Erotická poviedka

Sladkých 15 - pokračovanie

Prisli sme k nemu domov. Spravil mi čaj hoc som mala 15 a on 24 rozumeli sme si. Mali sme si o čom povedať. Boli sme k sebe úprimný. A povedal mi že sa mu pacim. Vedel o mojich sexuálnych zážitkoch. A povedal že zažijem to čo som ešte nezažila. Narovinu som mu povedala že má frajerku nech neblázni :) povedal že je dlho pre. Lebo študuje v inom meste a cíti sa sám..stale som mu odporovala. No prišiel ku mne a tak ako som sedela na stoličke ..stal za mnou a šepkal mi do ucha : ja viem že to chces.

Spravím ti to čo ešte nikto iný.. ten hlas má opantaval už len z toho som bola nadržaná a tiekls som dole potokom..prešiel mi rukou cez tvár po krku až pod tričko začal mi stláčať prsia..a pýtal sa ma : Chceš byť moja? Len som po tichú zasepkala že áno . V Tom vytiahol ruku z pod môjho tričká a chytil ma pod krk...zľakla som sa no cítila som ako mi to v podbrušku vrie. Začal mi vravieť : si moja a spravíš všetko čo budem chcieť. Ak budeš dobrá budem k tebe dobrý aj ja ak nie tak budeš potrestaná. Stále ma držal pod krkom to ak sme len sikla že áno...v Tom má uhryzol do ucha. Zabolelo to. No akoby do môjho tela vyslal elektrický prúd. Povedal mi že ho musím volať pane . A rozkazal mi nech idem do spálne. A mám si kľaknúť k posteli..s rukami za chrbátom. To som aj spravila.

Prišiel  o 10 min mal na sebe sivé tepláky a tielko . Bol neuveriteľne sexi. Ako má uvidel skrykol na mňa prečo som stále oblečená. Odpovedala som : nepovedal si mi že sa mám vyzliecť. V Tom som si uvedomila že som mu nepovedala pane...usmial sa..a povedal: takže si porušila hneď prvé pravidlo a to ako má oslovujes. Postav sa. Pozeraj sa na mňa a pomaly daj zo seba všetko dole. Cez hlavu som si sťahovala pomaly tričko..potom som si dala dole podprsenku.booo mi trápne lebo bolo zasvietrnr svetlo..a ja som stála skoro nahá pred ním s on sa len potmehucky usmieval musel vidieť ako sa cervenam . Potom som si dala dole aj nohavičky . Boli celé mokré. Pristúpil bližšie a zodvihol ich a ovonal..začal chodiť okolo mňa . A povedal že mi musí dať trest. Povedal mi : dostaneš 10 rán na zadok s rakoskou ..5 rán po kundicke rukou a pritom budeš mať na bradavkách štipce . Zľakla som sa no bola som neskutočne nadržaná. Skrikol či rozumiem. Odpovedala som Ano pane.

Potom pristúpil a povedal že štipce vysia vonku na balkóne na šnúre že ten trest bude vykonávať tam. Lenze vonku bolo -20 . Spievala som sa či je normálny. Prišiel ku mne vlepil mi facku a dodal či chcem zvýšiť trest.. odpovedala som že nie ale..a v Tom dom dostala ďalšiu facku. Odpovedal že ako chcem dostanem tento trest a medzi tým mi vymysli ďalší...a kedzi som bola neposlusna dal mi na krk obojok svojho psa a rozkazal mi kľaknúť si . Viedol ma na balkón ako psa. Pred balkón si dal na seba mikinu a mňa nechal nahú. Otvoril dvere a mňa striaslo od zimy bradavky sa mi hneď postavili. Ešteze na balkóne mal koberec tak som nebola n štyroch n chladnej podlahe ale aj tak som sa triasla od zimy. Dal dole dve štipce zo šnúry a pripili mi ich na bradavky. Trochu som zamrncala ale bola som ticho..vytiahol moje gaťky z vrecka a dal mi ich do úst..vraj aby ma nepočuli susedia kričať. Sadol si na stoličku a prikázal mi sa prehnúť cez jeho nohy tak aby mi prsiami vydelí a mala som vyspuleny zadok na neho celá som sa triasla od zimu povedal mi aby som dala nohy viac od seba. Zobral tenkú paličku ktorú tam mal opretý o stenu a nečakane mi s ňou svihol cez zadok tlmené som vykríkla a to bola ešte len prvá rána..a za ňou nasledovalo ďalších 9 . Držala som sa statočne. Bežala som plakať...ale keď mi rukou udrel cez moju vystrcenu picku celou silou skoro som sa pocurala od bolesti.

Potom mi ju pohladil rozdtiahol mi pisky a udrel dlasiu..zasiahol aj klitoris tak veľmi to bolelo.. už mi nebola ani to taká zima nasledovali ďalšie tri rany to už som plakala ako malá..nevládala som sa ani dvihnúť od bolesti a zimy..zobral ma do náručia a odniesol do izby ..položil má na posteľ s strhol mi štipce z bradsviek ..neskutočne to zabolelo...videl že sa stále trasiem prikryl má perinou..vybral mi nohavičky z úst a pobozkal ma vášnivo ako nikto pred tým. ..nebol to ten surový chlapec ako pred chvíľkou...potom mi len do uška zasepkal že to musel apravit abh má vychoval..začal ma hladiť po vlasoch.. až som zaspala.zobudila som sa možno pol hodiny NATO bolo príjemné teplo v izbe uz som sa netriasla od zimy...no ležala som odkryta na postely a ruky a nohy som msla každú priviazaný k inému rohu postele .sedel pri mne a pozeral na mňa..ale nič nepovedal...dal mi ruku medzi nohy a zacal ma po nej hladiť. Dal dnu dve prsty a začal na pestovať...presne vedel iné má zatlačiť kde jd to správne miesto...začala som so sebou hádzať a nahlas vzdychať. Páčilo sa mu to ale prestal pred tým ako som mala orgazmus chvíľu počkal a začal znova...a znova prestal ...potom sa ma spýtal či to chcel ..odpovedala som áno pane . Takto sa mi to páči malička..ale ešte tá čaká jeden trest...a potom dostaneš to po čom túžiš. Vydržís to? Áno pane vyletelo so mňa hneď. Sklonil sa k mojej kundicke a zlizol tu stavicku. Prehla som sa v páse bolo to neskutočne..potom ma pobozkal cítila som seba...postavil sa a priniesol sviečku takú trochu hrubšiu..dal mi ju do úst...celú som ju olizala..a potom mi ju vložil do kundicky...pomylsella som si že toto je príjemný trest..začal ňou priráZat .videl že sa mi to páči...prišiel bližšie a povedal : toto nieje trest vybral ju zo mňa a zapálil. Povedal že keď vydržím 6 min to že mi bude kvapkat vosk po tele , môžem ho potom požiadať o hoci čo Odpovedala som áno pane a začal  mi kvapkat vosk najprv na ruky ...potom prešiel na brucho..pálilo to. Ale dalo sa to vydržať .potom prešiel na prsia kvapkal mi vosk po celých prsiach hlavne na bradavky..zostávali ešte 3 minúty...mňa už pálilo celé telo . No potom prešiel nižšie a začal mi kvapky vosk na kundicku..ešteže som bola oholena lebo neviem ako by som ten vosku potom odtiaľ dávala dole. Najprv kvapka z vrchu no potom mi kvapkol rovno na klitoris skoro som bolesťou omdlela...zostávala ešte minúta stopol stopky odviazala mi nohy a pretocil na aby som malá vyspuleny zadok zapol stopky. A začal mi vosk kvapkat po zadočku dalo sa to zniesť...no potom mi roztishol pulky a kvapka vosk presne na vyzival sa v mojej bolesti...no potom zazneli stopky a on prestal dal má znovu na chrbát..a povedal mi : bola si statočná malička...teraz ti spravím niečo počom tuzis. Len mi musíš povedať čo to je. A opísať mi to ako to mám robiť. To je hajzel pomyslela som si...asi pre každú ženu by bolo trápne presne opisovať čo jj má chlap robiť. Mlčala som.

Spýtal sa ma ešte raz či niečo chcem že ponúka nebude trvať donekonečna. Tak som sa odhodlala. Chcem aby ste sa ma dotýkali pane. A on začal hladil má po celom tele ale vyhýbal sa prsiam a kundicke. Povedal ak chceš aby som sa ťa dotýkal inde a inak musia mi to povedať. Celá som sa cervenala. Chcem sby ste mi hládili prsia z potom šli rukou dolu pane...kde dolu dostal sa má hoci presne vedel kde. chcem aby sme mi hladili ju pane. Koho spýtal sa..chcel to počuť..bola som strašné nadržaná. Pane prosím vás dajte ruku na moju kundicku .. Potom dajte dve prsty dnu z robte to čo predtým . Prosím veľmi správte má som nadržaná potr bujem to už nevydržím viac čakať. Prosím vás pane. On mi náto odpovedal...Najprv mi ukáž ako ti to mám spraviť . Sprav sa sama.a uvoľnil mi ruku ktorú som mala previazaný k posteli. Bola som tak veľmi nadržaná vôbec mi nevadilo že sa na mňa pozerá. Postavil sa pred posteľ a čakal .najprv som si dala dolu vosku ktorý som mala na klitorise. A potom som začala najprv som si našli išla dva prsteky a začala som sa drazdit z vonku. Prechádzala som si rýchlo po klitorise. Potom som tie dva prsty dala dnu a začala som s nimi prirazat. Privrela som oči. Rozkazal l mi aby som sa pozerala celý čas na neho..splnila som to celý čas som mu poerala do očí a pritom som sa robila rukou. Je videl že už skoro som príliš ku mne povedal že u to viac nevydrží. Vytiahol si svoj penis odstrcil mi ruku a začal prirazat. Hneď zo začiatku tvrdo silno..tak nadržaná som ešte nebola...držal ma jednou rukou pod krkom a hrýzol má všade. Krk prsia ruky všade..bolo vidno že už bude a ja somtiez skoro bola.

Vytiahol ho zo mňa prišiel blízsie k mojej ktvari a násilí mi otvoril ústa hoc to robiť nemusel otvorila by som ich aj sama. A začal strieľať do mojich úst ale bolo toho veľa. Skončila t všade po mojej tvári. Potom sa rýchlo vrátil k mojej kundickr a začal ma znova robiť rukou ale rýchlo neprestával...až som sa spravila tak že som striekala . Bolo toho toľko. Sám zostal v šoku celu ruku mal od toho a podo mnou bol mokrý fľak. Rýchlo som dýchala nevedela som sa dostať naspäť k sebe. Bola som ako v tranze.celu má odpútal a ľahol si ku mne. Hladil mňa všade bozkával a vravel mi aká som bola úžasná. Vedy som pochopila čo má vlastné vzrušuje a čo v sexe chcem.

autor: Malá nimfaAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>