Erotická poviedka

Sex z duchom?

Ahoj volám sa Samo a som stále nadržaný. Páči sa mi zopár dievčat ale neviem čím to je ale páčia sa mi samé slušné baby. Nikdy som nenabral odvahu ísť za niejakou z nich. Tak som sa uspokojoval iba pri porne.

Až raz k nám bdo školy prišlo nové dievča v šetci sme sedávali v samostatnej lavici. A keď že sme nemali žiadnu voľnú lavicu tak ju posadili vedľa najlepšie žiaka ktorý ale v ten deň nebol v škole. Na ďalší deň keď som prišiel do školy sadol som si do lavice a vybalil knihy a prišiel ku mne kamoš a rozprávali sme sa keď vtom vošla do triedy tá nová išiel som na nej oči nechať vyzerala tak slušne ale zároveň aj drsne nádherná až som zabudol zavrieť ústa. Mierila rovno ku mne zavesila si tašku a sadla vedľa mňa. " Ahoj ja som Meril" predstavila sa ja som sa predstavil ako Samo. "Zaujímavé meno" vravel som "Škaredé však" vravela " nie je veľmi pekné a hodí sa na teba" ani sam som nevedel ako sa mi podarilo tak nezmetkovo odpovedať.

Keď som poobede vyšiel zo školy videl som ako kráča mojím smerom tak som sa poponáhľal aby som ju dobehol celú cestu sme sa rozprávali až sme zastavili vedľa môjho domu a pitam sa že kde vlastne biva lebo môj dom bol predposledný v dedine ďalej boli iba lúky a lesy ona ukázala na susedný dom ktorý bol úplne nový a majiteľia sa tam nasťahovali len minulý mesiac ale mali iba malého chlapca. Tak som sa spýtal že ako to že som si ju doposiaľ nevšimol ona vravela že to sú jej ujo a teta že len včera sa bližšie spoznali že ona onich doteraz nevedela až kým si po nu neprišli do decaku kde vyrastala že si ju zoberú domou. Vyšiel som do svojej izby a začal som potichu rozprávať čo by som snou chcel robiť predstavoval som si ako má chita pozas hodiny za penis ako ma cez prestávku fajčí za kabinetom kde nikto nechodí. A pritom som sa hral zo svojím penisom až som začal striekat nechápal som ako som to zrobil tak rýchlo ale keď som sa pozrel na hodinky zistil som že to nebolo rýchlo ale že som to robil asi trištvrte hodiny čo bolo dosť dlho. Utrel som sa a išiel písať úlohy ale nemohol som prestať misliet že ju jebem a penis mi zase stál tak som sa znova spravil ale penis stále tvrdí tak teri krát som sa spravil a vtom prišla mama domou tak som potichu vravel už ma vyfajčí prosím. A dal som si dlhú mikinu aby som zakril erekciu ale aj tak mi ho bolo dosť vidno tak som zobral pasku a prilepil si ho aby držal ale paska sa odlepila a nedržala. Nevedel som čo mám robiť tak som skúsil ešte jednú vec zobral špagat a pritlačil si vtáka na nohu obviazal ho aj snohou a spagat sa smikal dole až zastavil pri zaludi neveril som on drží bol som rád. Tak som chodil celý deň často som chodil na záchod kontrolovať či neklesol ale on nič okolo piatej poobede keď som išiel hore schodmi spagat sa posúval a keď som vyšiel hore tak som vystriekal do nohavíc.

Rýchlo sa vyzliekol a snažil sa to umit potom som to dal do prania a prezliekol sa. Rozhodol som sa že idem ďalej robiť a snažiť sa zabudnúť možno to pomôže. Tak som išiel robiť projekt na geografiu robil som projekt o našej obci ako som tak hľadal veci na internete našiel som článok o nejakej nezvestnej 16 ročnej babe z našej obce malo sa to stať pred pár rokmi keď som ešte nežil a rodičia tu nebivali policajti našli iba jej krv ale telo nie. Nižšie som našiel jej fotku bola ešte krajšia než moja nová suseda čierne vlasy prsia 3a pol možno viac možno preháňam a zadoček veľký  no strašne sexi vravel som si že ju bi som opichal. Pomaly prišiel večer ja som svoju erekciu nejako dokázal zakrit a šiel som späť zdalo sa mi že ma niekto fajčí.

Ráno som sa zobudil a penis už nestál ale celé pyzamo bolo od spermií tak veľa ako keby som si celú noc honil a hrozne to smrdelo  zase som sa pokúsil zahladiť stpi a šiel do školy. V škole celý deň prekecal z Meril rozprávali sme sa aj o tom či mala frajera ale hlbšie sme sa nedostali vravel som jej že je veľmi slušná ale ona že to jej zásterka pred pravou povahou. Doma zese nadržaný a dokončoval som projekt keď som bol ešte viacej nadržaný začal som si honit a predstavoval som si že má fajčí Meril a potom to zmiznuté dievča a zrazu som vykríkol poď pridaj. A ani som si neuvedomil že vtej chvíli som dal ruky dole s môjho penisu a užíval som si to zo zavretými očami zrazu som striekal keď som otvoril oči uvidel som môj penis v ústach tej zmiznutej baby . Zamrzol som ona sa len spýtala či to bolo pekné ja som prikývol a ona že celú noc sa to ucilau ja som sa spýtal či na mne a ona prikivla keď sa mňa spýtala že či sa to aj ja nechcem naučiť ale robiť babe ja som bol stále zmätený a iba som prikývol prišiel som pod jej sukňu kde nič nemala a začal robiť ona mi hovorila kde je to lepšie no učila má to keď sa spravila vravela že poprvé dosť dobre ale musí chodiť častejšie aby som bol dokonalý a že teraz má naučil prstit keď som ju viprstil zaklopala na dvere mama a vtrhla dnu než som sa spamätal baba zmizla.

Na ďalší deň v škole sme na biologii preberali telo človeka a učiteľka mala fotky keď ich ukázala Merila sa otočila ku mne ako by ju to znechutilo a tak som ju chitil za nohu z cieľom ukľudniť a ona zrázu bola úplne v pohode keď som si pochvili všimol že na rozkroku jej cez nohavice vidno vagínu musela byť na ostro co by nebol problém keďže sme v ten deň nemali telesnú a tak som pozbieral všetkú odvahu prišiel k jej uchu a spýtal sa " nebudeš mať zachvilu mokrú mapu na nohaviciach"  poseptala mi že mám s tým niečo urobiť tak som odtrhol stranu zo zošita poskladal ju a dal jej ju do nohavíc a pritom som cítil aká je vlhká. Poobede pred mojím domom sa ma spýtala či nechcem pomôcť jej kundicke. Hneď ako som zavrel dvere začali sme sa bozkávať a chvíľu som sa jej hral s prsičkami a potom som ju začal prstit tak ako som sa to včera učil potom sme si ľahli tam prijamo na zem a ja som ju vylízal potom ma vvyfajcila. A potom išla domov keď som vyšiel do izby tam ma už čakala záhadná baba ktorá hneď spustila že či ona mi nestačí či sa mi to včera nepáčilo ja som sa ju snažil uistiť že páčilo a omnoho viac než z Meril lebo to tak aj bolo ale ona má vrhla na posteli vyzliekla a začala fajčiť išla pomaly hore dolu a na zalidi sa trošku pohrala a potom som videl ako sa jej rostrojili ústa a hlavou ma fajčila jedne ústa sa mi hrali z vajkami a druhé z bradavkami bol to úžasný pocit potom sa dvihla a nasadla na neho bolo to úžasné nič lepšie som nezažil.

autor: -Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>