Erotická poviedka

Môj prvý sex ako "ona"

Ahojte, vo svojej podstate som úplne normálny 18 ročný chalan ktorý má však jeden problém... vždy keď na to dostanem chuť prezliekam sa za dievča a masturbujem tak.. Tento príbeh popisuje môj prvý sex naživo ako Sally, Príjemné čítanie :) .

Sally: Bol novembrový večer. akúrát v ten deň mi prišiel balík so sexy oblečkami na ktoré som čakala tak dlho. Plná očakávania a s motýlikmi v bruchu som si zachvíľu vyskúšala všetky. Prišla noc a ja som sedela ako vždy za notebookom a bola na pokeci... Napísal mi jeden chlap (budem ho volat Dan), bol užasnutý tým ako vyzerám a keď mi poslal fotku usúdila som že aj on je vcelku fešák, pomedzi klasické písanie navrhol že si zavoláme a ja som súhlasila... O 2 minúty už zvonil telefón... nesmelo som zodvihla a bola oboznámená s tým že si pre mňa ide a že má namňa hroznú chuť... nezmohla som sa na nič len tiché dobre stretneme sa na zastávke Pa... Keď položil sama som nechápala čo sa deje ale nemala som čas rozmýšlať, obliekla som si nadkolienky minisuknu tricko a na to hrubu vetrovku lebo bola vonku zima... vlasy som si nechala rozpustené a prehodené na pravom pleci.

Vyšla som von... bolo okolo 23:00, oblečená ako kurvička som sa vydala na autobusovú zastávku... nevedela som aké má auto a či to bude naozaj on. Nakoniec som prišla na zastávku a už tam čakalo auto so zapnutými svetlami. Bol tam on. Nesmelo som prišla k autu a on mi otvoril dvere. Pozdravili sme sa a spýtal sa ma či nepoznám miesto kde budeme sami, povedala som mu kam a cestou sme sa rozprávali o tom ako dlho už sa prezliekam a ako veľmi chce skúsiť transku... prišlo mi to ako rozohovor s kamošom, ani som nemohla uveriť tomu že budeme spolu robiť všetky tie veci.

Zastavili sme... dali sme si pusu a povedal že nech si prejdem na zadné sedadlo... poslúchla som. Vyzliekla som si vetrovku a sadla si, prišiel ku mne.. dal mi jemnú pusu a začal sa ma dotýkať na pleci.. bolo to divné sa prvý krát bozkávať s chlapom ale po druhej jazýčkovej som si zvykla.. prišlo na rad vyzliekanie.. vyzliekol mi tričko a začal mi bozkávať prsia, vyzliekla som ho.. a sadla si mu na nohy... pri bozkávaní som cítila jeho tvrdý penis na svojom zadočku... chytila som mu ho a spýtala sa : Môžem ? on sa len usmial, chytil mi vlásky a ja som si ho vložila do pusy... začala som mu to robiť pusou a zacítila som ako mi dal dole nohavičky a strčil naslinený prst do zadočku... pokračovala som... pri druhom prste mi zvdihol za vlasy hlavu a povedal nech ideme von. Vyšli sme pred auto a ja som sa automaticky predklonila na kapotu auta... Teraz to príde... Zacítila som jeho teplý tvrdý penis ako sa dotýka mojej dierky... opakovala som si hlavne nepanikár lebo to bude bolieť... pomaly mi ho vsunul dnu a plesol mi po zadočku... ten pocit... bol úžasný cítila som ho v sebe ako preniká, začal silnejšie... pritiahol si ma k sebe a začal mi bozkávať krk.. cítila som sa ako v nebi, vzdychala som... dal mi dva prsty do úst nech mu ich cmúľam... druhou rukou ma držal za prsia... potom si sadol do auta a ja som sa naňho nastavila... zajazdila som si ale cítila som menšiu bolesť... naštastie povedal že bude skoro hotový s jeho penisom v zadočku mi ho vyhonil... bol to asi ten najlepší orgazmus aký môžeš zažiť... potom som si kľakla na kolená a išla dokončiť svoju prácu :), začala som mu špičku dráždiť jazykom a honiť mu ho.. zavzdychal a ja som cítila ako mi jeho horúce semeno tečie po tváričke a po ústach...

Dobré dievčatko! pochválil ma a pomohol mi utrieť sa... keď sme skončili spýtal sa či nechcem minerálku alebo či nefajčím. Odpovedala som že iba zdravé... ;) dali sme si pusu a odviezol ma domov... Zadoček síce bolel ale ten večer stál zato :) Hneď ako prišiel domov sme si dohodli dalšie stretko.. Ale to až nabudúce :) autor: SallyTgrilAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>