Erotické poviedky - BDSM

 
S t r á n k a   1 / 4
kategória:BDSM

hodnotenie: 

......ešte si si nezaslúžila.....tieto slová mi letia v hlave a rozmýšľam ako si to mám zaslúžiť? ... viac »
 
kategória:BDSM

hodnotenie: 

Kľačím pri nohách svojho Pana uvoľním zovretie mojich rúk na prsiach ,ale nedokážem upokojiť moje vzrušenie. ... viac »
 
kategória:BDSM

hodnotenie: 

Po pobyte v nemocnici som ležal v jednom z mnoha doliečovacích zariadení, aj keď ja som na to nevidel žiaden dôvod. Nuda, ležanie, cvičenie, príjem potravy a to sa opakovalo a opakovalo. ... viac »
 
kategória:BDSM

hodnotenie: 

Je teplé marcové ráno slnko sa prediera pomedzi mraky a ja začínam prvý deň môjho života. Začínam si plniť svoj sen, svoju túžbu. Pípne správa a v nej len napísané.... Dobré ráno subinka moja. Pripravená? ... viac »
 
kategória:BDSM

hodnotenie: 

Zoznámil som sa s ňou na tréningu basketbalistiek. Mala vtedy 25 rokov, vysoká, svalnatá športovkyňa - Monika. Ja som v telocvični montoval elektropríslušenstvo k ovládaniu a spínaniu osvetlenia. ... viac »
 
kategória:BDSM

hodnotenie: 

Pokračovanie poviedky "Moja zvrátená cesta za splnením sna I. a II." ... viac »
 
kategória:BDSM

hodnotenie: 

Pokračovanie poviedky "Moja zvrátená cesta za splnením sna I." ... viac »
 
kategória:BDSM

hodnotenie: 

Som obyčajná žena, ktorú môžete stretnúť niekde na ulici a predsa som iná, zvrátená a skazená. Nikto to ale na mne nespozná pokiaľ sama nedovolím aby ma spoznal aj po tejto stránke. Neviem, kde začať aby ten kto bude čítať tento môj príbeh ma aspoň trochu pochopil. Ale ak sa briez za seba neviem, ani ja sama určiť ten skutočný impulz, ktorý ma uvrhol do víru totálnej skazenosti. ... viac »
 
kategória:BDSM

hodnotenie: 

Raz to prísť muselo. V našej firme sa rozhodli prepúšťať no a ja s päťdesiatkou na krku som si bol takmer istý že poletím medzi prvými. Vedenie firmy pozostáva z dvoch mužov, zakladateľov a jednej krásnej dvadsaťpäť ročnej ženy. ... viac »
 
kategória:BDSM

hodnotenie: 

Je večer a vonku vidieť posledné lúče zapadajúceho Slnka, ktoré je sfarbené do krvavo červenej. Lampy mestského osvetlenia začali žiariť, no ich svetlo sa rozplývalo v hustej hmle. Išla som práve unavená z práce domov, vyčerpaná po namáhavom dni. ... viac »
 
kategória:BDSM

hodnotenie: 

Markovým problémom je totiž to, že ma veľmi neslušné chúťky, ktoré väčšina žien nedokáže rešpektovať. Ak sex, tak poriadne tvrdý. Marko mál rád sexuálne praktiky, ktoré sa ženám v jeho živote nepáčili. ... viac »
 
kategória:BDSM

hodnotenie: 

Bol piatok večer, po práci a my sme sa v bare lúčili s kolegyňou, ktorá si našla novú prácu. Zábava bola v plnom prúde. Alkohol už na nás značne pôsobil. Niekomu sa plietol jazyk (teda mne), inej sa spievať a tancovať zachcelo a Betka? Tá bola nadržaná jak vždy. ... viac »
 
kategória:BDSM

hodnotenie: 

Bolo to dávnejšie mali sme s priateľkou problémi. Časté hádky a tichá domácnosť. Zhodou okolností som si našiel známosť. Skôr milenku. ... viac »
 
kategória:BDSM

hodnotenie: 

Macocha sa velmi nahnevala na Snehulku, ale na drevorubacov este viac. Strasne rozzurena sa hnala k drevenici v lese. Cestou v mysli spriadala ako ich potresta. Vymyslala ake im ulozi tresty a co vsetko im urobi aby im zneprijemnila zivoty. ... viac »
 
kategória:BDSM

hodnotenie: 

Ako každý, tak aj ja mám svoje tajomstvá, problém je že túžba ktorú pociťujem na ich naplnenie je obrovská. Preto som sa rozhodla opäť po rokoch nájsť si nového Pána. Tentokrát si ale dám pozor na jeho charakter a dominanciu, netúžim sa stretávať s romantickými mužmi, čo to vlastne je ta romantika? Samá nežnosť jemné dotyky vášnivé bozky, haha to je divné. Muž má byť drsný dominantný rázny ale aj mierne zvrátený a násilný. Preto som odoslala mnoho inzerátov na internet, ale žiaľ sa zdá že nik komu by bolo blízke BDSM nereaguje. ... viac »
 
kategória:BDSM

hodnotenie: 

Mala som tazky den. Prisla som domov, dvere mi otvoril moj domaci. Oznamil mi ,, mas pripravenny vonavy kupel ,, pani moja . ,, Pozrela som na neho bez pozdravu a vludneho slova . odlozila veci. Skor len tak pohadzala po zemi a sla smerom do kupelne. ... viac »
 
kategória:BDSM

hodnotenie: 

Vonku bolo polosero, nevedela som co s casom a tak som sla von trosku sa nadychnut vone krasneho uz skoro vecera. Nodaleko mojho domu je mala riecka .rada sa tulam popri jej koryte. Stretavam nahodne pariky , muzov aj zeny. Pocuvam ich rozhovori co sa minaju a utichaju tym ako sa vzdaluju odo mna dalej po chodniku. Vzdy si predstavujem ake by bolo stretnut nahodny par a vychutnat si maznanie s nimi. Inokedy mam chut urobit si z muza otroka len pre mna a moje chutky. ... viac »
 
kategória:BDSM

hodnotenie: 

Začalo sa to ako bežný deň. Doma sa mi minuly zásoby jedla a preto som sa pobrala do obchodu. Počas vyberania potravín som si všimla, že ochrankár neustále na mňa hladí. ... viac »
 
kategória:BDSM

hodnotenie: 

Pozývaš ma na výlet. Trojdňový víkend...kdesi... Sadám si do auta a nestarám sa. Je krásne sa nestarať. Nič mi nie je do toho čo zo sebou , kadiaľ ideme a kde skončíme. Moja úloha je jednoduchá: byť tu, držať papuľu a byť krásna A tak sedím v aute...a čuším. Viem, že som spravila maximum, ale neviem či to je pre Teba dosť. ... viac »
 
kategória:BDSM

hodnotenie: 

Nebolo to prvý x, čo som ležala v posteli a prechádzala si kundičku rukou pri pomyslení na to, ako ma niekto znásilňuje. Pristihla som sa pri tom každý večer, stále som na to myslela, na niekoho, kto si zo mna urobí svoju kurvičku, majetok, hračku, na niekoho, komu budem patriť.. pocit bezmocnosti mi spôsoboval neuveriteľné vzrušenie.. ... viac »
 
 
S t r á n k a   1 / 4

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>