Erotická poviedka

Sestrička v akcii

Muž tuží v noci , v nemocničnej izbe , bez pomoci v sestričkinej moci po krásnom sne. Necháva si prijemne týrať dušu aj telo , ktoré pri každom jemnom jej dotyku by sa chvelo . Viac a viac by to chcelo . Uviazaný s hadičkami tíško do noci zavíjať , triasť sa túžbou a v kŕčoch slastných sa zvíjať. Nevedieť sa anjelika ,sestričky  nabažiť . Chcieť s ňou všetky krasy sveta v tej noci zažiť...

Veru spánok neprichádza . Dá si ho rad vziať tou šibalkou usmievavou . Hm mm a byt spokojný , veď je to naozaj sestrička Mila. Čí je to sen iba ? Čí jej tu už niet a na oblak sa premenila ??  Čí ako vánok kradne dnes v noci spánok všetkým mužom?

Nechá sa tým snom viest . Chutnučká je , len ju ochutnať a zjesť. Už je polnoc, ta hodina mena nemá. Noc je tajomna , niečo skrýva . Oboch ,ako láka ten sen, ta sestrička Mila . CO tato noc prinesie a čo sa udeje a čo človeka Čaka?  Nik nevie presne CO bude . Paciek leží pekne v klade a Čaka čo bude . Už sa blíži ku nemu a cíti jej vôňu . Vôňu rozkvitnutej luky.. Predstava , nežný dotyk na pery , o nie len pohladenie , to už cítiť jemne chcenie. Úsmev a pokojne sa spýta ; ako vám je ? Ako sa dnes cítite ? Je to sen či mámenie a či krásne snívanie?

Teraz už sen prichádza na viečka . Odišla Mila sestrička. Pomaly kráča ku dverám. Kričí na ňu ; hej sestrička Mila ,tu začalo znova bolieť ma. Tíško s úsmevom odpovedá. Spite pokojným spánkom,  dnes sa nezomiera. To Žela všetkým ten anjel nežný. Stratila sa v tichu za dverami.                                                         Sen na seba nedal dlho čakať. Obraz za obrazom vynára sa v mysli. Počuť šepot , to ona sepká ; nerada, tak ťažko ver mi, ale muším od teba . Posiela božtek a objatie a sepká sladko spinkaj. Pekne sníčky,  viem , krajšie by sa spalo z jej božtekom a pohladením . Nie si tu sám a ja naozaj už musiiiiiiim.

Neutekaj..počkaj..pobozkám ta a príde raj s celej sily kričí do ticha noci. Sen ale neutícha , nekončí . Ona s úsmevom sepká mu ; och ty maškrtník jeden ,ja ti utečiem už naozaj muším. Necháva sa tým snom ďalej viest . Chutnučká si , len ta zjesť.    Chýbaš mi už , vola zase za ňou. Ona odchádza a sepká , psst ja nerada, tak ťažko ver mi, sa mi odchádza , ale muším od teba ........

Smútok sa vkráda  aj do sna . Aj ona odchádza velmi nerada ......oboch. Budiť sa chcem však pri tebe ,tak sa ulož a ja ku tebe sa chúlim. Tak už tíško môj milý  ,odídem z lúčikom slniečka prvým....... Hlavne sa mi vráť Znova za ňou ruku vystiera . Budeme sa spolu hrať, objímať ta chcem. Povedz mi , ze toto nie je naozaj len môj sen. Chýbaš mi ale viem ,už musíš . Maznať sa chcem . Nech si sen živý . Nech cítim a viem, ze naozaj je to ten najkrajší sen živý. A sen sa začal zhmotňovať a pacient ďalej snívať. Tak sa oddaj spánku a už zaspinkaj...Si slniečko čo vychádza ráno aby uvoľnilo  večer oblohu mesiacu , ktorý ma jemne pohládza ako ty . Dávaš a berieš mi veľa , si pre mňa denná dávka drogy, bez ktorej sa žiť nedá . Presne to iste som chcela aj ja ti povedať . Odisť a zabudnúť na teba ? To sa tak ale nedá.............,,Ja Tvoj som ,chcem na Teba rychlo zabudnúť . Všetko boli ma ,neviem čí z teba? Nedá sa , moje telo si robí so mnou CO chce. Zatvor ocka , nech príde sen . Dobru nôcku ti zalom a zajtra nádherný deň . Och teraz neviem, čo je to so mnou : Čí sen sa vykráda a čí stále beží a hra sa so mnou _?. Cítim pokoj , sme ako jedno telo . Cítim ako sa nám tep srd stabilizuje a zosula duje . Rovnako nám tlčú srdiečka , presne to cítim ako aj ty.

Po tebe tužím, chcem počúvať tvoj šepot v mojich ušiach. Cítiť tvoje chvenie a dotýkať sa ta na každom miestočku na tvojom tele . Po čom tužíš?  Je to v Tvojej moci, sestrička moja Mila ti slúžiť. . Si príťažlivá a kladiem ti božtek  všade. Ideme niekam von a čí prekvapíš ma niečím doma, ? Si pokladie , Ľúbim Ta...Áno to iste presne cítim teraz ja , pošepla do ticha.. Si v mojom sne , si moja jediná. Sen sa vynára a pokračuje,

On je úplné pri nej a ona sepká tíško . ; Som úplné ,úplné v tvojej moci . Si sladký počujem tvoje stony. Buši ti srdce  . Áno, mam plne ústa krásnych slov  čo ti chcem pošepkať . Pod krásne...wauuu..Rob si so mnou čo chceš..... Oooch ,,,Áno, ja už sa s tebou hrám. Dráždi ma ta nemocničná izba. Chcem ti zaplniť ritku , banánikom, čo obliekol sa do gumového pyžamka . Si tak sladká a chvíľa s tebou tak velmi vzácna. ANO som tvoj a oddávam sa tvojim túžbam a hriadkam. Nohy sú od seba , ritka chystá sa prijať dar odo mňa......Jemnými pohybmi , pekne venček natieram a ty sa krásne uvoľňuješ nech smiem vojsť do teba. Banánikom  zachádzam do zadočka . Úď sa ležérne pohybuje v sladučkých ústach, Cítiť jemne stláčanie a masírovanie  mieškov plných.......                                                    .aaaaach Áno , cítiť ako  pomaly začína vytekať pramienok nektariku......Už je skoro na jazyku........ Jazyk dráždi úď vztýčený na jeho končeku . Šťavička do úst už vyteká...........,jemnučko , krásne tečie sestrička ..waaaaaau ideme spoluuuuuuuuuu.  Rúti sa semeno tiskom z údu . cítiť prúď teplého moku........Áno nedá sa to už brzdiť...striekam potokom.,,,, už nevládzem , už cítim pocit úľavy.........veď už je  sestrička milá ma to na samom krajíčku ..pooood, prosím skríkla do ticha..... je to strašné milé a u je úplné mokra.......Aaaaaoch pekne stonáš.  Čo sa to deje, čí to pôjde zas_? Už nadvihujem ritku a silnejšie dorážam  do sestričkiných úst a  banánikom vnikám az po samy koniec do jej ritky ..oboch, už cítiť ako pekne do nej vkĺzol. Zjojkla ale on jemne a pekne planý ho dáva  ďalej . Sestrička anjelik sa so mnou hra. Vycuciava nenásytný  úď , už sa na ňom objavila prvá kvapôčka mazľavého moku.  Popod, je to nádherné, je v pozore...Velmi ma takto varuje . Oboch jej pršteky sú mokručké a šťavička po nich tečie už potokom . Sladký mok, púšťaj mi prúď semena do mojich úst zašvitorila . Prehltnem ho s pôžitkom . Poooood........dráždiš tak silnoooo ....aaaaach áno .

Zrazu sa sen stráca a bolesť začína sa ozývať. Pacient stoná na lôžku a kričí; sestričkaaaa. Už uvedomuje si, ze sa zobúdza a to čo cíti je jeho semeno , nie jej šťavička.. Hlavou mu preletí sen vášnivý. Ešte je stále vzrušený.  Ta bolesť ,oboch čo urobiť ? Veď stále stoji úd nezbedný v pozore. Dvere sa otvoria a v nich sestrička milá usmiala . Žela dobre ráno. Pýta sa ako sa spalo. Podišla bližšie a jej nežný dotyk ho dráždi velmi. Ako jej povedať kde to najviac boli.  Je to v hrudi to sa priznať jej boji. Tíško šteboce ,usmieva sa sestrička a neodchádza .Meria teplotu pulzov je veľa a tlak letí do výšok keď sa ho dotýka. Ten tlak tam dolu neutícha. Sen z noci je stále živý .Ta sestrička milá už konečne odchádza do neznáma.autor: kvetkaAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [    1 | 2 | 3 | 4 | 5    ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>