Erotické poviedky - Klasika

 
S t r á n k a   1 / 17
kategória: Klasika
Nová poviedka
Konferencia bola strašne nudná. Pozerala som pred seba na diskutujúcich ľudí, ktorí boli všade naokolo. Všetkým na tvárach pohrávali úsmevy a pôsobili spokojne na rozdiel odomňa. Ja som sa cítila ako kôpka nešťastia. V prvom rade som si myslela, že ma konferencia rozptýli od mojich každodenných problémov a budem robiť niečo, čo ma naozaj baví, ale nebolo to tak. ... viac »
 
kategória: Klasika
Nová poviedka
Poznali sme sa dlhé roky. Ja, Tamara, Paľo a Braňo. Chodili sme spolu do jednej triedy a sem tam sme trávili čas na Braňovej chate. Tamaru som nikdy veľmi neriešil, bola pre mňa len moja dobrá kamoška. Na chate sme však spávali spolu v 1 izbe, ležala vedľa mňa na svojej posteli a kecali sme vždy do 4 do rána. ... viac »
 
kategória: Klasika
Nová poviedka
V jeden vecer som sa chystal na polnocny vlak z Bratislavy do Ziliny, sedim si na vlakovej stanici na perone, na lavicke. Okolo mna na dalsich lavickach mladez popija a bujaro sa zabava, na dalsej lezi bezdak a pri nom nejake jablkove cuco, krasna to vizitka hlavneho mesta. ... viac »
 
kategória: Klasika
Nová poviedka
Chcem vám porozprávať o jednej chate kde môj brat oslavoval narodky ,zažila som tam toho za jednu noc až príliš ale ešte predtým Vám chcem prerozprávať môj príbeh. Vďaka nemu ma možno lepšie spoznáte a budete sami môcť zhodnotiť ako veľmi som bola na danú chatu pripravená. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

S bývalkou sme sa zoznámili na tanečnej, kde ona bola inštruktorka a ja ucho s niekoľkými sexuálnymi skúsenosťami, no plný chuti  a silných rečí. Ihneď mi padla do oka a v kútiku duši som si prisahal, že bude moja. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Zo série Chata plná prekvapení ... Raz mal jeden kamoš narodky a nakoľko naši rodičia vlastnili chatu rozhodli sme sa, že mu tam spravíme oslavu. Bola to dosť dobrá príležitosť ako si zašukať s nejakou kráskou. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Zo série Chata plná prekvapení ... Jeden náš kamarát oslavoval narodeniny volal sa Oliver a my sme sa mu rozhodli urobiť narodeninovú oslavu. Okrem toho to bola možnosť ako si skúsiť nabaliť nejaké dievčiny a možno si aj trocha užiť. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Volám sa Katka mám 20 rokov som nie som príliš vysoká skorej takej drobnejšej postavy. Proste malé útle dievčatko niekedy mi dokonca niektorý typovali vek len 15 rokov. Zo začiatku mi to prekážalo ale zistila som, že keď sa vhodne oblečiem tak číslo, ktoré uvádzalo vek je úplne zbytočné. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Odmalička som sa považovala za nenápadnú sivú myšku. A taká som aj bola. Výzorom aj povahou. Zle mi vychádzali roky, ale naši ma dali do školy skôr a tak som bola v triede najmladšia. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Veľa mladých mužov priťahujú staršie ženy. Či už len kvôli sexu, alebo aj na vzťah. A ja ku ním patrím. Neviem, koľkým sa aj podarí takú ženu "zbaliť", no ja som mal to šťastie, že sa mi podarilo so zrelou ženou naviazať vzťah. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Zážitok o ktorý sa chcem s vami podeliť sa stal minulé leto. Ako každé prázdniny aj vtedy som brigádoval  v strýkovom bare ako čašník. Teda,  nie, že by obsluha podnapitých chlapov bola mojou vysnívanou prácou. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Po čase nás priatelia pozvali na návštevu. Presťahovali sa dvadsať kilometrov od Bratislavy a chceli sa pochváliť, čo všetko stihli v novodome urobiť. Hoci sme boli kamaráti od detstva a pri našom veku niečo nad päťdesiatpäť to bola dosť dlhá doba, sme sa nevideli niekoľko mesiacov. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

"Ste nejaký stuhnutý, vedúci," skonštatovala kolegyňa keď mi počas počas práce na účtovnej uzávierke masírovala šiju. "Ťažký deň," odpovedal som a snažil  sa neznieť veľmi unavene. To viete, vedúci musí vyžarovať autoritu aj po náročnej  robote. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Dovolenku sme pravidelne trávievali spolu. Boli sme štyria kamaráti zo strednej a ani jeden rok sme nevynechali, aby sme aspoň týždeň nestrávili spolu na vandri. Časom sme sa poženili a dovolenky pokračovali aj s manželkami. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Na masáže chodím už dlhšiu dobu a pomerne pravidelne. Pracujem v kancelárii, čo sa snažím kompenzovať športom. V oboch prípadoch dostáva telo zabrať, a tak mu rád doprajem aj nejaké to uvoľnenie. Donedávna išlo vždy o klasické masáže, niekde vzadu - v hlave, mi však postupne narástla myšlienka na niečo zmyslovejšie a zmyselnejšie. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Chcem sa s vami podeliť o moje najvzrušujúcejšie obdobie v živote. Mám 28 rokov, volám sa Vilo a bývam ešte s rodičmi a mladším bratom. Môj príbeh začnem rozprávať v deň kedy to všetko reálne začalo.   ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Spoločná dovolenka pri mori sa stala raz ročne priam automatickou záležitosťou. Ja s mojou ženou, brat s priateľkou a naši spoloční známy - manželský pár v našich rokoch. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Som 28 ročný chalan už takmer 5 rokov som so svojou priateľkou Jankou. Dá sa povedať, že nám to po každej stránke celkom klape. No v posteli to už nieje to čo bývalo keď sme sa spoznali.  Vedela ma fajčiť aj pol hodiny vkuse akoby mala v pusinke nejaké lízatko bolo to super skúšali sme všetko možné aj análik. No teraz mi ho už ani nevyfajká už je to len klasický misionár poloha. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Sú tri hodiny ráno a môj spánok sa mi stále vyhýbal. Keď som i na chvíľku zatvorila oči, tak som sa o chvíľku opäť zobudila a to iba z jediného dôvodu. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Tento príbeh sa mi stal keď som bol ešte malý a mal som ale 15 rokov.v dome a pár krát do roka sme chodili na dovolenku na našu chatu v horách. Večšinou celá dovolenka prebiehala vždy rovnako. ... viac »
 
 
S t r á n k a   1 / 17

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>