Erotické poviedky - Klasika

 
S t r á n k a   1 / 13
kategória:Klasika

hodnotenie: 

Prechádzam mestom, sledujem mužov. Pohľady väčšiny ma neobídu. Tvárim sa sebavedomo, hľadám úlet s filmov. ... viac »
 
kategória:Klasika

hodnotenie: 

Večer... opäť ďalší večer a on bol preč... opäť sama... neznášam keď stále pracuje... ... viac »
 
kategória:Klasika

hodnotenie: 

Moja priateľka Daniela bola odomňa staršia o tri roky, ale zato sme si rozumeli takmer vo všetkom. Bola vysokoškolsky vzdelaná, žila sama v rodinnom dome, kde som jej občas vypomáhal pri prácach okolo domu. ... viac »
 
kategória:Klasika

hodnotenie: 

Znovu sme boli v kúpeľoch. Celá partia, čo bolo výborné. Nočný bar, kam sme sa chodievali večer baviť prechádzal rekonštrukciou, tak sme sa s recepčnými dohodli, že si urobíme večer našu "diskotéku" v priestore pri recepcii. Miesta bolo dosť, priniesli sme si notebook, reproduktory, fľašky a veselo sa začali baviť. Zrazu okolo nás prechádzali dve baby húpavým krokom. Vedeli sme, že sú to Rusky. ... viac »
 
kategória:Klasika

hodnotenie: 

Mal som naplánovanú dovolenku na ostrove Murter. Je to malý ostrov kúsok od Šibeniku. Dá sa naň dokonca dostať po moste. Zoznámil som sa tam s miestnym rybárom Dražkom. Dohodli sme sa, že ma vyloží na jednom maličkom ostrove, asi 6,5 km od Murteru, kde si budem žiť tak týždeň ako Robinson. ... viac »
 
kategória:Klasika

hodnotenie: 

Stretli sme sa na kamarátovej oslave 40-ky. Bola sympatická baculka s dlhými čiernymi vlasmi s červeným melírom. Prišla tam sama a ako som sa neskôr dozvedel, bola to jedna z najlepších priateliek jeho sestry. ... viac »
 
kategória:Klasika

hodnotenie: 

Do nášho takmer čisto mužského kolektívu nám pribudla nová kolegyňa. Na vysvetlenie. V tridsaťosem člennom kolektíve sme máli iba dve baby. Preto príchod ďalšej vyvolal vlnu záujmu všetkých chlapov. Nastúpila na funkciu referentky ktorá má v povinnostiach zastupovať aj riaditeľovu sekretárku. ... viac »
 
kategória:Klasika

hodnotenie: 

Bola sobota podvečer a ja som sa chystal urobiť si rýchlu večeru. Bol som totiž doma sám. Pôvodne som síce uvažoval, že si skočím do blízkej pizzérie, ale sychravé počasie mi odobralo chuť. Začal som si pripravovať suroviny na palacinky keď sa ozval zvonček. "Koho to čerti nesú?" pomyslel som si. Otvoril som dvere a tam stála susedka. ... viac »
 
kategória:Klasika

hodnotenie: 

Bola neskorá jar, počasie prakticky už letné keď raz večer zazvonil zvonček pri dverách bytu. Otváral manželka a zvonila naša susedka Majka. "Pani suseda, prišla som poprosiť Vášho manžela, či by mi nemohol prerobiť elektriku na chalupe. ... viac »
 
kategória:Klasika

hodnotenie: 

Raz prišla žena domov a povedala, že na sobotu mi naplánovala - dohodla brigádu u novej kolegyne. Prerábali jej kúpelňové jadro, ale neurobili rozvody elektriky. Čo som mal robiť? V sobotu sme sa vybrali o dva bloky ďalej. Žena jej pomáhala s upratovaním a mňa nechali trápiť sa s rozvodmi. Ale zvládli sme to, ja som dokonca skončil o niečo skôr. ... viac »
 
kategória:Klasika

hodnotenie: 

Ako bolo zvykom, koncom celozávodnej dovolenky sme organizovali splav Oravy, Váhu a Hrona. Ako jeden z najstarších účastníkov a skúsených vodákov, som bol poverený vedením celej akcie. Pred bránou závodu sa v stredu popoludní zišli účastníci. Organizačný štáb nachystal celú výbavu poskytovanú Závodným výborom SZM. Všetci sme si naložili svoje osobné veci a vyrazili sme. ... viac »
 
kategória:Klasika

hodnotenie: 

Jarka bola asi pol roka vdovou, jej muža som poznal, ale neboli sme nejaký veľkí kamaráti, skôr iba známi. Nakoniec bol skoro o dvadsať rokov mladší ako ja. Kúpili si pozemok neďaleko môjho a začali stavať dom. Keď mal autonehodu, dom bol už takmer dokončený. Chýbala však revízia elektriky. ... viac »
 
kategória:Klasika

hodnotenie: 

Boli sme ako partia chlapov v kúpeľoch. Nie že by sme boli teplí, ale chodíme takto už pár rokov na preventívnu rehabilitáciu. Tentoraz vedľa nášho stola sedela skupinka klientov z Ruska. Teda skôr klientiek. Išlo o skupinu asi 13 báb a tuším dvaja chlapi. Asi dva dni sme ich pozorovali v celej ich partii boli tri baby ktoré vyzerali celkom dobre, zvyšok bola nezaujímavá šeď. ... viac »
 
kategória:Klasika

hodnotenie: 

Pri príležitosti MDD ma požiadali aby som prišiel urobiť deťom do školy nejaký program s vysielačkami. Nachystal som sa na to pomerne jednoducho. Pripravil som niekoľko kusov s minimálnymi anténami a vybral vhodnú frekvenciu aby sme nikoho nemohli rušiť. ... viac »
 
kategória:Klasika

hodnotenie: 

Bol som na dovolenke a rozhodol som sa ísť si pozrieť múzeum v miestnom zámku. Ako všetci som si kúpil lístok a čakal na sprievodkyňu. Keď nás privítala v priestoroch začala s výkladom. Bola to sympatická brunetka v letných šatoch, pravdepodobne študentka. Pri prechádzaní jednými úzkymi dverami som na svojej ruke zacítil, že sa o ňu niekto opiera. ... viac »
 
kategória:Klasika

hodnotenie: 

Mal som vtedy 25 rokov, čo už bol vek v ktorom už muž obvykle nebýva panicom. No v mojom prípade to neplatilo. Nie že by som nemal so ženami kontakty. Poznal som ich veľa, s mnohými som bol veľmi dobrý kamarát, ale so žiadnou som to nedotiahol tak ďaleko aby sme sa spojili. ... viac »
 
kategória:Klasika

hodnotenie: 

Pri jednom z pravidelných rehabilitačných pobytov v kúpeľoch som sa zoznámil so sympatickou moletkou. Bola odo mňa mladšia asi o 7 rokov a aj tak vyzerala ešte mladšie. Pravdepodobne pre ten úsmev čo jej nepretržite hral na perách a v očiach. ... viac »
 
kategória:Klasika

hodnotenie: 

S kolegom sme boli na služobnej ceste v Košiciach. Mali sme tam povinnosti na jednom z našich detešovaných pracovísk. Ešte pred prvým pracovným dňom mi povedal, že pôjdeme k najkrajšej babe v budove a že pomaly sa snaží dostať ju do situácie aby si s ním potykala. ... viac »
 
kategória:Klasika

hodnotenie: 

Bol som na dovolenke s manželkou u švagrinky pri Domaši. Najviac sa na mňa tešila neterka, lebo nik nebol ochotný s ňou toľko blbnúť vo vode ako ja. Raz, ako sme tak blbli vo vode a šnorchlovali, všimol som si ako sa na vode nudí Ona. ... viac »
 
kategória:Klasika

hodnotenie: 

Bol som požiadaný vedením jedného letného tábora, aby som deckám ukázal niečo o vysielaní a prípadne pre ne vymyslel aj nejakú hru z vysielačkami. Dohodli sme sa, že v jednu sobotu tam prídem a niečo zorganizujem. Keďže to mal byť tak trochu dobrodružný tábor, rozhodol som sa, že im urobím ešte aj neplánovaný nočný prepad. ... viac »
 
 
S t r á n k a   1 / 13

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>