Erotická poviedka

Ochrankár z obchodu

Začalo sa to ako bežný deň. Doma sa mi minuly zásoby jedla a preto som sa pobrala do obchodu. Počas vyberania potravín som si všimla, že ochrankár neustále na mňa hladí.

,,Snáď si nemyslí, že kradnem", pomyslela som si. Keď som všetko zaplatila a spokojne som si to namierila k východu z odchodu, zastavilo ma neznesitelné pípanie zabezpečovacieho systému. V tej chvíli ku mne pribehol ten ochrankách, ktorý na mňa celý čas čumel. Spýtal sa ma, či sa nechcem k niečomu priznať. Bola som vytočená, že ma tu z niečoho obviňuje. Keďže si nenechám skákať po hlave, okamžite som sa do neho pustila.

,,Čo si to dovoľujete ma tu z niečo obviňovať?". Jeho reakcia ma nadovšetko prekvapila ,,Slečna budete musieť ísť so mnou". Celá naštvaná som schmatla kabelku a nedobrovoľne nasledovala toho síce arogantného, no musím uznať že sexi, vysokého, asi 25-ročného muža, ktorý ma viedol do chlapnej miestnosti bez okien.

Tu som strávila 30 minút úplne sama, bez akého koľvek vysvetlenia. Po pól hodine sa mu uráčilo prísť. Sadol si na stoličku, ktorá bola oproti mne. Snažil sa ma "zlomiť". Neustále mi opakoval, že som niečo ukradla a mám sa k tomu priznať. Samozrejme nemala som k čomu.

Po 15 minútach tohto jeho presviedčania si odopol z opasku putá. Povedal mi iba ,,Teraz budeš ticho a poslúchať ty mrcha!". Zalial ma studený pot. Bála som sa a preto som ani nepípla, aj keď by som najradšej začala kričať. Zviazal mi ruky dozadu. Rozopol si nohavice, dal si ich spolu s boxerkami dole a zrazu som už iba videla veľký penis rovno pred mojimi očami. Bolo mi doplaču, pretože som vedela, čo bude následovať. ,,Otvor ústa, ty kurva!". Prišla prvá facka. Bola som dostatočne upozornená na to, že za každým čo na jeho vtákovi ucíti moje zuby, dostanem ďalšiu facku. Sala som ho až sa urobil. Schytala som zopár silných faciek. Ten gejzír nasmeroval celý do mojich úst. ,,Prehltni ho!", rozkázal. Ja som to nechcela urobiť a preto som ho vyplula na zem.

Schytala som ďalšie 3 facky. Dúfala som, že to čoskoro skončí, no bola som na veľkom omyle. Na chvíľu mi dal putá dole a vyzliekol ma. Potom ma položil na stôl a znovu spútal a tento krát nielen ruky ale i nohy. Ja som sa prirodzene bránila, no voči nemu som nemala žiadnu šancu. Musím uznať, že to bol naozaj sexi chlap. Prestne taký, akí ma priťahujú. Ležala som tam úplne nahá a on sa pomaly blížil k mojej pičke. Chytil mi klitoris a skonštatoval ,,Takže tebe štetka sa to páči, hej? Tak pritvrdím." Vylízal ma "do sucha". Bol voči mne nemilosrdný a robil to drsne. Keď skončil, ani neviem z kadiaľ vytiahol veľký vibrátor. Strčil mi ho do riťky a zapol ho. Do pičky mi strčil svojho vtáka. Bola to neuveritelná bolesť a rozkoš v jednom.

Začala som si ho užívať a prestala som protestovať. Urobil sa prvýkrát, dvakrát... Ja som bola hotová iba raz. Keď nachvíľu prestal, poprosila som ho, aby ma odpútal, že mu splním všetko čo bude chceť. Súhlasil a pustil ma. Neustále ma však držal za ruku a do ucha mi šepkal, čo by odomňa chcel. Zháčila som sa, ale v kútiku duše som to tiež chcela skúsiť. Lahla som si na stôl, rozkročila nohy a čakala. Celý nedočkavý mi začal do pičky strkať jeden prst za druhým, až mal nakoniec vo mne celú ruku. Opätovne mi začal jazykom dráždiť klitoris. Omblievala som rozkošou. Bol to úžasný fisting.

Po tomto vzrušujúcom zážitku sa pomaly začal obliekať a mne kázal to isté. Neoponovala som. Chytila som svoje veci a bleskovou rýchlosťou som bola oblečená a mala to namierené k dverám. K tom iba počujem ,,Počúvať ty štetka, ak to niekomu povieš, neželaj si ma". Nezmohla som sa na slová, iba som prikývla. Nasledovala otázka, ktorá ma prekvapila ,,Páčilo sa ti to?". Nemohla som mu klamať. Pravda bola taká, že sa mi to neskutočne páčilo, preto som opäť prikývla. Hodil mi papier na ktorom bolo napísané telefónne číslo. ,,Zavolaj mi!". S kývnutím hlavy som otvorila dvere a odišla. Bolo to naozaj úžasné a vzrušujúce.

Nikomu som nič nepovedala a na ďalší deň som zavovala na telefónne číslo ktoré mi dal. Zodvihol to on a dohodli sme sa na ďalšom stretnutí, ktorému však predchádzalo kino. Potom sme išli ku mne a čakal ma jeden úžasný drsný sex! Chodíme spolu už 3 roky a náš sex je stále úžasný!

autor: LevikyAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>