Erotické poviedky - BDSM

 
S t r á n k a   1 / 5
kategória: BDSM
Nová poviedka
Zasa sme si písali. O tom, ako by sme to robili jeden druhému. Tvrdo. Rajcuje ma to. Som neskutočne nadržaná z takejto SMS-kovej konverzácie. Vždy sa pri tom urobím. ... viac »
 
kategória: BDSM

hodnotenie: 

Už od 6:00 len nervózne prestupovala pred dverami. Po vzore pani Morgan si dala čierne minišaty. Boli síce trochu vyzývavejšie ale povedala si že po ceste uvidí a v tom teple ktoré bolo vonku boli aspoň pohodlné. V noci sa jej v halve vírilo asi milión myšlienok. ... viac »
 
kategória: BDSM

hodnotenie: 

Slnko práve vychádzalo nad obzorom keď zazvonil budík. Mia však už nespala, na to bola príliš nervozna. Dnes ju čakal pohovor na miesto sekretárky v jednej obrovskej spoločnosti. Doteraz pracovala ako čašníčka v nočnom klube. Práca to bola únavná ale vďaka jej dokonalej postave aspoň tringelty stáli za to aj keď často si pre ne musela vypočuť všemožné poznámky a často aj nejaké  to osahávanie. ... viac »
 
kategória: BDSM

hodnotenie: 

Poznám jedno dievča, blondína, pekná, s veľmi sexy riťkou. Vždy bola slušná, ale v poslednej dobe začala chodiť na diskotéky, kde určite každému vyfajčí, piť a fajčiť. Mal som chuť ju vyšukať už dlhšiu dobu a teraz sa mi zdalo, že je vhodná doba. ... viac »
 
kategória: BDSM

hodnotenie: 

Volám sa Vilo Mám 28 rokov a mometálne som už cca 3 roky vo vzťahu no chcem sa s vami podeliť o moju reálnu príhodu. ... viac »
 
kategória: BDSM

hodnotenie: 

Bol pekný letný večer a ja som sa rozhodol, že dnes si to užijem ako nikdy predtým. Sedel som na gauči a v tom vidím ako vychádza zo sprchy zabalená v uterák a po tele jej stekajú kvapky vody. Žeby provokácia? Odmietala ma už niekoľko dní a čakala kolko vydržím. Dnes jej to nedarujem. ... viac »
 
kategória: BDSM

hodnotenie: 

Bol pekný letný večer a ja som sa rozhodol, že dnes si to užijem ako nikdy predtým. Sedel som na gauči a v tom vidím ako vychádza zo sprchy zabalená v uterák a po tele jej stekajú kvapky vody. Žeby provokácia? ... viac »
 
kategória: BDSM

hodnotenie: 

Rád vidím ľudí ako prekonajú samých seba a jedného dňa som sa rozhodol to spojiť s BDSM tematikou. Fungujem jednoducho. V 90% cez internet, preto majú hráčky možnosť veľmi si chrániť súkromie. Vždy začínam od ľahkých úloh a postupne pritvrdzujem. ... viac »
 
kategória: BDSM

hodnotenie: 

Prisli sme k nemu domov. Spravil mi čaj hoc som mala 15 a on 24 rozumeli sme si. Mali sme si o čom povedať. Boli sme k sebe úprimný. A povedal mi že sa mu pacim. Vedel o mojich sexuálnych zážitkoch. ... viac »
 
kategória: BDSM

hodnotenie: 

Ahojte porozprávam Vám môj príbeh. Mám 20 rokov volám sa Miša..mám dlhšie čierne vlasy a mám normálnu peknú postavu :) ... viac »
 
kategória: BDSM

hodnotenie: 

...obojok na krku, symbol ... som subinka ... Som veľmi unavená, ale tou najkrajšou únavou aká môže byť. Stojím v sprche voda preteká po mojom tele, je to príjemné privriem oči a predstavujem si všetko čo som prežila. Moje pocity, myšlienky ktorých je tak veľa, že neviem ktorou začať. ... viac »
 
kategória: BDSM

hodnotenie: 

Vzala som svoje aj Sonine veci a zaniesla ich na izby. Nebola veľká ale úplne stačila. Páčil sa mi balkón bol veľký dalo sa na ňom večer istotne pekne posedávať. Ešte som nestihla ani začať vybaľovať a niekto nám klopal na dvere. Otvorila som ich a stála v nich moja známa z autobusu. Vošla dnu a spýtala sa Soňu. ... viac »
 
kategória: BDSM

hodnotenie: 

Mám rada erotiku, sex a hlavne ak ma niekto tvrdo ošuká. Nie som žiadna stydlivka a nebránim sa ani sexu s úplne cudzími chlapmi a boli už piati šiesti za noc. Jednoduchom mám rada experimentovanie. Už dlhšiu dobu som snívala aké by to bolo ísť na dovolenku a tam mať násilný sex s viac chlapmi niekde na opustenej pláži, unesená a vydaná im napospas. ... viac »
 
kategória: BDSM

hodnotenie: 

Mam 40 rokov, a v živote som už všeličo zažil a skúsil. Nie v každom smere ale v tom sexuálnom už určite viem čo chcem. Tu mám jasno. Momentálne mám asi trojmesačnú známosť. Je mi s ňou dobre. Aj sex je fajn ... Hm ... Keď bude vedieť čo ešte nevie tak bude oveľa viac než len fajn. ... viac »
 
kategória: BDSM

hodnotenie: 

......ešte si si nezaslúžila.....tieto slová mi letia v hlave a rozmýšľam ako si to mám zaslúžiť? ... viac »
 
kategória: BDSM

hodnotenie: 

Kľačím pri nohách svojho Pana uvoľním zovretie mojich rúk na prsiach ,ale nedokážem upokojiť moje vzrušenie. ... viac »
 
kategória: BDSM

hodnotenie: 

Po pobyte v nemocnici som ležal v jednom z mnoha doliečovacích zariadení, aj keď ja som na to nevidel žiaden dôvod. Nuda, ležanie, cvičenie, príjem potravy a to sa opakovalo a opakovalo. ... viac »
 
kategória: BDSM

hodnotenie: 

Je teplé marcové ráno slnko sa prediera pomedzi mraky a ja začínam prvý deň môjho života. Začínam si plniť svoj sen, svoju túžbu. Pípne správa a v nej len napísané.... Dobré ráno subinka moja. Pripravená? ... viac »
 
kategória: BDSM

hodnotenie: 

Zoznámil som sa s ňou na tréningu basketbalistiek. Mala vtedy 25 rokov, vysoká, svalnatá športovkyňa - Monika. Ja som v telocvični montoval elektropríslušenstvo k ovládaniu a spínaniu osvetlenia. ... viac »
 
kategória: BDSM

hodnotenie: 

Pokračovanie poviedky "Moja zvrátená cesta za splnením sna I. a II." ... viac »
 
 
S t r á n k a   1 / 5

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>