Erotická poviedka

Nadržaná od mala 2

Môj príbeh na lyžiarskom výcviku ktorý bol pre mna zároveň týždeň prvých sexuálnych skúsenosti ani zďaleka neskončil. Zatiaľ som Vám vyrozprávala moj prvý sex s mojim krásnym kamarátom Maťkom, dnes van budem rozprávať o druhom dni.

Ja, Maťko, Kika, Miška, Daniel a Adam sme spolu strávili na svahu cely deň. Nemohla som si pomôcť v situácii keď sa Maťko zohol a v obtiahnutých lyžiarskych nohaviciach mu tak bol krásne vidno jeho chutne tvarovaný zadoček. Nemohla som sa dočkať večera. Keď ten konečne nastal vybrali sme sa znova s babami na izbu k chalanom. Znova sme zhasli svetla a pustili si film. Ja som si samozrejme ľahla pod paplon k Maťkovi. Asi po 20 minútach som využila, že bol každý v napätí z filmu a nenapadne som Maťkovi pod paplonom uvoľnila gumičku na boxerkách a o pár centimetrov ich stiahla. Stal mu ako stĺp. Vzala som mu ho do ruky a začala nesmelo honit. Maťko si to užíval a zvijal sa na posteli.

Na chvíľku som presunula ruku nižšie a zovrela do dlane jeho guľky. Boli malé takze sadli akurát a začala som mu ich striedavo stláčať a hrať sa s nimi. Úsmev z jeho tvare nezmizol ani keď som mu svoje ústa prilepila na krk a jemne mu ho sala a pri tom znova premiestnila ruku na jeho malého krásavca. Maťko tichučko vzdychal a ja som už v gatkach vlhla. Strcila som si jeden prst do nohavičiek a to čo zo mna vytieklo som si na nho natrela. Prst som náhle strcila Maťkovi do pusy a on mi ho sal a opracovaval jazykom. Keď už mal odo mna na krku tri cucfleky otočil tvar ku mne a naše ústa sa spojili. Slintavo sme sa bozkávali ako skúsení milenci a ja som mu pri tom stále honila jeho chutný pipík.

Po chvíľke nadvihol paplon a ja som hneď pocohopila čo by chcel. Zliezla som úplne pod paplon a síce som nič nevidela ale nahmatať mu ho mi problém nerobilo. Dala som si ho tesne pred ústa a vyplazila jazyk. Jemne som mu po obvode olizla maly žaluď. Následne som ho ako malú červenú jahôdku vzala do pusy. Nenáhlila som a vychutnávala som si jeho chutnučkeho vtáka. Do dlane som znova vzala jeho guľky a tie mu poctivo opracovavala. Začala som si strkať jeho krásavca do hrdla a až po koreň a spoza Paplona som počula Maťkove nádherne stony. Po 10 minútach hrania sa s jeho pipikom som veľmi zrýchlila tempo a fajčila som mu ho o sto šesť. Chudák Maťko zo šoku, čo sa to deje mi vystriekal do hrdla 4 dávky svojho chutnučkeho lepkaveho smienka. Zlizala som Matka do poslednej kvapky vyhrnula mu slipy a vrátila sa spat nad paplon. Maťko sa na mna usmial a dal mi pusu na čelo a pokračovali sme pozeraním filmu.

Takto sa niesol moj druhý večer môjho najkrajšieho týždňa v živote. Onedlho sa s vami podelím o zážitku s tretieho večera. autor: Maryhlad2004Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>