Erotické poviedky - Klasika

 
S t r á n k a   1 / 15
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Fero bol môj najlepší kamarát a vlastne jeden z mála, s ktorým sme to ťahali od raného detstva. Môj sused. Naše rodičovské rodinné domy mali spoločný plot s bránkou, aby sme nemuseli obchádzať veľké parcely. Fero tu žil stále, ja som sa vrátil po rozvode a rokoch strávených v Bratislave domov, aby dom nechátral. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

S Aničkou sa poznáme dlho, od základnej školy, ale nikdy medzi nami nebolo. Býva s manželom v dome po svojej starej mame na dedine, ktorý zdedila. Jeden piatok večer mi volala, že má problém - v záhrade má bohatú úrodu marhúľ a priateľ je celé leto v Anglicku na nejakej stáži. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Prihlášku na letné kondičné sústredenie som samozrejme poslala neskoro a tak mi športový klub nezabezpečil ubytovanie. Trošku  ma to mrzelo, no nakoniec som si našla izbu v malom penzióne. Nebola to prvá liga, malá izba s umývadielkom, záchod na konci chodby a spoločná sprcha v pivnici. Nevadilo mi to, aj tak som sa sprchovala po tréningoch v hale a domov som chodila len spávať. Ale inak všetko bolo čisté a domáca veľmi milá, starala sa o mňa ako o vlastnú. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Boris bol vášnivý kartár. Keď sme  pred piatimi rokmi začali spolu chodiť, občas som rozmýšľala, či má radšej mňa, alebo poker. Veľmi som ho milovala a tak som to trpela, len občas som zaprotestovala, hlavne, keď prehral vyššiu sumu peňazí. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Tá kočka sa mi páčila. Na tanečnú zábavu prišla s manželom a nejakou rodinnou priateľkou.  Do oka mi padla už vo dverách. Štíhla, pevná, výstrih plný pŕs, chrbát holý a boky obalené dlhými šatami po zem  z ľahulinkej látky s rázporkom na boku, ktorý siahal až do neba. Proste kus. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Mladí manželia,  sediaci pri dlhom stole vedľa mňa, určite predstavovali typický pár dnešnej doby. Ona mohla mať tak tridsať, on bol asi v mojich rokoch, tak štyri až päť od nej starší. Boli tu spolu, k jedlu, na prechádzky, na svah, do baru chodili spolu, no akoby boli cudzí. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Po neuveritelne krásnej svadne som si s mojím novomanželom sadla do auta, ktoré nás malo odviesť na miesto kde strávime svoje prvé chvíle ako manželia. Netušila som kam ideme, bolo to Jakubove prekvapenie. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Keď mi Peťo zavolal, aby som prišiel, lebo  v meste zbalil tri perfektné baby a teraz to doma roztáčajú, len chýba ešte jeden do partie, aby sa dobre popárili, ani som nevypol mobil a už som bol pod sprchou. Pár minút a búcham na jeho dvere. Zábava nebola bohvieaká, k tomu boli šiesti, tak som sa znechutene otočil, že vypadnem. Ťahal ma za rukáv, aby som ostal, nech urobíme aspoň nejakú srandu. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Driemal som na pláži, opretý o môj vyárendovaný strom, ktorý mi doprial vzácny tieň. Chodil som sem už niekoľko rokov a keďže som vstával skoro a prichádzal na pláž prvý, nemal som problém s inými. Rozmýšľal som, že skočím do vody, keď som začul príjemný hlas: "Je tu, prosím, voľné?" Nechcelo sa mi síce reagovať, no predsa som pootvoril oči a keď som zbadal mladé dievča a krásnou tváričkou, automaticky som odpovedal, že je. Lepšie som si ju prezrel a videl som, že je to budúca mamička, asi tak na konci siedmeho mesiaca s pekne zaobleným bruškom. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Pofajčieval som na dvore nášho činžiaku a hodnotil novú nájomníčku z vedľajšieho bytu, ktorá si tiež vyšla von zapáliť. Pekná, štíhla dievčinka, vlasy stiahnuté do chvosta. Vysoká tak niečo cez sto sedemdesiat, z blúzky sa rysovali lákavé prsíčka. S pôžitkom si poťahovala a na moje kývnutie hlavy odpovedala pozdravom. Bol som rád, že mám novú susedu, aspoň nebudem  fajčievať sám. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Po dlhom čase som sa vracal zo záhrady autobusom. Auto som mal v oprave, tak som si pripomenul MHD. Bol júl a so záujmom som si prezeral odvážne odeté dievčatá s veľkými výstrihmi a krátkymi sukienkami. S prižmúrenými očami som sníval o nejakej povoľnej babenke, no nakoľko som bol v špinavých montérkach a s inštalatérskou brašnou, vedel som, že nemám šancu a tak som sa len kochal pohľadom. ... viac »
 

kategória: Klasika

hodnotenie: 

Veď je to len HRA. Z práce som išla rovno domov, napustila vaňu a začala sa pripravovať. Nech teda vyzerám čo najlepšie. Oblečenie bolo mini, účes divoký a make-up decentný. Prišla som do kaviarne a čakala. 1000 eur." ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Pracoval som ako vedúci pracovnej skupiny v jednej montážnej firme. Pod sebou som mal šesť starých chlapov, no napriek mojmu mladému veku ma všetci rešpektovali a tvorili sme super partiu. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Spolunažívanie s mojou polovičkou nebolo zlé ale v poslednej dobe cca asi jeden rok bolo toho sexu menej a menej. Nie som nijaký sexuálny maniak ani závislý od neho ale myslím si, že mať dobrý sex aspoň dva či tri krát do týždňa nie je až tak veľa. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Keď sme s priateľom vstúpili do vinárne Bulhari pod Michalskou bránou, bolo tam príjemné šero a bolo tam len pár ľudí. Po čase sme si vyšli von, popozerať nejaké baby, troška ich poopaľovať, ale hlavne sa zabaviť a pokecať. Pri jednom dlhom stole sedeli dve dievčatá a na druhom konci dvaja chalani. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Keď som dostal na začiatku posledného ročníka na Mlynoch sám izbu v bunke a v druhej vraj bývala nejaká cica, potešil som sa. No zo spolubývajúcej sa vykľulo nenápadné káčatko. Neupravená, večne v teplákoch a so skriptami v rukách. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Stalo sa to jedného dňa keď som zavolal na jeden s tých inzerátov kde vydatá žena hľadá "niečo viac". Páčila sa mi značka "Len diskrétne". Pochopiteľne sme sa najprv zišli v reštike na námestí. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Sedela som vo fotelke, sŕkala horúcu kávičku a v duchu nadávala na Dušana: "Čo si to dovoľuje? Však som mu pri rozlúčke povedala, že sa už neuvidíme a celé nech to berie ako chvíľkový úlet. Drzák jeden, čo si o sebe myslí? A nakoniec, vôbec nebol taký dobrý, načo by sme sa ďalej stretávali?!" ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Volám sa Dominika a môj príbeh je neobyčajne obyčajný. So snúbencom Lukášom sme spolu bývali už dlhší čas v dvoj-izbovom bytíku na predmestí. Náš vzťah spadal už do klasickej rutiny. Práca, doma niečo upratať, navariť, na nákup, spať a takto takmer každý deň dookola. Náš sexuálny život nebol zlý, užívali sme si všetko, na čo sme mali chuť, no časom sa i z erotických hier vytrácala vášeň i vzplanutie. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Máj, mesiac, kedy je vonku už príjemne teplúčko no ešte nie je príliž horúco. Sedeli obaja doma, klasická sobotná rutina. Ráno nákup, upratovanie domácnosti. Bežný deň. Zrazu mu v hlave blisol nápad. "Vonku je krásne pôjde sa na piknik" povedal Martin svojej priateľke Lucke. ... viac »
 
 
S t r á n k a   1 / 15

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>