Erotické poviedky - Klasika

 
S t r á n k a   1 / 15
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Mladí manželia,  sediaci pri dlhom stole vedľa mňa, určite predstavovali typický pár dnešnej doby. Ona mohla mať tak tridsať, on bol asi v mojich rokoch, tak štyri až päť od nej starší. Boli tu spolu, k jedlu, na prechádzky, na svah, do baru chodili spolu, no akoby boli cudzí. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Po neuveritelne krásnej svadne som si s mojím novomanželom sadla do auta, ktoré nás malo odviesť na miesto kde strávime svoje prvé chvíle ako manželia. Netušila som kam ideme, bolo to Jakubove prekvapenie. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Keď mi Peťo zavolal, aby som prišiel, lebo  v meste zbalil tri perfektné baby a teraz to doma roztáčajú, len chýba ešte jeden do partie, aby sa dobre popárili, ani som nevypol mobil a už som bol pod sprchou. Pár minút a búcham na jeho dvere. Zábava nebola bohvieaká, k tomu boli šiesti, tak som sa znechutene otočil, že vypadnem. Ťahal ma za rukáv, aby som ostal, nech urobíme aspoň nejakú srandu. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Driemal som na pláži, opretý o môj vyárendovaný strom, ktorý mi doprial vzácny tieň. Chodil som sem už niekoľko rokov a keďže som vstával skoro a prichádzal na pláž prvý, nemal som problém s inými. Rozmýšľal som, že skočím do vody, keď som začul príjemný hlas: "Je tu, prosím, voľné?" Nechcelo sa mi síce reagovať, no predsa som pootvoril oči a keď som zbadal mladé dievča a krásnou tváričkou, automaticky som odpovedal, že je. Lepšie som si ju prezrel a videl som, že je to budúca mamička, asi tak na konci siedmeho mesiaca s pekne zaobleným bruškom. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Pofajčieval som na dvore nášho činžiaku a hodnotil novú nájomníčku z vedľajšieho bytu, ktorá si tiež vyšla von zapáliť. Pekná, štíhla dievčinka, vlasy stiahnuté do chvosta. Vysoká tak niečo cez sto sedemdesiat, z blúzky sa rysovali lákavé prsíčka. S pôžitkom si poťahovala a na moje kývnutie hlavy odpovedala pozdravom. Bol som rád, že mám novú susedu, aspoň nebudem  fajčievať sám. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Po dlhom čase som sa vracal zo záhrady autobusom. Auto som mal v oprave, tak som si pripomenul MHD. Bol júl a so záujmom som si prezeral odvážne odeté dievčatá s veľkými výstrihmi a krátkymi sukienkami. S prižmúrenými očami som sníval o nejakej povoľnej babenke, no nakoľko som bol v špinavých montérkach a s inštalatérskou brašnou, vedel som, že nemám šancu a tak som sa len kochal pohľadom. ... viac »
 

kategória: Klasika

hodnotenie: 

Veď je to len HRA. Z práce som išla rovno domov, napustila vaňu a začala sa pripravovať. Nech teda vyzerám čo najlepšie. Oblečenie bolo mini, účes divoký a make-up decentný. Prišla som do kaviarne a čakala. 1000 eur." ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Pracoval som ako vedúci pracovnej skupiny v jednej montážnej firme. Pod sebou som mal šesť starých chlapov, no napriek mojmu mladému veku ma všetci rešpektovali a tvorili sme super partiu. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Spolunažívanie s mojou polovičkou nebolo zlé ale v poslednej dobe cca asi jeden rok bolo toho sexu menej a menej. Nie som nijaký sexuálny maniak ani závislý od neho ale myslím si, že mať dobrý sex aspoň dva či tri krát do týždňa nie je až tak veľa. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Keď sme s priateľom vstúpili do vinárne Bulhari pod Michalskou bránou, bolo tam príjemné šero a bolo tam len pár ľudí. Po čase sme si vyšli von, popozerať nejaké baby, troška ich poopaľovať, ale hlavne sa zabaviť a pokecať. Pri jednom dlhom stole sedeli dve dievčatá a na druhom konci dvaja chalani. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Keď som dostal na začiatku posledného ročníka na Mlynoch sám izbu v bunke a v druhej vraj bývala nejaká cica, potešil som sa. No zo spolubývajúcej sa vykľulo nenápadné káčatko. Neupravená, večne v teplákoch a so skriptami v rukách. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Stalo sa to jedného dňa keď som zavolal na jeden s tých inzerátov kde vydatá žena hľadá "niečo viac". Páčila sa mi značka "Len diskrétne". Pochopiteľne sme sa najprv zišli v reštike na námestí. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Sedela som vo fotelke, sŕkala horúcu kávičku a v duchu nadávala na Dušana: "Čo si to dovoľuje? Však som mu pri rozlúčke povedala, že sa už neuvidíme a celé nech to berie ako chvíľkový úlet. Drzák jeden, čo si o sebe myslí? A nakoniec, vôbec nebol taký dobrý, načo by sme sa ďalej stretávali?!" ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Volám sa Dominika a môj príbeh je neobyčajne obyčajný. So snúbencom Lukášom sme spolu bývali už dlhší čas v dvoj-izbovom bytíku na predmestí. Náš vzťah spadal už do klasickej rutiny. Práca, doma niečo upratať, navariť, na nákup, spať a takto takmer každý deň dookola. Náš sexuálny život nebol zlý, užívali sme si všetko, na čo sme mali chuť, no časom sa i z erotických hier vytrácala vášeň i vzplanutie. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Máj, mesiac, kedy je vonku už príjemne teplúčko no ešte nie je príliž horúco. Sedeli obaja doma, klasická sobotná rutina. Ráno nákup, upratovanie domácnosti. Bežný deň. Zrazu mu v hlave blisol nápad. "Vonku je krásne pôjde sa na piknik" povedal Martin svojej priateľke Lucke. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Bol krásny tajomný večer a čakal som ju neďaleko jej domu. Keď nastúpila do auta, pobozkali sme sa a zamierili na naše miesto v prírode, uprostred lúky, obkolesené stromami aj kríkmi. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Všedný piatkový večer. Nedialo sa nič extra, nuda doma. Keď už som myslel, že nepôjdem nikam, ozval sa kamarát, či nejdem na jedno orosené. "Nedbám", povedal som si. Prišli sme do pohostinstva a poznáte to. Šport, ženy, sex, jedlo, sex, politika, sex a opäť najobľúbenejšia téma sex. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Každá ten sen už niekedy zažila. Samota, horúca noc, horiaca myseľ, hlad po milovaní, sladké zaspávanie. A vtedy sa objaví neznámy. S Ivkom sme si naplánovali dovolenku v horách, no pre zaneprázdnenosť musel odložiť odchod o tri dni. Keďže sme mali izbu zaplatenú, dohodli sme sa, že ho počkám a vyhrejem mu posteľ. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Miňo surfoval po pokeci dlho a evidentne náhodou zablúdil na môj nick. Povedala som mu môj vek a aj tak som bola pre neho zaujímavá. Zaujímalo ma prečo, ale vysvitlo že je to žrebček, ktorý má rád sex nadovšetko. Bol veľmi nadržaný v rp a ja som si s ním dohodla len stretnutie aby som ho videla. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Také kopačky som v živote nedostal. S Barborou sme si v študentskej, internátnej izbe neraz užívali a že je na izbe ešte s dvomi kolegyňami nám vôbec nevadilo. V izbe bola jedna poschodová posteľ a jedna na druhej strane, oddeľoval ich stôl a patričný dievčenský neporiadok. ... viac »
 
 
S t r á n k a   1 / 15

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>