Erotická poviedka

Ladyboy: Celonočná trojka

Predstavím sa. Mám 19 rokov. Meno síce nepoviem, ale som dlhovlasý chalan s krásnou postavou a bacuľatým ženským zadočkom, ktorý poteší nejdeného chlapa a menší 15cm penis pekného tvaru. Od mlada sa rád obliekam do ženských šiat. Táto uchýlka bola už natoľko veľká a mal som takú chuť, aby ma v ženskom prádielku niekto poriadne opíchal, že som vpadol na zoznamku.

Zoznámil som sa s jedným 40tnikom, ktorý má taktiež rád transky. Dohodli sme sa, že k nemu na večer prídem a užijeme si to aj s jeho kamarátom, keď jeho žena nebude doma. Hneď som sa šiel prečistiť, potom vysprchovať, zbalil som náhradn erotické prádlo, dildo a pár gélikov a kondómov, obliekol som si ružové tangáče (ktoré boli iba šnúrky a vpredu boli krásne hladké),  ružovú sexi podprsenku s čiernou čipkou okolo, čierne podväzky až po polku stehien, čierne lesklé legíny, ktoré mi úplne obtiahli môj zadok, tielko a samozrejme som si zobral maľovatká a vysoké topánky do tašky a na legíny navliekol rifle. Prišiel som. Otvoril mi milý tučnejší chlapík, za ktorým sa skrýval jeho kamarát, ktorý vyzeral podobne. Objali sme sa, šiel som do kúpelne, vyzliekol rifle, namaľoval mačacie oči, červené ústa a nahodil tmavší makeup, obul boty a vyšiel som. Hneď som spozoroval, že sú zo mňa hotoví. Mali už stiahnuté nohavice a boli iba v slipoch. Podišiel som k tomu, čo ma volal (volajme ho Janko), chytil som mu penis a on ma za zadok vyzdvihol a posadil medzi nich. Tielko mi ztrhli a topánky vyzuli, pričom ma druhý (volajme ho Jožko) bozkával po ramenách a ja už som mal v nohaviciach brutálnu stojku a len sa tešil, kedy už ma konečne obstriekajú.

Janko mi lízal bradavku a hladil mi stehná na ktorých boli podväzky. Ja som im zatial masíroval gulky a ostával viac a viac v nemom úžase až strachu. Boli obrovskí! Kľakol som si a začal Jankovi cmúľať penis cez slipy, pričom Jožkovi som ho pomaly hladkal a vyťahoval von. Nakoniec som zubami stiahol Janove slipy a predomnou ostal visieť asi (a nekecám) 27 centimetrový dlhokánsky penis, ktorý bol krásne vytvarovaný. Nebol velmi hrubý ale ta dĺžka bola obrovská. Jožo mal trošku menšie náradie, možno niečo cez 20cm ale zato poriadne hrubé. Schuti som si zobral Janov žaluď do plných úst a začal poriadne cmúľať. Nevedel som sa udržať šiel som hlbšie a hlbšie a jeho obrovský žaluď ma nútil otvárať ústa ešte viac. Skúšal som deepthroat ale aj tak som strčil do hrdla iba štvrťku z jeho penisu. Jožkovi som pocmúľaľ celý penis. Ten mi síce roztiahol ústa ale bol výnimočne chutný a z celého vzrušenia som si ho celý strčil do hrdla. Kým som fajčil Jožkov penis a hral sa vnútri jazykom, pričom som mu jednou rukou honil pod ústami a druhou ho hladil po hrudi a následne mu masíroval gulky, Janko zobral lubrikačný gél, rozbalil moje legíny aj gaťky a namazal mi zadok. Ešte si nachvíľu sadol a ja som ich oboch na striedačku fajčil a honil, až sa mi úplne rozmazala očná linka. Chcel som to. Dal som sa na štyri a povedal Jankovi nech ide pomaličky, lebo s takým veľkým nemám skúsenosti. Pomaly ma prstami roztiahol až tam vopchal skoro celú ruku, ja som zatial Jožkovi honil a ten sa mi prvý krát nechtiac urobil do pusy.

S úsmevom som na neho pozrel a všetko vypľul tak, aby mi to stekalo po brade. Janko začal pomaly vchádzať. Najprv ma to bolelo, ale bolo tam tolko lubrikantu, že sa mi riťka veľmi rýchlo roztiahla a mohli sme si to zachvíľu užívať naplno. Ja som medzitým úplne vyčistil Jožkov penis a poriadne ho deepthroatoval, kým Janko začal zrýchlovať tempo a ja som sa cítil úplne plný. Potom zastal a pomaly ho tam strčil úplne celého. Vykríkol som a začal brutálne vzdychať. Keď ma začal pichať  a ja som fajčil Jožka, cítil som, že to dlho nevydržím a začnem striekať. Zobral ma na posteľ, zdvihol mi nohy do vzduchu aj zadok a zhora mi ho tam celý vsúval. Videl som svoj penis, ako začína pulzovať a cítil som, že to príde. Otvoril som ústa a ostriekal som si celú tvár a jazyk. Bol to najdlhší orgazmus v mojom živote. Striekal som ako blázon a bol som úplne celý od svojich spermií. Janko vyšiel, otočil ma a vystriekal mi brutálnu dávku semena na môj roztiahnutý zadok.

Pokračovanie nabudúce :-)

autor:Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>