Erotická poviedka

Pikantné osvieženie

Konferencia bola strašne nudná. Pozerala som pred seba na diskutujúcich ľudí, ktorí boli všade naokolo. Všetkým na tvárach pohrávali úsmevy a pôsobili spokojne na rozdiel odomňa. Ja som sa cítila ako kôpka nešťastia. V prvom rade som si myslela, že ma konferencia rozptýli od mojich každodenných problémov a budem robiť niečo, čo ma naozaj baví, ale nebolo to tak. Nevýrazná šedá myš, ktorej sa nechcelo diskutovať o vedeckých sračkách. Chcela som zažiť nejakú novú výzvu. Niečo, čo by ma nakoplo do života. Chcela som sa cítiť chcená. Nie po vedomostnej stránke, ale skôr ako príťažlivá žena. Och, povzdychla som si a odpila si z vína. Čas akoby prestal plynúť. Víno došlo skôr, ako som predpokladala. Pozerala som na hodinky. Uplynula len hodina zo spoločenského večera. Bolo osem hodín a mne sa to zdalo ako večnosť. Kašli na to Kristína, choď si ľahnúť, povedala som si sama pre seba. Bol to najlepší nápad, ktorý ma vtedy mohol napadnúť. Spoločenský večer pre mňa definitívne skončil. Načiahla som sa po kabelku a odobrala sa k odchodu. Cestou do izby som klikala do telefónu a okoliu som nevenovala veľkú pozornosť. Vôbec som nezaregistrovala ani muža, ktorý šiel oproti mne s vínom. Vrazili sme do seba. Víno sa rozlialo všade. Na podlahu, na mňa i na jeho bielu košeľu. O môj bože, môže byť tento večer ešte trápnejší, ako už je, pýtala som v duchu samej seba.

"Prepáčte," povedala som a odlepila pohľad od červených fľakov na našich košeliach. V tú chvíľu mi mozog vypovedal službu. Oproti mne stál najsexi chlap akého som kedy videla a pobavene sa usmieval. Pravdepodobne môj výraz tváre bol ešte trápnejší ako celá táto situácia.

"Nič hrozného sa nestalo, až na to, že som prišiel o víno. Dúfam, že tam ešte nejaké zostane," jeho zvučný a mužný hlas sa mi zarýval do mozgu a v nohavičkách mi robil potopu. Povedz niečo. Nečum na neho. A povedz niečo rozumné. Prikazoval mi rozum.

"Keď sa prezlečieme ja Vás na pohár vína pozývam, keďže to Vaše som Vám vyliala," vypadlo zo mňa. O môj bože, stonal môj mozog. Povedal som, že máš povedať niečo rozumné, nie hovadinu.

"Pozvanie od peknej ženy nemôžem odmietnuť. A som rád, že ste do mňa vrazila, lebo je tu strašná nuda, a to víno mi prišlo jediné rozumné východisko z tejto situácie," povedal s úsmevom na perách. Ach, ten úsmev. Prihlúplo som sa  začala usmievať i ja.

"Môžeme ísť do baru vedľa, vyzerá to o dosť lepšie, ako tento náš spoločenský večer," poznamenala som.

"Dobre, tak za 15 minút pred barom."

Prihlúplo som sa znova usmiala a pokývala hlavou na znak súhlasu. Podvedome som prinútila nohy presunúť zvyšok môjho tela do izby. V izbe som prehľadala celý kufor, snažiac sa nájsť niečo menej nudné ako biela košeľa. Skončila som nakoniec v čiernej blúzke a bielych nohaviciach. Nič extra, ale lepšie ako predošlý outfit. Čas plynul veľmi rýchlo a nebol priestor na rozsiahlejšie úpravy. Na záver som si rozpustila vlasy nech nevyzerám úplne vyšinuto. Keď som zišla dole on už stál pred barom v obyčajnom bielom tričku a džínsach. Tým mi vyrazil dych ešte viac. Škoda, že z toho nebude niečo viac, ako by si žiadalo moje telo v kombinácií so zhýralou fantáziou.

"Ahoj."

"Ahoj," pozdravil s úsmevom a vošli sme do podniku. Hneď, ako sme si sadli prišla čašníčka s nápojovými lístkami a očami hltala moju spoločnosť. Dosť ma to štvalo. Určite si predstavovala, ako s ním šuká tým som si bola istá.

"Inak na začiatok som sa nestihol predstaviť. Moje meno je Damián," podal mi ruku. Ja som ju prijala a všimla si jeho mocné prsty, ktoré by boli dokonalé pri tvorbe orgazmov.

"Ja som Kristína," vyklopila som nakoniec zo seba a potriasla mu rukou.

"Tak Kristína, čo si dáš?" Keď vyslovil moje meno skoro som odpadla pod stôl. Mal strašne sexi mužný hlas.

"Víno a ty?"

"To isté," keď sme sa zhodli. Damián objednal a ja som slintala ako  15 ročná. Upútali ma jeho plné pery, ostré rysy tváre a strapaté havranie vlasy. Najviac ma zaujímalo, čo skrýva pod oblečením.

"Nad čím rozmýšľaš," spýtal sa s úsmevom, ktorý vymazával posledné kúsky inteligencie a slov. S Damiánom sme nakoniec viedli dlhú debatu až do druhej rána. Bol to super chlap len ma mrzelo, že nič z toho nie je. Nakoniec sme to ukončili a šiel ma odprevadiť. Obaja sme mali v krvi dostatočné množstvo alkoholu. Stále som si ho prezerala. Až, kým sme nedorazili pred izbu č. 128. V tú chvíľu ma napadlo, že zábava mi končí. Vytiahla som kartu a priložila ju k čítačke, zámok zablikal na zeleno a otvorila som dvere.

"Ďakujem za zábavné ukončenie konferencie," poznamenala som s úsmevom.

"I ja ďakujem za milú a krásnu spoločnosť," povedal a pritom mi stále pozeral do očí. Zdalo sa mi, že sa ku mne priblížil. Situácia sa začala vyvíjať veľmi zaujímavo. Hlavne neurob hovadinu, ktorú budeš ľutovať. Prízvukovala som si sama pre seba v hlave. Nedokázala som triezvo myslieť. Namiesto kroku vzad som spravila krok vpred a pobozkala ho. Najprv stuhol, ale potom ma chytil za pás a pritiahol si ma bližšie. Pomaly ma zatlačil do izby a zabuchol za nami dvere izby. Vášnivo sme sa bozkávali. Rukami ma hladil po chrbte. Nemohla som sa dočkať toho kedy ho uvidím nahého. Prerušila som bozkávanie a chytila okraj jeho bieleho trička. On sa potmehúdsky usmieval a dovolil mi mu ho vyzliecť. Keď som ho zbadala onemela som. V oboch bradavkách sa ligotali prísingy.

"Wau," vyriekla som zízajúc na jeho hruď. V tejto chvíli som nechápala prečo muž jeho kalibru chce prežiť jednorazový sex práve somnou, keďže som sa mu výzorom nemohla vôbec rovnať.

"Páči sa ti to, čo vidíš, Kika,"  prehovoril temným hlasom.

"Áno."

"Môžem teraz ja?" Spýtal sa. Bože, to bude hanba, keď ma vyzlečie. Začal rozopínať gombík po gombíku až, kým mi nedal dole blúzku. Šikovne ma zbavil i mojich bielych nohavíc. Stála som tam len v spodnom prádle, ktoré nebolo nič extra. Biela podprsenka a biele nohavičky, klasika.

"Si veľmi pekná a príťažlivá žena," skonštatoval a upieral na mňa pohľad. Prezeral si každý centimeter môjho tela.

"Nemyslím si," skonštatovala som sucho.

"Dovoľ mi ukázať ti, ako veľmi si krásna a, ako veľmi ma priťahuješ," jeho hlas znel strašne sexi, keď bol taký chrapľavý. Iba som prikývla a nechala sa unášať tou chvíľou. Rozopol mi podprsenku, ktorá spadla k našim nohám. Pritiahol si ma bližšie až sme sa dotýkali hrudníkmi a ja som na tele pocítila jeho studené pírsingy. Celé telo mi pokryla husia koža a úplne som zvlhla. Začal ma znova vášnivo bozkávať, potom prešiel na krk až, kým sa nedostal k mojím tvrdým bradavkám. Pod jeho dotykom stvrdli ešte viac. Veľmi som ho chcela. Nohavičky boli úplne mokré od túžby. Horúcim jazykom mi obkrúžil najprv pravú bradavku a vzal ju do úst a začal ju jemne sať. Z hrdla sa mi vynoril hlasný ston. To sa mu veľmi páčilo. Pritiahol si ma ešte bližšie a začal sa venovať i druhej zopakoval presne to isté. Od návalu túžby sa mi podlomili kolená. Počula som, ako sa zasmial. Pomaly ma odtlačil k stene. Od pŕs pokračoval nižšie až, kým neostal kľačať predomnou. Stiahol mi nohavičky a hodil ich niekde do priestoru. Prisal sa mi perami do rozkroku a začal mi dráždiť jazykom klitoris. Pri dotyku jeho pier a jazyka som takmer explodovala. Moja myseľ i telo šalelo.

"Ach bože," zavzdychala som od slasti. Jazykom ma neprestával dráždiť a pridal k tomu ešte jeden prst. Jeho pohyby boli úplne zosúladené a mňa doháňali k číremu šialenstvu až sa mi roztriasli obe kolená.

 "Aká si krásne vlhká a chutná Kika," konštatoval chrapľavým hlasom. Táto chvíľa bola dokonalá, ale nechcela som byť sebec, ktorý si len užíva. Veľmi som chcela, aby si to užil aj on. Okej , pravdu povediac chcela som strašne vidieť jeho výbavu a počuť jeho vzdychy. To, čo robil bolo úžasné, ale musela som to ukončiť.

"Robím niečo zle?"

"Nie, ale teraz si na rade ty," povedala som s úsmevom na perách. Damián sa postavil a teraz sme stáli zoči-voči. Vymenili sme si miesta. Teraz on sál chrbtom k stene. Začali sem sa bozkávať a ja som začala pomaly svoje bozky presúvať nižšie až, kým som sa nedostala k jeho nohaviciam, ktoré mal stále na sebe. Šikovne som mu ich rozopla a vyslobodila jeho penis z textilného väzenia. Jeho veľkosť mi vyrazila dych. Kľakla som si pred neho a začala som ho jemne láskať. Najprv som ho olizla od koreňa až po žaluď a potom som ho celého vtiahla do úst. Láskala som ho jazykom a jemne ho sala.

"Och bože, Kristína," zavzdychal a chytil ma za vlasy. Začal ma usmerňovať v rýchlosti pohybov. Bolo to zvláštne, ale veľmi sexi. Páčil sa mi pocit, keď do mňa prenikal hlbšie.

"Sakra, toto dlhšie nevydržím," poznamenal chrapľavým hlasom. Svižne ma postavil a oprel o stenu. Roztiahol mi nohy a zozadu do mňa vnikol. Celou izbou sa ozývali naše vzdychy a narážanie tela o telo. Damián zo začiatku prirážal pomaly, ale postupne začal zrýchľovať.

"Ó bože," zavzdychala som. Pevne ma držal za boky a prirážal ako divý. Moje telo z toho šalelo. Horela mi v tele každá jedna bunka až, kým moje telo nezačalo otriasať v slastných kŕčoch. Taký orgazmus som nikdy nezažila. Damián sa zo mňa rýchlo vytiahol a vyvrcholil na môj chrbát.

"Najlepší sex v mojej histórií," poznamenal. Ja som sa otočila a zadívala sa na neho. Bol veľmi príťažlivý a ešte sa na mňa stále uškŕňal.

"Sprcha?" Spýtal sa s povytiahnutým obočím. Ja som sa nezmohla na slovo tak som iba prikývla. Nakoniec sme obaja skončili v mojej sprche. Tam som si konečne mohla vychutnať pohľad na jeho telo. Myslela som si, že iba ja civím, ale mýlila som sa. On si ma prezeral tiež. Po sprche sme to nasmerovali rovno do postele.

"Ďakujem za najlepší sex v živote," povedala som.

"Potešenie bolo na mojej strane. Si krásna žena Kristína," popri tom, ako to vravel sám i vpíjal do očí. Nemohla som odolať a pobozkala som ho. On môj bozk opätoval a pritisol si ma k sebe bližšie. Pri tom letmom dotyku našich nahých tiel som bola znova nadržaná a on bol pevný ako skala..............autor: SendyAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>