Erotická poviedka

Štetkou dievčat z bloku C

Nieje to tak dávno čo som zažil azda najviac ponižujúci zážitok na vysokej škole. Stalo sa to pred siedmimi rokmi. Nastúpil som na vysokú školu, bolo to tam super učenie išlo bokom. Same párty, ženy alkohol bol som slobodný takže som si robil čo sa mi zachcelo.

Ženy som stihol postriedať za necelé 2 mesiace naozaj viac než za celý život. Na jednej párty na intráku som to prehnal a zobudil sa v neznámej izbe úplne nahý, nikoho tam nebolo len papierik nič neukradni a zamkni za sebou prídem si pre kľúče. Tak som si popozeral izbu asi tam bývali tri dievčatá.

Potom som zamkol a odišiel. Asi okolo 3 poobede mi klope niekto na dvere otvoril som a stále tam baba silnejšej postavy a vraví: Ahoj prišla som si po kľúče od našej izby. Ahaa ahoj, nech sa ti páči.

Spýtala sa ma či už som v poriadku a či si niečo pamätám. Vravím áno je mi fajn a nepamätám si nič.

Baba sa len zasmiala a povedala to je dobre že si to nepamätáš. Nevedel som čo sa dialo a dosť som sa nad tým zamýšľal. Keď som išiel do potravín narazil som na blondínku na chodbe bola naozaj sexi veľký výstrih červené tričko s gombíčkami ktoré boli až na jeden rozopnuté a dole rifľové kraťasky z ktorých jej pozerala polka riťky. Nedalo mi hneď som sa otočil no ona tiež a vraví: tak čo krásavec kedy zopakujeme. Zopakujeme čo? Ty si vážne napmätáš zasmiala sa a išla ďalej. To už ma to dosť trápilo potom som zašiel za spolužiakom a ten mi povedal, že ma tri baby odvliekli na ich izbu a už ma nevidel vraj to je v bloku C-156.

Pozbieral som v sebe odvahu a išiel tam zaklopať. Otvorila mi tretia baba , ktorú som si trošku pamätal.

Poď ďalej, vraví. Vošiel som dnu, sadol si zo záchodu sa ozývali divné zvuky. Dnu v izbe boli 2 baby tretia zrejme na wcku. Spýtal som sa čo sa to vlastne včera stalo nič si nepamätám. Baba čo bola pre kľúče Danka vraví no včera si nám prisahal vernosť a oddanosť vraj urobíš všetko čo povieme inak ťa môžeme potrestať. Barbora len prikývla presne tak. Vravím no to sa mi nechce veriť. Nato pustila Barbora video, posadili ma za notebook a povedali pozeraj. Hneď v úvode videa som sa uvidel úplne nahý peni mi stál ako stožiar. Honil som si ho pred nimi troma a oni sa len smiali a hecovali ma. Barbora tomu velila dala ma na chrbát nohy hore do sviečky a všetko mi vyhonila do úst. Strašne som sa hanbil, keď som to pozeral. No to nebolo ešte nič. Potom prišla tretia baba, ktorá práve bola na wcku Karolína, vyzlečená mi začala čúrať na tvár a do úst. Danka mi to všetko sperma chcanky a aj pľúvance s bosou nohou rozotrela po tvári. Bol som pre nich taká pokusná hračka. Po chvíli sa na video objavil chalan, vysvitlo, že je to Barborin priateľ, dal jej pusu a tá mu vraví, chceš si zašukať? On jasne že zlato. Tak mu vymrdaj ústa a poriadne tak môžeš vymrdať môj anál a zas jeho ústa.

Jej priateľ stiahol boxerky a vytiahol poriadnu kládu, ležal som na chrbte na posteli a dusil sa jeho penisom kým sa nevystriekal dával mi ho hdnu až po vajcia ktoré som mal na nose boli poriadne zapotené a aj penis mu páchol a bol od zaschnutého semena. Nechápem, že Barbora mu ho potom fajčila. Porom prišiel aj priateľ Danky a Karolíny. A až vtedy to začalo. Striedali sa namne ako psy jeden za druhým a všetko vyklápali do mojho zadku, po stehnách mi tieklo semeno. Anál som mal roztiahnutý ako nikdy.

No vyhraté som nemal ani náhodou boli sme si fifty fifty. Len týždeň nato som pozeral s priateľkou film v mojej izbe a zrazu som sa zobudil priviazaný o posteľ na druhej posteli bola priateľka tiež poviazaná a šestica, ktorá bola asi vážne naštvaná zato čo som im urobil. Barbora ozval som sa čo to ma znamenať? To čo si urobil budeš ľutovať. Najprv tvoja priateľka uvidí ako ťa napĺňajú semenom, budeš bezmocná šťetka. Priateľka sa pozerala ako ma chalani tvrdo pichajú jeden do zadku druhý do úst a naopak. Hltal som ich semeno a ona len pozerala čo sa to deje ako ma ponižujú. Potom sa presunuli k nej jeden do úst druhy do mušličky a tretí anál traja naraz v mojej priateľke. Rozmrdali jej všetky otvory. Semeno bolo všade na nej namne a aj po posteliach a po zemi takto nás mrdali potom aj vedľa seba až do rána. A keď už sa zdalo že majú chalani dosť prišli baby s pripínacim a pokračovali.

Takto ponížený sme obaja nikdy neboli, pri odchode sa namňa Barbora vycikala a Danka vykadila ako ja na nich. Oplatiť im to nebola dobrá voľba, lebo odvtedy nás mrdali kedy sa im zachcelo aj bez viazania, lebo na nás mali toho dosť tak sme museli čušať a držať.autor: -Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>