Erotická poviedka

Kým si spala...

Po čase nás priatelia pozvali na návštevu. Presťahovali sa dvadsať kilometrov od Bratislavy a chceli sa pochváliť, čo všetko stihli v novodome urobiť. Hoci sme boli kamaráti od detstva a pri našom veku niečo nad päťdesiatpäť to bola dosť dlhá doba, sme sa nevideli niekoľko mesiacov.

To nič nemenilo na tom, spoločných tém neubúdalo a vedeli sme o sebe všetko. Aj to, ako nás štve, že poriadne priberáme a každý má nadváhu aspoň dvadsať kilo, teda okrem mojej polovičky, tá je ako keď sme sa spoznali. Deti už dávno nie sú deťmi, ale stále využívajú, či lepšie povedané zneužívajú našu dobrotu. A baby samozrejme trkocú aj na intímnu nôtu. Tak som sa dozvedel, že Fero Nelu už aspoň dva roky zanedbáva a chudera sa márne dožaduje aspoň občasného sexu. Pritom bola poriadna ženská a pri jej výške sa tá nadváha ani moc nevidela. Mala síce bruško ako tehotná, no jej šestky boli stále plné a to bruško si cez ne nevidela. Proste baba, za ktorou sa obzrel nejeden muž. Privítala nás v ľahkých plátenných šatách a ako vždy, bez  podprsenky. Zabodol som pohľad na húpajúce sa mechy a rýchlo som zdvihol pohľad, no viem, že si to všimla. Privítací rituál bol jasný. S Ferom sme si podali ruky, baby cmuk na líce a potom sme sa vymenili. Objatie, prsia pritisnuté na  hruď a dve pusy na okraje úst. Však sme starí priatelia. Nela ešte neskončila, vzala ma za ruku, pritisla si moju dlaň na prsia a poďakovala sa za malé darčeky. Nikdy sme sa nedostali ďalej, ale o tých prsiach sa mi neraz snívalo.

Večer prebehol ako obyčajne, poukazovali nám, čo majú nové, pogrilovali sme, pojedli, ochutnali zákusky a samozrejme veľa popili. Nik sa nemusel obetovať, aj keď ešte bývali v Petržalke, návštevy boli celú noc a lúčili sme sa až po obede. Tentoraz sme toho obrátili požehnane. Prvý odpadol Fero, okolo polnoci sa pobral neistým krokom do spálne a za pár minút sme počuli hlasné chrápanie. Pri sviečke sme pokračovali v debate, moja sa rozvalila na gauč a za chvíľu sladko spala. Pozrel som na Nelu a pokrčil ramenami: "Idem do detskej, už je dosť neskoro." Ukázal som na polovičku a navrhol, nech ju nebudí, však môže spať aj tu v obývačke. Vstal som, dal jej ľahkú  pusu na čelo, Nele na líce a pobral sa. Rýchlo som sa opláchol a zaľahol. Po chvíli prišla Nela s dekou, aby ma zakryla. Prehodila ju cezo mňa a ako sa nado mnou naklonila, pred tvárou  sa mi rozhojdali tie jej obrovské prsia, vyskočiace z výstrihu jej tenkých šiat. Nič lepšie ma v tej mojej pripitej hlave nenapadlo, len že som po nich chňapol, stisol ich a zahryzol sa do bradavky, vypadnutej z výstrihu.  Niečo zamrmlala, no neuhla. Naopak, zohla sa ešte viac a celú tvár mi prikryla prsami. Zalapal som po dychu a schuti som začal žuť veľkú bradavku. Nela spokojne vzdychla a keď som jej ruku strčil medzi nohy a drapol ju cez nohavičky za mazaňu, vzrušene si odfúkla.

Posunula sa na bok a ústam ponúkla aj druhú bradavku. Položila mi ruku na vtáka a cez deku mi ho stískala. Zrazu sa zodvihla: "Počkaj, idem skontrolovať ostatných...." a zmizla vo dverách. Neveril som, že sa ešte vráti. No keďže mi vták poriadne stál a v ústach som mal stále sladkú chuť jej bradaviek., vzal som si ho do ruky a pomaličky som si ho pod dekou honil. Nie, že by som sa chcel urobiť do plachty, len som sa tak hral a pomaly sa pred spánkom upokojoval. Zrazu sa dvere otvorili a v prítmí som videl Nelu, ako ticho vošla do izby a zavrela za sebou dvere. Pristúpila k posteli, odhrnula zo  mňa deku a sadla si krížom cezo mňa. Položila mi prst na ústa a s tichým `čit` mi naznačila, aby som mlčal. Potom ma vzala za ruky a položila si ich na prsia. Boli neskutočne veľké a krásne mäkké. Rozlievali sa mi medzi prstami a v dlani ma šteklili obrovské bradavky. Chytil som jeden do oboch rúk, no nepodarilo sa mi ho obsiahnuť, tak som ho len stískal a ťahal dole k ústam, akoby som ju chcel podojiť a cuckal bradavku ako teliatko struk. Nela vzdychala, pritom podvihla boky, chytila môj tvrdý úd a nasmerovala si ho na mazaňu. Nohavičky zhodila keď bola kontrolovať, či ostatní spia a tak pekne na mňa dosadla. Prstami si roztiahla pyšteky a vlhká dierka ma bez problémov  prijala. Pohodlne sa uvelebila na mojom bruchu, zahniezdila sa, aby si môjho vtáka v sebe čo najlepšie uložila a uvoľnila sa. Tým na mňa úplne dosadla až som zacítil, ako som sa žaluďom   dotkol úplného dne jej buchty.

Mala ju krásne hebkú a napriek trom deťom pružnú a ozaj úzku, takže môjho vtáka pevne objala a nevýslovne dráždila. Vedela, že v jej dierke by som sa rýchlo urobil, tak párkrát sa dvihla a dosadla a potom už len na mne sedela a vrtela bokmi. Pyštekmi ma bozkávala na bruchu a ja som zatúžil ich vziať do úst a pekne ich vycuckať. Podvihol som trošku boky, aby som v nej bol čo najhlbšie a ďalej som sa venoval šestkám, ktoré sa tisli na moju tvár. Široko som otvoril ústa a vsal do nich celý dvorček aj s bradavkou. Jemne som zahryzol a keď som začul Nelin tlmený, ale vzrušený ston, hryzol som silnejšie.  Prsník sa mi pritlačil na ústa, zároveň mi Nela strčila ruku pod hlavu a pritisla si ju na seba. Pochopil som a začal ju tvrdo hrýzť. Do ruky som vzal druhú bradavku a stisol ju medzi prstami. Zavzdychala a zároveň pohýbala bokmi na znak, že sa jej to páči. Určite som jej spôsoboval bolesť, no Nelu to uspokojovalo a zvyšovalo jej vzrušenie. Posunul som si k ústam druhý prsník a tiež som sa do neho zahryzol. To už Nela nevydržala a začala na mne jazdiť. Pritom jej šestky lietali vo vzduchu. Ľutoval som, že je v izbe tak slabo vidieť, jej výkon by bola pastva pre oči. Chytil som lietajúce prsia, zadrapol sa do nich nechtami a bezohľadne ich gniavil. Nela tíško vzdychala a tvrdo na mňa dosadala. Pritom ešte aj stískala svoju uzučkú mazaňu a tak po chvíli som vedel, že začnem striekať. Zamrmlal som, že budem a myslel si, že zo mňa skĺzne, no ona naopak, silno prirazila, povolila stehná a úplne na mňa dosadla.

Ako na povel som v tom momente začal pulzovať a striekať jednu salvu za druhou. Pri prvom výstreku som cítil, ako sa jej mazaňa stiahla v kŕči orgazmu a bruško sa jej začalo triasť od rozkoše. Pevne ma stisla stehnami, aby ma cítila čo najsilnejšie a zvalila sa na mňa. Tvár som mal medzi jej obrovskými prsami, ktoré sa rozlievali okolo mojej hlavy a na pleciach. Nabral som dych, položil jej ruky na zadok a tisol si ho k sebe. Chvíľu sme takto ležali a ako sa mi začal zmenšovať, cítil som, ako mi po bruchu steká semeno, opúšťajúce jej micu. Nato sa Nela zdvihla. Zapravila si prsia do výstrihu, naklonila sa ku mne a šepla mi do ucha ďakujem. Pomaly odchádzala, no vo dverách sa otočila a rezolútne prehodila: "A mlč..."

Dvere sa zatvorili a ja som začal premýšľať, či sa to ozaj stalo a či to bol sen. No vyžmýkaný vták a lepkavé brucho mi dalo jasný dôkaz. Či som chcel a či nie, musel som ísť. V kúpeľni som sa zrazil s rozospatým  Ferom, ktorá práve močil.  Cítil som, ako sa červenám, bohvie, ako dlho je hore. Keď ma zbadal, kývol hlavou, aby som počkal a potom ticho zašepkal, že všetci spia. Upokojil som sa a nakoniec spokojne zaspal. Ráno sme sa stretli všetci v kuchyni a zábava pokračovala.

Nela uhýbala pohľadom a ja som sa tváril že nič. No keď sa predo mnou zohla s kávou, zbadal som vo výstrihu na bielych prsiach škrabance od mojich nechtov. Mrkol som na Nelu, tá pozrela do výstrihu a v momente sa začervenala ako paprika. Odbehla a v okamihu prišla prezlečená a s vďakou v očiach na mňa pozrela. Moja polovička niečo poznamenala o tom, prečo sa prezliekla,  no tým to končilo. Skoro zo mňa vykĺzlo: "Musela, lebo kým si spala......"autor: nemoAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>