Erotická poviedka

Pubertálny návrh

Dovolenku sme pravidelne trávievali spolu. Boli sme štyria kamaráti zo strednej a ani jeden rok sme nevynechali, aby sme aspoň týždeň nestrávili spolu na vandri. Časom sme sa poženili a dovolenky pokračovali aj s manželkami.

Postupom času, ako sa rodili deti, dvaja opustili partiu, ale s Bertom a jeho polovičkou sme tvorili nerozlučnú štvoricu. Manželky si padli do oka a keďže pracovné povinnosti nás dosť zaneprázdňovali, tie letné dni, trávené spolu pri mori naplno využívali. S Bertom sme ich nechávali, aby mohli klábosiť a my sme sa túlali po plážach, krčmičkách a obdivovali mladé, pretŕčajúce sa šelmičky. Nie, že by tie naše nestáli za to, napriek tomu, že tridsiatky sme mali za sebou, pokojne by mohli s cicami na pláži súťažiť. Dokazovali to aj pohľady iných chlapov, ktorí sa za nimi otáčali, kedykoľvek sme sa pohybovali po pláži, či večer na korze. Prijímali to s uspokojením a neraz sme si z nich robili srandu. Podpichovali sme ich narážkami na ich vrtiace zadočky a hompáľajúce prsia, keď sa objavil nejaký pekný mladík a obzrel sa za nami. Neostali nám nič dlžné a uťahovali si z našich obdivných pohľadov na mladé cicušky. Všetkým bolo jasné, že pohľady určujú hranicu a nik z nás by ďalej nezašiel. V podstate, keďže sme boli stále spolu, minimálne v dvojiciach, ani by k ničomu nemohlo dôjsť a úlety sme ani neplánovali. Aj tak som musel niekde v duši uznať, že najlepšia je Bertova Zuzka.

Bola veľmi pekná, súmernú tvár lemovali krátke gaštanové vlasy. Postavička ako lusk, nad vypracovaným bruškom sa hojdali pevné troječky uväznené v bikinách. Spodný diel skôr odhaľoval, ako zakrýval  pevný zadoček a venušin hrbolček nad šuškou prezrádzal rozprávkové tajomstvo. Porovnával som ju so svojou Dášou, keby sa dokázali spojiť, vytvorili by dokonalé dielo. Dášenka mala síce menšie prsia a trošičku väčší zadoček, no ženskosť z nej len tak sršala. Pri jej dlhých, vytancovaných nohách s lýtkami v tvare kopije nebolo ani treba veľkú fantáziu, aby človek o nej sníval. A medzierka medzi stehnami pod mušurou vzbudzovala túžbu skúsiť ju vyplniť dlaňou. Miloval som ju nielen pre vzrušujúcu postavu, ale rozumeli sme si po každej stránke. Proste bola to moja Dáša. To, že som pozeral aj po iných cicuškách som považoval za normálne, pekné treba obdivovať a snívať nie je zakázané. Dovolenka bola v plnom prúde, naberali sme bronz a užívanie si slnka a oddychu nebralo konca. V jeden deň, keď sme sa na obed vrátili z pláže a naše polovičky sa išli osprchovať, prišiel za mnou Berto a zavolal ma von z bungalovu.

Prešli sme za domček na dvor zarastený nejakým brečtanom, ktorý zakrýval celú stenu a okienka do kúpeľne a záchodu.  Nechápal som čo chce, keď začal splietať, že mi musí niečo ukázať.  Odtiahol vetvičky a odhalil okienko. Na zemi boli nejaké dosky a tak sa dalo nazrieť dnu. Vyzval ma, aby som kukol dnu. Zaváhal som, no nazrel a zbadal som jeho Zuzku, ako sa zvŕta pod sprchou. Práve si mydlila krásne prsia, pozerala niekde do stropu a sústredila sa na vodu zmývajúcu z jej tela mydlinky. Ruka, ktorou si prešla po brušku zmizla medzi stehnami. Zuzka trošku  pokrčila nohy a začala sa hrať s pipinou. Vyjavene som pozeral, keď ma Berto prerušil, že rovnako sa dá pozerať aj do našej kúpeľne a nech sa nehnevám, musel to využiť a poprezerať úžasné telo mojej Dáši. Keďže  nechce byť sviňa, doviedol ma sem, aby sme sa podelili a nech vidím, že je kamarát. Niečo podobné by mi nenapadlo, no nevedel som spustiť zo Zuzky oči a tak som len zamrmlal niečo na znak súhlasu. V sprche sa vypla voda a my sme sa pobrali na terasu. Po chvíli sa tam objavili aj naše polovičky s tým, kde sme sa tárali a prečo si nejdeme hodiť sprchu. Večer, kým naše  pripravovali niečo pod zub, sme posedávali na terase pri poháriku vína a Berto ticho  šepkal, ako na to prišiel a je rajcovné pozorovať ženy pri sprchovaní. Potom navrhol plán, ako zajtra, po pláži pôjdeme kúpiť víno a pokojne sa môžeme venovať šmírovaniu. Vtom som zbadal Zuzku, ako stojí vo dverách s táckou. Podozrievavo so na ňu pozrel, no podľa výrazu mi bolo jasné, že nič nepočula a všetko je v poriadku. Ráno ma Berto volal na trh, no chcel som dospať večer a tak som ho odmietol. Dáša sa ponúkla, že mu pomôže a Zuzka navrhla, že pripraví niečo pod zub na pláž. Keď odišli, poumýval som sa a hodil naspäť do postele. Vedel som, že mám tak dve hodiny čas, kým sa vrátia a tak som spokojne začal driemať, kým som nezačul Zuzkin hlas. Volala ma, aby som jej prišiel pomôcť. Vyskočil som a išiel do ich časti bungalovu. Ako vždy, len v slipoch. Zvykli sme si, že sme sa pohybovali len v spodkoch a aj naše bez problémov občas behali v bielizni.

Vošiel som dnu, Zuzka v hodvábnom župane niečo robila pri linke. Otočila sa ku mne, zahľadela sa mi do očí a pristúpila ku mne tak na dva kroky: "Večer som všetko počula a viem, čo ten môj vagabund vymyslel. Takto šmírovať, ako malí chlapci. Čumieť do kúpeľne na nahé baby... Ako malí chlapci...." Cítil som, ako sa červenám, chcel som niečo vykoktať, no Zuzka pokračovala: "Tak ty si ma chceš poobzerať? Si zvedavý ako manželka sprostého Berta vyzerá nahá????" Zrazu potiahla pásik na župane a ten je skĺzol z pliec na zem. Stála tam predo mnou ako Venuša. Niečo mi hovorilo, že by som mal odvrátiť zrak, no pohľad na jej krásne telo mi to nedovolil. Krásne trojky sa jemne hojdali nad plochým bruškom, pod nám trojuholníček chĺpkov nad škáročkou, ktorá vykúkala spomedzi neskutočných stehien. Lýtka, ako dve kopije naznačovali športovú mladosť Zuzky. Tomu všetkému kraľovali boky, ako vytvorené najlepším sochárom, dopĺňajúce dokonalú postavu. Čo ma však najviac fascinovalo, bola medzierka na vrchole stehien, tesne pod mušličkou, ktorou presvitalo svetlo. Maličký trojuholníček, ktorá ma neskutočne vzrušoval. Zuzka sa vôbec neskrývala, ruky mala spustené vedľa tela a s potešením pozorovala môj pohľad behajúci po jej tele a zároveň rozpaky, ktoré som nevedel ovládnuť. Pomaly ku mne pristúpila, položila mi ruky na plecia a zadívala sa mi do oči. Ten pohľad ma ovládol, vôbec som nevnímal okolie. Prebral som sa, až keď ma vzala za ruky a položila si ich na prsia: "Berto ma vymenil za pohľad na tvoju Dášu, súhlasím, len to trošku vylepším." A položila mi ruku na slipy. Na mäkučkú pokožku je pŕs a ruku medzi nohami som okamžite zareagoval a vták okamžite vyskočil do pohotovostnej polohy. Jemne som jej začal stískať prsia a hrať sa s tvrdými bradavkami. Postupne som skĺzol dole a prsty zablúdili medzi chĺpky nad mušličkou. Pritlačil som na ne  a Zuzka tíško vzdychla. Stiahla mi slipy a pevne uchopila vtáka. Potiahla ruku dole a zo žaluďa stiahla predkožku. Už len tieto dotyky ma priviedli do vytrženia a tak ma vzrušili, že som sa zľakol, aby som sa neurobil. Rýchlo som klesol na kolená a zaboril tvár do jej bruška. Bozkával som ju na pupček a rukami hladkal po bokoch a ako som sa perami spúšťal nižšie, posunul som ruky na jej zadoček a začal ho rozmaznávať hladkaním a miesením.

Zuzka spokojne priadla a mierne pokrčila nohy, aby odhalila mušličku mojim ústam. Končekom jazyka som prešiel po celej škáročke a zavŕtal sa do dierky. Odvďačila sa mi sladkou šťavičkou, ktorú som zacítil na perách a jemnou triaškou, ktorá prezradila, jej vzrušenie. Prisal som sa jej na buchtičku a začal ju jemne cuckať. Zuzka mi položila ruky na hlavu a tisla si ma na seba. Roztvoril som ústa, vzal do nich celú mušličku a začal jemne hryzkať. Pritom som sa snažil jazykom vniknúť čo najhlbšie do jaskynky. Cítil som, ako sa mi v úde zvyšuje tlak a tiež by chcel ochutnať slastnú pochúťku. Prešiel som perami hore a končekom jazyka brnkol na dráždec. Zuzka klesla ešte viac do kolien a úplne sa mojim ústam otvorila. Prisal som sa na hrášok a silno ho začal sať. Zuzka sa celá chvela, netrvalo dlho a cítil som, ako sa jej buchtička sťahuje a bruško vťahuje. Silno som jej stisol zadoček a pritisol si ho na seba. Zuzka vzdychla a celá sa začala chvieť od slastnej explózie rozkoše, ktorá sa jej zmocňovala. Tisla sa mi na ústa, vrtela sa, aby si mojich pier a jazyka užil každý kúštiček  jej buchtičky. Zrazu ma chytila za ramená a podvihla hore. Pritom mi jednu nohu položila na dok a pritisla ju na môj chrbát. Vzala ma za vtáka a ako som sa dvíhal, namierila si ho mušličku a žaluď nasadila na dierku. Rýchlo som ju objal a tvrdo zarazil do šťavnatej jaskynky. Zuzku až na mne nadhodilo a spokojne ma objala okolo hrdla a pritisla sa ku mne. Stála na špičke jednej nohy a ako som do nej vrážal nedočkavý úd. Klesla proti nemu, aby som do nej mohol vniknúť čo najhlbšie. Slasť z roztúženej, prítulnej mušličky mi vyrážal dych, Fučal som a Zuzka do toho slastne vzdychala, pri pokračovanom vyvrcholení, ktorý  sa jej predĺžil od hry s jazykom a perami. Cítil som, že budem, tak som zašepkal: "už!" Zuzka pochopila, pevne ma objala, vyšvihla sa hore aj druhou nohou a pevne mi objala boky stehnami. Chytil som ju za zadoček a pritisol si ju k sebe.

Povolila stisk stehien, dosadla na vtáka a zacítil som, ako žaluď narazil na úplné dno vzrušenej jaskynky. Stiahla mušličku a ten slastný bozk na úde rozohral úžasnú kanonádu. V úde mi šklblo a vystrelil som do Zuzky úžasnú dávku semena. Pulzoval som v nej, a striekal dávku za dávkou. Zuzka sa ku mne silno privinula a vášnivo sme sa začali bozkávať. Bola to nekonečná slasť, zlepené spotené telá, jej pevné prsia na mojej hrudi, bruško na brušku a vták zasunutý do ten najsladšej mušličky môjho života. Stisol som jej zadoček, aby som si ju čo najviac na seba pritisol, lebo som cítil, ako sa pomaličky zmenšujem a nechcel som tú sladučkú jaskynku opustiť. Zuzka sa uvoľnila, no naše ústa boli stále spojené. Vtom som z nej vykĺzol, ešte som cítil, ako z mušličky stekalo na úd moje semeno a Zuzka povolila stisk. Postavil som ju na zem. Pohladila ma, ja som neodolal a položil som jej ruky na prsia. Musel som sa s nimi ešte aspoň chvíľu pohrať. Nechala ma a súhlasila aj s rukou, ktorá skĺzla na bruško a pritisla sa na jej buchtičku. Chvíľu som sa ešte pohral, potom si kľakla a vzala zvädnutého vtáka do dlane. Odkryla žaluď a dala  i naň pusu. Vstala: "tak a máme to za sebou. Raz... nehovorím, že áno, ale raz si to možno ešte skúsime. Táto rýchlovka bola síce úžasná, no myslím, že raz....  nehovorím, že áno, by sme tomu mohli venovať viac času. A teraz už prosím choď, čoskoro sa vrátia....." Vypadol som a mal hlavu plnú toho, čo som práve zažil.

Hodil som si rýchlu sprchu a začal niečo upratovať, keď sa Berto s Dášou vrátili. To už aj Zuzka volala, že pripravila niečo pod zub a tak sme sa nich stretli. Akoby sa nič nestalo. Večer, keď sme sa po pláži osprchovali a pripravili na večer mi Berto s rozpakmi povedal, že sa priplichtil k oknu našej kúpeľne a keď pozoroval Dášu, ako sa sprchuje, ona sa náhodou pozrela hore a zbadalo ho. Pohrozila mu a naznačila, aby sa stratil. Berto ma požiadal, aby som to vyžehlil a nejako Dáši vysvetlil. V noci, sme sa uložili v posteli a z unaveného vtáka som založil do Dášky zbytky semena, ktoré n ňom ostali po Zuzke. Dáška spokojne ležala s hlavou na mojej hrudi a ja som chtiac - nechtiac porovnával, keď prehovorila a tom, že ju Zuzka upozornila, že cez okná kúpeľní je vidieť dnu. Tak si dávala pozor a zbadala Berta, ako ju pozoruje. Zasmiala sa, že je ako malý pubertiak, ale bude rada, keď mu to nepoviem a ostane to medzi nami. Súhlasil som. Ráno som mu oznámil, že Dáša niekoho videla, ale nevie koho a tak sme všetci spokojní odišli na pláž. Okná sme zakryli a problém bol vyriešený. Pred odchodom z dovolenky som ešte poďakoval Zuzke. Prekvapene na mňa pozrela, za čo, akoby sa nič nestalo. No pri rozlúčke, keď sme si všetci štyria vymieňali pusy mi šepla: "Raz... nehovorím, že áno....."autor: nemoAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>