Erotická poviedka

Nezbedná Miška

Moja príhoda sa začala nečakane. Prišiel som domov z práce ako vždy v rovnakom čase. Moja manželka ma privítala celá rozrušená, nervózna až sa dostávala do paniky a evidentne čakal len na môj príchod aby som doteraz nepoznaný problém vyriešil.

Mirka, moja manželka bola ako nepríčetná, držala si tvár v rukách, bola ako šialená, raz sa smiala, raz mala slzy na pokraji. Dosť dlhú chvíľu som sa snažil zorientovať v čase a priestore, kým som však v podobnom stave nevidel aj moju dcéru Mišku. Miška má 15 rokov a z jej správania ako aj z jej meniaceho sa tela z dievčenského na dospelé jednoznačne vidieť, že už to nie je dieťa, ale rozhodne skutočná slečna. V ten večer však bola znovu to vystrašené a bezradné dievčatko, uplakané, červené v tvári a jednoznačne v absolútnom pomykove. Až na môj zvýšený hlas smerom na moje dve baby posunuli ich chaotické vysvetľovanie vpred. Najprv mi Mirka úplne objasnila situáciou vyhlásením, že nech sa Miška sama pochváli a keď som svoj spýtavý pohľad obrátil na Mišku, videl som v jej očiach výraz previnenia a hanby, pričom jej z očí bez jediného hláska vytryskli nefalšované slzy úzkosti. Privinul som si otcovsky Mišku k sebe a nežne som sa jej opýtal, čo sa stalo. Mirka do toho skočila a zavelila, že treba ísť s ňou na pohotovosť, pričom drmolila, že tú hanbu neprežije. Miška sa mi roztomilo pozrela do tváre a dovysvetľovala mi pravdu z jej pohľadu, pričom mi povedla roztomilú detskú lož, že si sadla na žiarovku a tá sa nedá vytiahnúť. Skoro som odpadol. Najprv od informácie, potom od úľavy, že nikto nezomrel a pod. a potom sa mi rozbehli myšlienky na plné obrátky. S Mirkou sa nám stretli pohľady a ona len prevrátila oči do stropu. Jasne som pochopil o čo ide.

Doteraz čakali na mňa aby som povedal rozhodné slovo čo robiť s touto chúlostivou situáciou a poprípade s Miškou išiel na pohotovosť.

Bolo mi úplne jasné, že Miška je v puberte a že skúma svoje telo. Masturbácia v tomto veku je absolútne normálna. Takto sa dostala aj žiarovka do jej vnútra. A hoci to bolo podané z ich strany absolútne dramaticky, mňa to celkom pobavilo.

Vzal som situáciu do svojich rúk a rázne som zavelil, aby prestali robiť paniku, že sa na to poziem. Priam som videl, ako sa obom uľavilo. Vždy sa na mňa vo všetkom spoliehalo a čakalo, že to vyriešim.

Mišku som chytil pod pazuchy, a hoci to už bola dáma, ktorá bola pomaly vyššia ako moja manželka zodvihol som ju ako pierko a posadil na kuchynský stôl. Zavelil som jej aby si dala nohy od seba a ukázala mi tú pohromu. Dovtedy som skutočne riešil problém a situácia sa mi nezdala nijako inak bizarná, ako už v skutočnosti bola ešte pred mojim príchodom.

Zaskočilo ma však to, že Miška nemala nohavičky. Akoby som to dovtedy ni nečakal, nepredpokladal, jednoducho som zrazu po rokoch uvidel jej dievčenskú mušličku a precitol som do reality. Miška ochotne na stole roztiahla nohy a vyšpúlila na mňa svoju buchtičku, ktorá bola jasne rozdráždená, červená. Do nosa mi vošla známa zmyselná vôňa ženského zvlhnutého pohlavia, sladkasto-korenistá opojná vôňa, ktorá ma prebudila a mozgu dala jasný signál, že moja Miška nie je žiadne dieťa, a jej dievčenské lono je plne vyvinuté a prahnúce po dotykoch a ukojení jej sexuálnych túžob. Bez jediného slova som sa jej znalecky dotkol a prstami som jej oddialil vnútorné pyšteky, ktoré odokryli vchod do jej intímnych útrob, šťavnatých vlhkých a voňavých. Pochoopil som situáciu na prvý pohľad. Menšia parabolická žiarovka do bodového svetla v malým závitom bola vidieť za vchodom do jej pošvy. Nikto z nás nepochyboval o tom, že si ju Miška vsunula do seba pri masturbácii a že svojim tvarom a polohou jej zašla za chod do lonovej kosti a sama si ju už nedokázala vytiahnúť. Preto tá panika a rozprava o hanbe na pohotovosti. Druhú vec, ktorú som v blesku pochopil bola, že už zjavne nie je panna. Moja 15 ročná Miška s dospelou frndou. No na toto som pripravený nebol. Čo už.

Bolo však treba situáciu riešiť, s chladnou hlavou a hneď. Úplne znalecky som ľavú ruku položil Miške na podbruško a dvomi prstami pravej ruky som jej roztiahol vnútorné pyšteky doširoka tak, aby som roztiahol vstup do jej útrob do maxima a ľavú ruku sum pritlačil n jej podbruško, čím som vytvoril dostatočný tlak na jej maternicu a žiarovku sme bez akýchkoľvek ťažkostí a problémov porodili. Vypadla mi celá ulepená od Miškiných tekutín do dlane, ja som ju teatrálne chytil do dvoch prstov za záviť a smerom k manželke Mirke som na odľadčenie situácie povedal "olalá" a je po probléme. Mirka s úľavou pokrútila znechutene hlavou a žiarovku chytila do prstov, akoby bola od kyseliny a takto ju niesla so znechuteným gestom do smetného koša na chodbe. Ja ako som Miške stále dvoma prstami rozťahoval pyšteky som akoby automaticky prsty spojil a úplne prirodzene som je ich vsunul do jej roztomilej pičky. V tej sekunde som prsty v nej mierne ohol dohora a dlaôu druhej ruky som pritlačil zvonku a jej podbruško. Najprv bol môj zámer preskúmať jej pičku či si pri tých experimentoch neublížila a či ju to nebolí. No v okamihu ako som jej prstami prenikol v celej dĺžke do jej mladučkej pičky a pritlačil na jej hornú stenu, Miška zaskučala ako mačiatko, prehla sa na stole do oblúčika a jej pička mi rytmicky začala zvierať prsty v nekontrolovanom orgazmickom kŕči. Bože, Miška sa práve urobia tak milo, živočíšne a maskovane, až by som povedal, že verí, že si to nikto nevšimol. Bolo to v okamihu 15 sekúnd, kedy sa snažila kontrolovať svoje vyvrcholenie, zatajila dych a celá v tvári očervenela. V okamihu keď sa Mirka vracala späť som Miške stihol 2-3 krát vysunúť a vsunúť prsty do vagínky a keď prišla ku nám, len so znalecky vytiahol ulepené prsty von a prehlásil som, že je v poriadku. Z Mirky v tom okamihu odpadol všetok stres a vošla do nej zlosť. Mišku zdrapila za ruku, ako decku jej nasekala na holý zadok 2 riadne rany rukou a s prívlastkom koza pojašená ju poslala spať. Vôbec si nevšimla ani Mišku a jej vyvrcholenie, ani moju mohutnú erekciu, ktorá pre mňa zvyšovala trápnosť celej situácie.

Večer som bol taký vzrušený, že som nemohol zaspať. Mirka išla na nočnú a ja som len ležal v posteli a nevedel som si urovnať myšlienky.

Zrazu sa otvorili dvere na spálni a dovnútra docupitala Miška. Zase to bolo to moje milá dievčatko, ktoré má zlé sny a prišlo hľadať záchranu do rodičovskej postele. Len som ako obvykle nadvihol roh periny a ona všupla ku mne do postele. Pýtala sa ma či sa hnevám, a že nechcel a pod. Len som ju ukľudnil, že je to v poriadku, že je to normálne a aby si len dávala pozor a neubližovala si. Ubezpečil som ju, že je to procesom dospievania a že takto to robia aj mnohé iné ženy, len pri tom používajú bezpečné pomôcky. Privinula sa chápajúco ku mne úplne tesne ako pijavica a vyhupla sa na mňa tak, aby mola na mne ležať. Takto sme bežne ležiavali pred telkou a nebolo na tom dovtedy nič neobvyké. Teraz to však bolo iné. Moja erekcia ma znovu prekvapila a hoci mi to bolo dosť nepríjemné, snažil som sa aby som sa neprezradil. Miška akoby naschvál sa však začala hmýriť a svoje malé kozičky s tvrdými bradavkami cez nočnú košeľu tlačila do mojej hrude. Dala mu pusu na hruď a ja som jej láskavo pohladil vlásky. Úplne nečakane a rukami nadvihla do kobry a posunula sa nižšie, pričom sa rozkrokom dotkla môjho stoporeného penisu. Komicky sa vyhrbila aby sa pozrela, na čo narazila a regulérne sa automaticky napichla svojou pičkou na môj žaluď. Stalo sa to tak rýchlo a samozrejme, že som nestihol absolútne nič. Chcel som zaprotestovať a chytil som ju za ramená, ale Miška celkom jasne vzrušeným hlasom mi len povedala že ma prosí, aby som ju nechal, povrtela sa svojou panvou a nechala si môjho vtáka zasunúť do seba v plnej dĺžke a začala na ňom jazdiť tak znalecky, že mi bolo úplne jasné, že to už párkrát robila. Po minúte dosiahla orgazmus pri ktorom hekala, funela a trhala s celým telom tak intenzívne, že som ju vystriekal. Po chvíli sa sa zo mňa len tak zošmykla a rozkošne odcupitala po špičkách bez slova zo spálne, zachovávajúc za sebou smiešnu stopu vytekajúceho semena z jej rozkroku. Len som s údivom za ňou pozeral, ako zmizla vo dverách...autor: bublifukAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>