Erotická poviedka

Janko

Bola som už dosť dlho vydatá a s tromi deťmi som si viedla pomerne usporiadaný život. Síce dosť nudný, no aspoň usporiadaný. Manžel bol stále niekde preč takže celá domácnosť zostávala len na mne. Časté služobky boli už úplne bežné, no vidina v lepšiu budúcnosť  a moje deti mi boli útechou v prekonávaní samoty.
A práve keď som si už začínala myslieť že to už lepšie asi ani nebude, stalo sa presne to čo sa stať nikdy nemalo. Jedného dňa som totiž zistila že sesternicin syn - Janko si kúpil dom na tej istej ulici ako my. Jednalo sa o starý, schátraný dom vyžadujúci poriadnu rekonštrukciu. Tej sa zhostil jeho nový majiteľ s neobvyklým nasadením. No a pretože ja som bola jediná známa osôbka, v širokom okolí, bolo samozrejmé že bol u nás varený, pečený. Absencia funkčnej kúpelne u neho spôsobila vyťaženosť tej mojej. Náš príbuzenský vzťah mi nedovoľoval príliš reptať, tak som to jednoducho znášala. Našťastie svoje nepredvídateľné návštevy veľmi rýchlo vykomenzoval opravou skoro všetkého čo mi doma nefungovalo. Jeho zručnosť na rozdieľ od tej manželovej bola priam ukážková. Netrvalo dlho a stal sa pre mňa nepostrádateľným. Nanešťastie aj tam kde som to vôbec neplánovala.

Raz, keď bol môj muž na služobke, sa  Janko, ako zvyčajne prišiel osprchovať. No tentoraz už bolo dosť neskoro, takže som ho vpustila dnu len veľmi neochotne. Deti už spali a ja som sa tiež chystala takže som sa ani nevedela dočkať kedy konečne sa tá kúpelňa uvolní. Konečne prišla tá chvíľa kedy zaštrkotal vo dverách kľúč, pootvorili sa dvete a spoza nich sa ozvalo, že už končí. On však tam stál stále a to tak nešťastne že čokoľvek som si chcela vziať, musela som oňho zavadiť. Stál tam úplne nahý, len okolo bedier mal omotanú osušku a ďalším uterákom si čochral mokré vlasy. Ja som si chcela umyť zuby, nuž som sa nahla k poličke po kefku a pastu. To sa však nezaobišlo bez kolízie. Nechtiac som sa obtrela o jeho ešte stále mokré telo a na mojej tenkej nočnej košieľke sa objavil mokrý fľak. Ten zmenil už aj tak dosť priesvitnú košieľku na ešte priesvitnejšiu ktorá navyše zvýraznila môj prsník. Janko okamžite zbystril pozornosť, no ja som sa tvárila akoby nič. Začala som si umývať zuby v nádeji že počas toho s kúpelky odíde. No neodišiel. Pozoroval ma po celý ten čas až pokým som neskočila. Vo chvíli keď som sa otočila a načahovala sa k poličke aby som na ňu vrátila kefku a pastu, schmatol ma Janko za pás. Sprvoti to vyzeralo akoby ma pridržiaval aby som nespadla, no vzápätí si vzal do rúk moju tvár a vášnivo ma pobozkal.
- Čo robíš? Šibe ti? - zháčila som sa úplne prekvapene hneď potom čo som sa spamätala. Miesto odpovedi si ma pritisol k sebe a náružlivo ma objal. Neustála samota, sústavná absencia manželovho dotyku spôsobila že sa mi okamžite rozbúchalo srdce a zrýchlil sa mi dych. No zmysel pre realitu bol silnejší.
- Prestaň! - vyletelo zo mňa. No asi nie dostatočne rázne pretože Janko začal bozkami spracovávať môj krk so zameraním na ušné lalôčky. Nebola som schopná jediného slova. Telo mi zalialo príjemné teplo, no vedela som že to musím stopnúť.
- Janko neblázni! - pošepla som mu už o niečo miernejšie bez toho aby som si to uvedomovala. Bola to jediná vec na ktorú som sa tak napochytro zmohla. No on akoby ma vôbec nepočul. Začal ma zahŕňať bozkami, hladkať chrbát.
- Čo by nám na to povedal môj muž keby nás takto videl? - pridala som ešte výstražnú otázku.
- Ale on tu teraz nie je - uisťoval ma neprestávajúc ma hladkať a bozkávať.
Každý jeho dotyk, každý bozk ma celú rozpaľoval a ja som mu čoraz ťažšie odolávala. Zvliekol mi s pliec ramienka košielky a košielka skončila na zemi okolo mojich chodidiel, tesne vedľa kefky a pasty ktoré mi vypadli z rúk ešte predtým.
- Nie! Toto nesmieme! - skúšala som sa vzoprieť, no slová boli to jediné na čo som sa zmohla. Ruky mi bezmocne viseli vedľa tela a odmietli spolupracovať s mojim rozumom. Vedela som že sa tu schyluje k niečomu neprípustnému čomu musím za každú cenu zabrániť. No čím viac som sa o to snažila, tým väčšmi som si želala aby k tomu došlo. Janko medzitým prešiel na moje holé prsia. Jeho ústa sa prisali k mojim bradavkám a vynášali ma kamsi do výšav. Trhane som sa nadýchla, mobilizujúc v sebe posledný vzdor. Jankove pery čoskoro zmenili pole svoje pôsobnosti a začali sa zameriavať na môj driek a podbruško. Musel si predomňa kľaknúť aby mohol bozky umiestňovať kam chcel. To už som bola tak vzrušená že ani sama neviem odkiaľ som pozbierala sily ešte na jeden protest:
- Prestaň! Dosť! Nesmieš! Už nesmieš! Ne... - zašepkala som skôr zo slušnosti než s presvedčenia. Navyše tak potichu a tak žiadostivým tónom že mu muselo byť jasné že to bol iba pokus o zachovanie počestnosti. Jankove ústa medzitým prešli s podbruška na stehná. Inštinktívne som ich poodtiahla, no on sa tam príliš neponáhľal. Bola som už tak vzrušená, tak rozpálená že som celkom prestala vnímať realitu. Janko si toho musel všmnúť pretože si ma vyložil na pračku, roztiahol mi nohy a začal mi bozkávať moju micinku. Pritom len tak akoby ledabolo vystrčil jazyk a sem tam mi olizol aj pyšteky. To už som priam horela od túžby. Striedavo bozkával i olizoval celú moju lastúrku. Aby u mňa čo najviac vystupňoval túžbu, roztvoril mi pyšteky pričom úmyselne  vynechával tie najcitlivejšie miesta. Úplne som šalela od túžby. Bola som tak nadŕžaná ako ešte nikdy. Tak veľmi som si priala aby do mňa už konečne vnikol že sa to ani opísať nedá. No on sa neponáhľal ani teraz. Stále ma dráždil a to tak pomaly a mučivo že som to už nemohla dlhšie vydržať. Schmatla som ho za hlavu, prsty som mu vnorila do jeho mokrých vlasov a tlačila som ho k môjmu rozkroku. Celkom som si roztiahla nohy a ponúkla mu broskyňu ako dajaká lacná štetka. Konečne mi jazyk vpálil do dierky a ja som takmer zamdlela od rozkoše. Konečne sa nadomnou zľutoval a bezozvyšku mi vylizoval včetky záhyby mojej štrbinky. Cítila som sa ako v raji. Stonanie som potláčala len veľmi ťažko. To čo robil robil absolútne dokonale. Vzrušenie postupovalo ešte rýchlejšie než kedykoľvek predtým. Netrvalo vôbec dlho a vynoril sa pocit oznamujúci že vyvrcholenie je už celkom blízko. A keď nastal ten božský okamih, myslela som že umriem do rozkoše. Slasť bola taká silná až ma do mdlôb bralo. Vlny rozkoše prebiehali celým mojím telom, lomcovali mnou a spôsobovali mi prekrásnu malátnosť. Mykala som sa tak prudko že som skoro z pračky spadla. Bol to tak mimoriadne kvalitný orgazmus až som sa celá triasla. V porovnaní s  posledným orgazmom ktorý som od manžela dostala, (čo bolo pred viac než dvomi rokmi, a aj to len vďaka tomu že som si pri tom prstom nepomáhala), toto bola kvalita ako hrom.
- Kristepane, Janko! - zalapala som po vzduchu mimovolne.
- Deje sa niečo? - spýtal sa len čo odlepil svoje mokré ústa od môjho rozkroku.
- Na toto som čakala celý môj život! - vyletelo zo mňa nadšene. Nohy som pritom stále držala široko od seba, túžobne očakávajúc pokračovanie.
- A to nejlepšie ešte len príde! - zahlásil sebaisto a strhol si z bedier uterák aby mi ukázal svoje mužstvo. Bol to poriadny kanón, to sa nedalo prehliadnuť. Bol o dobrú polovicu väčší než ten manželov a tak hrubý až som sa zľakla. Bez slova si naslinil dva prsty aby mohol preniesť sliny na konček žaluďa. Potom si ma pritiahol k sebe, a pomaly začal svoj chvost vnárať do mojich útrop. Zreteľne som cítila ako sa mi dierka rozťahuje, ako ma ním celú zapĺňa, ako sa mi tlačí celý dnu. A neprestal postupovať ani vtedy keď jeho koniec narazil na dno mojej pičky. Cítila som ho až niekde v žalúdku, až tam úplne hlboko vnútri, kam sa môj muž nemal šancu ešte nikdy dostať. Bolelo to ako ho dával do mňa celého ale zároveň to aj dráždilo ako mi ním masíroval vnútorné steny pošvy. Kým ho do mňa dostal celého, bolesť bola značná. Potom nastala mierna úľava ako ho trochu povytiahol ale potom zase prudko zarazil späť až som videla všetkých svätých. Vpálil ho do mňa tak prudko že moc nechýbalo aby celú pračku neprekotil. Prestala som sa teda držať pračky a miesto toho som ho chytila radšej okolo krku. Nasledovalo ďalšie prirazenie a po ňom ďalšie a ďalšie. Dával to do mňa plnou parou, vôbec ma nešetril. Bol to absolútny protiklad voči tomu ako som bola zvyknutá pretože manželov chvost vo mne skôr plával. Rozdieľ bol natoľko značný že mi nedalo aby som ho nenapomenula:
- Spomal trochu! -
- Nie! Zaslúžiš si to za to ako si ma dráždila s tou košieľkou - odpovedal mi a opäť prudko prirazil.
- Ja som nechcela - pokúsila som sa o zmier.
- Odpros! - prikázal mi a zase poriadne prirazil.
- Prepáč! - zjajkla som a odpoveďou mi bolo ďalšie prirazenie.
- To nestačí! Ešte! -
- Neblázni Janko. to bolí! - vysvetlila som narovinu pretože sa mi nechcelo hrať tú jeho hlúpu hru. Odpoveďou mi bolo ďalšie bolestivé napomenutie. Nielenže nezvolnil, skôr sa snažil o pravý opak. Každé ďalšie vniknutie bolo rovnako prudké a úplne nadoraz. No pocit z intenzívneho spojenia tiež nebol na zahodenie a v istých momentoch ma poriadne rajcoval. Bolesť a vzrušenie sa postupne vmiešavali v jeden neurčitý, no o to intenzívnejší pocit. Ešte stále som miestami vnímala ostré pichnutia, ale už mi tak veľmi nevadili. Akoby si moja dierka na ten jeho buchar už začínala zvykať. Janko zrýchloval čoraz viac čo sa u mňa prejavilo ešte silnejším vzrušením. Už som pichnutia takmer ani nevnímala. To mi pomohlo sústrediť sa na prežívanie vlastného vzrušenia ktoré neustále narastalo. A spolu s ním aj napätie a samozrejme túžba. Dráždenie bolo už také silné že som schmatla Janka za boky a pomáhala mu s pohybmi. Zadkom som mu začala ešte usilovnejšie kontrovať čo ocenil slastným stonaním. Obaja sme boli totálne rozrajcovaný a bolo len otázkou kto z nás sa urobí skôr. V duchu som sa modlila aby som to stihla ešte pred ním. V poslednej chvíli som postrehla ako vo mne ešte viac tvrdne a krátko na to som cítila ako do mňa rytmicky pulzuje jeho horúce semeno. Ja som bola práve na najlepšej ceste k vrcholu, ale stále mi ešte chvíľka chýbala takže hrozilo že sa nestihnem urobiť. Našťastie plnka ktorú do mňa dával všetko urýchlilo a ja som sa začal odbavovať len pár sekúnd potom čo skončil. Našťastie sa nadomnou zľutoval a pokračoval až kým som sa neurobila aj ja. Bol to nádherný pocit. Slastné pocity mi spôsobovali príjemné kŕče a uvolnenie ktoré nasledovalo potom bolo úžasné. Prežitá slasť akoby ma vynášala kamsi do neba. Mala som pocit že lietam. Myslela som že sa od štastia celkom rozplačem. Vedela som že toto z manželom nemám ani najmenšiu šancu zažiť a bola som Jankovi za tento zážitok vďačná ako ešte nikdy.
Janko vo mne ešte chvíľku zostal, no keď som cítila že začína vädnúť, pokynula som mu aby vytiahol. Spolu s penisom zo mňa vytryskla poriadna dávka jeho semena. Celá pračka bola od toho. Pomaly som teda vstala a len čo som sa ocitla nohami na zemi, zase začalo tiecť zo mňa semeno.
- Ty si toho mal ale poriadne nezbierané! - poznamenala som kým som čakala až zo mňa vytečie úplne všetko.
Vtom som sa pzrela naňho, potom do zrkadla na seba a až teraz som si uvedomila dôsledok toho všetkého.
- Do šľaka, ja veď už neberiem prášky! - zvolala som zhrozene.
Janko nadvihol obočie prekvapene sa na mňa pozrel a s úsmevom na perách poznamenal:
- No super! Práve som nabúchal vlastnú tetu! -
- Rozrajcoval si ma tak že som na to vôbec nepomyslela - vysvetľovala som.
- Mal som na teba takú chuť že som to už nemohol vydržať - vysvetlil aj on.
- To mne hovor! Už som tak potrebovala vydrhnúť že sa to ani povedať nedá! - prehlásila som celá šťastná.
Janko sa ku mne nahol aby ma znovu pobozkal a objal.
- Radšej už choď! - napomenula som ho.
Bez slova sa teda obliekol a pobral sa na odchod. No kým zmizol vo dverách stihol ešte poznamenať:
- Zajtra sa zase prídem osprchovať -
- Príď. Ale až večer. Môj manžel sa vráti až na výkend - odpovedala som a zatvorila za ním dvere. Potom som sa vrátila späť do kúpelne, utrela som pračku a zdvihla zo zeme nočnú košieľku. Veď som ju mala na sebe len chvíľu...autor: ZeaAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>