Erotické poviedky - Klasika

 
S t r á n k a   1 / 14
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Stalo sa to jedného dňa keď som zavolal na jeden s tých inzerátov kde vydatá žena hľadá "niečo viac". Páčila sa mi značka "Len diskrétne". Pochopiteľne sme sa najprv zišli v reštike na námestí. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Sedela som vo fotelke, sŕkala horúcu kávičku a v duchu nadávala na Dušana: "Čo si to dovoľuje? Však som mu pri rozlúčke povedala, že sa už neuvidíme a celé nech to berie ako chvíľkový úlet. Drzák jeden, čo si o sebe myslí? A nakoniec, vôbec nebol taký dobrý, načo by sme sa ďalej stretávali?!" ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Volám sa Dominika a môj príbeh je neobyčajne obyčajný. So snúbencom Lukášom sme spolu bývali už dlhší čas v dvoj-izbovom bytíku na predmestí. Náš vzťah spadal už do klasickej rutiny. Práca, doma niečo upratať, navariť, na nákup, spať a takto takmer každý deň dookola. Náš sexuálny život nebol zlý, užívali sme si všetko, na čo sme mali chuť, no časom sa i z erotických hier vytrácala vášeň i vzplanutie. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Máj, mesiac, kedy je vonku už príjemne teplúčko no ešte nie je príliž horúco. Sedeli obaja doma, klasická sobotná rutina. Ráno nákup, upratovanie domácnosti. Bežný deň. Zrazu mu v hlave blisol nápad. "Vonku je krásne pôjde sa na piknik" povedal Martin svojej priateľke Lucke. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Bol krásny tajomný večer a čakal som ju neďaleko jej domu. Keď nastúpila do auta, pobozkali sme sa a zamierili na naše miesto v prírode, uprostred lúky, obkolesené stromami aj kríkmi. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Všedný piatkový večer. Nedialo sa nič extra, nuda doma. Keď už som myslel, že nepôjdem nikam, ozval sa kamarát, či nejdem na jedno orosené. "Nedbám", povedal som si. Prišli sme do pohostinstva a poznáte to. Šport, ženy, sex, jedlo, sex, politika, sex a opäť najobľúbenejšia téma sex. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Každá ten sen už niekedy zažila. Samota, horúca noc, horiaca myseľ, hlad po milovaní, sladké zaspávanie. A vtedy sa objaví neznámy. S Ivkom sme si naplánovali dovolenku v horách, no pre zaneprázdnenosť musel odložiť odchod o tri dni. Keďže sme mali izbu zaplatenú, dohodli sme sa, že ho počkám a vyhrejem mu posteľ. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Miňo surfoval po pokeci dlho a evidentne náhodou zablúdil na môj nick. Povedala som mu môj vek a aj tak som bola pre neho zaujímavá. Zaujímalo ma prečo, ale vysvitlo že je to žrebček, ktorý má rád sex nadovšetko. Bol veľmi nadržaný v rp a ja som si s ním dohodla len stretnutie aby som ho videla. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Také kopačky som v živote nedostal. S Barborou sme si v študentskej, internátnej izbe neraz užívali a že je na izbe ešte s dvomi kolegyňami nám vôbec nevadilo. V izbe bola jedna poschodová posteľ a jedna na druhej strane, oddeľoval ich stôl a patričný dievčenský neporiadok. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Po dlhšom živote v zahraniči som znova zatúžil po domovine. Kúpil som si malý domček v jednej dedinke na strednom Slovensku. Žije tu aj komunita rómov ale su to tí slušnejší. Začal som si domček rekonštruovať a ľudia si ma začali všimať. Obzvlášť jedna ciganečka Táňa. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Ahojte príbeh čo Vám dnes poviem sa stal minulé leto. Bolo krásne slnečné popoludnie alebo už skôr ku večeru, skončili sme v práci a ja som sa ako každy krát vybral osprchovať na parkovisko a domov. Cestou s práce som narazil na jednú stašne prítažlivú koleginku ktorá býva nedaleko v meste, a tak sa rozhodla ísť peši domov. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Mám 19 rokov, nikdy som nemal sex ani dievča, ale penis dostatočne veľký, stoporený má 19 centimetrov. Zdravo sa stravujem, pravidelne s penisom cvičím a chodím na prehliadky urológovi aby som mal tam dolu všetko v poriadku. Tento príbeh sa mi stal minulé leto a chcel by som sa oň podeliť. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

So svojou partnerkou Majou sme museli odísť za prácou do ČR. Tam sme spoznali jedného staršieho slováka. Vždy pri sexe a s mojou partnerkou sme experimentovali a ja som si všimol, že predstava ako ju súložia dvaja a viacerí chlapi ju vzrušuje, hoc to popierala. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Mala som asi 19 rokov. S kamoškou a segrou sme boli na letnej brigáde v Česku. Ubytko sme mali v takej rekreačnej oblasti. Neďaleko sa nachádzal taký malý bar okolo ktorého sme vždy prechadzali keď sme si vyšli na prechádzku po dennej smene. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Celé to začalo nevinne. Po tom, ako sa spoznali na internetovej zoznamke, sa konečne odhodlali stretnúť. Boli nervózni, no zároveň plný očakávania. Nevedeli, ako majú zareagovať a čo môžu očakávať, "veď sa nikdy nevideli", a osobný kontakt je iný ako komunikácia cez písmenká. Prišlo to, na čo sa obaja tešili, prvé rande. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Bol Štedrý deň a ja som bol prvý polrok vo funkcii vedúceho komunikačného strediska. Bolo bežným zvykom meniť služby počas dní pracovného voľna a sviatkov o 6:00 ráno po 24 hodinovej službe. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

olo horúce letné dopoludnie a bol som doma sám. Potreboval som sa schladiť, tak som vliezol do nášho bazéna. Je to síce skôr iba väčšia vaňa, ale to mi nevadilo tie 2 x 4 metre mi na schladenie stačia a plávať som tam neplánoval. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Nepatrí sa o kolegyni tak hovoriť, ale prejavila sa skutočne ako štetka. Chodí s nami už asi tri roky do kúpeľov. Pritiahol ju jeden z našej partie, povedzme Rado, ktorý s ňou mal nejaké pletky. Na ďalší rok šla s nami ako normálny člen partie, ale Rado už s ňou nechcel mať nič. Tak lovila medzi ostatnými. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Zbadal som ju na zástavke autobusu cestou domov z práce. Ako prvé som zbadal jej pekné nohy vychádzajúce spod minisukne. Bola ku mne otočená chrbtom a rozprávala sa s nejakým chalanom. Videl som, že je silnejšej postavy, ale tie nohy boli krásne formované. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Mal som tú smolu, že ešte počas Vianočných sviatkov som sa ocitol v nemocnici s vysokými teplotami.  To čo som pôvodne považoval za chrípku sa ukázalo ako infekčný zápal na nohe. Pri prijímaní som si všimol iba doktorku, ktorá mohla mať tak 40 rokov ale vyzerala veľmi dobre. ... viac »
 
 
S t r á n k a   1 / 14

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>