Erotická poviedka

Niečo nové

Môj príbeh sa začal odohrávať, keď som už istý čas vlastnil menšiu firmu. Nemôžem povedať, že som bol boháč, ale nevodilo sa mi najhoršie. Keď som prišiel o sekretárku, tak som sa rozhodol túto pozíciu trochu pozmeniť. Prijal som na jej miesto muža, aby keď bude treba, tak vedel zaskočiť aj vo firme. Vypadalo to na skvelý ťah. Bol pracovitý, dalo sa s ním veľmi dobre rozprávať a mal skvelé nápady.

Vo firme sme mali taký zvyk, že keď sa nejaká zákazka vydarila, tak sme oslavovali. Niekedy menej, inokedy poriadne. A po dokončení jedného skvelého obchodu sme to oslávili až moc. Veľa z nás sa poriadne opilo tak, že museli ísť domov taxíkmi a ani ja som nebol najtriezvejší. Rozhodol som sa zostať spať vo firme a aj môj asistent, čo ma moc neprekvapovalo, lebo tiež nebol triezvy. Ešte sme si išli na balkón  zapáliť a debatovali sme, smiali sa a gestikulovali. Potom sme sa smiali až tak, že sme sa až obíjmali. No keď sme sa dosmiali, tak sa neodtiahol a naopak ma chytil za zadok.

Nemôžem povedať, že by mi to bolo nepríjemné. Potom sa usmial a podotkol, že sa to niekomu páči s ohľadom na moju hrču v nohaviciach. Na moju obranu musím povedať, že sme so ženou nemali sex už dlhšiu dobu. Zasmial som sa a odvrkol som, že treba prestať blbnúť a ideme spať. No on pokračoval. Začal sa ma dotýkať, nasledovala pusa na krk a dalšie dotyky. Moje nohavice zažívali nápor aký už dávno nie. Nevedel som to zastaviť a asi som v kútiku duše ani nechcel. Bolo to niečo nové, nepoznané a vzrušujúce. Krásne voňal, bol nežný a mne sa to páčilo. Vôbec som si neuvedomoval, že sme na balkóne a niekto nás môže vidieť, ale priznám sa, že vtedy by mi to bolo asi jedno. No a potom sa stalo niečo, čo ma úplne zlomilo. Zažil som najlepšiu jazýčkovú vo svojom živote. Ostatne tých najlepších vecí, čo som pozažíval túto noc, bolo viac. To som bol už ja a aj môj malý priateľ v nohaviciach vo vytŕžení a keď som náhodou rukou prešiel po nohaviciach môjho asistenta, tak aj jemu sa to páčilo.

Keď prestal a navrhol mi, aby sme išli do vnútra, vôbec som neoponoval. Keď sme vošli dnu a on si vyzliekol tričko, vôbec ma nenapadlo niečo typu čo to dopekla robíš, ale práve naopak. Bol krásny a vyšportovaný a keď som sa pozeral, ako si vyzlieka rifle a je iba v boxerkách, tak som si myslel, že už to asi dlho nevydržím. Po tom ako prišiel ku mne a začal ma vyzliekať až kým sme neboli obaja len v boxerkách mi povedal nech zatvorím oči. Zatvoril som ich a čakal som čo sa bude diať, a potom som si uvedomil, že som takto vzrušený ešte nebol. Cítil som, ako mi stiahol boxerky a moj penis vyskočil do pozoru. Začal mi dávať pusinky na podbruško a potom som na žaludi ucítil jeho jazyk a pery. Asi po minúte takéhoto maznania sa s mojim penisom som ho musel zastaviť, otvoriť oči a povedať mu, že stací. P

otom sme sa začali obaja smiať a on mi pomedzi smiech sem tam olízol žaluď. Keby som ho nezastavil, tak by som už bol úplne hotový a niečo mi hovorilo, že zábava môže len začat a nie skončiť. A mal som pravdu. Automaticky som si kľakol a vyzliekol som mu boxerky. Z nich sa ku mne vyhupol penis a hoci to priznávam nerád, bol o dosť väčší, ako ten môj. Keď som sa prvý krát v živote dotýkal penisu iného muža, tak som si v tom vzrušení ani neuvedomoval, čo bude nasledovať. Po prvej pusinke na jeho zaluď ma ako keby zelektrizovalo a keď som po olíznutí cítil jeho chuť, tak som bol ešte viac vzrušený ako predtým.

Začal som trochu neskúsene, ale podľa jeho pohľadu a vzdychov sa mu to veľmi páčilo. Potom ma postavil, usmial sa a bozkávali sme sa. Bolo zaujímavé cítiť ako sa môj penis dotýka jeho. Keď sme prestali, prešiel ku mne zo zadu a jeho penis sa natlačil medzi moje polky a on mi sladko pošepkal do uška, či nechcem skúsiť aj niečo viac. Bez slova som na znak súhlasu pokýval hlavou a on sa pousmial, zohol sa a začal ma lízať medzi polkami. Na sekundu som si pomyslel, ako bolo dobre, že som bol v sprche a nebude trapas. A žiadny trapas ani nebol. Vychutnával som si jeho jazyk a pery medzi mojimi polkami a dotyky jeho prstov na mojom penise. Vedel čo robí a vedel aj to ako sa ma dostať tam kde je a ešte oveľa ďalej. Cítil som sa neskutočne vzrušený a po stehnách mi stekali jeho sliny.

Keď sa potom postavil a naslinil si penis, ktorý nasmeroval na kraj mojho zadočku, jednou rukou chytil môj penis a druhou ma hladkal na boku. Akonáhle som ucítil jeho pusinky na krku, tak do mna začal pomaly vnikať. Boli to zvláštne pocity, no po chvíli sa zmenili na neskutočne príjemné. Bol nežný a ja som si to dokonale užíval. Vystriedali sme niekoľko polôh a veľakrát som mu musel zastavovať ruku na mojom penise lebo som mal na mále. Mal výdrž a poriadnu no našťastie mal aj kopec lubrigantu. Na záver som skončil na chrbte s roztiahnutými nohami a pozeral sa na neho ako vo mne jazdí a vzdychá pri tom a rukou sa hrá s mojim penisom. Bolo to niečo neskutočne vzrušujúce. V tom som ucítil ako zrýchľuje prirážanie a vedel som že sa chýlime ku koncu a zachoval sa máličko sebecky, čo mu ale nezazlievam.

Pustil môj penis a sústredil sa len na prirážanie. Myslel len na svoje potešenie a mne to nevadilo. Ani najmenej. Bol taký sladký, taký sexi. Niekedy prirážal tvrdo a rýchlo a inokedy nežne, pomaličky, vyberal ho a znovu do mna vnikal. Poriadne si to vychutnával a mne prebeho mysľou akurát to, že keď som si predstavoval, ako podvediem manželku so sekretárkou, tak to bude vypadať úplne inak a pri tejto predstave a pohľade na neho som sa musel zasmiať. Nevšimol si, že som sa zasmial a pri tom vzrušení ani nemohol, nevnímal nič okolo seba. Pri tom pohľade som si uvedomil, že on vlastne sexi sekretárka je a že toto vôbec nie je zle. V tom rýchlo prirazil a začal vzdychať. Celý sa triasol a ja som cítil ako ma plní jeho semeno. Bol to skvelý pocit.

Keď ho zo mňa vytiahol, úplne zadýchaný a unavený sa zvalil na moje kreslo. Posadil som sa a vychutnával som si ten sexi pohľad. Keď prišiel ku zmyslom, tak som videl ten jeho previnilý a zároveň spokojný pohľad. Po chvíli sa postavil, prišiel ku mne a začali sme sa bozkavať. Opäť jazýčkové a opäť úžasné, až také úžasné, že to prebralo aj môj penis. Keď prestal, tak sa rozhovoril o tom, aké to bolo skvelé, že to ani nečakal, že nezažil lepší sex. Priznám sa, že mi to veľmi lichotilo až som sa červenal. V tom sme sa začali obaja smiať a v tom som mu začal hovoriť aj ja, aké to bolo skvelé. Len sa pousmial a povedal, že ak hodnotím ako skvelý sex bez orgazmu, tak sa mi to muselo veľmi páčiť.

Zahasil svetlá a vytiahol ma na balkón. Všade už bola tma, tak by nás nikto nevidel, ale aj tak to bolo vzrušujúce. Stáli sme tam nahí a v šere som videl ako si ma obzerá a vzrušilo ma to. Hneď si to všimol. Prišiel ku mne, začal ma bozkávať, vzal do ruky môj penis a jemne ho honil. Po chvíli som už aj s jeho jazykom v mojich ústach zažil najlepší orgazmus v živote. Pomyslel som si, že to bola neskutočná noc. A to nebolo všetko. Tomu mužovi som nezávidel len jeho penis a dlhú výdrž. Tým nemyslím závisť klasickú. V tomto smere som bol rád, že to tak je. Veď práve kvôli tomu som zažil toľko rozkoše. Rozkoše, ktorú som si vôbec nedokázal predstaviť. Ale aj to, že po krátkej pauze už mohol znovu. No o tom snáď niekedy neskôr. ;)


autor: loloAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>