Erotická poviedka

Bývalka

S bývalkou sme sa zoznámili na tanečnej, kde ona bola inštruktorka a ja ucho s niekoľkými sexuálnymi skúsenosťami, no plný chuti  a silných rečí. Ihneď mi padla do oka a v kútiku duši som si prisahal, že bude moja. Neviem, čo si povedala pri našom prvom stretnutí ona, či  si ma vôbec všimla, tak som sa pri prvej vyhlásenej volenke, pobral za ňou a vyzval ju do tanca. Prekvapene na mňa hľadela a slušne ma odmietla, že ona sa musí venovať všetkým a pomáhať im pri tanečných krokoch. Zaprotestoval som, že je to predsa volenka a ona povedala, že si môžeme vybrať ľubovoľnú partnerku. Nedala sa ukecať, no sľúbila, že pri najbližšej príležitosti si zatancujeme.

Zámerne som robil chyby, aby sa mi viac venovala, no prekukla ma a aj mi to naznačila. Tak som čakal na svoju príležitosť a tá po pár kurzoch prišla. V mojom náručí sa asi cítila dobre, lebo sa to skončilo pekným rande a častými stretnutiami. Láska sa premenila na vášnivý sex a ja som mal príležitosť učiť sa ovládať ženské telo a objavovať najkrajšie zákutia, o ktorých som dovtedy len sníval. Vedel som, že mala nejakého frajera a tak som o ňu s neznámym začal bojovať. Nakoniec mi dala prednosť a starý vzťah ukončila víkendovým stanovačkou s partiou pri jazere. Ja som zatiaľ neskutočne trpel a celý čas som si prestavoval, čo tam s ním vyvádza. Keď prišla, snažil som sa z nej vypáčiť, čo tam bolo. Vykrúcala sa, no napokon priznala nejaké to maznanie a bozkávanie, no prisahala, že k žiadnemu sexu neprišlo.  Nedal som sa, tlačil som na ňu, až sa celá červená rozhovorila.

Bola s ním v stane, snažil sa ju dostať, no bránila sa ako mohla, no únava a aj vínko, ktoré popili pri ohníku urobilo svoje a tak napokon neodolala a dovolila mu, aby ju vyzliekol a hral sa s jej prsami. Avšak myšlienky na mňa jej zabránili sa vzrušiť a len mu odtláčala ruky a snažila sa zaspať. Napokon ho odstrčila a otočila sa mu chrbtom. Skrčila sa do klbka a oznámila mu, že už stačí a spí!!! Keď zacítila jeho ruku na boku, uchopila ju a odtisla dole. Ako sa bránil jej pohybu, prešiel jej po zadku, nechal na ňom dlaň, ale prestal ňou hýbať. Upokojila sa, zavrela oči a pomaličky zaspávala, keď cítila, ako jej niečím prechádza po polkách a snaží sa dostať medzi stehná. Stále som na ňu tlačil, hnev ma nútil, aby som ju tlačil do detailov. Vykrúcala sa, no napokon dokončila, že ako ju začal hladkať medzi nohami a prstami sa snažil dostať dnu,  niečo, nepamätá si čo, zamrmlala a silno stisla stehná, aby sa nemohol rukou hýbať. Pritom zaspávala a posledné, čo si pamätá je, že do nej vniká. Spánok ju premohol a zaprisahala sa, že určite nič nebolo, lebo to by si pamätala a určite by mu to nedovolila. Zlosť mnou lomcovala, srdce mi búšilo, najradšej by som jej jednu strelila odišiel, no nikdy by som ju nedokázal udrieť. Tak som sa len zadúšal hnevom. Vstal som a pobral sa domov. Vo dverách ma objala a začala vášnivo bozkávať. Pri tom mi šepkala do ucha, že sa nič nestalo, že má rada len mňa a nech jej odpustím. Odišiel som a celú noc som nezažmúril oko. Ľutoval, že som na ňu tlačil, aby sa priznala. A ešte som, ja blbec, chcel detaily. Snáď len preto, aby som sa trápil.  Rozum mi hovoril, že ju mám pustiť k vode, no hormóny boli proti a na moje nešťastie vyhrali. Preberal som každý detail, ktorý mi povedala a doplnil som to svojou fantáziou. Napokon som to uzavrel s tým, že však sa asi ozaj nič nesalo a musím jej veriť a však v podstate sme ešte ani poriadne nechodili a v podstate sa s ním rozišla a duel som vyhral ja. Zdalo sa, že táto kapitola je uzavretá a náš vzťah pokračoval s stabilizačnej polohe.  

Všetko to vyvrcholilo oznámením, že je tehotná. Zachoval som sa ako chlap, neskôr som pochopil, že ako hlupák. Keď som sa pripravil na úlohu otca a začali sme plánovať svadbu. Využíval som príležitosť a navštevoval šušku mojej vyvolenej bez ochrany a dlho zotrvával  v jaskynke plnej môjho semena. Asi po mesiaci som sa dozvedel, že keď mi oznámila, že je v druhom stave, nebola, ale teraz už je a vlastne sa na veci nič nemení, aj tak sa chceme zobrať. Bol som z toho v miernom šoku a napriek tomu, že som ju vážne miloval, považoval som to za nechutný podraz. Vzali sme sa a pri obrade som jej povedal, že jej možno ten podvod odpustím, no nikdy jej ho nezabudnem. Pomaly som spoznával jej priateľov, bol to taký priemer, až na spolužiačku zo strednej, Janku, ktorá bývala v záhradnej kolónii asi tri kilometre od nás. Už pri prvom stretnutí sme si rozumeli, nebolo témy, ktorá by nám neplynula z úst, akoby sme na nej pracovali roky. Mala široký záber a stretli sme sa v mnohých záujmoch. Keďže sme sa vždy stretávali vo väčšej spoločnosti, nikto nevenoval záujem našim rozhovorom pri ktorých sme sa nakláňali k sebe stále viac. Pery sa nám navzájom v hluku približovali k ušiam a neraz to skončilo nenápadným dotykom, ruky v presvedčivej diskusii končili na stehnách, dotýkali sme sa navzájom a tvárili sa, že sa nič nedeje. No dialo sa a iskra, ktorá medzi nami preskočila nás navzájom hriala a pomaly sme si nevedeli večery predstaviť bez seba. Boli sme však natoľko prezieraví, že sme sa bavili aj s ostatnými, ale naše pohľady  sa aj tak neustále stretávali. Nepripúšťali sme si, že by to mohlo zájsť ďalej, rozhovory s nenápadnými dotykmi nám úplne stačili.

Na narodeniny nás Jana pozvala k sebe. Bývala v neďalekej, prímestskej dedinke položenej na úpätí Malých Karpát. V záhrade pri rodičovskej vilke mala postavenú malú chatku s jednou izbou a sociálkami. Zábava bola skvelá a skončili sme neskoro v noci. Bývalka ma vzala trošku pripitého domov skratkou cez lesík. Vypité som mal fakt len máličko, takže som si cestu ľahko zapamätal. Pri prechádzkach som po nej chodil, no nikdy som až k Jane neprišiel, to som si nechával na lepšiu príležitosť.

 Manželku som odviezol do pôrodnice, na odporúčanie doktora, už týždeň pred pôrodom. Poupratoval som si veci a začal sa nudiť. Vybral som sa do mesta, no dlhá chvíľa neprestávala, blúdil som sem a tam až do súmraku. Zrazu som sa našiel na známej cestičke, ktorá viedla k záhradnému domčeku. Okenice boli otvorené, vnútri tma. Pristúpil som k oknu a nakukol. Jana ležala na posteli, prikrytá len plachtou, ktorá jej skĺzla z tela a odhaľovala dlhé nohy. Zaklopal som na sklo a ticho prehovoril: "kozliatočka otvárajte, otecko prišiel, niečo Vám priniesol." V okamihu stála pri okne a nechápavo na mňa pozerala. Vyšvihol som sa na okenicu a nevinne sa usmial. Kývnutím ma pozdravila: "keď už si tu, tak poď ďalej." Prehupol som nohy cez parapet a postavil sa k nej. Dali sme si pusu na líce a Jana ukázala na fotelku. Pohodlne som sa usadil a poznamenal: "áno, dám si čaj" To už pripravovala dve šálky a zapla rýchlovarič. V bielom tričku, ktoré jej zakrývalo tak pol zadočku, či skôr odhaľovali chutnú ritku v bielych nohavičkách vyzerala rozkošne. Prítmie len zvýrazňovalo jej skoro až chlapčenskú postavičku zahalenú v bielom. Mala vyšportované ramená, úzke boky a krásne dlhé nohy. Krátke vlasy len dopĺňali jej športový výzor. Všetko to bolo doplnené krásnymi pevnými prsami, na  ktorých trónili bradavky. Tie sa snažili vymaniť z trička a z tenkej látky vytŕčali ako dve maliny. Dovarila, vzala jednu šálku a  prešla k stolíku a zohla sa s čajom. Neodolal som a keď bola predo mnou, pohladkal som ju po zadočku. Vystrela sa ako struna a otočila ku mne. "prepáč" riekol som, no ruku z nej som nesňal, naopak, druhú som položil na jej bok a pritiahol som si ju k sebe. Stála ako obarená, nič nepovedala, ani neurobila. Ruky som posunul hore a vyhrnuté tričko poodhalilo  bruško, na ktoré som ihneď prisal svoje nedočkavé pery.

Položila mi ruky na hlavu a prehovorila: "nie, to nemôžem, to nemôžeme", no na moju radosť ma neodstrčila, len držala. Prsty som vsunul pod nohavičky a pomaly ich stiahol dole. Jemným pohybom mi pomohla a pery sa posunuli dole. Keď som jazykom prišiel k chĺpkom, zachvela sa a znovu šepla, že to nechce, že je to nesprávne, no to som sa už končekom jazyka dotkol vrcholčeku štrbinky medzi jej marhuľkami a začal vnikať dnu, po sladučkej škáročke. Jej postoj sa uvoľnil, mierne sa rozkročila a otvorila môjmu horúcemu jazyku cestičku k jaskynke. Zakrúžil som ním a odhrnul lupienky, zakrývajúce šušku. Ruky mi pri tom začali samé hľadať cestu popod tričko k prsíčkam, ktoré im ponúkli zákusok v tvare tvrdých malín. Prsia nemala veľké, ale pasovali presne do mojich rúk a boli pevné ako čerstvé grepy. Pustila mi hlavu a pritlačila si moje dlane na svoju hruď. Pri tom hlasne vzdychala. To som už pred ňou kľačal, aby som sa jej mohol venovať, bolo to pohodlnejšie a príjemnejšie ako sedieť vo fotelke. Rukami som prešiel k zadočku a jemne som ho stískal. Pri tom som sa snažil jazykom vniknúť čo  najviac do dychtivej dieročky, ktorú Janka posúvala smerom ku mne. Pohyby jej bokov boli vzrušujúco tanečné a moje prsty blúdili po stehnách k lýtkam a nahor k zadočku, kde sa stretli pri vlhkej dieročke. Ako som sa na ňu tisol, priblížili sme sa k posteli. Janka ma chytila za tričko a stiahla mi ho dole. Dotyk jej holých nôh na mojej hrudi bol neskutočne prijemný a ako som sa na ňu pritisol, stratila rovnováhu a sadla si. Podvihol som sa, posunul ju hlbšie na posteľ a uvelebil sa medzi jej roztiahnutými nohami. Keď som jej začal vyzliekať tričko, pomohla mi a v mihu bola nahá. V prítmí som obdivoval jej krásne telo prahnúce po spojení.

Hlboko dýchala, prsia sa jej dvíhali a prezrádzali nedočkavosť. Ústa nám splynuli v horúci bozk a jazyky sa mohli konečne spoznať. Ruky mi opäť začali objavovať krásy jej tela, mäkučká pokožka sa poddávala mojim prstom a cítil som, ako sa pri tom chveje. Posunul som boky vyššie a dotkol sa žaluďom mušličky. Ako by ňou  prebehla iskra, trhla sa, potlačila ma dole: "Nie, prosím nie....Veď si ženatý a Oľga je moja priateľka....To nemôžeme..." Zdvihol som sa medzi jej nohami na kolená a zahľadel sa jej do očí. Privrela ich, no stále mala pohľad zabodnutý do mňa. Hlboko dýchala, prsia sa jej dvíhali od vzrušenia, ruky mala položené na mojich stehnách a jemne ich tisla dole. Nedal som sa: "ozaj to chceš? Ozaj mám prestať?" Pritom som vzal do ruky svoje tvrdé žezlo a prešiel ním po vlhkej škáročke. Mimovoľne podvihla boky a kúštik sa nabodla na môj žaluď. Bola tak vzrušená, až sa mi zdalo, že ma jej pyšteky chcú spapať. Jemne som pritlačil a vnikol do nej celým žaluďom. "Nie,  nie, to nemôžeme..." šepkala, no opäť podvihla boky, ruky posunula z mojich stehien na zadok a tisla ma k sebe. Mrkol som na Janku, oči mala zatvorené a v tvári sústredený výraz so zovretými perami. Už som nestrácal čas a ľahol som si na jej roztúžené, chvejúce sa telo. Pritom som ho silno zasunul do vlhkej šušky až po vajíčka. Janka hlasno vzdychla, podvihla nohy a stehnami mi stisla boky. Objala ma, pritisla sa ku mne a vysoko dvihla boky. Povytiahol som ho a rýchlo zasunul. Ponúkla mi svoj súdoček s medom a ja som si užíval zasúvanie do jej sladučkej jaskynky. Tiché čľapkanie vtáka v mušličke pri každom vniknutí prezrádzalo, ako je Janka vzrušená. Šťavičkou zalievala môj kyjak a dostal som strešnú chuť ju ochutnať. Podvihol som sa, pozrel na dvíhajúce sa prsia ozdobené sladkými malinami a pohľad spustil na pevné, vtiahnuté bruško. Pod ním sa strácal môj vták v buchtičke. Pyšteky boli roztiahnuté a tam, kde sa stretávali vykúkal ružový dráždec a priam sa núkal mojim perám. Rýchlo som ho vytiahol a kým prekvapená Janka niečo povedala, skĺzol som dole a jemne sa zahryzol do roztúženej mušličky. Hlasno vzdychla a roztiahla nohy. Ponúkla mi šťavnaté menu, mäkučké lupienky a pootvorený vchod do jaskynky. Prešiel som po ňom jazykom a končekom sa do nej zavŕtal. Bola to sladká pochúťka, zákusok poliaty šťavou vzrušenia. Perou som tisol dráždec a jazykom objavoval  tajomstvá jej mušličky. Janka mi položila ruky na hlavu a tisla si ma do lona. Silno som ju začal sať a žužlať v perách. Cítil som, ako sa jej zrýchľuje dych a boky sa jej rytmicky dvíhali proti mojim perám. Lizol som si hore po lupienkoch, až som zacítil na končeku jazyka vzrušený hrášok. Len, čo som sa ho dotkol, Jankou trhlo a ticho vzdychla. Pobrnkal som po ňom a jemne sa k nemu prisal. Cuckal som ho a dráždil končekom jazyka. Janka sa zrazu vystrela, vtiahla bruško a silno mi stisla hlavu stehnami. Šuška sa jej stiahla a začala vibrovať pri výbuchu orgazmu. Celá sa triasla a pod mojim telom zvíjala od rozkoše. Rýchlo som jej položil ruky na prsia a stisol pevné bradavky. To už Janka hlasno vzdychala a vysoko dvihnuté boky tisli vzrušenú buchtičku na moje ústa.

Vtedy prišla moja chvíľa, nepočkal som, kým rozkoš ustúpi, rýchlo som sa vymanil z jej objatia, vyšvihol sa hore a rýchlo do šušky vrazil nedočkavého vtáka. Mušlička ma objala, Janka ju stiahla a ja som začal jazdiť v mäkučkej, šťavnatej dierke. Rozkoš sa vrátila v plnej sile, Janka ma objala, pritisla si ma na prsia a dvíhala šušku proti môjmu vnikaniu. Bol som v siedmom nebi, jazdil som v nej a elektrické iskričky sa mi začali z vtáka rozlievať po celom tele. Chuť, zarobiť do takejto prítulnej mušličky bola neskutočná. Bolo by strašné ho vytiahnuť a vystriekať sa len tak na bruško.  No bolo mi jasné, že to budem musieť urobiť. Bola to jednorazovka. Síce krásna, ale jednorazovka, bez pokračovania. Cítil som, že mám pred sebou tak dva, tri šťuchy a položím jej to na bruško. Tak som Janke šepol: "už budem, budem musieť..." Vtom momente Janka vystrelila nohy na môj chrbát, tam si prekrížila chodidlá a silno si ma pridržala v sebe, Ruky mi položila na zadok, stisla mušličku a rýchlo prirážala. V tom momente som v nej vybuchol a vystrelil do nej silnú dávku semena. Úžasná salva striekania zapĺňala Jankinu šušku a priniesla jej so sebou ďalšiu dávku vzrušenia. To už sa vôbec neovládala a hlasné vzdychy prešli do šťastného nákazlivého smiechu.  Uvoľnil som sa, priľahol ju a tiež som sa spokojne usmieval. Stiahnutá šuška mi žmýkala z vtáka posledné kvapky semena a snažila si ma udržať v sebe čo najdlhšie. Neviem, koľko sme takto spojení ostali, až som zacítil, ako som zo sladkej buchtičky vykĺzol. Prevalil som sa vedľa Janky, ktorá sa zhlboka nadýchla a preložila si nohy.

Potom sa zdvihla a začala upravovať. Tiež som sa obliekol. Janka podišla k dverám a smutne, so sklopenou hlavou šepla: "aj tak sme nemali....nebolo to správne...." Pozrela mi do očí a šibalsky dodala: "To bola divočina. Dúfam, že nebudeme rodina..." Prekvapene som na ňu pozrel, zasmiala sa a pokračovala: "nebudeme, však to by som vám neurobila. Hoci... Fakt som si to užila." Pristúpil som k nej, otočila ku mne pery a naše ústa sa spojili. Bol to krásky bozk na rozlúčku. Krásny, sladký bozk. Otvoril som dvere a pri tom začul tiché "Aj tak ďakujem." Nedalo mi: "ja ďakujem Janka, nikdy na teba nezabudnem." Bozkala ma a posotila k dverám: "Bež už, papa."

Na druhý deň so išiel svoju polovičku navštíviť do pôrodnice. Ukázala mi dcérku, do ktorej som sa okamžite zamiloval. Voči bývalke som nemal žiadne výčitky, pochybnosti aj tak pretrvávali. Hneď po návrate z pôrodnice sme sa odsťahovali do druhého mesta a Janku som už nikdy v živote nestretol, zato som na ňu často spomínal. Škoda.

Do roka sme sa rozviedli. To už mala za mňa náhradu a bývala na striedačku u mňa a u neho. Bola to zvláštna situácia, no tým, že sme sa nerozprávali, jej odchod prebiehal pokojne. Noc pred definitívnym odsťahovaním za mnou bývalka prišla do izby a s maznavým hláskom šepla: "ešte si taký hravý, ako keď sme sa spoznali?" Odhrnul som paplón, ona zhodila župan, pod ktorým nič nemala a rýchlo si ku mne ľahla. Bleskovo som do nej vnikol a pri tom láskal jej plné štvorky. Toto nám vždy išlo, bola povoľná a prítulná. Chcela byť hore, rada na mne jazdila, užívala si, ako sa mi nad tvárou hojdajú jej štvorky a hryzkám jej bradavky. No hlavne, keď sa jej blížil orgazmus, začala určovať tempo, chcela, aby som sa prestal hýbať a pomalým krúživým pohybom šuškou nabodnutá na mojom vtáku hľadala citlivé miesta v mušličke, kým nevybuchla vo vytúženom vyvrcholení.

Potom, keď prešla prvá vlna vzrušenia ma pustila, nech ju poriadne vyobšívam a vystriekam pulzujúcu dierku. Tentokrát som vzal iniciatívu do rúk, priľahol ju a prudko, tvrdými ťahmi zaútočil na ponúkanú šušku. Po dlhom pôste som sa opäť hral s jej telom, no napriek tomu som cítil, že sa úplne vytratilo vzrušenie, ktoré sme voľakedy zažívali. Zasunul som ho, lebo som chcel sex a bolo mi definitívne jasné, že už na ňu nemám chuť. Ležala podo mnou a vlniace sa telo sa pripravovalo na vyvrcholenie. Tie signály som dobre poznal, no bez ohľadu na to, by som s ňou už neriskoval. Vytiahol som ho a vystriekal sa na jej brucho. Videl som sklamanie v jej tvári, no snáď prvý krát v živote mi to bolo jedno. Bral som to, že sa prišla rozlúčiť a spomenul na jej bývalého a rozlúčku pod stanom. Vtedy ma to rozčúlilo, teraz som to bral ako príležitosť nasadiť neznámemu parohy. Ktovie, či sa prizná aj novému, alebo si to nechá pre seba.  Bolo mi to jedno, vstal som a išiel si umyť vtáka. Videl som, ako so sklonenou hlavou odchádza do svojej izby, tak som jej zaželal dobrú noc a rýchlo zaspal. Ráno, keď som vstal, už nebola doma. Napadlo mi: "Všetko dobé, bývalá láska, dik za poslednú pichačku."autor: nemezisAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>