké prsia pekne skackaly. Prišla ku mne a hovorí mi s úsmevom že sa jej veľmi páčim a že mám pekne telo. Usmial som sa naňu a poďakoval. Penis mi tvrdo stál a stál a ona sa len usmievala a pozerala naň. Povedal som jej že má krásne oči a prsia.

Usmiala sa a povedala : Vážne ? Páčia sa ti moje kozy ? Povedal som : ano a veľmi ... tam dole vidíš reakciu môjho vtáka povedal som..... pozrela sa na mňa a dala si dole biele tielko aby som videl jej kozy nahé... mala ich krásne ochh.... nevydržal som to a povedal jej že by som ju chcel pychať. Začervenala sa a povedala či mám kondóm. Mám povedal som.... vždy mám pri sebe gumu ..... keby niečo nastalo. Vybral som gumu a nasadil na vtáka. A povedal že môj penis je celý jej. Bol to krásny sex. Pýchal som ju len od zadu.

Dodnes nemôžem z toho jej krásneho zadku do ktorého som prirážal tvrdo a vášnivo...... potom sa jej vycákal na prsia, a strčil penis do úst..... dala mi aj jej tel číslo ale ja hlupák som ho stratil :( bola to mega ženská

autor: -Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>