Erotická poviedka

Zakázané ovocie

Sú tri hodiny ráno a môj spánok sa mi stále vyhýbal. Keď som i na chvíľku zatvorila oči, tak som sa o chvíľku opäť zobudila a to iba z jediného dôvodu.

Ten dôvod spal vo vedľajšej izbe. Po dvoch rokoch sa opäť vrátil domov a ja som na neho nemohla prestať myslieť. Môj nevlastný brat. Naši rodičia sa vzali, keď som mala 10 rokov. Vtedy mal Lukáš len 5. Vyrasatli sme spolu. Bolo to chlapča, ktoré sa okolo mňa neustále motalo. Keď mal 18 rokov, tak si odišiel vyskúšať vzdelávací pobyt do Španielska, kde okrem iného aj pracoval. Bol tam celé dva roky. Domov len skypoval. Teraz sa vrátil a ja som nemohla na neho prestať myslieť.

Z domu odišiel pubertiak, ktorý bol síce vysoký, ale na svoju výšku 180 cm veľmi chudý. Bol skôr mĺkvy, hanblivý a skôr ten študácky typ, ktorý sa o dievčatá akoby vôbec nezaujímal. Jeho pomerne bledú tvár kde tu ešte zdobila pubertiacka vyrážka. Jednoducho si na výzore príliš nezakladal. Inak to bol blondiak so zelenými očami a úzkymi perami.

Keď sa včera objavil vo dverách úplne ma dostal. Jeho vysoká postava bola stále chudá, ale tiež svalnatá. Evidentne na sebe začal pracovať. Morská voda a slnko mu pomohli k dokonalej pleti, ktorú mal krásne opálenú a s jeho blond vlasmi, svetlými očami a krásnym bielym úsmevom vyzeral naozaj sexi. Bolo jasné, že hoci z domu odišiel chlapec, teraz sa vrátil muž, ktorý by stál za hriech.

Stál za hriech... pri tom pomyslení som pokrútila hlavou, pretože vždy ako som na neho pomyslela, tak sa mi tam dole ozvalo jemné šteklenie.

To ma budilo celú noc. Už dlhšie som bola bez partnera a to sa začínalo na mne evidentne prejavovať.

Izby sme mali oddelené a keďže sa to už nedalo vydržať začala som samú seba hladiť. Bolo leto, takže namiesto pyžama som mala len široké tričko a nohavičky. Tričko som si vytiahla až ku krku a začali si hladiť prsia. Potom som prstami prešla cez nohavička po mušličke až ku klitorisu. Začala som trieť a v mysli som mala Lukášovu tvár. Jeho ruky. Jeho pery.

Pri tom všetkom som mala zatvorené oči. Keď som ich na moment otvorila stál pri mojej posteli. Netuším kedy tam vošiel, tak som sa sústredila na samú seba, ale zrejme si pohľad na mňa vychutnával.

Keď som ho zbadala hneď som prestala. Rýchlo som sa chcela prikryť, ale zastavil ma.

"Prosím. Pokračuj," zašepkal a podišiel ku mne ešte bližšie. Vtedy som si všimla, že je nahý. Šortky mal zhodené pri mojej posteli a rukou si dráždil svoju veľkú pýchu. Pohľad pre bohov.

"Nehanbi sa," dodal a skôr ako som sa nazdala si sadol k mojim nohám. Odokryl ma a pekne si ma premeriaval. "Si nádherná sestrička."

"Prečo..? Ako..?" zmohla som sa len na to, keďže mi rukou začal jemne prechádzať po stehne. Po tele mi okamžite prebehli zimomriavky. Už som tuším zabudla aké to je, keď sa vás niekto takto dotýka.

"Mám nápad," vravel. "Uvolni sa," dodal a naznačil aby som si urobila pohodlie.

Nenamietala som. Ruky som si položila pozdĺž tela. Nohy som dala viac od seba.

Lukáš sa posadil na postel tak, že sedel na kolenách v podstate medzi mojimi nohami. Teraz mi začal rukami masírovať chodidlá, lýtka až prešiel na stehná.

Potom vnútorná strana stehien až som odrazu zacítila ako mi prstami jemne prešiel od klitorisu po vstup do mušličky. Najskor cez nohavičky, ktoré mi následne po tom stiahol.

"Hm," vydala som so seba slastne.

"Vieš koľkokrát som si toto predstavoval?" prekvapil ma otázkou, ale keďže mi v tom momente do nej strčil svoj jazyk, tak som namiesto odpovede len zavzdychala.

"Vedel som, že budeš chutiť úžasne," hovoril medzitým ako mi jazykom po nej celej prechádzal. Potom na okamih zastal na klitorise, ktorému sa venoval len jemne špičkou jazyka a tým ma privádzal do úplného šialenstva.

"Bože," vydýchla som, keď som zacítila ako začal používať aj prsty. Najprv jeden, potom druhý. Jazykom mi začal dráždiť klitoris čoraz viac a prstami začal vo mne pekne tancovať hore, dolu...rukami som sa zaryla do plachty... presne vedel, čo robí. Odrazu prestal. Otvorila som oči a uvidela ako sa na mňa díva. Medzi nohami by som zacítila ako sa svojou špičkou dotýka mojej dierky a jemne zatláča.

Pobozkal ma a ako boli naše bozky čoraz viac náruživejšie do mňa začal vchádzať.

Teraz už so skrčenými nohami som nadvihla panvu aby som ho cítila v sebe, čo najlepšie.

"Ach... si tak.. veľký," dostala som zo seba na čo sa na mňa len uškrnul až som sa začervenala. S bozkami prešiel na môj krk. Vyzliekol mi tričko a zatiaľ, čo jednou rukou masíroval pravý prsník tomu ľavému sa venoval jazykom. Celá som priam horela. Popritom sa vo mne stále hýbal. Tempo začal pomaličky zrýchlovať.

Izbou sa začali ozývať vzdychy a mlaskanie našich tiel.

"Dvere," vydýchla som odrazu s panikou na perách.

"Zamkol som ich," upokojil ma ihneď aj s utišujúcim bozkom. Potom ho už nič nezastavilo. O niečo viac sa vystrel. Moje nohy si položil na ramená a začal rýchlo prirážať. Bolo to tak intenzívne. Cítila som ho úplne všade. Vyplňoval celé moje vnútro. Palcom mi začal znova dráždiť klitoris a ja som vedela, že nepotrvá dlho a úplne vybuchnem.

"Urob sa pre mňa," hovoril stále tvrdo prirážajúc.

"Ach," celé moje telo sa mi naplo a krásne stiahlo okolo jeho penisu, ktorý bol stále vo mne. Keď som sa znova uvolnila na posteli ľahol si vedľa mňa. Stále bol tak tvrdý a so šibalským pohľadom a úsmevom na perách sledoval ako sa ho začínam dotýkať.

Teraz si urobil pohodlie on. Chytila som mu ho do rúk. Stále bol odo mňa dosť vlhký, tak som ho začala trieť. Jednou rukou som sa venovala jeho semeníkom, druhou som ho trela. Hore, dolu. Potom som vzala do úst jeho špičku, ktorú som jemne podráždila jazykom. Očami som sledovala jeho reakcie. Zavrel oči a zaklonil hlavu. Evidentne som odvádzala dobrú prácu.

Potom som jazykom prešla po celej jeho dĺke.

"Si tak veľký a hrubý," šepkala som ako som ho trela a oblizovala.

Pohyby som začala zrýchlovať. Vzala som ho čo najviac do úst a krásne si ho vychutnávala. Poriadne sala a zároveň trela obomi rukami. Až som napokon tempo zrýchlila na maximum a pekne sa pod mojím dotykom napol a vybuchol ako sopka.

Po tom výbuchu som sa vrátila späť k jeho tvári. Oprela sa o jeho hrudník a opäť pobozkala. Ani neviem kedy som konečne zaspala.

Ráno, keď som sa zobudila som si našla pri posteli len lístoček.

Presne ako som si to toľkokrát predstavoval.

Ďakujem,autor: Bloom69Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>