Erotická poviedka

Pokec

Bolo to ako s nejakého filmu. Sedel som za počítačom, na stránke s názvom POKEC. Ani neviem ako, klikol som na okno hriešne chúťky. Prezeral som si profili ľudí, čo tam boli. Jeden ma zaujal. Mal názov hľadámsex. Podla profilu a fotiek, nezamknutých, to bol mladučký zajačik. Po chvíľke som dostal správu. Márnosť. Ten chalan mi napísal. Tak som mu odpísal. Písali sme si asi pol hodinu. Jeden druhého sme sa vyzvedali na všeličo. Potom sme si vymenili heslá do zamknutých albumov. Ani ma neprekvapilo, keď mi chalan dal jedno heslo a mal tam nahé fotky. Kamarátov, aj seba. Bol nádherný. Sprvoti som neveril, že je to on. Ale keď si chcel so mnou písať na skype, zamyslel som sa. Dobre, súhlasil som. Keď sme sa spojili, a ja som doslova roztrasený čakal na obraz, bol som vážne šoknutý. Bol to on. Rozprávali sme sa vyše hodinu. Nakoniec som zistil, že chalan býva v tom istom meste ako ja. Viac nebolo treba. Dohodli sme si stretávku. Cez víkend som ho čakal na dohodnutom mieste. Prišiel. Bol krajší, ako na fotkách aj ako na obrazovke. Bol pripravený. Mal pekne upravené vlasy, na sebe také krátke sexi tričko na ramená, krátke gaťe a také pre mňa smiešne papučky. Všakovaké náramky na ruke, mobil na šnúrke na krku, slnečné okuliare, pripadal mi ako manekín, čo ide nafotiť kolekciu letných vecí. Chvíľočku sme kecali, keď mi povedal,
 -"Mohli by sme už ísť aj na to. Ne?" Vyvalil som oči. 
-"Čo???" Vyblafol som. 
-"Tak nepýtaj sa tak sprosto. Myslel som sex." 
-"Jasne ... a kam pôjdeme." spýtal som sa nesmelo. 
-"Tak asi k tebe. Ku mne sa nedá, všetci sú doma." 
Jasne. Pomyslel som si. Ku mne. Ešte že ja nikoho doma nemám. Tak sme šli. Cestou som v obchode kúpil kofolu, keksi a kadečo a on? V košíku mal sprejovú šľahačku. Srandista. Pomyslel som si. Tak sme prišli ku mne. Sedeli a ešte sa zoznamovali, keď chlapec hneď prešiel k veci. Začal sa vyzliekať. Keď bol nahý, prikázal mne aby som sa vyzliekol. Keď som to urobil, vzal tú šľahačku a nastriekal si s nej na hruď a brucho.
-"Zlíž to. Davaj." Kukal som ako pako.
-"Davaj, líž." Zopakoval. Ja som sa nahol a ... poslušne som zlízal šľahačku. Ako som lízal, tak sa mu postavil vták. Nastriekal šľahačku naň. Nemusel mi nič prikazovať. Vedel som, čo mám robiť. Lízal som mu ho, ako lízatko. 
-"aaaaaa, davaj, ešte, pokračuj, neprestávaj."
Vzdychal do toho a ja som ani nemal v pláne prestať. Len keď sa mu napol ešte viac a vystriekal sa mi na tvár. 
-"To bolo super." A usmieval sa ako malé dieťa. Hneď na to som počul ako strieka šľahačku. Dívam sa a on si ju nastriekal na chrbát. Bol krásny, čokoládovo hnedý, tak som pekne pomaly lízal. Keď som mu všetko zlízal zvalil ma na postel a sadol si mi rozkročmo na krk.
-"Tak ty si nevedel, čo je tvoja povinnosť? čo máš robiť??? Za to ťa potrestám."
A začal ma vtákom udierať po ústach. Samozrejme že nie silno. Ale muselo ho to rajcovať, lebo potom ho zobral do ruky a pretieral žaluď na mojich perách a sem tam mi ho ako chcel strčiť do úst. Ja som ho do toho oblizoval, až mi ho tam strčil a hýbal ritkou ako pri súloži, pokiaľ sa mi zasa nevystriekal na tvár. Potom sa otočil a vytrčil mi ritku. -"Bozkávaj!!!" Zaznel rázny príkaz. Tak som poctivo vybozkával obe polovičky. Lízal dierku a potom som sa znovu presunul na gulky a vtáka. Keď som ho urobil tretí krát, čakal som, že on urobí mňa. Namiesto toho mi prikázal, aby som si ho vyhonil. Keď som to urobil, obliekol sa. Nechápal som. 
-"To je všetko? A ja nič?" Spýtal som sa zarazený, prekvapený. Pozrel na mňa, jemne ma pobozkal a povedal. 
-"Ja som hľadal sex. Ja som potreboval, aby ma niekto spravil. Ja som si chcel užiť." A normálne odišiel. Ležal som na posteli a stále nechápal, aká bola pointa?

autor: -Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>