Erotická poviedka

On

Začali sme si vymýšľať. Pri každom stretnutí niečo nové. Niečo, čím ďalej tým viac šťavnatého, pervezního, živočíšneho. Pomaly sme sa prepadli do hlbín našej zvieracej podstaty a postupne sme si začínali uvedomovať, že bez toho nemôžeme byť.

Už nás nevzrušoval bežné veci. Nestačil len stoporený úd, naakumulované pysky, vôňa ... Museli sme mať guľky natiahnuté až k prasknutiu, rev zvieraťa rvaného za vlasy pri každom tvrdom dorazení alikvotného vtáka až na samé dno mokrej pošvy z ktorej strieka šťava na všetky strany. Potrebovali sme mať znesvätené snáď všetky telesné otvory ktoré bolo možné použiť aspoň trochu k sexuálnemu vzrušeniu. Vibrátory, masky, latex, bič.

Niekto by možno povedal že je to zvrátené. Ale kto nikdy neskúsil, nemôže súdiť. Kto nikdy nepoznal pocit bezmocného ležiaceho v posteli, keď ho v tvári dusí roztiahnutá vagína, zatiaľ čo ruka v latexovej rukavici žmýka z vtáka aj tú poslednú kvapku žeravého semena a druhá plienia zadok, nemôže súdiť.

Nemôže súdiť ten, kto necítil v ústach sladkú chuť semena, v útrobách tele naakumulovaný žaluď ktorý vypĺňa aj ten najneskorší kút, keď jeho ruky drví naakumulovaný bradavky, jazyk prechádza zadok stiahnutý vo slastné kŕči a kto necítil semeno na poschodí tak lačno jeho chuti.

Miloval sme ten pohľad, keď si k pásu obtáčejícího mäkké brucho pomaly, vedomá si všetkej tej dráždivosti, pomaly jeden za druhým pripínala čierne podväzky. Jej ruka jemne obklopili vzrušením naakumulované pysky a zotrela z ich špičky malú kvapka vlhké šťavy. Len tak, zľahka sa jej dotkla špičkou jazyka a ja cítil tú jej chuť hoci metre vzdialený.

Väčšinou už keď si naťahovala čižmy som mal pocit, že mi prskne vták. Keby som mohol, vytiahnem ho a na mieste si ho vyhoním. stačilo by len pretiahnuť kožu cez ten červeno naakumulovaný žaluď. Chytiť rukou za gule, potom prejsť k zadku a obkrúžiť jeho otvor, možno len zľahka naťuknout dovnútra, a znovu pretiahnuť kožu späť. Bol by to len okamih, ako by z podbruška vystrelil ten gejzír ktorý na chvíľu zastrie celý svet az naakumulované škubající sa špičky by vyletel von.

provokoval. Aj keď by sa každá rukavice dala navliecť počas niekoľkých sekúnd, robila to pomaly a systematicky. Niekedy mi dovolila si párkrát pohladiť vlastného vtáka. Inokedy len na krajček zadku zmočiť špičku jej vibrátora a potom dosť. A potom už som musel len mlčky trpieť. Vidieť ako na čiernych prstoch z voňavej gumy zostávajú kvapky jej šťavy. Niekedy mi dala privoňať, ale väčšinou ma len nechala mlčky sledovať to úžasné divadlo.

Jeden prst za druhým zanechával ľahkú stúpa okolo jej dvorcov, potom zišiel späť a brázdil mäkké brucho sem a tam, aby zmizol kdesi v útrobách tej žeravé priepasti. Zvnútra sa vyhrnula záplava vzrušenie a voľne stekala po hladko vyholených pyskoch k zadku. Jej prsty sa zastavili na jeho okraji a pomaly, zľahka prechádzal okolo, zatiaľ čo druhá ruka začala rytmicky dráždiť naakumulovaný klitoris.

Cítil som na svojej tvári jej horúci a zrýchľujúce sa dych. Tie veľké kozy hojdajúcu sa priamo pred mojimi očami. Tá ruka v čiernej koži striedavo prechádzajúce z tej obrovskej priepasti k zadku, ústam, len na dotyk k môjmu naběhlému prirodzení a späť. A koniec.

Jej ruka ako železná päsť ma chytila ??za gule a zrazila na všetky štyri. Zostal som mlčky na mieste a sledoval, ako priamo pred mojím tvárou odkvapkáva z nabehnutých pyskov žeravá láva. Skúsil som sa jej dotknúť jazykom, ale druhá ruka ma zrazila späť. Krk mi obepjal tesný kožený obojok a ten mokrý klin zmizol kamsi hore. Priamo pred mojím tvárou zostala len vysoká lesklá kožená topánka, v ktorej sa odrážala má vášeň.

Cosi hore cvaklo. Chcel som skloniť hlavu k špičke čižmy a slíznout z nej kvapku, ale obojok sa mi tvrdo zarezal do krku. Ruky aj nohy mi obepnula kožená putá a ja zostal bezmocne kľačať uprostred postele. Priamo pred mojím tvárou sa objavil zadok v čiernych podväzkoch a stále viac sa približoval k môjmu tvári. Už som videl každý detail tých mokrých roztiahnutých pyskov, aj jemne lemovaného análu, po ktorom som vždy tak túžil.

"chcel si ho? Tak tu máš, "zasyčala na mňa neosobne a vrazila mi zadok rovno do tváre." Lízej! "

prehĺtala som tú vôňu a cítil, ako mi šklbe v vtákovi ako by som sa mal urobiť t, a ako ešte nikdy . "Lízej!" Cítil som, ako mi jej hebký anál obopína jazyk a ten postupne preniká stále hlbšie. "Lízej!" Len podvedome som vytušil mohutný vibrátor ktorý zatiaľ prechádzal jej útrob. Ich zášklby mi vrážali ten obrovský zadok čím ďalej tým viac do tváre. "Lízej!" Nemohol, som dýchať. "Lízej!" Zadok sa postavil v obrovskej explózii a zarazil sa priamo v mojom tvári. Cítil som ako sa otvor okolo môjho jazyka stále viac sťahuje.

Ešte ako som sa stihol spamätať, pretiahla mi cez hlavu tesnou kuklu. Bola čierna a voňala po jej nadržané lastúre. Akoby vopred tú masku zvnútra zkrápěla všetky tie jej šťava. Nastalo ticho.

Neviem. Možno som tam kľačal minútu, možno päť, ale treba to bola aj hodina. Postupne som začal rozlišovať zvuk ručičky hodín preskakujúci na ciferníku, bubliniek v kúrenie, vtákov pred domom, aj vlaku na koľajniciach kdesi za mestom. Čas od času som počul len pár jej krokov. Cítil som, ako sa následne zošupol posteľ. Čo bude ďalej? Vzduch by sa dal krájať. Cítil som, ako mi z čela stekajú pod kuklou cukrov potu. Posteľ sa znovu následne zošupol. Potom zas, zas, zas ...

Nevidel som nič. Len ľahké praskanie postele a stále sa zrýchľujúce vzdychanie. Ona si to předemnou robí. A ja nič nevidím. Ja nič nemôžem. Vták mi stál že by som s ním dosiahol aj na mesiac. Kurva odviaž ma. Ja ťa chcem ! Nič. Len stonanie. stonanie. Čím ďalej tým hlasnejšie stonanie. Cítil som, ako sa mi zrýchľuje dych a dýchanie pod maskou je čím ďalej tým ťažšie.

To stonanie. Cítil som ako sa všade okolo rozlieva z jej roztiahnutých nôh tá vôňa. A ozýva sa tiché, rytmické plieskanie. Ako keď do tej jej mokrý kundy zachádza obrovskej vták. Ako keď cez pysky prechádza obrovský naakumulovaný žaluď a naliate gule dopadajú pravidelne na jej mokrej zadok. "Bože," chcel som zakričať, "on jej tam snáď niekto šuká!" Maska mi zvierala tvár tak, že som nemohol nič.

"Jo, rob, rob, tak kurva rob," vyrážala zo seba medzi jednotlivými steny. " Jo,! "Cítil som ako mi šklbe v guliach. Všade okolo ku mne zo vzduchu prenikala vôňa všetkého toho, čo sa jej hrnulo po stehnách a zadku. Predstavil som si tie jej kozy ako lietajú na všetky strany. Predstavil som si to nádherne mokrý brucho, prerážanie zvnútra nejaký obrovským kopijou, ktoré exploduje a zaplaví jej útroby horúcim semenom.

Rev sa odrážal od stien. Cítil som, ako mi pulzuje v guliach, vtákovi, ako sa mi zviera brucho, zadok. "Rob, ešte ho tam vrahovia!" reval mi to uši. "Kurva ešte." Ja ho tam chcem taky. "Vraž tam toho vtáka!" Odviažte ma, ja ti ho tam vrazím. Nevnímal som tmu okolo seba. Napriek čiernu latexovú kuklu som videl. Tú mokrou obrovskú priepasť. Toho vtáka aj tie gule pleskající o jej stehná. "Rob, de lej, de lej, dělééééj!"

Nastalo ticho. Kľačal som pripútaný k posteli a lustra a čakal čo sa bude diať ďalej. Akoby v diaľke som počul prerušované dýchanie dvoch ľudí. Dvoj? Snažil som sa zachytiť nejaký šelest. Aspoň slov. Nič. Všade okolo bol len vzduch nasiaknutý vôňou jej tela a spermií.

Posteľ sa ľahko následne zošupol. Vysoké kožené topánky došli až ku mne. "Vari, chcel by si taky?" spýtala sa ma znovu hlasom, ktorý som ešte nepoznal. Pokúsil som sa trochu nadýchnuť a mlčky som prikývol. "No, tak keď budeš hodnej ... "Ruka v latexovej rukavici pomaly prešla po mojom bruchu a zamierila do slabit. Potom cukla. Chyť ma za ne, poriadne, napadlo ma. Nič.

Tých niekoľko sekúnd by sa dal vzduch krájať . Cítil som ako mi jej dlaň prechádza po zadku a uprostred steká čosi miešajúci sa s potom, vzrušením i túžbou. Prsty obopnuté gumou mi začali rytmicky masírovať zadok, zatiaľ čo druhá ruka pomaly ohmatávala mojej naakumulované prirodzenie. Len tak, ako by na skúšku. Potom nasledovala explózia.

Trvalo mi približne päť sekúnd, než som si uvedomil, čo sa deje. Jej ruky mi drvili gule a preháňali vtáka ako by sa z neho mala vyžmýkať aj posledná kvapka. Bruchom mi preletela vlna neuveriteľné rozkoše. A viac. A viac. Cítil som ako vo mne väzí obrovský vták. Presne ten, ktorý pred chvíľou stál vo zvyčajnej rannej tej jej mokré priepasti, ktorá sa trela o moju latexovú masku. cítil som, ako mi s každým prirazením vráža tvár do jej mäkkého podbrušku. Nosové otvory v maske mi zaplavoval jej orgazmus av mojom tele sa odohrávalo niečo neuveriteľného. Viac. A ešte viac.

Bolo to ako explózia. Odniekiaľ zvnútra som cítil vlnu ktorá prelieta mojim podbrušku a mieri ku špičke alikvotného žaluďa, ktorý zmizol medzi jej pery. S každým prirazením zozadu prenikal hlbšie a chrlil dovnútra záplavy môjho najväčšieho orgazmu.

Zostal som bezmocne visieť na obojku. Keď som konečne začal vnímať čo sa deje, odväzovali mi zrovna druhú ruku. Pomaly som z potem zaliateho tváre stiahol tesnou masku. Tvár mi ovál studený vzduch presýtený akousi cudzou vôňou.

"Kto to bol?" spýtal som sa.

"Koho myslíš, zlato?" pozrela sa na mňa nechápavo. Poobzeral som sa okolo. Na operadle stoličky sa bezmocne krčili zvraštené latexové rukavice. Po ich hrane stekal prúžok nejaké väzké tekutiny. Zastavil sa u prostredného prsta a skápl na zem.

"On," ukázal som bradou kamsi do priestoru. Mlčky vycvakla karabínu z obojku a pokrčila plecami. "Neviem. Dáš si kávu?"

Už som sa na nikdy nič nepýtal. < br />

autor: SchonAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>