Erotická poviedka

Zdanie klame

Mam 40 rokov, a v živote som už všeličo zažil a skúsil. Nie v každom smere ale v tom sexuálnom už určite viem čo chcem. Tu mám jasno. Momentálne mám asi trojmesačnú známosť. Je mi s ňou dobre. Aj sex je fajn ... Hm ... Keď bude vedieť čo ešte nevie tak bude oveľa viac než len fajn.

Ale ona zatiaľ nič netuší. Nie som žiadny "bojko" ale obávam sa, že keď jej predstavím moje druhé Ja, tak ju môžem vyplašiť. Nikdy sme sa o tom nerozprávali. Netrúfam si odhadnúť jej názor. Príde mi príliš citlivá a krehká, neverím že sa s týmto už stretla. Ako takej žene povedať, že mam rad BDSM praktiky ?

Všetky moje obavy boli zbytočné... Vôbec som ju nevyplašil. Ona sa len z chuti zasmiala nad mojou naivnou predstavou o nej.

Piatky trávime vždy niekde vonku. Väčšinou chodievame stále do tých istých podnikov ale dnes sme sa rozhodli pre nejaký iný. Náhoda chcela, že v ten večer tam bola erotická show.

Vypli sa svetlá... Z tmy vyšla po štyroch chodiaca žena. Mala obojok a reťaz, ktorú držal nie veľmi príťažlivý trpaslík. Viedol ju aj okolo nášho stolu smerom k vysvietenému pódiu.

Snažil som sa skryť vzrušenie. Preto ma jej otázka, či sa mi to páči, vôbec neprekvapila.

,,Áno, je to hrozne sexy" odpovedal som jej.

,,Zvláštne, mala som pocit, že sa necítiš vo svojej koži."

,, Nie, možno sa len trochu hanbím. Chápeš ... "

,, Áno" usmiala sa  ,,aj mne sa to páči. Chcel by si takéto niečo zažiť ?"

Úplne ma odrovnala. Len som prikývol hlavou.

,,Tak poď so mnou."

Ani neviem ako sme sa ocitli pred dverami jej bytu. Bol som ako hypnotizovaný. Nič mi nedávalo zmysel. Nevedel som, čo bude nasledovať. Čo môžem od tejto citlivej a krehkej ženy teraz očakávať?

Otvorila dvere a jemne ma postrčila dnu. To bolo asi jej posledné jemné gesto v tú noc. Chytila ma za kravatu a viedla do miestnosti, kde bolo na prvý pohľad jasné, kto tu žije. Domina. Áno, moja "maličká" je domina.

Do stredu izby nohou prisunula stoličku a tam ma posadila. Ruky mi zviazala za chrbát. Ústa som mal voľné ale ja tak som bol ticho ako taký blbec.

,,Tu na mňa počkáš." Skoro som sa rozosmial lebo som predsa inú možnosť ani nemal. Len som na znak súhlasu prikývol. A bol som neznesiteľne nadržaný....

Odišla asi do kúpeľne. Vrátila sa celá v čiernom. Mala vysoké topánky a červený rúž, ktorý ma asi v tej chvíli na nej najviac očaril. Uvoľnila mi ruky a prikázala mi vstať. V očiach mala niečo, čo som tak strašne túžil, že jej tam raz uvidím. Boli vášnivé ale nie rozpálené. Boli vyzývavo chladné a tiež sa mi s nimi smiala. Tak pohŕdavo. Celkom nepatrne sa na mňa usmiala. Teda asi. Nie som si úplne istý. Chápte ma.... Veď mi z nej skoro preskočilo! Pomalými krokmi sa začala prechádzať hore-dole po miestnosti. Zastala, nohy mala široko rozkročené. Mala ich fakt brutálne dlhé. Pozrela sa na mňa a autoritatívnym hlasom mi povedala aby som sa vyzliekol. ,,A rýchlo!" To mi snáď ani nemusela dodávať. Bol som rýchli ako blesk. Raz-dva boli moje šaty na zemi. Chytila ma za vlasy a tlačila ma k zemi. Keď som bol na kolenách, tak mi hlavu pritisla k jej rozkroku. Ale len na sekundu. No aj tak som ju zacítil...Hlavu mi prudko odtiahla. Trošku to aj zabolelo. Ale v tom mi dala facku. Tá veru zabolela viac. Stál mi ako asi ešte nikdy. Zaviazala mi oči. Fúú....Už som sa začal viditeľne viac potiť. A čo ide so mnou robiť teraz?! Netuším ale chcem to.

V strope mala upevnené kotvy, na ktorých boli laná. Pripútala mi  k nim ruky. A spôsobom, ktorý som v tej chvíli nevedel určiť mi imobilizovala aj nohy. Počul som len zvuky krokov a cítil som jej dych na mojom spotenom tele. Chvíľu ma hladila, chvíľu zas škriabala dlhými nechtami a občas som zacítil ranu koženým bičom. Nečakane a silno. Keď som sa prestal ovládať a konečne po dlhej dobe ma bolo možné počuť, tak ma nemilosrdne zrušila. Zapchala mi ústa.

,,Si veľmi hlučný. Musíš sa ukľudniť " pokarhala ma učiteľským tónom.

Pár sekúnd bolo okolo mňa ticho. Sústredil som sa na všetko, čo by mi pomohlo predvídať je ďalšie útoky na moje telo. Nič...A vtedy...Schmatla ma za penis, ktorý mi horel ako v ohni. Najradšej by som kričal ale nemohol som absolútne nič. Šialené. Cítil som ako mi v ňom pulzuje. A potom...Začala prechádzať jazykom od hora dole a naopak. Počas toho ma pevne držala za gule a lízala mi aj tie. Dala si ho do úst. Veeľmi hlboko. Najprv ho fajčila pomaly. Občas ho pohrýzla, sala ho a dostal aj nejaké facky. Jednoducho nádhera. Keby neprestala, tak sa jej spravím do úst. Ale to ona určite vedela. Uvoľnila mi ruky a aj nohy. Odviazala mi oči a oslobodila mi aj ústa. Cítil som sa ako handrová bábika. Jedným, veľmi šikovným pohybom si zo seba dala kožený overal. Ostala len v niečom, čo len ťažko môžem nazývať podprsenkou. A v tangáčoch, ktoré nebudú určite pri ničom zavadzať. Sadla si na bar a nohy nehanebne roztiahla. Skoro som sa rozplakal, keď som ju mal takto konečne blízko a na dosah. Prstom mi ukázala, kde je moje miesto. Medzi jej stehnami.

,,A teraz líž. A snaž sa lebo ak sa mi to nebude páčiť, tak Ťa to bude mrzieť oveľa viac ako mňa. Chápeš?"

Bolo mi to jasnejšie ako čokoľvek iné. Opäť ma zdrapla za vlasy a pritlačila si ma na vagínu. Ale teraz si ma nedala zas rýchlo preč. No a ja som ju pekne poslúchol. Lízal som ju ako besný. Chcel som jej ju zjesť a zároveň som túžil do nej vojsť snáď i celou tvárou. Nevedel som, či ju môžem urobiť až do konca. Normálne som váhal. Ale musel som ju aspoň takto "premôcť". Podarilo sa. Ten orgazmus by neutajila ani pred susedmi. Chcel som jej to vrátiť a tiež jej povedať, že je hlučná, tak ako ona predtým mne ale nedovolil som si to. Nohami ma hneď odsunula ďalej a prikázala mi ľahnúť. Sadla si na mňa. Otočená mi chrbtom sa začala pohybovať ako bohyňa. Áno, ako bohyňa. Každý ten pohyb bol dokonalý a dostával ma do vytrženia. Vôbec som si nevšimol, kedy zobrala lubrigačný gél. Bez slova mi ho podala a rukami si roztiahla zadok. Pochopil som. Začal som ju pripravovať na môjho vtáka. Nepotrebovala veľa času. Tesne predtým ako som sa mal spraviť, si ho tam sama vrazila. A určite nie jemne a pomaly. A to som už fakt nemohol. Explodoval som jej do zadku. Skutočne som mal sekundovo strach, že tam rovno zomriem. A ona? To som už o infarkte takmer vôbec nepochyboval. Keď sa postavila a otočila sa na mňa, tak to bola zase ona. Taká ako predtým. Moja citlivá a krehká pármesačná známosť sa vrátila bez varovania rovnako ako pred pár hodinami zmizla. Nemám ale silu to teraz riešiť. Veď uvidím, čo bude s nami ďalej.so mnou a s týmito dvoma.autor: RubyAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>