Erotická poviedka

Chata plná príbehov - Katka

Volám sa Katka mám 20 rokov som nie som príliš vysoká skorej takej drobnejšej postavy. Proste malé útle dievčatko niekedy mi dokonca niektorý typovali vek len 15 rokov. Zo začiatku mi to prekážalo ale zistila som, že keď sa vhodne oblečiem tak číslo, ktoré uvádzalo vek je úplne zbytočné. Obtiahnuté rifle s vysokým pasom, ktorý formoval môj útli driek a zadoček doplnené krásne obtiahnutým tričkom, ktoré zas formovalo moje na moju postavu dosť veľké ale krásne pevné prsia. Stačilo sa usmiať a hodiť pohľadom mojich modrých očí na hociktorého chlapca a dosiahla som vždy čo som chcela. Avšak sexy postava prináša aj svoje zápory. Nájsť vhodného partnera je niekedy skoro nemožné. Viem o čom hovorím vystriedala som už zopár partnerov a vždy im išlo len o to jedno...

Ale poďme pekne postupne. Už ako mladé žieňa som priťahovala pozornosť chlapcov. Samozrejme aj mne sa páčilo keď ma obletovali ale ako mladá 15tka som viac neriešila. Toto však zmenil jeden konkrétny chlapec, ktorý sa volal Patrik. Spoznali sme sa na jednom letnom tábore kam ma poslali rodičia. Bolo to tam super rôzne aktivity, výlety ale hlavne som spoznala kopec nových ľudí. Najlepšie boli však večeri, keď sme sa potajme stretávali. Naši vedúci tábora boli totižto veľmi prísny a každý deň kontrolovali večierku a hlavne chlapcov či sú vo svojich chatkách. Chlapci sa totižto veľmi snažili dostať k dievčatám a niekedy boli ozaj vynaliezavý. My sme bývali na jednej chatke spolu asi 6 dievčat a vždy sme boli radi, keď sa im podarilo nejako prekĺznuť. Tieto ich návštevy sa nikdy nezaobišli bez rôznych rozhovorov na rôzne témy. Nevynechali sme ani oblasť sexu. Vždy to však bolo v rámci srandy a hlavne sme sa dosť nasmiali.

Navštevoval nás hlavne Patrik s jeho o rok mladším bratom Ferom a ich spoločným kamarátom Tomášom. S Patrikom sme si už od začiatku padli do oka a celé dni sme po sebe pokukovali a hádzali po sebe úsmevy. Keď potom chodili na nočné návštevy vždy si sadol ku mne na posteľ a ja som mu niekedy poskytla perinu aby sa prikryl. Takto sme sa niekedy tajne držali za ruky alebo ma hladil po kolilenku. Spávala som v takej nie moc sexy nočnej košeli, ktorá bola práve až po kolená. Sexy nebola ale bola neskutočne pohodlná. Dokonca v tých najhorúcejších večeroch som bola pod ňou úplne nahá. Nevidela som v tom problém pretože nejak veľké prsia som v tej dobe nemala a okrem toho bola šitá tak, že zakrývala všetko ozaj kvalitne.

Jeden horúci večer neviem ako sa to chlapcom nás prišli pozrieť až šiesti. Ku každej dievčine si do postele vliezol jeden chlapec a pustili sme do zoznamovania. Ku mne ako inak prišiel Patrik a keď už bolo po zoznamovačke rozoberali sa ako vždy rôzne debaty. Ale téma sexu bola dnes omnoho viac v kurze. Možno to bolo tým, že bolo fakt horúco alebo proste tým, že všetci chlapci boli tak blízko nás dievčat. Po chvíľke niekoho z chlapcov napadlo aby sa zhaslo svetlo vraj niekde čítal, že potom sú debaty viac otvorené a pikantné pretože v tme človek stráca zábrany a nehanbí sa toľko. Odsúhlasilo sa to a dokonca aj oká sa pozaťahovali aby bola totálna tma. Veru to pomohlo témy boli hneď odvážnejšie ale aj zábavnejšie.

Odvážnejší sa však ukázal aj Patrik jeho ruka ako obvykle hladila moje koleno a s pridávajúcimi pikantnosťami stúpala aj jeho ruka po mojom stehne. Bolo to neskutočne pomalé a vzrušujúce stúpanie. Hlavne preto, že dnes som si veru spodné prádlo nevzala a tušila som kam smeruje jeho ruka. Možno som ho mala zastaviť ale asi by som to ani dnes nedokázala možno ani nechcela. Každopádne využil sytuáciu a ja som ho nechala. Keď už bol na stehne a hladil moju jemnú pokožku v izbe sa zrazu začali ozývať zvláštne zvuky. Nikto sa tam očividne bozkával. Neušlo to pozornosti osadenstvu spojeným s posmeškami. No bozkávanie neprestávalo a neprestávalo ani stúpanie Patrikovej ruky.

Keď sa dostal na môj bok a zistil, že nemám nohavičky chcel prejsť po vnútornej strene stehien a overiť si svoje zistenie. Moje nohy boli však veľmi tesne u seba a nedovolila som mu to. V tej dobe bolo v miestnosti už úplne ticho teda ak sa to tak dá nazvať. Všade vôkol sa ozývalo bozkanie a dýchanie či úplne jemné ochkanie. Ani Patrik sa nedal odradiť tiež som sa ku nemu naklonila aby sme sa radšej bozkávali. No on smeroval inam. Namiesto mojich pier sa rozhodol preskúmať iné zákutia. Ešte raz som sa ho pokúsila odradiť a ponúkla mu svoje pery no on sa radšej presunul obkročmo za mňa. Ruky mi položil na kolená a jemne mi ich začal rozťahovať. Nepovolila som ani v tomto okamihu no potom mi začal bozkávať krk a uško a to bolo neskutočne príjemné. Pod touto rozkošou moje nohy akosi vypovedali poslušnosť a pomaly začali povoľovať. Nakoniec som bola skoro v tureckom sede on za mnou s perami na mojom krku a rukách na kolenách. Tieto ruky sa však vydali na cestu po stehnách smerom hore.

Išli pekne pomaly a užívali si jemnosť mojej pokožky. Išli tak pomaly, že som ich mohla 100krát zastaviť a dať nohy ku sebe no neurobila som to. Len som prudko dýchala a nechala to na osud. Musela som byť riadne červená keď už sa dostal konečne k mojej horúcej mušličke, ktorá chĺpky poznala len minimálne. Bola prakticky hladučká len s jemnými chĺpkami. Pekne mi ju hladil v okolí dierky ale viac si nedovolil. Všelijako ju stláčal a hladil sem tam jemne prešiel prstom po čiarke a zavadil o klitoris. Všetko to robil tak opatrne a jemne aby som mu túto bránu nezatvorila až som sa skoro prisahám urobila. Zrazu iba strhol perinu aby mal lepšiu manévrovateľnosť a jedna ruka sa vydala po brušku ešte viac hore až k prsiam, Ktoré boli síce malé ale boli tam.

Začal ma po nich hladiť a jemne ich mačkať. Ani on nemal nejak veľké ruky takže mu pekne padli do dlane tie moje pevné broskynky. Muselo sa mu to samozrejme hrozne páčiť pretože som cítila jeho horúci dych na krku a jemné stonanie pri každom dotyku na mojom tele. Samozrejme najviac jeho vzrušenie prezrádzala jeho pýcha, ktorá stvrdla v jeho pyžame a tlačila ma na chrbtici. Bolo to enormne vzrušujúce celá ta atmosféra a hlavne to, že prakticky nás nič nezahaľovalo. Perina bola na boku, moja košieľka vyhrnutá až po prsia a nohy doširoka roztvorené všetkým na obdiv. Ako som už hovorila bolo nás 6 dievčat to znamená 6 postelí tri na každej stene. Moja bola zrovna v rohu a nohy som mala roztvorené priamo k ostatným. Jediné čo ma chránilo bola zhasnutá žiarovka chatky. Zrejme tá tma ozaj pomáhala stratiť zábrany pretože som vôbec neriešila ako vulgárne som odhalená. Proste som si len užívala.

Keď sa v miestnosti začali ozývať nové zvuky a vzdychy atmosféra nabrala na obrátkach aj u nás. Bola som už celkom vlhká a Patrik to samozrejme spoznal. Začal viac brázdiť moju dierku a jeme roztláčať lupienky vôkol nej. Keď už mal prsty riadne mokrézastavil ich končekmi nad vchodom a jemne pritlačil. Prvé články prstov vnikli do mňa. Vnikol tam kde ešte nikdy nikto nebol. Celkovo sa ma nikdy žiaden chlapec takto nedotýkal ani na prsiach a už vôbec nie tam dole. Bozky áno to už pár krát prebehlo ale, že na tábore dovolím niečo takéto chlapcovi, ktorého prakticky ani nepoznám len z pár spoločných večerov by som nepovedala ani v tom najhlbšom sne. Skutočnosť však bola iná a on vstupoval hlbšie do mojich útrob. Tak ako predtým jemne dráždil celé okolie mojej vagíny tak prudko zrazu vnikol dvoma prstami do mňa. Tiež som jemne hýkla ale od rozkoše pretože som bola už riadne premazaná. Toto hýkanie však neprestalo pretože ma celkom svižne začal prstiť. Jeho prsty vo mne mizli jedna radosť. Ešte raz mi poriadne zmačkol prsia a aj druhou rukoa sa presunula k môjmu prirodzeniu. Jeho palec vyhľadal môj klitoris na ktorý zatlačil a bruškom palca ho začal jemne honiť.

Ako však už nedržal ruku na mojich prsiach košieľka sa zviezla dole a trocha mu v jeho šikovnej práci prekážala. To už mi bolo všetko jedno a nemohla som to dopustiť preto som skrížila ruky schytila spodok svojho jediného odevu a svižne si ho pretiahla cez hlavu a hodila na perinu. Tento pohyb neušiel jeho pozornosti a tak ako mal mokré ruky od mojej pičky ich vybral a oboma rukami prešiel po mojich bokoch hore k prsiam overil si to čo už vedel znova mi ich zmačkol a po brušku cez pupík sa vydal nazad do mojej dierky, kde hneď vnikol ako by odtiaľ ani neodišiel.

Ja som viac pritisla zadok na jeho tvrdého vtáka jemne sa prehla v chrbte a ešte viac roztiahla svoje nohy. Teraz som sa cítila ako bohyňa a veru keby sa zasvietilo v tom momente by som sa nemala za čo hanbiť. Iné by to bolo bez tých hormónov, ktoré mi zatemnili úsudok. V tomto momente som však už nevnímala okolie, neviem čo robili ostatný, ja sama som mala čo robiť aby som tlmila svoje vzdychy a dýchanie. Rovnaké zvuky sa ozývali z celej miestnosti takže kľudne sa tam mohlo diať čokoľvek.

U mňa to boli Patrikove prsty v mojej dierke. Ani Patrik to už nevydržal a ruka, ktorá sa predtým venovala môjmu pahorčeku sa presunula do jeho nohavíc. Troška sa poodtiahol a vytiahol svoj penis von a tak ako mňa prstoval začal seba honiť. Cítila som jeho špičku len kúsok nad svojim zadočkom a chcela mu nejako pomôcť aj keď skúsenosti som mala nulové. No hlavne som sa chcela po prvý krát dotknúť penisu. Nahmatala som ho pravačkou za svojím chrbtom a bol ozaj tvrdý. Nie moc veľký ale ozaj tvrdý. Na chvíľu mi uvoľnil miesto a ja som mu jemne začala honiť. Teda ak sa to tak vôbec dalo nazvať v tejto polohe v ktorej som sa o to pokúšala. Ale myslím, že skôr to bolo len také skúmanie hneď po tom ako som mu pár krát stiahla predkožku sa zas vrátil svojou rukou na jeho penis a mňa tak trocha drzo odsunul preč aby sa mohol robiť sám. Neurazila som sa hlavne keď som cítila rýchlosť akou si to začal robiť to ja by som mu v tejto polohe nemohla dopriať.

Chcela som dať ruku preč ale schytil ma a dal si ju na svoje guľky. Pochopila som a jemne som mu ich mačkala a hladila. Čím drsnejšie si honil tým prudšie do mňa vnikal a ja som už tiekla ako vodopád. Aj posteľná plachta už musela byť pekne mokrá. Už dávno ma Patrik nebozkával a len vzdychal pri tom ako nás oboch spracovával. Išlo mu to ozaj dobre a obom sa nám očividne blížil orgazmus. V tom sa však stalo to čo sa mohlo stať celú dobu. Niekto a tým niekým bol Patrikov mladší brat Fero zasvietil svetlo. Žiara svetla zatemnila zrak a celým telom prešiel mráz hanby a strachu. No zároveň blížiaci sa orgazmus nedovoľoval prestať, hlavne keď doznievajúce oslepenie odhalilo tajomstvo dnešného večera. Tri moje spolubývajúce mali sex a prijímali prírazy svojich návštevníkov, ďalšia dosť prudko fajčila Tomáša pričom jéj hlávka klesala ozaj nízko a brala si ho pekne hlboko. Ako neskôr vysvitlo Fero zasvietil práve preto, že tušil čo sa deje vôkol ale jemu sa ničoho nedoprialo. Jeho parťáčka robila drahoty a chcela sa maximálne bozkávať. Rozhodol sa jej preto ukázať čo sa deje v iných posteliach. V tomto odhalení mu nakoniec dovolila ísť pod perinu a konečne aj Fero dostal svoju odmenu a mohol lízať dievčenskú dierku.

Všetci pri odhalení svojich činov zrakmi preleteli po miestnosti a uvedomujúc si to, že v tom nie sú sami bez ostychu pokračovali. Jediný problém bol v tom, že zatiaľ čo všetci boli pod perinami a zahalený ja som bola vystavená všetkým na obdiv. Chcela som si rýchlo cez seba prehodiť perinu ale Patrik mi ju strhol a zhodil na zem. Akoby sa som bola jeho trofej ktorou sa chcel pochváliť. Bolo to ozaj divné všetci chlapci nech už robili čokoľvek pozerali na mňa teda okrem Fera, ktorý mal zaborenú tvár v inej dierke. Každopádne som sa tomu oddala. Pohľady, ktoré ma priam spaľovali som začala ignorovať a zatvorila som oči. Ešte viac som sa roztiahla a prehla ako to len bolo možné a nechala nech si to užijú. Tak ako to opisujem by sa mohlo zdať, že to trvalo večnosť ale zhasnuté bolo tak 10 minút a po rozsvietení pri pohľade na moje krásne mladé telo postupne chlapci začali vypovedať službu. Dvaja súložiaci sa urobili svojim partnerkám na bruško a jeden vystriekal svojej dievčine pekne celú dierku. Po chvíľke mala ďalšia dievčina hotového svojho spoločníka a ten sa jej za odmenu urobil do úst a aj na tvár. Každý dopredu dobre vedel do čoho ide. Z našich rozhovorov dobre chlapci vedeli, že ja a dievča ktorú si vybral Fero sme panny. Ostatné dievčatá, ktoré pustili chlapcov dnu už nejakú dobu pannami neboli. Neviem prečo si Patrik spolu s bratom zvolili panny možno dúfali, že aj tak budú úspešný no ja som rozhodne o panictvo prísť nechcela. Určite nie takto verejne. Aj keď na druhú stránku ľahko sa to hovorí keď sa o to ani nepokúsil nakoľko pôvodne som si myslela, že ani prstovať by som sa nenechala neznámym chlapcom a už vôbec nie takto pekne vystavená publiku.

Na moju obranu musím len povedať, že toho neľutujem a stálo to zato aj za tú hanbu, ktorú som potom pociťovala po zvyšok tábora zakaždým, keď som stretla niektorého z chlapcov, ktorý tam ten večer boli. Väčšina sa totiž urobila do svojich dievčat práve pri pohľade na moju vulgárne roztiahnutú a prstovanú pičku a vyduté prsia priam sa ponúkajúce na pohladenie. Nakoniec to však prišlo aj na mňa a teraz už hlasnejšie som začala vzdychať a vlniť sa ako taká kurvička. Vlny orgazmov metali mojím telom a ja som sa riadne krútila. Ako vo mne stále jazdil. Podvedome som mu zadoček viac tlačila na jeho vtáka a on v tom tiež došiel svojho vrcholu a začal striekať. Kvapky jeho spermií leteli vzduchom a pokropili mi celý chrbát aj zadok. Postupne som cítila ako to množstvo spermí steká dole po mojom chrbte medzi moje púlky.

Všetci to sledovali zo zatajeným dychom a až po doznení Patrikovho orgazmu som sa konečne dočkala súkromia a sám Patrik ma zakryl perinou. Zostal posledný párik, ktorý po minútke tiež došiel k vrcholu teda len jeho ženská časť. No nebol taký silný ako môj takže aspoň to moje odhaľovanie nebolo zadarmo. Nakoniec ostatné dievčatá nemali orgazmus vôbec. Potom už nik nič nehovoril a chlapci sa pomaly pobrali preč. Na druhý deň sme sa o tom s dievčatami trocha rozprávali ale keď sme stretli chlapcov bolo to divné a aj keď chlapci skúšali ešte pár krát po večeroch prísť mi sme sa dohodli, že už ich nepustíme. Jediná výhoda bola v tom, že sme sa prakticky poznali len vďaka táboru a každý bol z iného kraja. Čiže to čo sa tam stalo sa nik doma nemal ako dozvedieť a to čo sa tam vtedy stalo malo zostať uväznené v mojom najhlbšom vnútri.

Problém bol, že ja som chcela viac chcela som Patrika ešte raz ale už nie takto verejne chcela som ho mať sama preseba. Koniec tábora sa blížil a túžba zažiť ešte raz to čo mi doprial pred tým než navždy zmizne z môjho života ma ovládla. Rozhodla som sa konať. Ako som už písala vyššie tábor bol plný rôznych aktivít. Niektoré boli však plne dievčenské alebo chlapčenské. Medzi tie chlapčenské patrila napríklad skúška odvahy, ktorá spočívala v tom, že chlapec, ktorý sa ju rozhodol podstúpiť musel o polnoci ísť do hlbokého temného lesa plného strašidelného ticha, kde bola umiestnená trofej. Túto musel získať a priniesť v časovom rozmedzí 30 minút. Všetci vedeli, kde sa tá trofej nachádza vedeli aká komplikovaná cesta ku nej vedie. Ozaj to nebolo jednoduché a len málokto sa na túto skúšku hlásil. No keď už sa niekto prihlásil chlapci mali o zábavu postarané. Vedúci tábora podvečer umiestnil trofej a o polnoci mali chlapci budíček a odvážlivec mohol započať svoju skúšku.

Ak ste to nezvládli alebo sa nedajbože stratili mali ste píšťalku sa považovalo u chlapcov za veľkú hanbu. Bolo si treba premyslieť túto úlohu a išli do nej len ozaj tí, ktorý si verili na 100% . Nikto totiž nechcel skončiť neúspešne a veru zatiaľ z tých siedmich čo to podstúpili uspel každý. Dnes sa na to chystal práve Patrik a ja som sa rozhodla, že budem u toho. Predstavte si aké to bolo z mojej strany odvážne. Musela som sa tajne vytratiť ešte pred polnocou a sama tým temným lesom nájsť trofej, kde som chcela na Patrika počkať. Neviem ako som to dokázala ale túžba a vzrušenie ma hnalo stále hlbšie do temného lesa. Trofej som našla tesne po polnoci práve keď sa v údolí ozval signál, ktorý odštartoval Patrika. Zostalo len dúfať, že si ma Patrik nájde a mňa neopustí moja túžba po prstíkoch spôsobujúcich chvenie celého môjho tela.

Začínala som mať strach hlavne keď som započula praskanie konárov a nikoho chôdzu. Bola som strachom celá bez seba ale verila som, že to nemôže byť nik iný ako Patrik. Tíško som tam čupela a tŕpla ale hneď to zo mňa všetko spadlo keď som ho uvidela. Bol to on mojej dierky šampión. Stála som tam ako zjavenie celá v bielom len v letných voľných šatách a bielych podkolienkach. Tieto šaty boli špeciálne, spredu ma síce pekne zahaľovali no chrbát som mala nahý prakticky až po zadok. Ich špecialita spočívala v tom, že celý tento jeden kus látky držala na mojom tele len jedna jediná mašlička okolo môjho krku. Na takéto večery nebolo treba viac a hlavne som chcela pôsobiť viac sexi ako v tej mojej nočnej košieľke. Patrik keď ma uvidel skoro spadol ale nie od mojej krásy ale fakt sa ma zľakol ako keby som bola duch.
„Katka?“
„Áno Patrik to som ja.“
„Čo tu pre boha robíš.“
„Chcela som byť s tebou sama a nijak inak to nešlo.“
Bez slova potom pristúpil bližšie a zahľadel sa mi do očí. Chvíľu sme na seba len tak pozerali a potom ma začal bozkávať na pery pri čom ma chytil za boky a neskôr za zadok. Pritisol si ma na svoje telo a neustále ma hladil po mojom zadočku a nahom chrbte čo mu poskytlo nové poznanie o chýbajúcej podprsenke. Dobre vedel prečo som tu a skoro prestal dýchať keď som o meter odstúpila a jednou rukou si potiahla za mašličku. Tá okamžite povolila a gravitácia spôsobil, že moje šaty hneď po chvíľke ležali u mojich nôh. Stála som tam len v spomínaných podkolienkach a krajkovaných bielych nohavičkách.

Jemne som rozkročila nohy a rukami si zašla do vlasov aby som si rozpustila coík a vyzerala pri tom najsexi ako len viem. To Patrik využil a zrovna keď som tam tak vzpriamene stála a snažila sa odstrániť gumičku z mojich vlasov priložil svoje ruky na moje telo a začal ma hladiť po prsiach a bokoch. Nechala som preto ruky hore aby si to poriadne užil. Rovnako aj on zhodil svoje tričko a odhalil svoju jemne svalnatú chlapčenskú hruď. Schmatol ma za zadok a pritisol moje nahé prsia na svoju hruď. Začali sme sa vášnivo bozkávať a keď už chcel svoje ruky vsunúť do mojich nohavičiek rýchlo som si kľakla do lístia pod nami a začala mu sťahovať kraťasy. Čakalo tam na mňa presne to v čo som pred tým len cítila na chrbte mala aj v rukách ale ešte nikdy nevidela. Predtým mi to tak neprišlo ale mal ho celkom veľkého neviem možno od vzrušenia ale nakoľko som sa práve chystala urobiť chlapcovi prvú fajku v živote bála som sa či sa mi vôbec zmastí do mojich úst.

Jeho špička sa mi hompáľala priamo pred perami, posledný pohľad hore, oblizla som si pery a uchopila jeho penis. Jemne som mu stiahla predkožku a vlhkými perami pomaly prechádzala po žaludi ako sa mi vnáral do úst. Tak nejak som o tom čítala v časopise tak som len dúfala, že to robím správne. Hlbšie som si netrúfla ale špičku som mu takto postupne celkom svižne začala láskať perami aj jazýčkom, ktorý v ústach teda nelenil. Jeho prudké dýchanie a tvrdý penis ukazovali, že to zrejme robím dobre ale ten chlapec chcel viac. Chytil ma pravou rukou za moje rozpustené vlasy, ktoré zovrel v päsť. Takto si ma pridržal a najskôr jemnými no potom hrubšími pohybmi svojej panvy sa snažil dostať hlbšie do mojich malých neskúsených ústočiek. Nebránila som mu aj keď príjemné to dva krát nebolo nakoľko som nebola skúsená. Ale aspoň som ho chytila rukami za boky a trochu sa snažila tlmiť tie jeho prírazy.

Takže scéna ako z porna. Dievča v bielom kľačiace v lístí a penisom v ústach drží chlapca za boky a jemne ho odtláča pri každom jeho vniknutí. On jej zatiaľ drží pevne hlavu za vlasy aby nemohla cúvnuť a pri pohľade upnutom ku korunám stromov v miernom rozkročení jej vráža svoj nástroj čo najhlbšie mu to ona dovolí. A práve v tom to naňho prichádza a on jej ústa plní semenom.

Presne toto bol ten moment kedy som po prvý krát ochutnala spermie. Neboli také chutné ako v poviedkach, ktoré som čítala ale ani nejak nechutné. Dokonca som bez väčšieho odporu dokázala spapať to čo mi nadelil. Ešte ma chvíľu držal za vlasy ale už neprirážal len pumpoval, všetko čo sa dalo a pritom hlasno vzdychal. Prevzala som iniciatívu a rovnako ako predtým ho pomaznala svojimi perami než som získala poslednú kvapku. Vstala som pekne si oblizla pery a s rozcuchanými vlasmi som sa uvelebila na kmeň stromu na ktorom bola umiestnená trofej, ktorú mal získať.

Roztiahla som doširoka nohy a jemne poodhrnula svoje nohavičky by tiež videl to čo predtým videli len jeho kamoši. V tejto vulgárnej polohe som mu oznámila jednu vec:
„Čas sa ti kráti Patrik zober si svoju trofej rozhodnutie je na tebe.“
Samozrejme nezaváhal ani chvíľočku a hneď pristúpil ku mne a rozhodol sa splatiť mi svoj dlh. Ani sa neobťažoval s mojimi nohavičkami tak ako boli odhrnuté sa k mojej dierke prisal ústami a vrazil mi dnu svoj jazyk. Už tak som bola celá vlhká a toto mi pomohlo ešte viac.Lízal ma pekne pozdĺžne pričom rukami mi pekne rozťahoval doširoka môj závoj aby kompletne odhalil celú čiarku aj s klitorisom, ktorý takto poriadne vystúpil a on mu venoval patričnú pozornosť. Takto ma mal v plnej moci roztiahnutú a prístupnú ako to len šlo. Netrvalo dlho a to po čo som sem prišla sa dostavilo. Silnejší orgazmus než som mala pred tým na chate a ja som len banovala, že zas sa musím krotiť aby nás nepočuli až dole v údolí. Bolo to tak silné, že som sa snažila ho rukou odtlačiť ale nedal sa a predĺžil mi tak orgazmus čo to len šlo.

Keď konečne prestal z mojím týraním pozrel na moje prsia ktoré sa jemne nafukovali a začal ich bozkávať a jemne hryzkať. Potom z nenazdajky odstránil už tak mokré nohavičky a hodil ich bokom. Vzal ma do náruče a položil na zem do lístia. Takto sme a začali vášnivo bozkávať keď tu zrazu som ucítila jeho tvrdý penis ako sa snaží dostať do mojej dierky. Po toto som sem neprišla a snažila som sa brániť ale bol silnejší a pevne si na mňa naľahol. Mohla som sa brániť aj lepšie ale niekde vo vnútri som to aj ja chcela. Krajšie sa o panictvo azda prísť nedá a predsa len som bola jeho trofej. Posledné čo som stihla mu pošepnúť bolo: „Urob to rýchlo.“
A veru aj urobil hneď ako si žaluď našiel vchod vošiel asi centimeter potom sa celý napol a prudko mi ho vrazil až po koreň dnu. Myslela som, že zamdliem ale on mi len rukou silno zakryl ústa a prudko ho vybral a ešte tri krát vrazil dnu. Až potom chvíľu zostal vo mne a, keď už som prestala kričať do jeho ruky utrel mi slzy z tváre a ospravedlnil sa. Len som sa usmiala a naznačila mu, že môže pokračovať. Tentokrát na to už išiel pomaly a bolesť už nebola taká silná. Postupne sa mi uľavovalo a prichádzala rozkoš. Keď už cítil, že som v pohode začal ma narážať tvrdšie až pod nami praskali konáriky a šušťalo lístie. Takto ma tam mrdal hodnú chvíľu, keď sa mi konečne dostavil orgazmus a vyliečil tým predchádzajúcu bolesť. Nebol taký silný ako predtým ale bol hlbší a krajší. Keď už som ho mala za sebou a hlavu chladnejšiu len som ho poprosila aby si dával pozor a pekne mu držala ďalej.

Keď už sa mu to blížilo začal ma mrdať fakt celkom svižne a tvrdo. Jeho dýchanie sa stupňovalo s intenzitou vnikania keď tu zrazu sa vzopäl a celú dávku mi vystriekal do dierky presne tam kam som nechcela. Potom vstal a ja som rýchlo zašla rukou do svojej dierky kde som si našla vytekajúce semeno. Trocha zlostne som naňho pozrela ale len kývol plecami, že to nešlo inak. Chvíľu som čupela aby vytieklo všetko čo len šlo. On mi podal nohavičky vzal si druhú trofej a nechal ma tam. Zrazu bolo po romantike aj po vzrušení a túžbe. Na chrbte som mala samé lístie a v dierke aj žalúdku jeho semeno. Bola som tu sama a už nie panna. Očistila som sa obliekla a išla do svojej postele. Na druhý deň si ma moc nevšímal ale tiež to nemal úplne zadarmo. Nestihol to v časovom limite takže sa mu všetci posmievali. Keby oni ostatný vedeli, že väčšinu času ma tam súložil asi by sa nato pozerali inak.

Ja som však bola rozčarovaná z jeho správania. Ale nebanovala som bolo to super len som sa trocha bála následkov ale nič z toho nebolo dokonca posledný deň keď sme sa lúčili mi poďakoval a ospravedlnil sa za to ako sa zachoval. Povedala som mu, že sa mi to veľmi páčilo a na pamiatku som mu dala svoje nohavičky, ktoré som v ten večer mala a povedala mu, že toto je jeho skutočná trofej. Bolo to posledný krát čo sme sa videli a ja som po ňom mala ešte dvoch sexuálnych partnerov jeden bola taká rýchlovka a s druhým som bola asi tri mesiace vo vzťahu. Ako som už písala vyššie záujemcov bolo viac ale len o moju dierku alebo prsia. O vzťah nikdy nikomu nešlo nie hlavne o dlhodobý. Aspoň, že som mohla využívať práve tú ich túžbu po mne a pritom som ich nemusela ani pustiť tam kde chceli.

Jediný opak nastal na strednej tesne pred maturitami. Jeden môj profesor si na mňa vysadol a hrozilo, že ma nepripustí k maturitám. Snažila som sa ako to len šlo no nič nepomáhalo. Rozhodla som sa preto ísť po škole ku nemu do kabinetu zvodne oblečená s prosebne nastavenými očami, ktoré mi už neraz získali to čo som si zaumienila. No tu som silno narazila. Vzal ma dnu a vysvetľoval, že to ide so mnou dole vodou, že sa musím polepšiť a podobne. Na všetko som mu prikyvovala a prosila ho aby mi pomohol, že chcem ísť na výšku a že toto mi môže zničiť život. Veď ma predsa musí pochopiť ja sa dokážem zlepšiť len mi musí dať šancu. Na chvíľu sa oprel o stôl zalomil rukami pozrel sa na mňa a povedal, že možno by mi vedel pomôcť ale musela by som sa o to zaslúžiť. Rozžiarili sa mi oči a povedala som, že sa budem snažiť ako nikdy predtým.
„Si ochotná urobiť preto všetko?“
„Áno pán učiteľ samozrejme urobím čo sa bude dať.“
„Dobre tak zamkni dvere a poď sem.“
„Ako? Čo prosím?“
„Si krásna a múdra dievčina. Dobre vieš o čo tu ide, Zamkni dvere a poď sem ale odíď. Ale viac krát ti to neponúknem.“
Zdráhala som sa pretože mu bolo už hádam cez 50 rokov. Nebol škaredý ale bol to proste starý úchyl. Fakt som o toto nemala záujem ale postavil ma pred hotovú vec a nedal moc času na rozmyslenie. Nakoniec na moju veľkú hanbu som to urobila zamkla som dvere prišla ku stolu. Priam som ho prebodávala pohľadom ale bolo mu to jedno naznačil mi aby som sa len otočila a dala si dole legíny a j s nohavičkami a oprela sa o stôl. Urobila som čo žiadal a on si len napľul na ruku a pár krát mi tvrdo pohladil mušličku. Potom si vytiahol svojho starého vtáka na ktorého rovnako trocha napľul a už ho smeroval do mojej dierky. Ešte som stihla povedať, že to asi nechcem ale to už mi ho tam vrazil a začal ma šukať. Chvíľu trvalo než som zvlhla takže to trocha bolelo. Ale on neprestával naopak pridal na rýchlosti. Aspoň ho mal dosť veľkého takže časom to bolo aspoň trocha prijemné ale stále odporné. Učiteľ, ktorého celá škola uznávala si takto na úkor študentiek užíval. Niekde som o tom už počula ale nikdy som neverila, že sa to stane aj mne. Našťastie ma nešukal dlho ten starý nadržanec ma vystriekal behom pár minút. Pri jeho orgazme ma riadne pritlačil o stôl a vtlačil mi ho azda až do žalúdka. Potom ho vytiahol a natiahol mi späť legíny. Ja som sa vzpriamila a on len odomkol dvere a povedal aby som prišla ešte zajtra a môžem ísť na maturity. Hrozne ma to nahnevalo a chcela som niečo povedať no len ma odbil tým, že môžem ísť a vidíme sa zajtra.

Na druhý deň keď som prišla nestrácal čas. Hneď za mnou zamkol a oprel ma o skriňu. Stiahol mi nohavičky spod sukne a začal si vyberať svojho vtáka. Ani ja som to nekomplikovala pozrela som sa smerom von z okna a jemne som sa rozkročila a podvihla jednu nohu. Takto mi ho tam zas surovo šupol a mrdal ma v stoji asi 5 minút. Dnes si dal celkom načas no ako predtým urobil sa mi dnu ešte pár krát prirazil a vytiahol ho. Išiel ku stolu a niečo vypisoval ja som si zatiaľ natiahla nohavičky a utrela spermie čo mi stiekli po nohe. Dal mi nejaký papier a povedal, že gratuluje vraj už môžem ísť k mature. Mal tak hnusný úsmev na tvári, že som mu chcela doň napľuť ale len som vzala ten papier a odišla.

Po tomto zážitku už som prestala využívať chlapcov ako predtým a možno aj vďaka tomu som si našla chlapca menom Oliver. Bol to ozaj super chalan nešlo mu len o sex ale mal ma skutočne rád a dokázal pre mňa urobiť čokoľvek. No a samozrejme ja preňho. Neskutočne sme si rozumeli a mali sa radi. Kadečo sme si s Oliverom a prešli hlavne keď sa blížila chata kde mal osláviť svoje narodeniny. Náš vzťah mal byť skúšaný tými najťažšími skúškami a ako sme obstáli zhodnoťte sami... Raz mal jeden kamoš narodky a nakoľko naši rodičia vlastnili chatu rozhodli sme sa, že mu tam spravíme oslavu. Bola to dosť dobrá príležitosť ako si zašukať s nejakou kráskou. Už dosť dlho som nemal to šťastie a aj preto padlo rozhodnutie, že tam musí byť dosť báb ktoré nás až tak nepoznajú alebo skorej nepoznáme mi. Čiže nové dierky pre naše vtáky. Hlavne sa jednalo o mňa a môjho top kamoša Maja. Top bol preto lebo raz na jednom tábore sme spolu totálne rozmrdali našu krásnu dejepisárku a odvtedy sme to spolu tiahli.

U mladších dievčat to zas až taká sláva nebola sem tam nejaká fajka alebo lízanie ale na sex nedochádzalo. Našťastie som mal na našu dejepisárku pár inkriminujúcich fotiek, ktoré som mal spolu s Majom v pláne využiť v správny moment. Chceli sme trocha počkať po tábore nech sa pani učiteľka dá dokopy predsalen to naňu bolo asi moc. No nakoľko sme sa stretávali s pomíňali na spoločný zážitok boli sme každým dnom čoraz viac nadržaný. Okrem toho ako som už spomenul spolužiačky nám nechceli dať a preto sme sa rozhodli, že pôjdeme tam kde nás neodmietnu.

Dejepisárka Katka akoby sa nato snažila zabudnúť a to tak, že nám troch komplikovala štúdium. Neviem čo tým chcela dosiahnuť veď sme stále mali tie fotky ale asi si myslela, že už je v bezpečí a chcela si dvihnúť sebavedomie. No to sa pekne splietla. Raz nás vyvolala oboch k tabuli a pekne nás tam rozniesla po kopytách a priam si užívala to, že nič nevieme.

Rozhodli sme sa si ju niekde odchytiť a príležitosť sa veru naskytla. Raz mala na starosti poškolákov bola to proste funkcia, ktorú musel sem tam odviesť každý učiteľ mi sme si počkali práve na ňu. Keď prišiel ten deň vystrojili sme spolu dáku neplechu a už sme razom boli poškole. Už zostávalo len dúfať, že tam budeme sami. Ale to bolo skoro isté pretože nik nechcel byť v piatok poobede zavretý v starom zaprášenom sklade a triediť knihy. Presne tak si totiž odpykávali trest previnilci.

No mi sme sa dnes veľmi tešili mali sme pripravené aj vytlačené fotografie z našej táborových zábavky. Aké bolo naše prekvapenie, keď sme zistili, že spolu snami sú poškole ešte dvaja štvrtáci. Naopak učiteľka už dobre vedela koho má dnes na starosti a neskrývala svoju radosť. Hneď nás začala buzerovať a zadávať nám prácu a poviem Vám, vôbec nás nešetrila. Prešla prvá pol hodinka dvojhodinového trestu a bola čím ďalej prísnejšia a nepríjemnejšie. Skoro to už vyzeralo, že sme sa pekne osrali. Tak sme sa aspoň dali pri práci do reči so štvrtákmi bol to Kamil a Max. Obaja boli riadne nasraný pretože mali dnes ísť na chatu. Poriadne sa tešili a potom ich naša dejepisárka nechala poškole a vraj úplne bezdôvodne. Vraj sa len hrozne tešili na chatu a už sa blížil koniec dňa tak sa na konci jej hodiny začali niečo dohadovať. Ona ich napomenula tak prestali ale jej to nestačilo a hneď ich nechala poškole.

Celé mi to bolo divné. Učiteľ, ktorý mal na starosti práve piatok tiež nechcel nikoho na starosti aby tam nemusel trčať. Prečo by si ona sama za takú drobnosť privodila službu ako dozorcu. A potom Maja napadlo či to neurobila zámerne. Čo ak sa dozvedela, že nás dvoch má na starosti a takto si poistila aby sme neboli snou sami. Keď si na chvíľu odbehla povedali sme Maxovi a Kamilovi, že ich tu zrejme nechala kvôli nám. Vôbec nechápali a my sme zas nevedeli či im môžeme plne dôverovať tak sme chodili okolo horúcej kaše až sa naša dozorkyňa vrátila skríkla na nás, aby sme sa neflákali. Len som na nich pozrel a povedal teraz pochopíte a bude len na vás čo bude ďalej.

Prišiel som ku Lenke ona na mňa len vybbafla, že čo tu chcem a ja som jej podal jednu knihu, že neviem kam ju zaradiť aby mi poradila. Keď si ju však vzala a otvorila hneď celá zbledla boli v nej totiž fotografie jej krásnej tváričky vyplnenej vtákom ako aj jedna momentka, kde sme ju mali napichnutú ako na rožni. Ona len zdvihla zrak a povedala to neurobíš to nesmieš. Povedal som jej, že to mala síce dobre premyslené ale nadržaného mladíka nič nezastaví.

Zakričal som na chlapcov aby sa prišli pozrieť čo sme našli, keď sa vydali k nám učiteľa iba schmatla fotografie a skryla si ich do kabelky. Postavila sa a vynadala nám aby sme sa venovali svojej práci. Ja som sa len zasmial a vytiahol kópie. Tu máte chalani pani učiteľ si nepraje aby ste videli tieto naše spoločné foto a pritom sú to krásne momentky. Otočil som sa a strčil im ich do rúk. Učiteľke sa v tom podlomili kolená a prudko si sadla. Max a Kamil len pozerali z otvorenými ústami raz na foto raz na učiteľku.

Lenka akoby vedela čo príde len povedala. Kamil a Max bežte domov, máte voľno, zabudnite čo ste videli máte pred sebou posledný polrok tak si to nepokazte. Už chceli odísť, keď sa Max otočil a povedal takže kvôli tomuto sme boli poškole? Kvôli tomuto sme zmeškali odvoz na chatu plnú báb a alkoholu? Očo tu vlastne ide?

Nestaraj sa a choďte si po svojom vyhŕkla Lenka. No Majo len kľudne dodal bude sa diať to čo ste videli na fotkách ale vpohode sa môžete pridať Lenka bude určite len rada. Keď to povedal úplne všetkých v miestnosti poriadne zaskočil a mňa teda tiež. Rovno si hneď vytiahol už svojho stvrdnutého vtáka a poručil jej nech hneď začne, že už nemieni čakať. Nikto v miestnosti ani nedýchal a všetci čakali čo sa bude diať. Nieže by mi to nejako extra vadilo ale štyria chalani na jednu ženu? Nuž nastal okamih pravdy. Majo s vytiahnutým vtákom čakal na Lenku, ktorá naopak dúfala, že Kamil a Max pôjdu preč. No oni neodchádzali o chatu už prišli a teraz ich čakalo odškodnenie.

Tak čo bude fajka alebo fotky rozpošleme rovno celej škole nielen tuna Maxovi a Kamilovi. Jemne sa chvejúc vstala a pomalým krokom sa začala približovať. Kľakla si pred Maja uchopila jeho penis a jemne mu začala sťahovať predkožku. Už si Majo užíval ten krásny dotyk, keď tu náhle vstala a prestala.

Viem kam to všetko bude smerovať, chcem ale aby ste vedeli, že si to neužívam naopak je mi to nepríjemné a ponižujúce. Je to vlastne znásilnenie a ak si myslíte, že sa mi to páči alebo ma to nedajbože vzrušuje tak ste na omyle a len si ospravedlňujete to čo konáte. No v skutočnosti to čo robíte je odporné. Chcem aby ste to vedeli viem, že vás to nijak neodradí ale vecte, že to bude naposledy. Ak chcete aby som pokračovala odovzdajte dajte mi svoje mobily a ja ich zamknem. Neprajem si žiadne ďalšie fotky bez tohto nebudem pokračovať. A tak sa aj stalo.

Mobily zamknuté a vtáky vtáky odomknuté. Max a Kamil váhali no my teda nie. Pekne sme čakali a dočkali sa. Bez váhania si Lenka čupla a vzala si ma do úst zatiaľ čo Majovi fajčila. Usmial som sa a podotkol, že história sa opakuje. Za trest ma prestala fajčiť a s Majom sme si vymenili pozície. Nato už chalani reagovali a hneď pochopili ako sa to hrá a pristúpili s vytasenými zbraňami. Musím povedať, že ich mali väčších a všimla si to aj Lenka. Rozhodla sa ísť po najväčšom a vzala si do úst Maxa. Nás ostatných honila oboma rukami. Ale aj tak nás bolo proste veľa. Nemal som problém, žeby som sa musel deliť ale čas bol neúprosný. No v tom Max začal vzdychať a bez varovania vystrelil dávku semena Lenke rovno do úst. Bola dosť zaskočená a bolo toho fakt veľa. Niečo síce prehltla ale aj tak jej dosť ešte vytieklo z úst na zem. Len si oblizla pery a podotkla, že to by sme mali. Max trocha sčervenel a sadol si bokom. V tom my preblesklo hlavou, že veľkosť nieje všetko. No vtom som pozrel na hodinky a zahlásil chlapci koniec srandy máme hodinku a pol plus mínus treba konať. Nemusel som viac vysvetľovať Majo zhrnul knihy z nejakej zrejme škôlkarskej lavice na zem a Kamil na rukách preniesol Lenku a položil ju tam. Lavica bola ozaj malá ale praktická. Pristúpil som k jej nohám a vyhrnul sukňu mala červené krajkované nohavičky a na nohách silonky. Tak poďme si rozbaliť darček všetci prišli ku mne a spolu sme tie silonky roztrhali na márne kúsky. Už nám v ceste nezostávalo nič len tie nohavičky. Lenka bola celý čas podopretá a akte a sledovala ako si to vychutnávame. Majo zašiel prstom medzi jej nohy ona jemne vzdychla a pripravovala sa na najhoršie. Nato Majo odhrnul spodok nohavičiek bokom a vykukla krásne vyholená buchtička s úplne jemným pásikom chĺpkov priamo nad vstupom.

A vraj si to neužíva a pritom sa nám pripravila povedal Kamil. Začali sme sa smiať a dohodli sa, že jej doprajeme 15 minút nepretržitého orálu a uvidíme či si to nebude užívať. Ako prvý išiel Max predsa len mu nestál a potreboval to napraviť. Ostatný sme Lenku neotravovali a len sledovali divadlo. Avšak 15 minút nieje len tak to by jednému odpadol jazyk takže sme sa poctivo striedali. Každú minútu tam mala iný jazýček, ktorý sa snažil zlomiť jej odpor a priviesť jej nechcený orgazmus. Dole vlhla riadne krásne voňala a čím viac sa snažila neužívať sito tým viac ju jej malá kamarátka zrádzala. Jej buchtička si to užívala riadne a my tiež. Asi po 5 minútach sa z rúk zviezla na lavicu a ľahla si na chrbát. Lavica bola ozaj malá a hlava jej prevísala na druhej strane. Preto som tam podišiel a jemne jej ju pridržal aby mala príjemnejšiu polohu.

Zároveň som mal krásny pohľad na jej prsia ktoré sa dvíhali ako kopce pri každom nádychu, ktorý bol čoraz prudkejší. Už som mal byť znova na rade, keď tu zrazu sa prehla ako luk. Lenka dostala fakt silný orgazmus, všetok jej odpor bol preč. Zavýjala sa pod Maxom a jeho jazykom, ktorý zrovna pracoval medzi jej nohami. Bol to teda on na ktorého padla táto česť ale bolo to spoločné dielo. Chcela ho odstrčiť ale chytili sme jej ruky aj nohy aby Max mohol predĺžiť to čo započal. Vzdychala dokonca aj trocha kričala proste celé jej telo sa metalo.

V tom Max vstal a vrazil jej čuráka do jej rozpálenej vagíny. Mal ho už riadne nabehnutého a poriadne ju roztiahol. Takto jej však len predĺžil orgazmus bola z toho úplne mimo no už bol náš čas. Jej telo sme premohli ale nebolo času nazvyš a bolo nás veľa. Pustil som jej hlavu, ktorá jej odkvecla a v tejto polohe som jej tam tiež zasunul vtáka a utíšil jej vzdychy. Toto sa jej už asi nepáčilo v tejto polohe som vnikal skoro priamo do krku a moje vajcá sa jej hompáľali nad tvárou. Obaja sme prirážali naraz takže naše vniknutia boli tvrdé a hlboké. Zvyšný dvaja pristúpili zboku a vzali jej ruky na svojich vtákov a obom honila. Už si to určite neužívala už len to sústredenie aby nás všetkých uspokojila jej to nedovoľovalo. Popri honení jej rozopli blúzku a nožnicami rozstrihli podprsenku. Takto sa na slobodu dostali jej krásne prsíčka na ktorých mala razom 6 rúk. Max mal iné starosti najskôr jej rozstrihol zospodu nohavičky aby mohol nerušene vnikať a potom jeho ruky jej držali nohy hore a sem tam je mačkal jej stehná.

Samozrejme každý chcel zasunúť a preto sme sa poctivo točili. Nijak špeciálne sme to nekomplikovali bola to obyčajná mrdačka a každý striekal tam kde to naňho prišlo. Taký Majo sa jej urobil hlboko do krku až sa skoro zadusila a vytieklo jej to z úst aj do nosa. Kamil ten sa urobil pri ručnej práci a ostriekal jej pevné prsíčka. Zatiaľ čo ja som sa jej urobil na jej buchtičku a jej pásik chĺpkov tak Max bez hanby sa jej urobil priamo dovnútra. Semeno vytekalo všade a bolo všade. Samozrejme neboli sme všetci naraz a ten čo striekal išiel na par minút na striedačku. Keď bol zasa pri sile vrátil sa a pokračoval.

Takto sme ju nakoniec dali aj do zadočku dokonca sme jej vyplnili obe dierky. Tam som išiel spolu s Majom. Zatiaľ čo na mne jazdila ako na koníkovi jej Majo prevetrával zadok a chlapcom stáli prinej a nechávali sa fajčiť. Obaja skoro na sekundu sme jej naraz vystriekali obe dierky a nahradili nás chlapci. Max napriek tomu, že ho mal najväčšieho išiel do zadočku vraj prcinku už jej vystriekal. My sme si nechali v ústach očistiť vtákov a na striedačke si honili. Kamil bol skoro hneď ale Max nie prehodil ju cez lavicu roztiahol nohy a hneť zasa vrazil do zadku a prirážal ako zbesilý. Lenka len tŕpla a pozerala na hodiny jej to išlo asi hrozne pomaly no my by sme potrebovali omnoho viac.

Pritom som si všimol, že na zemi leží kľúč od mobilov. Nenápadne som ho vzal odomkol a ako inak začal natáčať. Bola by to predsa škoda nenatočiť ako taký veľký vták tvrdo rozmrdáva zadok našej pani učiteľky. Natáčal som tak aby si nič nevšimla ale keďže som potreboval lepší záber. Presunul sa z mobilom za chrbtom dopredu a vrazil jej penis do úst a keď som si bol istý, že nič nevidí pokračoval som v nahrávaní. Keď to Max videl tak ešte viac zrýchlil tempo až Lenka trocha stonala od bolesti.

Keď už Max išiel na striekanie poodstúpil som a povedal úsmev. Zodvihla hlavu a pohlaď smeroval rovno do objektívu, zrovna, keď max striekal do jej zadku. Zmohla sa len trhane na slová ty hajzel...

A to bolo to posledné škola sa zatvárala a naša služba končila. Poďakovali sme sa a obliekli. Ona celá ubolená a od semena mala čo robiť aby sa dala dokopy. My sme ju pritom sledovali a na ničom sa dohodli. Prišli sme k nej a vravím. Neviem ako to dokážete pani učiteľka ale takto držať a toto všetko znášať celú hodinu je obdivuhodné. Ani len nezdvihla zrak a preto som pokračoval. Každopádne to posledné video je fakt drsné to sa bude spolužiakom páčiť, ďakujeme za všetko.

Ona už zo slzami v očiach povedala, čo stále chcete veď sme sa predsa dohodli, že to je naposledy. My nato len, že nech neplače ale toto je iná situácia. Máme predsa nové video a striekali sme do nej len po 2krát až na Maxa ten 3 krát. Vravím jej. Mám chatu nech tam snami strávi víkend a ak to zvládne tak všetko vymažeme a bude definitívny koniec. Zo slzami v očiach sa pýtala či má vôbec na výber. Nato len Majo povedal čakáme ťa budúci víkend a zober si niečo sexy.

Avšak keď prišiel daný víkend Lenka neprišla a preto sme si ju chceli pondelok v škole podať. Ale nebola tam ani ďalší deň ani ďalší nakoniec sme zistili, že dala hodinovú výpoveď a niekam sa odsťahovala. Vraj to bolo riadne narýchlo, že sa niečo prihodilo a musela ísť. Len my sme vedeli asi prečo a tak nám zostali len fotky a videá na spoločné chvíle. Bolo nám to celé lúto to sme nechceli. Ale nebude si klamať aj tak viem, že keby na tú chatu prišla vtom momente by sme ju určite neľutovali a len sa na nej hromadne niekoľko krát odbavili.

Život išiel ďalej a nám sa už moc nedarilo boli sme nadržaný a zúfalý. Dokonca až tak, že sme sa s Majom cez prázdniny rozhodli, že si v parku v noci odchytíme nejaké dievča a zneužijeme ju. Klesali sme hlboko a stávali sa z nás ozaj svine a násilníci. Aby toho nebolo dosť vyhliadli sme si zrovna jednu našu spolužiačku s ktorou už pár krát Majo niečo mal a volala sa Danka.

Vraj je krásne uzučká a už mu par krát podržala takže to skoro ani nebude znásilnenie a hlavne ho tam chce mať čo mu doteraz nebolo dopriate. Tajne sme ju sledovali čo kedy robí kadiaľ chodí a vybrali si jeden večer, ktorý chodila cez park. Vracala sa z tanečnej pravidelnou trasou až skoro o 22:00. Čakali sme skrytý v kríkoch s maskami na tvári. Dlho však nechodila dokonca začalo dosť pršať a blýskalo sa. Už sme to chceli vzdať, keď tu zrazu vidíme ako v daždi bez dáždnika sa rýchlo snaží dostať domov práve naša sladká Danka. Počasie bolo hrozné ale možnosť jedinečná. Neváhali sme a keď išla okolo prepadli sme ju a odvliekli hlbšie do parku do súkromia. Bránila sa kopala ale naše odhodlanie bolo silnejšie. Dážď ešte zosilnej a sním prišla aj poriadna búrka. Všade sa ozýval vietor, blesky a hukot dažďa ako keby to bol nejaký vodopád. Zhodili sme ju na zem až padla do blata. Prosila nás nech ju pustíme, museli sme v tých maskách vypadať hrôzostrašne. No neprehovorili sme ani slovo aby sme sa neprezradili. Len sme sa hneď vrhli na jej šaty a strhali ho z nej. Bolo to hrozne vzrušujúce vidieť jej nahé telo, ktoré bolo čiastočne od blata ako sme to na tej zemi s nej strhávali. Na nič sme nečakali zatiaľ čo ja som dával pozor ju pretiahol Majo. Hneď potom sme sa vymenili chcel som sa nechať pofajčiť ale bál som sa, že nás niekto načape a preto som ju rovno tiež začal súložiť. Takto sme si strihli každý dve kolá. Bola už ozaj celá od blata a vlastne aj my ako sme sa tam na nej vyšantili. Ako na potvoru na záver Majovi na sekundu spadla maska, hneď nato bol však všetkému koniec ozvali sa nejaké hlasy a my sme v panike rýchlo utiekli. Pár dní sme ju potom nikde nestretli. Celkom sme sa báli a hovorili si, že sme nadržaný kokoti a že nech sme nadržaný akokoľvek toto bolo moc.Bolo to hrozné a tŕpli sme či nás odhalia či nezazrela o koho sa jedná. Nestalo sa tak a po prázdninách sme sa akoby nič vrátili do školy. No toto nás vrátilo späť na zem a povedali si, že o tomto už nikdy nebudeme hovoriť a už vôbec sa o to nepokúsime. Hlavne Maja to dosť vzalo asi práve preto, že on navrhol práve Danku a aj sme to Danke urobili. No a ju to poriadne zmenilo.

Takto sa z nás stali postupne zasa „poslušný“ chlapci teda aspoň na čas. Život išiel ďalej a z menšími úspechmi u dievčat sme pomaly išli na vysokú spoznali nových ľudí a zažívali nové veci. Jedna ktorá pripomenula staré časy sa stala na chate, ktorú sme organizovali pre jedného kamaráta. Majo rozhodol, že mi splatí dlh a vezme na chatu kameru a zabezpečí nám obom kvalitnú zábavu. Najskôr sa mi to zdalo ako blbosť ale spolu s alkoholom som si povedal, že prečo vlastne nie človek nikdy nevie.

No tie nahrávky neboli nič moc až práve na Danku našu tajnú obeť znásilnenia, ktorá bola zároveň kamoška nášho oslávenca a jeho frajerky.Danka, keď sme jej vysvetlili o čo nám ide po chvíľke váhania a pod vplyvom alkoholu ukázala na kameru prsia a s úsmevom povedala všetko najlepšieee dúfam, že si nane ešte pamätáš... Očividne mala riadne vypité a vôbec jej nerobilo starosti, že to bolo na kameru. Len sme si v duchu pomysleli, že si na ne veru pamätáme ale ešte z čias minulých. Ale aspoň sme na pár sekúnd videli krásne malé pevné Béčka. No o to väčšie mala dvorce a krásne špicaté bradavky. Hneď sme boli nadržaný, keď sme si spomenuli ako sme sa snimi vtedy v blate hrali. Keby tak ona vedela, že práve svoje prsia ukazuje dvom násilníkom, ktorý ju vtedy tak bezcitne zneužili.

Omnoho krajšie prekvapenie nás však čakalo na samotný záver natáčania, keď už sme ani nedúfali v úspech. Vzal som Maja do izieb, ktoré som venoval oslávencovi s jeho frajerkou a sestrou. Našťastie som mal kľúče a pôvodne sme tam len chceli nechať kameru z odkazom ale to čo sme uvideli zmenilo celý večer.Zo série Chata plná prekvapení....

Súvisiace poviedky:
 • Chata plná príbehov Katka
 • Chata plná príbehov Majo
 • Chata plná príbehov Jirka
 • Chata plná príbehov Nika
 • Chata plná príbehov Nika 2
 • Chata plná príbehov Nika 3
 • Chata plná príbehov Oliver
 • Chata plná príbehov Oliver 2
 • Chata plná príbehov Danka
 • Chata plná príbehov Danka 2
 • Chata plná príbehov Marek
 • Chata plná príbehov Marek 2
 • Chata plná príbehov Marek 3
 • Na chate plnej prekvapení Katka
 • Na chate plnej prekvapení Katka 2
 • Na chate plnej prekvapení Majo
 • Na chate plnej prekvapení Oliver
 • Na chate plnej prekvapení Danka
 • Na chate plnej prekvapení Jirka
 • Na Chate plnej prekvapení Nika
 • Na Chate plnej prekvapení Marek
autor: ZreleDievcaAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>