Erotická poviedka

Môj ocino

Bola som malé dievčatko s dlhými copíkmi a nevinnou detskou dušičkou keď od nás mama odišla a s mojim ocinom sme zostali sami. Chodila som do školy ako všetci ostatní a v našich životoch sa veci dali po nejakom čase do normálu. Ocino chodil do práce, po práci sa staral o mňa, o domácnosť a nejaké povinnosti sme si akosi prirodzene podelili. Ja ako som rástla, tak som preberala povinnosti ženy v domácnosti, vrátane upratovania a prania. Mala som možno 12 rokov, kedy som vo svojej naivite začala bádať aj po veciach medzi mužom a ženou a keďže v tej dobe nebolo dostupných toľko informácií ako dnes, nejak som bola do tejto problematiky len tak pohodená. No detská zvedavosť spojená s dospievajúcim dievčenským telom robili svoje a ja som bývala často so svojimi pocitmi zmätená. Akosi prirodzene mi boli príjemné dotyky na mojom tele, v izbe pred zrkadlom som skúmala svoje rastúce poprsie a citlivé bradavky a logicky mi nedávali spať ani príjemné pocity, keď som sa dotýkala svojej mušličky. Od orgazmu som bola na míle ďaleko, ale stupňujúce dráždenie, ktoré som si spôsobovala pri trení rozkroku o vankúš, alebo plyšového medveďa ma povzbudzoval v pokračovaní k ešte príjemnejším pocitom uvoľnenia vydráždených zmyslov a príjemnej únavy, keď som večer zaspávala vo svojej izbe.

Táto moja záujmová činnosť nebola v tom čase spojená so skutočnými predstavami o sexe, ani som nemala predstavu o tom, že také niečo existuje, len som jednoducho objavila, že táto činnosť mi robí príjemné pocity a nebolo potrebné vec ďalej skúmať. A čo sa týka chlapcov, táto téma v tom čase vôbec neprichádzala do úvahy. Boli hlúpi, drzí a v tom veku nezaujímaví. Proste sme boli malé baby.

Môj ocino bol na mňa vždy dobrý, viac brat ako otec, vždy chápavý a ochraniteľský. Žili sme si ako úplne normálna rodinka. To, že je dlhú dobu bez životnej partnerky som vo svojom veku nijako neriešila a ako hovorím o ľudskej sexualite som nemala ani páru.

Jeden neskorý večer som sa oddávala ako obvykle svojej príjemnej zábavke, kedy som si cez pyžamové nohavice dráždila svoju pipinku. Už som mala zdokonalenú techniku, kedy som si pod vankúš vsunula nádobku od deodorantu a takto vzniknutým hrbčekom som kĺzala a trela si svoju mušličku až k nutkavému pocitu že sa pocikám a znova a znova po prestávke k tomuto pocitu, kedy som si už už myslela, že mi cvrklo ale zato to bolo neskutočne stupňované dráždenie a po únavnom vydráždení uspokojujúce uvoľnenie. Keď som sa dostatočne unavila a ukľudnila, ešte som potrebovala ísť sa vycikať tak, aby som už len spala a tak som potichu vyšla zo svojej izby tak aby som už nezobudila ocina a išla sa vycikať. Vyšla som na chodbu a všimla som si, že v kúpeľni sa ešte svieti, hoci v byte už bolo úplné ticho. Zamierila som na WC, ktoré bolo vedľa kúpeľne, ale ani neviem prečo, myšlienky ma pristavili pri dverách kúpeľne a tým, že som si myslela, že ocino len zabudol zhasnúť, ale nebola som si tým úplne istá som sa pre istotu sklonila ku kľúčovej dierke, aby som sa presvedčila, či je kúpeľňa prázdna a môžem kľudne otvoriť dvere a zhasnúť dnu svetlo. Mýlilo ma to, že v byte bolo ticho, ale keď som zaostrila pohľad cez kľúčovú dierku, matne som zbadala, že ocino sedí celkom potichu na okraji vani a nehýbe sa. Nespojila som si toto s ničím, len to ani neviem prečo podnietilo moju zvedavosť, čo tak toľko robí a keďže cez kľúčovú dierku nebolo nič vidno, potichu som prešla do kuchyne odkiaľ som si doniesla drevený stolček. Kúpeľňové dvere boli do trištvrte drevené, biele a vo vrchnej časti mali takú presklenú časť, taký svetlík, ktorý mal zvnútra malú záclonku, ale táto bola vždy z časti odtiahnutá. Ja som na okienko nedočiahla a v podstate to takto bolo vždy. No za pomoci stolčeka som už túto výšku ako tak prekonala a mohla som svoj zvedavý pohľad vrhnúť vo kúpeľne. Tým, že na chodbe nesvietilo svetlo a naopak v kúpeľni svetlo bolo som ja pravdepodobne vidieť nebola, zato do kúpeľne som mala výborný výhľad.

To čo som v ten deň videla odštartovalo všetko o čom som ani nepočula a nie ešte snívala. Môj ocino sedel úplne holý na kraji vani a pomaličky sa hladil na svojom pipíku. Schválne to píšem tak, aby ste sa vedeli vžiť do zmätku, ktorý som v hlave mala. Chlapčenské pipíky neboli nijako pre 12 ročné dievča zaujímavé. No ocinov, tým, že ho mám strašne rada a toto som videla ma zaujímal. Ako sa hladil a prechádzal si po ňom od guliek až hore sa mu začal zväčšovať. Každým pohybom zdvojnásoboval svoju veľkosť, až som si myslela, že mi od údivu vypadnú oči. V mojich očiach bol obrovský ako ruka, tvrdý a neohybný a z ocinovho výrazu tváre bolo aj mne jasné, že si robí dobre tak, ako si to robím pred spaním ja. Po chvíli si ho chytil dvomi prstami a stiahol si pomalým pohybom predkožku z ktorej mu vybehol krvavo červený žaluď veľký ako tenisová loptička. Nikdy predtým som toto nevidela a chvíľu som si myslela, že si ublížil, alebo čo. Koniec jeho zdureného pipíka bol úplne odlišný od zostatku tela. Asi príroda to tak chcela, ale pri tomto divadle som pociťovala obrovské vzrušenie v podbrušku. Stihla som ešte odpozorovať, ako si ho ocino začal rýchlo trieť a hlasno dýchať. Tu už moja hlava zavelila v obrannom móde, že nie je dobré, aby som ho pri tomto videla a ušla som do svojej izby. Úplne som zabudla, že mi bolo treba cikať. V posteli som si vsunula ruku do nohavíc a začala som si namiesto trenia rozkroku pipinu žmoliť medzi prstami a medzi palcom a ukazovákom som si zvierala a štipkala miesta, ktoré mi spôsobovali najintenzívnejšie pocity. Bola som extrémne vzrušená, vydráždená a zmysly vybičované do maxima. Pridávala som na sile stiskov a rýchlosti, ktorou som si hnietla vyčnievajúce zákutia mojej štrbinky až do šialenej rýchlosti, pri ktorej som si matne uvedomila, že mi cvrklo, aspoň táto myšlienka mi preletela na okamih hlavou a dosiahla som svoj prvý ozajstný orgazmus pri ktorom som prešla za svoj vrchol dráždenia po ktorom nenastalo očakávajú ukľudnenie, ale opakované, automatické vrcholy, rýchle, intenzívne, opakujúce sa a stále silnejšie, pri ktorých som sa ako v tranze metala, kopala nohami a surovo miesila svoj rozkrok s pocitom, aby to nikdy neprestalo miešajúci sa s pocitom, že to už nevydržím a nevládzem udýchať potreby svojich pľúc. Keď vrchol môjho kŕču odoznel a ja som prišla ako tak k sebe, z údesom a zahanbením som si všimla, že môj ocino stojí vo dverách a všetko pozoruje. Vytreštila som na neho oči s tým, že mi hlava plná eufórie aj tak neporadila ani jedno slovo, na čo môj skvelí ocino len chladne povedal, že ma prišiel skontrolovať, či som zakrytá a neuvedomil si, že je so mňa skutočná žena. Ako to myslel som v tedy nerozoberala, ale viem, že ma jeho poznámka ukľudnila a navodila mi pocit, že normálna dospelá žena masturbuje a je to prirodzené a nie je na tom nič zahanbujúce. Aspoň v tej chvíli mi jeho prístup veľmi pomohol v ďalšom vývoji, a aby tento zážitok pre mňa nebol nijako traumatizujúci.

Postupne som spoznávala svoje telo viac a viac. Ukájanie sa mi stalo príjemným spestrením večerov a tým, že som nebola nikým upozornená, zahriaknutá, ani som nebola strašená skazenou morálkou, brala som to naivne, nevinne a normálne. Našla som si k tomu svoje súkromne a kľud, ale keď som mala ten nutkavý pocit, tak som si to urobila a mohla som spať. Mohla som mať tak 15 rokov, kedy ma môj ocino nechtiac pristihol. Bola som plne zabratá do ukájania, kedy som si vo svojich teplákoch dráždila klitoris a pyšteky vypuklou časťou chrbta kefy na vlasy a blížila sa k svojmu očakávanému vyvrcholeniu. Precitla som až na jeho mierne okríknutie "Niki, ty čo pre boha robíš?"

Zľakla som sa ho, lebo som bola plne sústredená na svoje blížiace sa vyvrcholenie a v zlomku sekundy so mňa vyletela spolu s rukou s teplákov odpoveď, "nič, len sa šteklím medzi nohami" V ruke som komicky držala kefu na vlasy a vo svojej ešte stále detskej naivite som v tom videla asi taký morálny prehrešom, ako keď si nedám ruku pred ústa, keď kýcham.

Ocinov pohľad bol však iný, vážny. Podišiel ku mne, sadol si na posteľ mu mne a už viac milo sa ma spýtal, prečo blbnem, či si chcem ublížiť. Aj napriek tomu, čo som napísala, nebol mi príjemný tento rozhovor, akosi som vnútorne cítila, že sa mi nechce s ocinom preberať, ako si dráždim svoje dievčenské miesta. No ocino vo vypočúvaní neprestával. Niki, čo si to pre boha robíš s tou kefou, chceš si ublížiť a pod. Nechápala som jeho obavy, nerozumela som jeho otázkam. Či veríte, alebo nie, hoci som vedela o pošve, bol pre mňa zaujímavý len jej dráždivý vchod po panenskú blanu a ani som nemala potrebu jej ďalšieho skúmania, úplne som si vystačila so svojim tvrdnúcim bodom rozkoše a vnútornými pyštekmi. Ocino mal len zbytočné obavy, ktoré mu pravdepodobne navodil pohľad na kefu v mojej ruke. Jeho ďalšia otázka ma na to mierne naviedla. "Niki, ty si to robíš tou kefou?" Nechápala som, kam tým mieri. Áno odpovedala som úprimne a tak prirodzene, ako keď ti fúkate nos. No stále sme si zjavne nerozumeli. Ako? Kriste, zneli pre mňa nepochopiteľne ocinove otázky. "No normálne, takto, ako rukou, zneli moje už znepokojené odpovede a automaticky som si opakom kefy prechádzala názorne cez rozkrok a nechápavo som hľadela na ocina, čo sa deje a čo som urobila. Ocinov vydesený pohľad sa vyjasnil a jeho zdesenie sa razom zmenilo na úsmev plný úľavy a pochopenia.

Môj ocino sa desil pri svojej myšlienke, že by som sa dráždila opakom kefy, ktorá pripomínala kolík vo svojom vnútri a že by som s ním do seba prenikala a aj mi svoje obavy podrobne vysvetlil tak, aby som ich chápala. Keď som ho ubezpečila, že nič také nerobím o čom som ho bola hneď odhodlaná aj názorne presvedčiť, len trošku zmätene, ale napokon súhlasil. Hneď som sa radostne hodila chrbtom na svoju posteľ a pravou rukou som s kefou vletela do svojich teplákov s roztiahnutými nohami a snažila som sa hneď svojim rytmom nadviazať na fázu, z ktorej som bola vyrušená. To, že to robím pred ocinom mi nebolo nijak zvláštne, práve naopak, páčilo sa mi, že sa na mňa díva. Zatvorila som oči, môj dych sa mi prehĺbil a sústredila som sa už len na dráždivý pocit v rozkroku. Na leme mojich teplákov som ucítila dotyk ruky, ktorou mi ich ocino poodtiahol, aby lepšie videl na kontakt kefy s mojou pipinou a tíško, možno preto, aby ma nerušil zašepkal, "len opatrne", následne mi zospodu chytil pod zadkom tepláky aj s nohavičkami a obratne mi ich stiahol a odložil bokom. Tu som už udivene otvorila oči a hľadala som podvedome odpovede, prečo a čo mám robiť. S dráždením mojej pičky som však už prestať nevedela, systematicky som sa blížila k svojmu orgazmu, ktorý som si už vedela znalecky privodiť. Ocino sa zatiaľ kľakol medzi moje rozkročené nohy a rukou zastavil zrýchľujúci sa pohyb mojej ruky. "počkaj Niki, pozriem sa, či mi neklameš" a bez upozornenia mi prstami roztiahol vnútorné do červena rozdráždené pyšteky a keďže v tejto polohe nič nevidel, povedal mi, aby som sa dala dohora, ako mostík. Ľavou rukou mi pomohol tak, že mi ju vsunul pod zadoček a pravou mi skúmal pipinu a jej vnútro. Prstom pokrúžil cez pyšteky, potom si naslinil ukazovák a vsunul mi ho do vnútra. Tento pocit som nikdy predtým nezažila. Prvýkrát sa ma dotýkal niekto iný ako ja a na skúmanie vnútra mojej vagíny som sa neodvážila ani ja. V podbrušku sa mi rozlialo známe teplo, ale iné, ako keď som sa dráždila sama. Bolo silnejšie, intenzívnejšie. Ocino vo mne skúmal a pohyboval svojim prstom zo strany na stranu, zatláčal do strán a proti mojej lonovej kosti, krúžil v okolí môjho cikacieho otvoru až som cítila, ako mi trošku cvrklo, lebo som vlhko, ktoré mi ocino stieral prstami a vmasíruvaval po celej buchtičke. Samozrejme, že mi neskôr vysvetlil, že pri dráždení vnútra pipiny sa ženské telo pripravuje na mužov penis a tá vlhkosť je prirodzený prejav dospelej ženy. Strašne som bola vtedy na môj automatický prejav hrdá. No to samozrejme aj neskôr, lebo v tom čase ma moje telo a pocity vyvolané pohybom ocinovho prsta v mojom vnútri rýchlo viedli k vyvrcholeniu, ktoré som, aj keď trochu zahanbene pred ocinom dosiahla. Orgazmus bol extrémne silný a prvýkrát som musela pri ňom vydávať hlasné stonanie, aby som aspoň takto zabránila strate vedomia. Keď som vedomie ako tak nadobudla, ocino ma stále hladil po tele a keď som blažene a ďakovne otvorila oči, videla som aj v jeho tvári spokojnosť a blažený úsmev. Pri odchode poznamenal niečo ako že som už skutočná žena a odišiel z mojej izby. Môjmu zakalenému pohľadu však neunikla jeho erekcia, ktorú som už poznala z môjho pozorovania. Jeho kroky smerovali do kúpeľne, preto som počkala kým zatvorí dvere a vybrala sa za ním. Keď som z hluku, ktorý sa ozýval z poza dverí usúdila, že je ten správny okamžik, opatrne som otvorila dvere a vošla. Ocino stál chrbtom ku mne pred umývadlom, mal stiahnuté nohavice a dráždil si penis. Do umývadla tiekol prúd vody, preto si ma hneď nevšimol, až v okamihu, keď som sa ho opýtala, či sa môžem pozerať. Strašne sa zľakol, aj si odhrešil a bleskovo si natiahol nohavice. Nie však tak rýchlo, aby som nevidela jeho obrovský, stoporený penis s červeným žaluďom, ktorý si komicky prekryl lemom nohavíc len dopol a hoci si myslel, že situáciu zachránil, môj pohľad na toto miesto ho z omylu vyviedol v okamihu, keď som sa načiahla a začala som mu pomáhať upraviť sa.

Tu som sa dospelejšie zachovala asi ja, lebo som mu priamo povedala, že by som chcela tiež vidieť ako sa dráždi a opatrne som sa dotkla jeho penisu v ktorom akoby cuklo a jeho pricviknutá hlavička sa ešte viac sa nafúkla.

Po dlhšom presviedčaní a upokojovaní ma ocino zobral do izby a keď mi dovysvetľoval, že sa to nesmie a pod. sa nechal presvedčiť a vyzliekol si znovu nohavice. Teraz prvýkrát som priamo videla jeho z môjho pohľadu obrovský, žilnatý, tvrdý penis dospelého chlapa zakončený špicatou ružovočervenou hlavičkou, ktorá bola dopol prekrytá kožou jeho tela. Ako ocino zbadal že som týmto pohľadom úplne fascinovaná, vzal ho do ruky a stiahol si predkožku úplne dole tak, že hlavička penisu vyletela úplne a úplne zreteľne mala tvar zvončeka. Svoju kožičku si krátkymi pohybmi trochu popoťahoval tam a späť a potom ju jedným plynulým dlhým ťahom stiahol výrazne k svojim vajíčkam tak, sa že hlavička nielen úplne odhalila, ale odhalilo sa aj jemné telo penisu za ňou a hlavička ako keby sa po tomto silnom ťahu ohla. Ocino si ho potom z rúk pustil a trochu pobavene z môjho úžasu sa na mňa pozrel. Bez slova som sa fascinovane k nemu natiahla a začal sa opatrne dotýkať jemnučkej semišovej kožičky toho zvončeka. Ten pod týmto dotykom ihneď reagoval zmenou tvaru, už vtedy tvrdý špicatý zvonček sa ešte viac napol až k prasknutiu a možno zdvojnásobil svoj objem a zaokrúhlil stoj hrot. Na vrchole sa až roztváral otvor, ktorý pod tlakom môjho skúmania menil svoj tvar. Aj keď úplne nemotorne, ale predsa som určite ocinovi týmto skúmaním spôsobovala dráždenie a keď som sa ubezpečila otázkami, že ho to nebolí, stláčala a poťahovala som tento jeho tvrdý penis, hoci som netušila čo, ani prečo to robím. Čo som si uvedomovala určite bolo, že ma to prirodzene vzrušovalo a preto som sa začala v stoji znovu rukou dráždiť na pipine. Ocino zrazu zastavil môj nemotorný pohyb na jeho penise a povedal mi, aby som si ľahla, že to skúsime inak. Ochotne som si ľahla na chrbát a roztiahla nohy. Už menej ochotne som sa vzdala dotyku na jeho zamatovom penise, ale keď si kľakol medzi moje nohy ktoré si vyložil v kľaku na svoje stehná tak, že sa s ním priblížil k mojej pipine, už som len vzrušene očakávala ďalšie vzrušivé a neznáme dotyky. Keď mi ocino nežne povedal, že ma bude s ním dráždiť, aby som si to užívala, len som vzrušene zatvorila oči a vysadila svoju panvu tak, aby som urýchlila očakávaný dotyk na svojej pičke. Ocino si slinami výrazne potrel svoju ružovú hlavičku, ktorá sa znovu rýchlo napumpovala a dotkol sa mojej pičky, ktorou preletel elektrický impulz okamžitého vzrušenia. Mierne pritlačil na stred môjho vnútra tak, že sa odtiahli od seba pyšteky a odhalili vnútorné pyšteky, ktoré doteraz takýto jemný dotyk nepoznali. Zacítila som ako som zvlhla, ako sa mi vlhkosť vtiera do miesta stretu našich tiel. Veľmi jemným pohybom mi prechádzal svojou hlavičkou, tak, ako by s šmýkal pozdĺž mojej štrbinky až k stvrdnutému klitorisíku a späť až k ritke, pričom roztieral moju vlhkosť znovu hore a dole. Ja som bola do krajnosti vzrušená a svojou panvou som mu vyrážala vpred tak, aby som čo výraznejšie vystavila svoje citlivé miesta jeho dotykom. Občas som urobila nekontrolovaný výpad panvou keď kĺzal svojou hlavičkou zospodu nahor, aby som urýchlila trýznivý pohyb a uspokojila chtíč svojho klitorisu a ocinova hlavička mi zašla mierne dnu medzi malé pyšteky a zase von. Keď sa to zopakovalo v návale vzrušenia už po niekoľkýkrát mňa ten pocit roztiahnutia a plnosti hnal ten pocit zopakovať a zintenzívniť. Rukami som sa vzrušená chytila ocinových nôh, pri jeho opätovnom kĺzavom pohybe som sa ešte viac prepla do mostíka a jeho hlavička sa znovu zašla medzi moje pyšteky. Na zlomok sekundy, kedy ocino zastal som vybičovaná trýznivým dráždením zatlačila váhou svojej panvy na hlavičku tvrdého kolíka, na ktorý som sa napichla a rukami som sa na neho ešte viac pritiahla, čím som ocinovi zabránila v spätnej reakcii a tlakom na svoje vnútro som vyvrcholila. Pri orgazme som sa šialenou silou tlačila na stoporený penis akoby kopulačnými pohybmi vo frekvencii kŕčov, ktoré zachvátili vnútro mojej vagíny, až mi prenikol až za lonovú kosť v celom objeme do môjho vnútra. Pri mojom šialenom orgazme a ani aj zaujímavom predstavení, ktoré som v zrušení podvedome predviedla sa ocino ani nepohol. Svoj penis bez odporu ponechal môjmu besneniu a bez akejkoľvek spolupráce nechal, aby som si ho vsunula do tela. V tom okamihu, bez toho, aby som si to uvedomovala som prišla o svoju panickosť. Bolesť, ktorá túto udalosť bežne sprevádza som prekryla vzrušením a vydráždením zmyslov. Keď orgazmus odoznel a uvoľnila som sa, prišla k sebe, ocinov penis som mala hlboko a nepohnute vo svojom vnútri. Mierne som sa nadvihla a s prekvapením, trochu zdesením, ale so záujmom som sa skúmavo pozrela na miesto spojenia našich pohlavných orgánov a striedavo na svojho ocina, ktorý toto striedanie pohľadov tiež opakoval. Mierne som začala pociťovať bolesť po prieniku jeho penisu a pomrvila som panvou s tým, že toto spojenie ukončím a uľavím tlaku na svoju pičku. Ocino toto vyhodnotil inak a opýtal sa ma, či chcem ešte vidieť, ako sa dráždi on, na čo som rýchlo zabudla na svoju bolesť a so zvedavosťou som prikývla. Začal úplne opatrne vyťahovať sommňa penis a na moje prekvapenie ho znovu zasunul a znovu a znovu v zrýchľujúcom tempe. Videla som v jeho tvári vzrušenie, leskli sa mu oči a naše spojenie vydávalo smiešne mľaskavé zvuky. Dych sa mu prehĺbil, zrýchlil až začal nekontrolovane hekať. Po chvíli ho s vytiahol von, až ma po čase prekvapila jeho dĺžka, ktorá sa dovnútra zmestila, prehol sa v chrbte a z jeho tvrdého kolíka mu na mňa prudko vystrekol prúd aromatickej hustej tekutiny, ktorý mi zasiahol tričko aj tvár a celé brucho. Vôbec som nevedela, čo mi urobil, ale po chvíli prekvapenia som sa ho len opýtala, prečo sa mu to stalo. Vysvetlil mi, o čo ide a aj to, že zažil vyvrcholenie pri ktorom chlapom s penisu vytekajú spermie pre oplodnenie ženy. Jednoducho to bola hodina biológie ako má byť.

Po sprche som zaspala na 12 hodín a 3 dni som ubolená ani nepomyslela na masturbáciu. Po čase sa všetko vrátilo do starých koľají až na to, že som do svojich hrátok pridala aj prsty vo svojom vnútri. Párkrát sa na mňa ocino prišiel pozrieť ale k styku medzi nami viac nedošlo. Keď som mala možno 16 a už mi neboli smiešny ani chlapci, dostala som od ocina na narodky kondómy a vibrátor so slovami, že odteraz som v tom samostatná. Párkrát som ho volala aby sa na mňa ešte prišiel pozrieť, ako si to s ním robím, ale vždy mi povedal, že to už nie je správne a že som už dospelá žena a nedopadlo by to dobre. Chýba mi to, chcela by som aby som si to pred ním mohla urobiť a vidieť ho tiež vzrušeného. Často onanujem, úmyselne aj hlučne a predstavujem si, ako ma pozoruje. Musím niečo vymyslieť, aby som ho zviedla a aby domňa znovu vnikol a súložil somnou. Neviem sa toho vzrušenia inak zbaviť. Potom vám o tom napíšem.autor: bublifukAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>