Erotická poviedka

Firemná porada

"Ste nejaký stuhnutý, vedúci," skonštatovala kolegyňa keď mi počas počas práce na účtovnej uzávierke masírovala šiju. "Ťažký deň," odpovedal som a snažil  sa neznieť veľmi unavene. To viete, vedúci musí vyžarovať autoritu aj po náročnej  robote.

Okrem toho mi jej masáž robila veľmi dobre. Katka mala malé, pestované ruky, ktoré teraz jemne roztláčali moje stuhnuté svaly. Nečudujte sa teda, že ma dotyky jej malých  prstíkov poriadne vzrušili. "Vy ste tuším stuhnutý všade," vyhlásila s úsmevom pri pohľade na výduť v hornej časti mojich nohavíc. Zdalo sa, že ju moja nečakaná erekcia dokonca  potešila. Tiež som sa pousmial. "Doteraz ťa obrábali iní, odteraz budem aj ja," preblesklo mi hlavou. Nenáhlivo som zdvihol telefón. " Máme s Katkou poradu," oznámil som sekretárke. "Potrebujeme súkromie."  "Rozumiem, vedúci," odpovedala  so spoľahlivosťou dlhoročnej byrokratky. "Žiadne návštevy ani telefonáty," dodal som ešte pre istotu zatiaľ čo mi šikovné prsty kolegyne Katky začali masírovať stoporený penis. V zapätí mi vyzliekla nohavice aj s trenírkami.

"Pokračuj, Katuška," vzdychol som roztúžene. Súhlasne prikývla. A o chvíľku mi už rozbehla trénovaným jazykom po penise hotovú lambadu. "Super,," vzdychol som spokojne. "Škoda, že ma teraz nevidí riaditeľ, určite by závidel," pripomenul som si náš nedávny rozhovor o ženách.

"Tak a môžem zasunúť," povedal som si pre seba. "Pod , zlatko," zašepkal som Katke do uška a súčasne ju opatrne  oprel o stenu. Vyzliecť ju z kostýmu nebolo najľahšie, ale výsledok stál určite za námahu. Jej nádherné štíhle telo, vyšportované pravidelným pobytom v posilke by ohúrilo snáď každého chlapa. V zapätí som oboma rukami chytil tie malé a pevné prsia, ktoré ma priťahovali už od nášho prvého stretnutia. Aj keď Katka často pôsobila navonok chladne, dobre som vedel, že vo vnútri túži práve po takýchto  zážitkoch.

."Aaach," vyrazila zo seba spokojne keď môj stoporený koník s hlasitým mľasknutím zapadol do jej vlhkej dierky. "Ako zásah  torpédom,"  uznanlivo ohodnotila môj rázny prienik. Usmial som sa s hrdosťou miestneho alfa samca. "So mnou toho zažiješ, dievča, neboj sa" sľuboval som odhodlane.  "Aáách, Aách," hlasno vzdychala aj pri každom ďalšom prirazení. Nakoniec, bola to známa firemná radodajka, pravidelná konzumentka pánskych kožených cigár, milovníčka jednookých hadov, skrátka nymfomanka ako vyšitá. Ale priznávam , že aj ja som bol nadmieru spokojný. Veď sa ho do tej vlhkej jaskynky tak nádherne pchalo!!! "Neprestávajte, vedúci," žobronila roztúžene keď sa jej v jednom okamihu  zazdalo, že mi  dochádzajú sily. Samozrejme, nedal som sa zahanbiť! Však by som sa stal terčom posmeškov na hádam všetkých nasledujúcich firemných večierkoch. A tak som pokračoval až dovtedy  pokiaľ  nezažila nefalšovaný orgazmus. Až potom som ho priložil k jej pootvoreným ústam. "Striekajte, vedúci," neprestávala povzbudzovať ani keď som do nich pumpoval salvy spermií.. Zlatá babenka!

O pár minúť neskôr som už spokojne sedel za počítačom. Však účtovníctvo sa samo nedokončí..  Na chvíľku som privrel unavené oči. A keď som si potom predstavil aké nádherné porady nás s Katkou ešte čakajú, určite uhádnete  prečo sa mi na tvári nenáhlivo usadil spokojný úsmev.autor: Martin TopornýAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>