Erotická poviedka

Zmrzlina

Bol opäť jeden z mnohých horúcich letných dní a tak som sa rozhodla, že po práci domov sa zastavím na zmrzline. Deň celkom rýchlo ubiehal. Po ceste domov bolo  veľa možností na ochutnanie zmrzliny no ten výnimočný obchod s tou naozaj chutnou zmrzlinou sídlil bokom.  Málokto o ňom vedel, takže vždy sa našlo voľné miesto na sedenie, či už dnu alebo vonku na lavičkách. V rade bolo síce bolo dosť ľudí ale nie až tak veľa, aby som si nenašla miesto na sedenie vonku. Dvojitá vanilková, ktorá mi chutí najviac ma prvým liznutím osviežila. Toto potreboval môj jazyk a moje telo. 

Možno sa to niekomu bude zdať ako slabé osvieženie, no mne to v tej chvíli naozaj stačilo. Sadla som si na lavičku a pomaly vychutnávala jazykom každé jedno liznutie. Z jednej, z druhej strany a nakoniec celými ústami. Ani neviem ako, ale zrazu sa moje myšlienky s duchom premiestnili úplne niekde inde. Hluk ľudí okolo mňa a občasné čvirikanie prerušila fantázia...

Ocitla som sa v spálni, áno bola moja, teda naša, s nádychom červenej farby. Práve vyšiel zo sprchy zabalený len v uteráku. Nasmeroval si to k posteli, kde na neho čakalo pyžamo. Zhodil uterák na zem a už si chcel dávať to svoje pekne poskladané pyžamo, keď ho moja ruka zastavila. Otočil sa ku mne a nechápavým pohľadom mi pozrel do očí. Jemne som nasmerovala jeho telo na posteľ. Poslúchol ma a ľahol si na chrbát. Myslel si azda, že sa budeme milovať? Nie, dnes som dostala chuť na niečo iné. Chcela som sa hrať. Len ja a jeho nástroj. Žiadne vzájomné dotyky rúk, či jeho jazyk v mojej jaskynke.

Táto hra bola rozdelená pre moje ústa a jeho vtáka. Pobozkala som ho letmo na ústa a pomaly si to nasmerovala k nemu. Spal... môj jazyk sa rozhodol, že ho preberie k životu. Prechádzal po ňom hádam z každej strany, pekne jemne a pomaly. Vychutnával si to.  Bolo vidieť, že drak sa prebúdza. Hra mohla pokračovať. Páčilo sa mu to. Za odmenu dostal pusu na svoj vrchol a pomaly sa ústa presunuli dole ku koreňu. Jazyk začal skúmať každý kúsok tohto "tajomného miesta". No, aby neboli moje ústa o nič ukrátené rozhodli sa zobrať do svojej opatery jeho vajcia.  Obidve boli v nich dobre ukryté a špička môjho jazyka ich jemne masírovala, aby odmena, ktorú moje ústa očakávali bola dostatočne veľká. Po blahodarnej masáži sa opäť moje ústa prisali na jeho nástroj, v ktorom akoby búšilo jeho srdce.

Ústa sa na neho prisali ako pijavica na pokožku a vychutnávali si pulzujúci pohyb, ktorý vydával. Bolo vidieť, že sa mu to páči. Rozhodla som sa ostať prisatá a nepustiť kým sa neuvoľní semeno a nevystrieka mi moje mandle. Pravidelný pohyb mojich prisatých úst ho  dokázal  priviesť do nádhernej extázy, ktorá smerovala k jeho  orgazmu. Myslel si, že ustúpim a všetko skončí na jeho brušku ako mnoho krát predtým. Rozhodla som sa však inak. V tejto polohe som ostala až do konca. Chcela som konečne zistiť ako chutí to od čoho mnoho žien odvracia tvár a mračí nos. Dávku dostali všetky moje chuťové poháriky a tak vlastne ani neviem k čomu by som to v tej chvíli prirovnala. Prvý výstrek bol naozaj silný, pretože  skončil na mojich mandliach. Tie ostatné zaplnili prázdno v mojich ústach. Prisatá som bola až pokiaľ mi rukami nenaznačil, že už viac pre mňa nemá.

Zrazu ma z tohto môjho sna prebudil známy hlas... Ahoj, ako sa máš? Chvíľku trvalo, kým som sa zorientovala a pochopila, že zmrzlina je zlízaná a mňa tu oslovuje bývalá kolegyňa z práce. Porozprávali sme sa, zaspomínali na staré časy a pri odchode domov som zistila, že vlhko medzi mojimi nohami nie je zo zmrzliny....autor: BettyAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>