Erotické poviedky - Klasika

 
S t r á n k a   1 / 14
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Také kopačky som v živote nedostal. S Barborou sme si v študentskej, internátnej izbe neraz užívali a že je na izbe ešte s dvomi kolegyňami nám vôbec nevadilo. V izbe bola jedna poschodová posteľ a jedna na druhej strane, oddeľoval ich stôl a patričný dievčenský neporiadok. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Po dlhšom živote v zahraniči som znova zatúžil po domovine. Kúpil som si malý domček v jednej dedinke na strednom Slovensku. Žije tu aj komunita rómov ale su to tí slušnejší. Začal som si domček rekonštruovať a ľudia si ma začali všimať. Obzvlášť jedna ciganečka Táňa. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Ahojte príbeh čo Vám dnes poviem sa stal minulé leto. Bolo krásne slnečné popoludnie alebo už skôr ku večeru, skončili sme v práci a ja som sa ako každy krát vybral osprchovať na parkovisko a domov. Cestou s práce som narazil na jednú stašne prítažlivú koleginku ktorá býva nedaleko v meste, a tak sa rozhodla ísť peši domov. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Mám 19 rokov, nikdy som nemal sex ani dievča, ale penis dostatočne veľký, stoporený má 19 centimetrov. Zdravo sa stravujem, pravidelne s penisom cvičím a chodím na prehliadky urológovi aby som mal tam dolu všetko v poriadku. Tento príbeh sa mi stal minulé leto a chcel by som sa oň podeliť. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

So svojou partnerkou Majou sme museli odísť za prácou do ČR. Tam sme spoznali jedného staršieho slováka. Vždy pri sexe a s mojou partnerkou sme experimentovali a ja som si všimol, že predstava ako ju súložia dvaja a viacerí chlapi ju vzrušuje, hoc to popierala. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Mala som asi 19 rokov. S kamoškou a segrou sme boli na letnej brigáde v Česku. Ubytko sme mali v takej rekreačnej oblasti. Neďaleko sa nachádzal taký malý bar okolo ktorého sme vždy prechadzali keď sme si vyšli na prechádzku po dennej smene. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Celé to začalo nevinne. Po tom, ako sa spoznali na internetovej zoznamke, sa konečne odhodlali stretnúť. Boli nervózni, no zároveň plný očakávania. Nevedeli, ako majú zareagovať a čo môžu očakávať, "veď sa nikdy nevideli", a osobný kontakt je iný ako komunikácia cez písmenká. Prišlo to, na čo sa obaja tešili, prvé rande. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Bol Štedrý deň a ja som bol prvý polrok vo funkcii vedúceho komunikačného strediska. Bolo bežným zvykom meniť služby počas dní pracovného voľna a sviatkov o 6:00 ráno po 24 hodinovej službe. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

olo horúce letné dopoludnie a bol som doma sám. Potreboval som sa schladiť, tak som vliezol do nášho bazéna. Je to síce skôr iba väčšia vaňa, ale to mi nevadilo tie 2 x 4 metre mi na schladenie stačia a plávať som tam neplánoval. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Nepatrí sa o kolegyni tak hovoriť, ale prejavila sa skutočne ako štetka. Chodí s nami už asi tri roky do kúpeľov. Pritiahol ju jeden z našej partie, povedzme Rado, ktorý s ňou mal nejaké pletky. Na ďalší rok šla s nami ako normálny člen partie, ale Rado už s ňou nechcel mať nič. Tak lovila medzi ostatnými. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Zbadal som ju na zástavke autobusu cestou domov z práce. Ako prvé som zbadal jej pekné nohy vychádzajúce spod minisukne. Bola ku mne otočená chrbtom a rozprávala sa s nejakým chalanom. Videl som, že je silnejšej postavy, ale tie nohy boli krásne formované. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Mal som tú smolu, že ešte počas Vianočných sviatkov som sa ocitol v nemocnici s vysokými teplotami.  To čo som pôvodne považoval za chrípku sa ukázalo ako infekčný zápal na nohe. Pri prijímaní som si všimol iba doktorku, ktorá mohla mať tak 40 rokov ale vyzerala veľmi dobre. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Prišiel sok večer domov z práce a ako vždy som si sadol za pc. Prihlásil som sa na pokec a skontroloval správy. Mal som tam správu od neznámej ženy okolo 40tky. Bolo v nej: "Dobrý deň, práve som prešla masérskym kurzom a hľadám si zákazníkov. Robím celotelové masáže ( nie eroticke). Prvá masáž je zdarma. V prípade zaujimu prosim odpísať. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Klasicky piatkovy vecer s kamaratmi, ktory zacal celkom nevinne pri pivku, som sa rozhodol ze navstivym diskoteku...Ved preco nie bol som po sluzobnej ceste, nadrzany s novymi viziami, ako kazdy slobodny chlap, ktory potrebuje ocami skontrolovat a pokochat sa na krase slovenskych dievcat. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Pred 5 rokmi som menil pracu. V novej firme som bol docasne posadeny medzi 3 mladsie kolegyne. V prvy den v novej praci mi jedna z nich urobila kavu. Usmev s ktorym mi ju podavala bol pre mna zahadny, nevedel som nakolko je uprimny. Volala sa Zuzana. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Nenachádzam slová úžasu, pred tvojou krásou úžasnou. Som očarený a okúzlený tvojim úsmevom . Oči krásne, šteklivé a uško ozdobené šperkom ligotavým. Náušničku beriem do úst a jazýčkom si hrabem s krúžením a nasávaním. Túžim po tebe Eva ! ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Ak vás ako chlapa požiada o pomoc hocijaká žena, ktorú poznáte a viete, že silovo by to nezvládla neváhate a súhlasíte. Takto sa to všetko začalo aj mne. Rozvedená kamarátka, bez chlapa a sympatická sa ma raz spýtala či by som si nenašiel čas na vynesenie starého nábytku ku kontajneru. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Muž tuží v noci, v nemocničnej izbe, bez pomoci, v sestričkinej moci po krásnom sne. Necháva si prijemne týrať dušu aj telo, ktoré pri každom jemnom jej dotyku by sa chvelo. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Mnoho ľudí dnes študuje externe, aby si zlepšili situáciu či už v práci alebo sa poistili do budúcna. Mňa tento "ošiaľ" chytil tiež. Posledný ročník bol naozaj ťažký a tak som si dala záväzok, že z peňazí, ktoré sa mi podarilo odložiť si doprajem peknú dovolenku. ... viac »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Cely večer ju pozoroval... nedokázal sa ubrániť nutkaniu kochať sa jej krásou. Ona sedela pri stole s mladým mužom, on pri vedľajšom stole na pracovnej večeri... ... viac »
 
 
S t r á n k a   1 / 14

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>