Erotická poviedka

Otrokom na intráku: Prvý týždeň

Môj prvý príbeh zrejme pár ľudí zaujal, tak som sa na základe toho rozhodol dopovedať môj zážitok. 

Kto čítal prvú časť príbehu tak vie o čom je. Kto nie pred čítaním odporúčam prejsť na prvú časť.

Tak pokračujem....

Danka mi teda poslala výstražnú smsku práve, keď som sa po jej lekcii konečne plánoval pri porne vystriekať a vypustiť to napätie ten tlak zo seba von. Nevedel som, či má naozaj moje videá z online lekcii a tak som neriskoval a nevystriekal sa. 

Ešte v ten deň, mi na poslednej hodine v škole zavibroval mobil, pozrel som sa a správa od Danky: Ahoj potrebujem očistiť od Matúšovho semena a pod textom jej mušlička od semena. Predsa len som nevedel čo všetko namňa ma a či vôbec niečo. Tak som dlho neváhal a po hodine išiel na svoju izbu vlastne zaňou. Prišiel som dnu, Danka ležala na posteli pod perinkou. Myslel som, že spí, no nespala. Odkryla perinu a vraví: no poď tvoj spolubyvajúci ma poriadne zababral od semena. Ja som sa len pozrel a vravím no to určite robiť nebudem to je moc Danka. 

Danka sa zakryla vzala mobil a bola ticho ja som si sadol k notebooku. Po chvíli mi prišla správa na facebook a v nej video. Presne som si to pamätal akoby to bolo včera naša lekcia z leta. Zapni si vraví! Tak som zapol, bol som tam uplne nahý aj s tvarou a honil si ho na posteli. No a na konci videa som sa spravil na brucho a všetko čo vyšlo a veru bolo toho veľa som bral do ruky a dával do úst. 

Danka odkryla perinu a vraví: myslím, že nemáš na výber, poď ako si to pekne pozbieral z tvojho bruška to teraz pozbierš z mojej mušličky iba že po tvojom kamošovi. A začala sa smiať. Mal som zvláštne pocity aj som bol vzrušený ale predsa len sa mi to hnusilo. Pomaly som sa približoval k jej kundičke no hlavu mi prudko zatlačila a ja som mal na nose na perach no všade spolubývajúceho semeno. Nejak som to zvládol a očistil ju od tej mrdky. Danka bola veľmi spokojná. Zobrala mi ho do ruky a začala rýchlo honiť, a vraví: to je za odmenu ale už mi neodvrávaj ak nechceš mať video ako papáš svoje semeno na facebooku. Bol som hotový zachvílku, no Danka zrobila niečo čo som nečakal. Vyhonila ma do vystreku do mojich boxeriek. Mal som ich cele polepené a takto budeš minimálne do našej ďalšej lekcie. A odišla si umyť ruky. Obliekol som sa a sadol k notebooku. Danka prišla a vraví: nejak mi to nestačilo.

Máme ešte pol hodiny. Zapla notebook vyhrabala video a vraví na tomto videu ťa vyhoním. Posadila ma k jej pc, stiahla zalepené gate a spustila video. Bol na ňom Matúš spolubývajúci ako si ho honí a vzdychá. Mala ho nahratého ako aj mňa. Takže mi ho pekne honila a ja som sa musel pozerať na spolubývajúceho ako si ho honí. Vedela to ozaj dobre za 5 minút som bol vystriekany. Spolu s mojim spolubývajúcim na videu. Zasmiala sa a vraví nevedela som, že ťa vzrušujú chlapci a vytiahla mi boxerky. Tie som mal fakt plné semena. Kým som išiel spať ešte o 10 večer som si musel predňou vyhoniť cez skype. Takže som chodil v boxerkách kde som sa tri krát vystriekal. Všetko zalepene. Normálne som ráno cítil semeno, keď som vstal. Obliekol som sa a išiel do školy. Danka bola neustále nadržaná, vedela môj rozvrh a medzi hodinami mi píše: potrebujem niečo do pusy dojdi k sebe na izbu. Behal som ako o dušu tešil som sa, že mi ho vyfajčí. Roztvoril som dvere, Danka len v spodnom prádle. Vraví mi: posaď sa ale najprv sa choď poriadne osprchovať páchneš za semenom a veci necháš na chodbe v sprchách prídeš tu nahý. Rychlo som sa osprchoval a prebehol nahý myslím, že ma nik nezahliadol bolo cez vyučovanie menej ludí na intráku. Danka si ma posadila a začala ma vášnivo a hlboko fajčiť. Keď videla, že už sa blíži výstrek pridala aj ruku k puse a nechala si všetku dávku vyklopiť do pusy. Ja som bol naozaj hotový až som sa triasol lebo fajku som už dlho nemal a ešte od tak peknej baby. No ako som tam sedel ešte úplne vzrušený, postavila sa nadomňa otvorila mi z rukou ústa a všetko čo som jej nastriekal do pusy mi vypustila z jej pusinky do mojich úst. Takže opäť to nebolo zadarmo mal som v ústach jej sliny s mojim semenom. Ktoré ako si aj myslíte som musel spapať. 

Začiatky boli ťažké no to vzrušenie bolo neopísatelné aj keď som musel niekedy robiť veci, ktoré by som povedal, že nikdy neurobím. 

Nechcem písať zbytočne dlhé príbehy tak ho ukončujem takto. Ak sa aj pokračovanie bude viacerým pozdávať tak sa dozviete čo bolo ďalej a nebolo toho málo. 

Do týchto naších spočiatku nevinných online lekcií Danka po čase zaplietla aj svojho priateľa, môjho spolubývajúceho, no a aj moju priateľku. Ktorú mám ešte dodnes. A či vyšla víťazne Danka alebo sa jej to všetko vrátilo to bude už súčasťou pokračovania...

autor: -Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>