Erotická poviedka

Len tak pre teba

         Áno, spoznali sme sa len nedávno, aj to len cez net, ako veľa dnešných mladých ľudí. Keď sme sa dohovárali na stretko, zistili sme, že vlastne chodíme do tej istej posilňovne cvičiť. Hmm nevyspytateľná náhoda?! Tak stačilo len zmeniť čas príchodu do posilňovne a mohli sme sa vidieť v reáli.

Tušil som, že Sebo bude na tom lepšie ako ja. Totiž som začal len nedávno. Obaja sme však nemakali kvôli objemom, ale kvôli vyrysovaniu. Počas tréningu sme toho moc nenahovorili, ale zato sme sa vzájomne povzbudzovali a hecovali, no a hlavne poriadne jeden na druhého vynadívali, mysliac, že nenápadne. Ja som si však vždy všimol, kedy sa na mňa pozerá a kde smerujú jeho pohľady a tak som sa musel dobre ovládať a sústrediť na cvičenie, aby som ostal pokojný. No horšie pre mňa to bolo potom, keď sme vliezli do sprchy a uvidel som dosial len tušené časti jeho tela. Radšej som sa obrátil čelom k stene, hlavu strčil do vodopádu horúcich kvapiek a vnímal len šumenie sprchy a horúce potôčky vody stekajúce po mne.

Aaaa sprchovanie! Najlepší relax, aký poznám. Dokázal by som sa hodiny sprchovať, či len tak stáť v prúde padajúcich kvapiek. Vychutnávať si ich teplo, či len tak vnímať ich cestu po mojom tele. Dokázali zomňa zmývať nielen pot či špinu, ale aj milióny myšlienok, čo sa mi vždy rojili hlavou. Ale teraz ma to vôbec neukľudňovalo. Myšlienky sústredené len na Sebastiana a jeho pekne telo sa z mojej hlavy nevytrácali a voda stekajúca po mojom tele nevynechajúc žiadne miesto, ešte stupňovala moje túžby, až sa mi robili zimomriavky. Možno to bolo tým, že bol len kúsok odomňa. Všetko vo mne bolo ako pred výbuchom sopky a vedel som, že ak niečo neurobím tak .... Moja ruka siahla na kohútiky a zavrela teplú vodu. Rozhýčkané telo od teplej vody sa mi okamžite naplo po dopade studenej a bezmála som vykríkol. Bol to ako rez skalpelom. V tú chvíľu som zabudol na všetko.

-"Ty sa sprchuješ v studenej ? No ty nie si normálny !?" - obrátil som sa k prekvapenému Sebovi a zahral som frajera s úsmevom som prikývol.

-"Čo potrebuješ?"

-"Ale, šampón som chcel požičať, lebo ten môj ostal doma."

         Keď som mu podával šampón, moje oči skĺzli na chvíľu na jeho rozkrok. Bol normálne obdarený a pekne upravený. Hneď na to som sa otočil nazad pod moju studenú sprchu. Bola už neznesiteľne studená a tak som zas pekne nastavil na teplú, veď nič netreba zas preháňať. Hodil som na seba trochu mydla, ktoré prijemne voňalo. Po opláchnutí som vykročil so sprchy a obrátil sa k Sebovi nechajúc stekať zo seba vodu. Sledoval som jeho telo vo vodopáde kvapiek, jeho svaly , ktoré sa napínali a uvoľňovali pri jeho pohyboch. Mal pekný okrúhly zadok a ploche brucho so samými štvorčekmi.

Rukami som si vytlačil vodu s vlasov, neustále na neho pozerajúc. Vedel že ho pozorujem a tak sa trochu predvádzal, a vedel to. Bolo to nenútené, ľahké s prirodzeným úsmevom na tvári. Keď skončil vypol vodu a rukami si utrel tvár a potom nimi prešiel po svojej hrudi cez brucho, pričom sa slabo zaklonil dozadu a zastal nimi tesne nad svojim krásavcom. Potom ukázal na mňa rukou, no ten pohyb by som nikdy dokonale nenapodobnil a obaja sme sa rozosmiali. V našich očiach žiarili iskričky a dušu mi zaplavili prijemne pocity.

Keď sme sa v šatni obliekali navrhol mi či by som nechcel vyskúšať paraguajding. Keďže som to nikdy neskúšal, tak som sa chvíľu zdráhal, no nakoniec ma prehovoril, že v tandeme to bude super a že budem mať určite, len dobre zážitky a že je to fantastické. Moja dušička síce protestovala, ale mozog zatemnený víziou nádherného zážitku s chalanom, ktorý takmer napĺňal všetky moje snové predstavy, nebral nič na vedomie. Pred fitkom sme sa rozišli, ako starý kamoši a každý šiel domov, na bicykli, svojou cestou a ja s hlavou plnou šteklivých myšlienok.

Keď som ležal v postieľke, dlho som rozmýšľal nad tým všetkým a len čo som zavrel oči, hneď som videl Seba, ako sa predvádza v tej sprške. Jeho pekne telo, úsmev, ktorý patril len mne. Po chvíle sa dostavila očakávaná reakcia môjho tela na také pekné a prijemne myšlienky. Lebo moja fantázia nemá hranice a tak som si dosníval iný koniec v sprchách. Pravda s tvrdým ftákom v ruke, ktorá svojimi pohybmi navodzovala tie nádherné pocity pre cele telo. Moja pravačka sa posúvala hore dole po tvrdom úde. Žaluď pritom vykúkal a hneď mizol pod predkožkou a semenníky skákali v rytme posúvajúcej sa ruky a svojim pohybom či dopadom dráždili vyholenú cestičku od nich k dierke. Čím sa moje fantázie stupňovali o to sa pohybovala ruka rýchlejšie, alebo dôraznejšie po tvrdom úde. Počas malej prestávky moje ruky blúdili po mojej hrudi a bruchu, či len tak sa hrali so semennikmi. Keď sa telo trosku ukľudnilo ruky sa zas dali do prace. Pravačka pomaly šmýkala po tvrdom ftáku a ľavačka držala semenníky. V hlave plno myšlienok na to nahé krásne telo. No teraz v tom najlepšom ruky neprestali s pohybom a tak ma zachvátil slastný kŕč a pod prstami pod kožou som zacítil prúdenie semena a v zapätí dopad špliechancov na moje brucho a hruď. Škoda, že ten nádherný pocit trvá tak krátko. Naučeným pohybom som utrel zo seba biele špliechance a nahý som zaspal.

Nevedel som sa dočkať víkendu. Tesil som sa, ani nie tak na ten let vzduchom, ako na to, že budem blízko Sebastiana. V robote som sa nevedel sústrediť a na poradách som sníval s otvorenými očami, z čoho bol šéf nasrdený. Ach keby tak vedel čím sa zaoberá môj, ako furt vravieval, geniálny mozog. A všetky tie pekne šteklivé myšlienky vyvolávali na mojej tvary príjemný úsmev. No musel som sa aj krotiť, lebo môj klacek si to sem-tam vysvetlil po svojom a dožadoval sa uspokojenia, čo však v práci nepripadalo do úvahy. Z úvah ma vytrhol telefón. No kto iný ako šéf. Musel som ho veľmi štvať, lebo ma poslal do biohazard boxu analizovať neznámi prášok, čo znamenalo stráviť celý deň v nepríjemnej nepriedušnej kombinéze so špeciálnou helmou na hlave a dýchať upravovaný vzduch z rozvodov, lebo vzduch v boxe bol kontaminovaný a bez masky smrteľný. Nikto tam nechcel chodiť dobrovoľne.

Kombinézu som si stále obliekal na holé telo, no dnes som si nechal boxerky, lebo brčkavé myšlienky ma neopúšťali ani keď som sa prezliekal.

-"Kto je dnes môj parťák?" - povedal som do mikrofónu, len čo som si nasadil helmu, pripájajúc kombinézu na tlakovú skúšku tesnosti.

-"Haló počuje ma niekto?" - pýtal som sa znova, v domnení, že zas nejde komunikačný systém v helme a celú tortúru obliekania budem musieť absolvovať znova. Najhoršia bola z toho tlaková skúška tesnosti a ten studený vzduch, ešte som mal z neho zimomriavky na tele.

-"Ale počujeme. To je prekvapenie." - ozval sa hlas kontrolóra boxu.

-"Kto dostal dnes ešte vyhnanstvo? Kto tu bude somnou? - hodil som otázku do pľacu zatvárajúc hermetické dvere.

-"Ahoj to som ja." - počúval som príjemný hlas v slúchadlách hľadajúc prípojku na vzduch.

-"Koho že sa ti podarilo naštvať keď si tu?

-"Čo aj dnes na ostro pod kombinézou?" - vyhla sa odpovedi ukazujúc mi posunkom, že šéfstvo počúva čo sa tu deje.

-"Čo to už vari všetci vedia moje tajomstvo!?" - zažmurkal som pri tom, že som rozumel odkazu a pozrel som na sklenenú stenu za ktorou sa pomaly zhromažďovali kolegovia na divadlo, ale žiadne sa nekonalo, lebo všetko išlo v pohode. Hovoriac do mikrofónu všetku svoju činnosť a pozorovania mi myšlienky stále ubiehali na Sebastiana. Dúfajúc, že ma napadne, ako ho odhovorím od paraguaidingu. Mne sa zdala na oddych lepšia neďaleká pláž, kde som poznal aj také skryte miesta, kde by sa dalo.....

-"Čo je dnes s tebou?" - začul som hlas Ketrin - "To je už druha pipeta čo si zlomil, dávaj prosím pozor!?"

-"Teším sa na víkend, tak asi preto." - povedal som usmievajúc sa

-"No tak sa sústreď, nechcem vidieť, ako sa tu zmietaš v kŕčoch na zemi, ak si roztrhneš rukavicu! Tých par minút to ešte vydržíš kým to dokončíme."

-"Dík, že si robíš starosti." - povedal som na oko pokojne, ale v duchu som si vynadal.

         Keď som sa dostal za môj stôl v kancelárii bolo už dosť neskoro večer. Bol som unavený a unudený po 30 minútovom pobyte v dekontaminačnej komore. Síce ďalší pobyt v sprche ma trosku zrelaxoval, ale už sa mi aj tak nechcelo púšťať do správy a tak som kukol aspoň emaily. Prebehol som adresy odosielateľov a tam odkaz od Sebastiana, že ma bude čakať v bare do 20:00, a ak mam chuť, aby som došiel. Hodil som okom na hodiny, v momente som vypol pc a pálil som za nim.

Zrazil som sa sním akurát vo dverách. Bol na odchode. Tak ma len odchytil a skočili sme do prvého taxíka. Cestou mi vysvetlil, že z paraguaidingu nebude nič, lebo kamoš čo ma tandemoví padák musel narýchlo odcestovať a Sebo sa sním nestihol spojiť a povedať mu, aby to nachystal. Čomu som sa ja veľmi potešil. Taxík zastal v nejakej hnusnej neútulnej a špinavej ulici. Sebo zaplatil.

-"Tak tu bývam. Hnusne čo, ale vydrž kým nebudeš u mňa." - zo smiechom sa zatočil s roztiahnutými rukami naprostred ulice. -"Neboj ľudia sú tu milý a nikdy sa tu nič nestalo. Sem-tam tu vystrája nejaká banda, ale keď si ich nevšimneš tak je to ok, a hlavne jej tu lacné bývanie a nik sa do teba nestará."

-"A prečo ma, ty fiškus, ťaháš k sebe domov? Čo máš za úmysly?" - naberajúc do seba jeho dobru náladu sme sa rozbehli k vchodu. Vzájomne sme sa doberali a smejúc sa ešte aj vo výťahu, sme vystúpili niekde uprostred toho baraku, prešli kľukatou chodbou a už štrkotali kľúče v zámke.

         Bytík mal slušný, pekne zariadený a vyžarovala s neho útulnosť. Keď som vošiel dnu, rozľahol sa vo mne príjemný pocit. Než som sa zlozil v chodbe a došiel za Sebom do sály, už mi kráčal v ústrety s pohárom niečoho miešaného. Štrngli sme si, odpil som si a polozil na stolík pri veľkom gauči.

-"Môžem sa sprchnúť, lebo som za tebou bežal aby som ta stihol."

-"Ale áno. Poď ukážem ti kde je kúpeľňa a dám ti aj uterák."

         Kým mi nachystal ja som sa už vyzliekal. Položil uterák na poličku a oprel sa o zárubňu dverí, i držiac svoj drink ma pozoroval. Pustil som sprchu chvíľu počkajúc na teplu vodu a hneď na to som sa vnoril do toho hustého dažďa kvapiek. Aaaaaaa to je vždy taký príjemný ba priam fantasticky pocit. Viem si to užívať a vychutnávať. Nastavil som tvár do prúdu vody zadržujúc pri tom dych. Než som si to stihol poriadne vychutnať, pocítil som dotyk rúk na mojich bokoch. Sebo ku mne pristúpil zozadu posúvajúc ruky na moje brucho. Až sa celkom ku mne pritisol svojim nahým telom. Pomaly ma umýval, zároveň ma dráždiac svojimi rukami na bradavkách či slabinách. Na zadku som cítil jeho prebúdzajúcu túžbu. Moje ruky som posunul dozadu až na jeho pekný okrúhly zadok. Teplá voda bičovala naše zmysly a ja som končil s dychom. Musel som sa vymaniť z objatia a nadýchnuť. Kým som vyrovnal svoj kyslíkový dlh tak Sebo sa prisal na moju ľavú bradavku a rukami na pritom hladil po chrbte. Užíval som si príjemné dotyky uvedomujúc si svoje vzrušenie. Ľahkým pohybom som ho narovnal a chytil jeho tvár do oboch rúk, chvíľu sa pozerajúc na neho, na jeho zavreté oči a na jeho dvíhajúci hrudník. Potom som sa prisal na jeho pootvorene ústa. Chytil som jeho spodnú peru medzi moje pery, či len tak zľahka som vsunul svoj jazyk do jeho úst. Vášeň nás opantala oboch a nebiť toho, že sme pod sprchou, asi by nás nič nerozdelilo, ale dýchať treba. Vypol som sprchu a udýchane som sa pozeral na Seba, ako po jeho nahom tele stekajú kvapôčky vody. Z jeho hrude som kĺzal pohľadom dolu, sledujúc kvapku, ktorá tesne minula pupok a gúľala sa vedľa tenkého pásiku chlpov, ktorý končil v upravenom zostrihu nad jeho ftákom, kde zmizla. Siahol som na jeho pekne formovaný klacek a v dani som cítil pulzovanie krvi v jeho nabehnutých žilách. Pohol som rukou a jeho uvolnené semenníky sa rozhojdali v rytme mojej ruky. Z potvorených úst sa vydral tichí ston spokojnosti. Čupol som si a druhou rukou som zachytil hojdajúce semenníky i jemne som oblizol nabehnutú špičku žaluďa. Jeho ruky sa zborili do mojich vlasov. Na konci žaluďa sa zjavila kvapôčka, ktorú som chytro vsal. Bola sladká. Môj jazyk krúžil po žaludi a vždy sa chvíľku zdržal na uzdičke. Potom som sa prisal perami na jeho sami začiatok a ako som ho kúsok po kúsku vťahoval do mojich úst, môj jazyk ho láskal, hral sa na dieročke a mlsne sa dožadoval ďalšej kvapôčky.

         Sebo sa rozplýval blaženosťou, hlavne po tom čo som vsal jeho pýchu do úst tak hlboko ako to len šlo. Koniec žaluďa som cítil niekde v hrdle. Párkrát som sa vrátil až na samí začiatok a znova zasunul na maximum. Potom som náhle prestal a išiel som sa utrieť, lebo mi ostalo chladno.

         Sebo chvíľu stál, ako vo sne, kým pochopil. Ja som si sušil uterákom vlasy a jedným očkom som ho pozoroval. Fakt bol nádherný. Hodil som do neho druhý uterák a naučeným pohybom ruky som si upravil postrapatené vlasy pozerajúc sa pritom do veľkého zrkadla na stene. Trochu som sa pri tom pozeraní zasnil, až ma prebral pocit jeho ruky v mojej. Pozrel som do jeho očí, v ktorých žiarili šibalské nedočkavé hviezdičky. Ťahal ma do obyvky na gauč, kde ma uložil na brucho a obkročmo si sadol na moje stehná. Jeho ruky ma príjemne masírovali. Začal na šiji a posúval sa pomaly dole, cez plecia, pomedzi lopatky, až na kríže, odtiaľ na kostrč a skončil na mojom zadku prijemne mi hnetúc moje polovičky. Jeho tvrdý fták pritom všetkom jemne dorážal na môj zadok, čim sa príjemný pocit z masáže podfarboval erotickým elektrizovaním ktoré prenikalo celým mojím telom. Zľahka sa nadvihol a šikovným pohybom ma otočil na chrbát.

-"Ty jeden ..." - z úsmevom som zašepkal, ako sa skláňal ku mne prisávajúc sa na moju bradavku. Naše tvrdé klacky sa dotýkali a jemne sa pretláčali či šúchali o seba. Rukami som mu prehrabával vlasy a zo zavretými ocami som si vychutnával ten príjemný pocit. Zubami ma jemne hrýzol striedajúc to z hladením môjho brucha, až po slabiny, oboma rukami. Na mojom žaludi som zacítil jeho teplý dych a vzápätí aj jeho náruživé pery. Jazykom zašibrinkoval na mojej uzdičke a ľavou rukou podvihol moje semenníky. Zodvihol som sa na lakte aby som sa aj pohľadom pokochal tej krásnej fajke. Jeho satie bolo také intenzívne, že som zas privrel oči a zaklonil hlavu a z úst sa mi vydral ston. Užíval som si tej nádhery, toho príjemného kĺzania von a dnu, šikovného jazyka, ktorý vedel kde a kedy ma podráždiť. Keď som sa pozeral z akou vášňou to robí, môj fták zakaždým zavibroval od vzrušenia. Sebo sa po chvíli prehupol vedľa mňa, tak aby som mu mohol všetko to pekné vrátiť. Len čo som zbadal jeho tvrdý túžbou stojaci kolík, vrhol som sa po ňom, ako po najväčšej dobrote. Pravačkou som ho uchopil pri koreni stiahnuc pritom predkožku z na prasknutie naliateho žaluďa. Na konci sa objavila kvapôčka túžby. Špičkou jazyka som ju nabral a krúživým pohybom rozotrel po povrchu a hneď na to som s chuťou vsal jeho koniec do mojich úst. Sebo prestal sať môjho fešáka a sledoval moju činnosť užívajúc si slasti. Keď som zaboril jeho kolík, až medzi moje mandle, len vyvalil oči a zastonal. Rukou mi pridržal hlavu a párkrát si zaprirážal. ......sidlo

 

Poviedka má 2 konce tak si treba vybrať:

 

Koniec 1

1:koniec)

         Keď som sa vracal nazad na jeho žaluď, dostal som ranu jeho rukou na moje rebrá. Trhlo ma a prekvapene som pozrel na neho.

-"Mal si tam pavúka! Prepáč, ak som udrel silno." - previnilo povedal usmejúc sa na mňa

-"Do čerta!!! Hneď mi pozri či ma neuhryzol? Som alergicky na hmyzie štípance!" - s panikou v očiach som bľabotal.

No nemusel ani pozrieť. Pálenie ktoré sa šírilo od rany postupne do celého tela mi prezradilo všetko. Pálenie sa postupne menilo na svalové kŕče a moje telo sa začalo neprirodzene pošklbávať. Najskôr len ruka a tak som sa ešte posadil, že zavolám záchranku. No rozvášnené telo s rýchlo bijúcim srdcom, ktoré sa nestihlo ukľudniť, po príjemných vášňou nabitých chvíľach, pumpovalo každým buchnutím nebezpečné molekuly do celého tela. Svaloví tonus vyšponoval moje telo. Sebovi chvíľu trvalo kým sa dostal odomňa a snažil sa mi pomoc. Ďalšie šklbnutie mojim telom ho však zložilo, lebo dostal priamo mojou hlavou do tváre, keď sa nadomňa skláňal.

Už som nič neovládal a svaly na krku sa mi stiahli a obmedzili prietok krvi a začal som mať aj problémy s dýchaním. Tak som len sledoval, ako sa Sebo chytá za tvár a nemohúco padá dozadu na sklenený konferenčný stolík. Trieštenie skla som však nepočul. Vnímal som len to čo som videl a neznesiteľnú bolesť v celom tele. Sebo si sadol a posunul sa ku mne. Jeho prery sa hýbali no ja som nič nepočul. Videl som súcit v jeho tvári i ruku čo ma asi pohladila po líci, no ja som to necítil. Ale videl som aj krv čo ostala na mieste s rozbitým stolíkom. Chcel som ho varovať, že krváca, no nič som nemohol len som sa pozeral z môjho kŕčom vykrúteného tela. Jeho ústa sa hýbali a tak som sa snažil pochopiť čo mi vraví.

-"Áno, áno, už viem!!!" - vykríkol som, ale len v mojej mysli.

Vtedy pomaly klesol predomňa. Videl som jeho tvár, ktorá sa na mňa usmievala, jeho krásne modré oči s láskou hľadeli na mňa, no pery sa už nehýbali. Vtedy mi došlo.

Je mŕtvy.

Bože, veď on je mŕtvy kvôli mne!

Ja som ho zabil.

Chcelo sa mi kričať, no nemohol som. S kŕčom zmietaného tela som len hľadel na jeho krásnu tvár, ktorá pomaly mizla v hmle. Už som necítil bolesť, ale ten pocit že Sebo zomrel kvôli mne, bol horší, ako tá neznesiteľná bolesť. Ponáral som sa do tmi, a tu som ho zrazu videl. Kráčal ku mne a usmieval sa. Pohladil ma po líci a ja som to cítil. Cítil som jeho teplu a hladkú dlaň.

-"Ty si  mi povedal, že ma miluješ...........                              ........sidloKoniec 2

2: koniec)

         Keď som sa vracal nazad na jeho žaluď, zaklonil hlavu dozadu a pomaly sa spustil na chrbát. Môj jazyk chvíľu šantil na konci je ho žaluďa a potom som sa pomaly spustil po jeho spodnej strane až k semenníkom. Poláskal som ich jazykom a perami. Boli kasne uvolnené, s jemne hebkou, vyholenou pokožkou. Jemne som vsal najskôr jeden do úst a chvíľku som ho cmuľkal. Potom som ich vymenil a cmuľkal som ten druhy. Rukou som pevne zvieral jeho úd sem-tam z ňou pohnúc hore dole. Jemné vibrácie v tuhom úde, mi naznačovali čo mu spôsobuje príjemnú slasť. Rukou, ktorá držala jeho ftáka, som ešte zachytil uvolnené semenníky, čim som odokryl vyholenú cestičku od nich až k dieročke. Môj jazyk sa vrtko šmýkal od semenníkov po strede k dierke. Keď som bol tesne pri nej, navlhčil som si prst a kým som sa jazykom vracal nazad miernym tlakom som dráždil jeho zvierač. Moje ústa sa zas prisali na jeho lesklý žaluď no ukazovák ostal na dierke krúžiac a vrtiac sa. Sebo si pritiahol kolená k hrudi, aby uľahčil prístup k svoj mu análu. Moje ústa znova vsali jeho ftáka a druhá ruka si hľadala cestu k jeho bradavke. Keď som nahmatal ten malý výčnelok, hneď som ho poťahal a pošúľal medzi prstami. Sebo sa mrvil a skrúcal od slasti. Stonal a hrýzol si pery, chvíľu na mňa divo pozerajúc.

-"Prestaň!" - zakvílil - "Lebo ma urobíš?!" - odtiahol som hneď ústa z jeho ftáka a Sebo sa z výdychom zvalil dozadu a pustil nohy.

         Jeho pekné, ploché brucho sa dvíhalo v rýchlom tempe. Nedalo mi a musel som ho pohladiť. Musel som sa proste dotknúť toho pekného tela. Pod mierne vlhkou pokožkou som cítil pevné svaly. Hladil som ho nežne a všade. Pekne od slabín k pupku a potom hore k hrudi. Aby som si to viac užíval sadol som si na jeho stehna a tak sa naše klacky dotykali a šuchali, či len tak pretláčali, kým ja som sa vyžíval v hladení. Znova a znova som sa vracal rukami k slabinám ,či krúžil okolo pupku. Potom som sa predklonil a zapojil som do hry jazyk. Len čo som sa ho dotkol zavzdychal a uvolnene spustil hlavu dozadu, ale len na chvíľu, lebo ma chcel sledovať, ako sa hrám na ňom. Jazyk pracoval na pupku a rukami som sa presunul na jeho bradavky a chvíľu som ich šúchal celou dlaňou. Potom som sa presunul na jeho krk a odtiaľ až na zátylok, kde som zaboril prsty do jeho krátkych blond vlasov. Jazykom som mu krúžil na bradavke, či perami som sal tu tvrdú guličku sem-tam jeme zahryznúc. Sebo sa podomnov krútil, rukami hladiac môj zátylok a šiju či chrbát. Naše dva kolíky sa neustále treli o seba, alebo šťuchali tomu druhému do slabín a púšťali kvapky rozkoše, čim zanechávali po sebe mokré stopy na našich telách. Na chvíľu som sa vzpriamil a sledoval som Sebovu tvár plnú vášne, jeho modré oči ktorými ma hltal a v ktorých som sa ja strácal. Rukou si prehrabol vo vlasoch a zdvihol sa na lakte. Ja som uchopil do ruky oba naše tvrdé klacky a pomaly som ich naraz honil. Ten pocit mi vyvolal na zadku zimomriavky. Sebo sa zachytil rukou o môj krk a pritiahol sa hore k mojej tvári. Aj druhú ruku mi položil na krk a prsty zaboril vzadu do vlasov a chvíľu sa díval do mojej tváre. Potom sa prisal na moje pery a vsal mi spodnú peru medzi svoje. Potom sa presunul na moje ucho a mne ten super pocit skoro omráčil. Zimomriavky sa z môjho zadku rozšírili na chrbát a cez krk až na zátylok. Keď to dosiahlo najvyššiu intenzitu tak ma striaslo a z hrdla sa mi vydral hlasný ston.

         Sebo ma prevalil na chrbát. Nohy som mal rozkročené a on sedel medzi nimi. Keď sa trochu predklonil dočiahol na moju hruď a bradavky. Chvíľu ma zaujato hladil nevynechajúc žiadny kúsok môjho tela. Potom si vytiahol nohy s pod mňa a kľakol si medzi moje roztiahnuté nohy a položil sa na moje brucho, tak aby dočiahol jazykom na bradavky. Môj tvrdý fták ho tlačil na brucho. Keď mi špičkou jazyka brnkol na bradavku prebehol mojim telom elektrizujúci slastný pocit. Len som tak ležal s rukami za hlavou, ale potom som ich zaboril do jeho vlasov. Chvíľu som sa hral vo vlasoch a chvíľu som ho hladil po šiji, stále si užívajúc jeho dotyky a prijemne satie bradaviek. Potom sa spustil na môj pupok oprúc svoje ruky o moje slabiny. Oprel som sa na lakte, aby som na neho videl. Práve vtedy sa spustil ešte nižšie a olizol môj žaluď a potom skĺzol po jeho spodnej strane dole k semenníkom. Keď ich vsával do úst, tak pozrel na mňa tými svojimi krásnymi modrými očami. No tie nádherné slasti a vyvolané pocity sa mi nedovolili dlho dívať a zas som privrel oči aby som si to na plno užil. Keď mi chytil môj tvrdý penis rukou a posunul ňou hore a dole myslel som, že zošaliem.

-"Môžem?" - opýtal sa rozkročmo si kľakajúc a smerujúc svojho tvrdého klacka k mojej dierke.

         Súhlasne som prikývol. Ani neviem kedy si ho natrel lubrikantom. Posunul moje nohy viac k mojej hrudi a oprel žaluď o moju dierku a zatlačil. Ako sa tlak zvyšoval uvoľňoval som môj anál užívajúc si prenikanie do mňa a rozťahovanie mojej dierky. Keď vkĺzol dnu a zo stonom prirazil až na doraz, chytil môjho tvrdého ftáka a pritiahol ho trochu k sebe, druhou rukou mi stále tlačiac nohu k hrudi. Pomaly sa začal hýbať a pritom honil môjho klacka. Postupne zrýchľoval svoje tempo. Z môjho análu sa mi do celého tela sírili nádherné pocity stupňované pevným zovretím môjho penisu v jeho ruke. Semenníky mi poskakovali v rytme ruky. Jeho pohyby panvou sa predlžovali a prírazy sa z intenzívňovali a aj sila zovretia na mojom klacku sa zväčšovala. Obaja sme vzdychali a stonali. Díval som sa do jeho tváre, v ktorej sa odrážala jeho sústredenosť i náruživosť súčastne. Vedel čo chce a tvrdo a usilovne išiel za svojim cieľom. Moje telo sa zmietalo v miliónoch pocitov a jeho dôrazné pohyby ma hnali k môjmu vlastnému vrcholu. No ten jeho sa tiež dal cítiť už aj vo vzduchu. Pocítil som uvolnenie mojej nohy a vzápätí môj anál ostal prázdny. Volnou rukou chytil svoj pevný klacek a nasmeroval ho na mňa a už som videl ten gejzír jeho šťavy, ktorá sa rinula oproti mojej tvári, ale dopadla na moju hruď. Za chvíľku som bol celý dostriekaný, lebo po druhom jeho výstreku som vychŕlil aj ja svoj obsah do výšky odkiaľ s pľasnutím dopadol ma mňa. Naše bruchá sa napínali so sťahmi, pri ktorých sme zo seba vystrekovali teplé semeno. Keď sme sa dokončili prišlo na naše telá príjemné uvolnenie. Sebo hodil na moje postriekané brucho uterák a zvalil sa na mňa. Objal ma a ja jeho. Potom ma hladil po tvári, po perách, dívajúc sa mi do očí.

-"Prepáč ak som bol trochu suroví, ale bolo to také super, že som sa už neovládal."

-"Neboj všetko bolo krásne a príjemné." - pohladil som ho dlaňou po líci a palcom jemne cez pery až som rukou zašiel do jeho vlasov za uchom.

Pritúlil sa ku mne a rukou zobral uterák na mne a zotrel nim semeno a niekam ho odhodil. Hlavu si polozil na moju hruď a prstom mi kreslil po bruchu rôzne obrazce. Ja som mu to opätoval na chrbte. V našich telách doznievali pocity z vyvrcholenia a tak sa nám prijemne ležalo v tomto pletenci, až sme zaspali.

........sidloautor: sidloAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>