Erotické poviedky - Klasika

 
S t r á n k a   1 / 13
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Prišiel sok večer domov z práce a ako vždy som si sadol za pc. Prihlásil som sa na pokec a skontroloval správy. Mal som tam správu od neznámej ženy okolo 40tky. Bolo v nej: "Dobrý deň, práve som prešla masérskym kurzom a hľadám si zákazníkov. Robím celotelové masáže ( nie eroticke). Prvá masáž je zdarma. V prípade zaujimu prosim odpísať. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Klasicky piatkovy vecer s kamaratmi, ktory zacal celkom nevinne pri pivku, som sa rozhodol ze navstivym diskoteku...Ved preco nie bol som po sluzobnej ceste, nadrzany s novymi viziami, ako kazdy slobodny chlap, ktory potrebuje ocami skontrolovat a pokochat sa na krase slovenskych dievcat. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Pred 5 rokmi som menil pracu. V novej firme som bol docasne posadeny medzi 3 mladsie kolegyne. V prvy den v novej praci mi jedna z nich urobila kavu. Usmev s ktorym mi ju podavala bol pre mna zahadny, nevedel som nakolko je uprimny. Volala sa Zuzana. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Nenachádzam slová úžasu, pred tvojou krásou úžasnou. Som očarený a okúzlený tvojim úsmevom . Oči krásne, šteklivé a uško ozdobené šperkom ligotavým. Náušničku beriem do úst a jazýčkom si hrabem s krúžením a nasávaním. Túžim po tebe Eva ! ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Ak vás ako chlapa požiada o pomoc hocijaká žena, ktorú poznáte a viete, že silovo by to nezvládla neváhate a súhlasíte. Takto sa to všetko začalo aj mne. Rozvedená kamarátka, bez chlapa a sympatická sa ma raz spýtala či by som si nenašiel čas na vynesenie starého nábytku ku kontajneru. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Muž tuží v noci, v nemocničnej izbe, bez pomoci, v sestričkinej moci po krásnom sne. Necháva si prijemne týrať dušu aj telo, ktoré pri každom jemnom jej dotyku by sa chvelo. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Mnoho ľudí dnes študuje externe, aby si zlepšili situáciu či už v práci alebo sa poistili do budúcna. Mňa tento "ošiaľ" chytil tiež. Posledný ročník bol naozaj ťažký a tak som si dala záväzok, že z peňazí, ktoré sa mi podarilo odložiť si doprajem peknú dovolenku. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Cely večer ju pozoroval... nedokázal sa ubrániť nutkaniu kochať sa jej krásou. Ona sedela pri stole s mladým mužom, on pri vedľajšom stole na pracovnej večeri... ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Asi pre lepsi zazitok z pribehu sa najprv opisem, volam sa Lucia, mam 37rokov, 173cm, 52kg a prsia 4ky, ciernovlaska kt chodi pravidelne behavat, cvicit, a samozrejme sem tam solarko nech nie som uplne biela. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Prechádzam mestom, sledujem mužov. Pohľady väčšiny ma neobídu. Tvárim sa sebavedomo, hľadám úlet s filmov. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Večer... opäť ďalší večer a on bol preč... opäť sama... neznášam keď stále pracuje... ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Moja priateľka Daniela bola odomňa staršia o tri roky, ale zato sme si rozumeli takmer vo všetkom. Bola vysokoškolsky vzdelaná, žila sama v rodinnom dome, kde som jej občas vypomáhal pri prácach okolo domu. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Znovu sme boli v kúpeľoch. Celá partia, čo bolo výborné. Nočný bar, kam sme sa chodievali večer baviť prechádzal rekonštrukciou, tak sme sa s recepčnými dohodli, že si urobíme večer našu "diskotéku" v priestore pri recepcii. Miesta bolo dosť, priniesli sme si notebook, reproduktory, fľašky a veselo sa začali baviť. Zrazu okolo nás prechádzali dve baby húpavým krokom. Vedeli sme, že sú to Rusky. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Mal som naplánovanú dovolenku na ostrove Murter. Je to malý ostrov kúsok od Šibeniku. Dá sa naň dokonca dostať po moste. Zoznámil som sa tam s miestnym rybárom Dražkom. Dohodli sme sa, že ma vyloží na jednom maličkom ostrove, asi 6,5 km od Murteru, kde si budem žiť tak týždeň ako Robinson. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Stretli sme sa na kamarátovej oslave 40-ky. Bola sympatická baculka s dlhými čiernymi vlasmi s červeným melírom. Prišla tam sama a ako som sa neskôr dozvedel, bola to jedna z najlepších priateliek jeho sestry. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Do nášho takmer čisto mužského kolektívu nám pribudla nová kolegyňa. Na vysvetlenie. V tridsaťosem člennom kolektíve sme máli iba dve baby. Preto príchod ďalšej vyvolal vlnu záujmu všetkých chlapov. Nastúpila na funkciu referentky ktorá má v povinnostiach zastupovať aj riaditeľovu sekretárku. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Bola sobota podvečer a ja som sa chystal urobiť si rýchlu večeru. Bol som totiž doma sám. Pôvodne som síce uvažoval, že si skočím do blízkej pizzérie, ale sychravé počasie mi odobralo chuť. Začal som si pripravovať suroviny na palacinky keď sa ozval zvonček. "Koho to čerti nesú?" pomyslel som si. Otvoril som dvere a tam stála susedka. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Bola neskorá jar, počasie prakticky už letné keď raz večer zazvonil zvonček pri dverách bytu. Otváral manželka a zvonila naša susedka Majka. "Pani suseda, prišla som poprosiť Vášho manžela, či by mi nemohol prerobiť elektriku na chalupe. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Raz prišla žena domov a povedala, že na sobotu mi naplánovala - dohodla brigádu u novej kolegyne. Prerábali jej kúpelňové jadro, ale neurobili rozvody elektriky. Čo som mal robiť? V sobotu sme sa vybrali o dva bloky ďalej. Žena jej pomáhala s upratovaním a mňa nechali trápiť sa s rozvodmi. Ale zvládli sme to, ja som dokonca skončil o niečo skôr. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Ako bolo zvykom, koncom celozávodnej dovolenky sme organizovali splav Oravy, Váhu a Hrona. Ako jeden z najstarších účastníkov a skúsených vodákov, som bol poverený vedením celej akcie. Pred bránou závodu sa v stredu popoludní zišli účastníci. Organizačný štáb nachystal celú výbavu poskytovanú Závodným výborom SZM. Všetci sme si naložili svoje osobné veci a vyrazili sme. ... viac »
 
 
S t r á n k a   1 / 13

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>