Erotická poviedka

Moja fantázia - opäť spolu

Moja fantázia nepozná hraníc. Zvlášť ak myslím na ňu. Bola mojou ženou, ktorú som ale dlho nevidel.  A potom zrazu náhoda zariadila, že sme sa stretli. V jej očiach som stále videl, že ma ľúbi a túži po mne rovnako ako ja po nej. Ale naša túžba musí byť skrytá pred svetom. Vo svete fantázie je možné všetko a ak sa fantázia premení na realitu, svet prestáva existovať. Sme iba ja a ona. Nič okolo.

Dvere prenajatého bytu sa zavreli. Vošla dnu a vedela čo ju čaká. Za tie roky čo sme sa nevideli nezabudla nič z toho čo s ňou dokážem urobiť. Použil som moj šál aby som jej zviazal oči. Stála tam, nič nevidela a iba hlasno dýchala. Čakala na prvý dotyk. Namiesto dotyku ale ucítila môj dych na krku. Prstom som jej prešiel po krku a moje ruky sa začali hrať s jej voňavými vlasmi, ktoré príjemne dráždili môj nos. Už tak málo stačilo aby sme obaja boli vzrušení. Už to stačilo, že moje nohavice boli zrazu tesné. Dal som jej dole kabát a rukami som pevne chytil zozadu jej prsia. Rukou som vošiel pod podprsenku a potiahol som jej bradavky. Nahlas vzdychla, nevedela sa dočkať kedy ju konečne vyzlečiem. Vytiahol som z nohavíc môj penis a dal som jej ruku na neho, aby cítila aký je už tvrdý. Pohladila ho a počula ako ma to potešilo. Vzal som ju za ruku do spálne, ktorej dominovala veľká kovová posteľ. Stála tam a čakala čo sa bude diať.

Pohladil som ju na stehnách a chytil jej úžasný zadok a hneď nato ruka prešla medzi jej nohy. Jemne som sa dotkol nohavičiek, bola úplne mokrá. Okdryl som nohavičky, a prstom prešiel po jej puss. Má rada, keď ju takto dráždim, čaká že sa s puss začnem hrať, ale ja to schválne nikdy neurobím. Namiesto toho som prestal a odstúpil od nej. Nevedela nič čo sa deje okolo, nič nevidela, iba dýchala a čakala. A ja som sa na ňu iba pozeral aká je krásna a sexy. Po chvíli som jej začal rozopínať pomaly blúzku a dal som ju dole. Potom nasledovala sukňa. O chvíľu stála oproti mne iba v nádhernom sexy spodnom prádle a s mojou šatkou na očiach. Mohla iba tušiť, že som si pre ňu pripravil pár hračiek z minulosti. Zrazu ucítila príjemnú bolesť na zadku, keď som ju bičíkom po ňom udrel. "to máš za tie roky, čo som na teba musel čakať" pošepkal som jej do ucha. "a môžeš sa tešiť, že si ťa teraz pekne vychutnám za to". Ďalšia štipľavá bolesť, na stehnách. Pokračoval som aj vyššie. Bičík prešiel medzi jej nohami a začal som s ním medzi nimi krúžiť a trieť jej ho o puss. "prestaň a pretiahni ma konečne" nevedela sa už dočkať kedy ju konečne vyzlečiem a ona ucíti medzi nohami niečo iné. "nebude to také ľahké drahá" povedal som jej a dal dole jej podprsenku, aby bičík mohla ucítiť aj na jej bradavkách. Zatiaľ iba jemne, no odrazu to zaštípalo aj tam.

Položil som ju na posteľ a vytiahol laná, ktorými som jej priviazal ruky aj nohy o posteľ. Ležala tam bezmocne, nič nevidiac. Iba dýchala a vlnila sa v túžbe a očakávaní. Pozeral som sa na ňu a medzitým som sa vyzliekol. Moje vzrušenie bolo obrovské tiež, penis bol úplne tvrdý a rovnako sa nemohol dočkať až ho do nej zasuniem. Ale táto hra ešte neskončila. Obkročil som ju pri hrudi a dal som jej ochutnať moj penis. Vzala si ho do úst a olízala mi ho. "už si ho prosím, daj ho do mňa" prosila ma nadržaná. Ja som sa ale chcel ešte hrať. Bičíkom som skúmal jej telo a miestami som ju ním udrel. Na nohách, na prsiach, skúmal som jej krk znova a opäť dole medzi jej nohy. "skontrolujem aká si vlhká" pošepkal som jej a ruka siahla na nohavičky. "veď sú úplne mokré, dám ti ich radšej dole, ešte by si prechladla" usmial som sa a stiahol nohavičky ku kolenám. Pohladil som jej puss a prstom som zašiel pomaly dnu. Hral som sa s ňou chvíľu a znova prestal. Hodnú chvíľu som ju pozoroval ako je celá vzrušená a čaká s napätím čo bude nasledovať. Dotýkal som sa jej bičíkom a rukami na rôznych miestach jej tela. Nikdy nevedela kde to príde a kedy. Jemne som pohrýzol jej bradavky, ktoré úplne stáli. Musel som ich poriadne potiahnuť, veď to má tak rada. Teraz prišla na rad jej puss. Milujem jej chuť a vôňu. Môj jazyk z nej ochutnal, a na chvíľu prestal. Znova som dal dnu prst a oblízol som ho.  "mmm, vynikajúce" tešil som sa že som mohol znova ochutnať. Nemohol som odolať a hral som sa znova jazykom s jej klitorisom. Jemný dotyk jazykom, potom silnejší. A najradšej mám keď ju môžem olízať celú. Viem, ako túži mať voľné ruky, aby sa s ňou mohla hrať aj sama, pretože to je jej jedná možnosť ako trochu kontrolovať čo sa deje a priviesť sa k orgazmu. Pretože ja si dávam pozor a keď vidím, že už vzdychá príliš nahlas, prestanem. "Už budem dobrá, ale prosíííím" žobrala ako o život, pretože bola stále priviazaná a nič nezmohla. Iba cítila prichádzajúce vyvrcholenie a potom som vždy prestal.

Keď som jej takto zrušil už snáď desiaty orgazmus, povedal som jej "a teraz by si ho chcela dnu, však?" "áno, prosím, daj ho do mňa" Milujem ju, tak to predsa nemožem odmietnuť. Ale nebude to také ľahké. Vstal som z postele a vzal nožnice a prestrihol som jej nohavičky, aby som mal k nej lepší prístup "kúpim ti potom nové, len budeš musieť ísť domov naostro" zasmial som sa. Priložil som k puss mojho pipsa, ako ho volá, a krúžil som s ním okolo. Potom som ho iba trošku zasunul a znova von. Videl som na nej, že to už nemôže vydržať, tak veľmi túžila aby sa mohla konečne urobiť. "teraz ti ho zasuniem konečne celý, pekne pomaly aby si ho cítila, aký je tvrdý. Takýto tvrdý bol veľakrát za tie roky keď som na teba myslel a musel si to urobiť sám" povedal som a zároveň s týmito slovami som to splnil. Zasúval a vysúval som ho pomaly, potom zasa rýchlejšie a tvrdo. "teraz od teba chcem, aby si sa urobila keď ho zasuniem znova" prikázal som jej a chvíľu som čakal kým to naozaj urobím. Pips čakal pred vstupom do puss. Dlhá minúta. A potom to prišlo, zasunul som ho dnu a ona nahlas vydýchla a začala sa triasť od úľavy. Mne netrebalo veľa tiež, už som cítil ako to nevydržím ani ja. "urob sa mi na bruško" poprosila ma.  "chceš to vidieť však?" opýtal som sa jej a konečne som jej dal dole šál z očí. Znova som ho zasunul dnu, a von. Iba chvíľu... Vytiahol som ho von v tej pravej chvíli a pekne som sa jej vystriekal na bruško. Veľmi to má rada. A kedže je strašne nenásytná, viem že jej jeden orgazmus nestačí. Uvoľnil som jej jednu ruku. "Teraz ti budem zasúvať prštek a ty sa s ňou pekne pohráš, dobre?" Prikývla a začala prstami krúžiť po jej klitorise. Po chvíľke sa znova zvíjala v slastnom opojení ďalšieho skvelého orgazmu. Potom som ju konečne odviazal od postele a silno objal. Ležali sme vedľa seba a mysleli na to, že pre dnešok nám po toľkých rokoch určite nestačilo.

Toto je iba moja fantázia. Ale dotyčná vie, že sa na toto môže tešiť. Onedlho, alebo o desať rokov.

autor: neposlušníkAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>