Erotická poviedka

Anonymne v hotelovej izbe

Bol som v hotelovej izbe. Klasická hotelová izba, tmavá, so stiahnutým závesmi. Uprostred manželská posteľ a na nej ja. Ležal som na nej celkom nahý, na chrbte, so zviazanými rukami. Moje vzrušenie sa stupňovalo, hlavne ked vyšiel z kupelne. Prisiel ku mne a začal ma dráždiť.

Hladil mi bruško, pekne pomaly zhora dolu. Začal mi ho aj bozkávať, hlavne pri pupku sa zastavil. Páčilo sa mu, ako sa moje bruško v rytme jeho dotykov chveje. Podišiel hore a začal mi hrízať bradavky. Medzitým sa jeho ruka zatúlala v mojom rozkroku. Začal som dýchať hlasnejšie. Jemne sa začala posúvať po mojon penise hore a dolu. Udržiavali sme očný kontakt, no ten sa prerušil, keď sa zošmykol hlavou k môjmu žaluďu. Zo spodnej strany ho začal oblizovať, až si dal do úst celý môj penis. Bolo to úžasné, no vedel som, že len začiatok. Vtom vstal a donútil k tomu aj mňa. Ruky som mal naďalej zviazané za chrbtom jeho kravatou. No teraz už som kľačal. Jeho ruka skĺzla na môj zadok. Nachvíľku ale vstal z postele. Keď sa vrátil, niečo mi prekrylo zrak. Cez oči mi obmotal čiernu šatku. Bolo to veľmi vzrušujúce. Obzvlášť keď zašepkal "Teba si užijem" a začal mi bozkávať chrbát. Jednou rukou mi držal plece, druhou zadok. Zrazu sa ozval výprask a ja som mal na pravej polke odtlačok jeho ruky. Podišiel kumne ešte bližšie a začal mi strkať prsty do úst.

Najprv jeden, potom ďalšie dva. Bolo to zvláštnym spôsobom vzrušujúce. Keď mi ich vybral, hneď sa mu prsty zatúlali medzi moje polky. Prstom mi prechádzal po análi a ja som cítip nával vzrušenia, aký už dlho nie. "S tebou sa už niekto hral, však?" zašepkal mi rovno do ucha. "Si širší ako si tvrdil." Nezdal sa ale byť sklamavý. Práve naopak. Dostal ešte väčšiu chuť. Rozhodol sa ísť trochu hlbšie. Začal ma prstiť. Slastne som vzdychal. Bolo to úžasné. Stále viac som túžil po jeho penise. "Rozviaž ma." zašepkal som. "Nepáči sa ti to?" odvetil. "Strašne chcem tvoj kkt" vysvetlil som mu. "Všetko dostaneš, môj" upokojoval ma. V tom vytiahol prsty z môjho zadku a vystriedalo ich niečo vlhké. Keď mi po ňom prechádzal jeho jazyk, myslel som, že už sotva môže byť lepšie. V tom ale znovu prestal.

Keď prišiel, na análi som zacítil niečo studené. Obliala ma husia koža. Bol to análny kolík. Vždy som si ho chcel vyskúšať. "Poznáš toto?" priamo do ucha mi zašepkal. Ja som len v slasti prikývol. Strčik mi do dnu a ja som otváral ústa. Trošku si ma poobchytkával a zrazu mi dal pásku z oči dolu. Chcel, aby som vstal. Schmatol ma za penis a ťahal ma do kúpelne. Bol tam sprchovací kút. Pustil teplú vodu a vošli sme dnu. Kľakol som si a konečne som sa dočkal jeho penisu. Vášnivo som ho cačal fajčiť. Najprv som mu len dráždil žaluď, neskôr celý. Slastne vzdychal a hrabal sa mi vo vlasoch. Potom si ma odtlačil preč. Vstal som. Zo zadu ma držal a hladkal mi bruško. "Máš krásne krivky" polichotil mi. "Nechcel by si mi ich lepšie predviesť?" nechápal som. Opýtal sa "Tancoval si už niekedy striptíz?" Jasnéže nie, nevedel som ale, čo povedať. "Zatancuj mi. Dám ti dosť priestoru." Vživote som striptíz netancoval. Nevedel som, čo presne robiť, no bol už rozpálený. Tak som to využil.

Rozviazal mi ruky, zavrel ma to sprchovacieho kúta a sadol si von na zem, odkiaľ ma ticho pozoroval. Voda stále naplno tiekla. Začal som teda krúžiť bokmi a obtierať sa o sklo. Videl som, ako si chytá do ruky penis. Zaberalo to. Išiel son ďalej. Popri mojich zvodných pohyboch som začal aj masturbovať, aby som maximalizoval jeho vzrušenie. Jemu sa čosi nepáčilo. Vyšiel z kúpelne. Hneď sa vrátil, no za chrbtom niečo držal. Vliezol do kúta a tichým tónom mi povedal "Hádam nechceš byť tak rýchlo hotový. Chceme si tu predsa užiť." Nepáčilo sa mu, že masturbujem. Opäť stál za mnou. Schmatol mi ruky a dal mi ich za chrbát. Čosi zacengalo. Boli to putá. Chcel, aby som pokračoval. So spútanými rukami za chrbtom to už bola ťažšia úloha. Vyšiel teda, sadol si na zem a pozoroval ma. Držal som si kríže a obrieral som sa zvodnými pohybmi o sklo ako doteraz. Išiel som ale o úroveň ďalej. Išiel som na kolená. Zvodne som vrtel zadočkom a pozeral som sa naňho cez sklo.

Rukou som zamieril medzi moje polovičky. Vytiahol som si kolík. Rozhodol som sa ho nahradiť prstom. Pomaly som vtisol dnu prostredník a pokojným tempom som nim hýbal. Bolo vidno, ako sa mu to páči. Pokračoval som a striedal som prsty. Bolo vidno, že začína slintať. Neovládol ss a podišiel kumne. Už som ho túžobne očakával. "Máš nádheru riť" zašepkal a začal ma vzadu bozkávať. V tom schmatol zo zeme kolík a začal ho cmúľať. Začal som slintať ja. Myslel som, že mi ho dá späť, no nestalo sa. Dostal som ďalší výprask po riti. Zatlačil ma ku stene a povedal "Čo povieš na vyvrcholenie?" Cítil som jeho vzrušenie na stehnách. Jeho pýcha boka v plnom pozore. Na nič nečakal a strčil mi ho ta. Pokračovali sme vášnivým sexom. Keď sme vyšli z kúpeľne, dal mi dolu putá. Konečne sme boki rovnocenní. Sexovali sme všade, kde sa dalo. Keď sme sa vystriekli, bez ďalších slušností sme išli domov. Bolo to ako z najerotickejšieho sna. Chýbalo mi to.

Na ďalší deň ma kontaktoval. V momente som sa vzrušil. Dozved som sa, že má priateľa a že som bol len jednorázovka. Poslal mi však video. Bolo to video nášho sexu, našej predohry. Msl by som byť zhrozený, no nebol som. Práveže som bol šťastný, že je to zaznamenané. Tak som si to teda stiahol a v monente som na to začal masturbovať. Mal tam všetko, obzvlášť z chvíľ, keď som mal zaviazané oči. Aj môj striptíz. Ja sa totiž milujem pozerať na seba. A na svoje vlastné vzrušenie. Za pár sekúnd som sa vystriekal. Doteraz nad tým masturbujem.

autor: -Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>