Erotická poviedka

Sestra Monika

Prišiel som domov výrazne skôr ako obvykle. V škole nám odpadli 3 posledné hodiny a tak som doma. V chodbe vidím sestrine topánky, tenkú vetrovku na vešiaku, aj jej batoh. Čo tá robí doma? Tiež ešte mala byť v škole. Je odo mňa staršia o dva roky, je tretiačka na strednej a mala by byť tiež v škole. Ulievačka jedna. Zarazilo ma len ticho v byte, ktoré mi zabránilo tresnúť dverami, ako to zvyknem a zakričať do bytu, že som doma. Možno mi preletela hlavou myšlienka, že by mohla driemať, preto som to neurobil, ale som sa len tak pajdal cez chodbu do kuchyne a obývačky, hľadajúc stopy civilizácie a niekoho živého. Nenašiel som nikoho živého, stôp však trochu áno. V obývačke zapnutý televízor so stíšeným zvukom, na gauči rozhádzaná deka, na stole pohár so zbytkom čaju. Ségra je chorá. Jasný záver. Môj pohľad zastal na dverách jej izby z ktorej sa neozývali žiadne zvuky a dvere zatvorené na kľučku stupňovali záhadu jej zmiznutia, aj keď to že boli zatvorené nebolo nič mimoriadne. Vždy boli zatvorené. Niekedy doslova zabuchnuté pred mojim nosom aj s patričným agresívnym verbálnym prejavom. Jednoducho obyčajný súrodenci. Predsa len som ľahostajne chytil kľučku a potiahol za ňu, aby som si na dnes vybral svoju dávku slov, čo mi patrí, keď si nedám povedať. Kľučka ochotne a nehlučne vtiahla jazýček zámku a uvoľnila dvere, ktoré som len mierne, dosť obozretne pootvoril, aby som neschytal prípadný letiaci vankúš priamo do tváre. Oči párkrát zažmurkali, aby si privykli na jas slnečnej izby so zastretými záclonami. Tak som som dvere opatrne otvoril, tak plynule a pomaly zatvoril, akoby boli na silnú strunu ktorej odpor som nevládal dlhšie prekonávať.

Sekundový pohľad stačil môjmu mozgu na to, aby si uvedomil situáciu, vydal povel telu na rýchle rozbúšenie srdca, zrýchlenia dychu a sexuálneho vzrušenia. Po milimetroch znova otváram dvere na malú škáru, ktorá mi zradne dovoľuje upriamiť pohľad do sestrinej izby. Monika leží na svojej posteli na bruchu, len v nohavičkách a bielom letnom tričku. Lakťami podopierala hornú časť tela a dosť zaujate sledovala video v mobile. Na vzdialenosť od dverí sa detaily rozpoznať nedali, ale nikoho nemohla situácia nechať na pochybách, že sledovala porno. Malé biele slúchadielka z iPhonu boli mojím nečakaným spojencom a práve preto si ma Monika doteraz nevšimla. V momente som bol zorientovaný v celej situácii. Moja sestrička v neskutočne sexi predstavení s mierne rozkročenými stehnami zvierala vankúš o ktorý si pomalým kĺzavým pohybom trela svoju pičku. Pomalým, plynulým pohybom, s jednou nohou vystretou si skrčením druhej do strany dopriavala kĺzavý pohyb a dráždenie svojich intímnych miest. Bola tak zabratá do sledovania videa, že keby som tam vošiel aj na bicykli, vôbec by si ma nevšimla. Zrazu prudko siahla rukou za lem svojich nohavičiek a tak ako ležala na bruchu pokrčila obe nohy v kolenách a stiahla si ich z bedier až po členky až skončili na priehlavku jednej nohy. Ľavú nôžku si znovu pokrčila a svoju pičku zatlačila do vankúša. Vôbec nespúšťala pohľad z mobilu, bola ním priam priťahovaná.

Neveril som svojim očiam, čoho som bol súčasťou. Jasne som videl jej krásny rozkrok medzi polkami svetlého zadočku, jej ružové pyšteky intímneho vnútra sa pod tlakom o vankúš rozťahovali a deformovali, aby sa znovu poslušne sformovali do rovnobežných symetrických, semičových lupienkov. Pri tomto pohľade som mal takú erekciu, že som s ňou mohol rozbíjať orechy a rozum mi úplne vypovedal. Chcem vidieť viac a viac. Už len detaily, všetko čo sa dá. Je vzrušujúca, živočíšna a moje sexuálne pudy boli vydráždené do maximálnych obrátok. Otvoril som dvere na šírku ramien a vstúpil do miestnosti. Strhol som sa strachom, že si ma všimla, lebo mlčanie a mierne vzdychy, ktoré sa čoraz hlasnejšie drali z jej úst preťal ako blesk jej hlas. "Poď len ty, ja sa hanbím" povedala bez toho, aby sa na mňa otočila, pričom si pravú ruku vsunula pod seba a jej prsty sa objavili medzi jej stehnami. Hneď začali krúžiť po lupienkoch a všetkých intímnych zákutiach, zo strany na stranu, zpredu do zadu. Kým som sa spamätal z ľaku z jej hlasu, pritlačený na stenu som sa snažil splynúť s tapetou a interiérom. Môj mozog zatiaľ nespracoval všetky informácie a preto som sa sústredil len na to, aby som ju za chrbtom nevyrušil a sadol som si akoby nič vedľa stolíka ku stene tak, že ma z časti kryla jeho bočná stena. Už som z tohto miesta nevidel na jej mobil, zato na jej zadoček a pičku úžasne. Monika sa začala prehýbať v chrbte ako mačička, celkom zreteľne začala vzdychať a po zvolaní "už budem" si vsunula do svojho intímneho vnútra dva prsty tak prudko a znalecky, že sa mi vzrušením zakalil zrak. Hoci som nechápal, čo sa to hrá a aká fantázia ju vedie pri ukájaní, oslobodil som svoj stoporený penis a pridal som sa k jej hre. Rytmicky si dvomi štíhlimi prstíkmi kĺzavým pohybom zachádzala do svojej pičky a v rovnakom rytme k nim pridávala výrazné výpady panvou, ktoré jej prienik umožňovali, zrýchľovali a pocity vo vnútri robili intenzívnejšími. "Áno, ešte, áno, ách znel jej vzrušený trasúci sa hlas.

Rytmus, prudkosť trenia jej pičky a kĺzania prstov v intímnom vnútri sa automaticky zladil s trením môjho penisu v mojej ruke. Bez rozmýšľania, hanby, úplne automaticky. "Ukáž ako vystrekneš! Chcem to vidieť! Už to nevydržím" Až naliehavo znel Monikyn hlas a z trhaných pohybov svojej ruky a celého tela bolo jasné, že sa blíži k vyvrcholeniu. Z posledných síl sa s prudkým trením svojej pičky pretočila na bok a pozviechala sa na kolená, čelom oproti mne s pohľadom zarytým do mobilu si tento nasmerovala medzi roztiahnuté nohy, akoby si chcela naň sadnúť a úplne cudzím hlasom cez vzrušením zovreté hrdlo zavelila "vystriekaj sa mi na tvár poď, rýchlo!" a zachvátil ju kŕč ohromného orgazmu pri ktorom sa spínala a dosadala skoro až na päty v šialenom rytme. Jej pevné prsia bez podprsenky sa jej pod bielym tričkom pohupovali a pružne poskakovali a ich tvrdé bradavky išli tenkú látku rozpárať. Divadlo nefalšovaného orgazmu trvalo v niekoľkých vlnách snáď dve minúty, kedy si Monika po pár sekundách uvolnenia znovu prudkým trením klitorisu navodzovala nové a nové vyvrcholenia. Jasne som videl jej vystúpený klitoris, ružovo červený a dráždením stoporený do veľkosti jej prstu. Jeho tvrdosť len neochotne uhýbala prudkosti trenia jej ruky. Záklonmi svojho tela ešte viac umožňovala jeho vystúpenie z mäsitých vonkajších pyskov a pri svojich vrcholoch ho prstami tak prudko trela zo strany na stranu, až by sa mohlo zdať, že jej odpadne. Pri možno 6-7 uvoľnení a lapaní dychu jej ruka v rozkroku akoby spomalene ustávala v pohybe a sestra sa skleným pohľadom zahľadela do rohu miestnosti, kde jej pohľad spočinul na pootvorených dverách a v jej očiach som zbadal akoby mierne zaváhanie a začiatok naberania vedomia a myslenia. Krúžiac, celkom pomaly a jemne rukou po svojich lupienkoch, akoby si chcela vtrieť všetku vlhkosť a uspokojivé pocity do všetkých zákutí svojho dievčenského rozkroku, celkom zjavne rozmýšľajúc sklonila hlavu a zahľadela sa do mobilu vo svojom rozkroku, akoby tam hľadala odpoveď na svoju otázku. V tom okamihu som sa z posledných síl vzpriamil a dosiahol som vyvrcholenie také prudké, že som celkom určite na chvíľu opustil svoje telo. Vypadol mi obraz aj zvuk, len som si šialene prudko sťahoval predkožku a cítil som, ako mi v orgazmických kŕčoch strieka semeno až niekde od chrbtice a ako blesk je vymršťované cez stoporený úd cez žaluď, aby opustilo moje telo a obralo ma o všetky životné sily.

V okamihu mojej prudkej ejakulácie som sestre zjavne celkom prekvapenej mojou prítomnosťou, ešte stále s rukou v rozkroku zasiahol tvár a otvorené ústa do ktorých dostala neplánovane poriadnu dávku ejakulátu, ktorý okamžite reflexívne vypľula, rukami si prekryla tvár tak, že ďalšie a ďalšie výstreky jej smerovali na predlaktia a tričko. Monika pri utíchajúcich prúdoch mojich výstrekov bez rozmyslenia schmatla spodný lem svojho trička a utierajúc si tvár od semena jej roztomilo vyhupli prekrásne pevné prsíčka s ružovými bradavkami a výrazne stoporenými bradavkami. Pri tomto pohľade som ju priam zvieracím inštinktom prevalil tak ako bola v nestabilnej polohe na pätách a zvalil som sa na ňu tak znalecky, že mi môj stoporený penis do nej vkĺzol ako keby sme to nacvičovali roky. Hnaný vybičovanými zmyslami som do nej stihol párkrát priraziť, kým ma prudko nezhodila a nezvrieskla na mňa či mi šibe. Vtedy som sa skutočne spamätal a prišiel k vedomiu. Obom sa nám vzápätí stretol pohľad na Monikyn mobil otočený displayom dole, ktorý chytila a snažila sa ho zahanbene vypnúť. Na mobile mala videohovor s mne nezmámim chalanom, ktorý si akurát vreckovkami utieral semeno z brucha a mobilom robil detailné zábery pre Moniku, celkom zjavne dobre nezorientovaný vo vzniknutej situácii.

Teraz mi to začínalo dávať logiku. To nebolo o mne, ako mi to hovorila moja vzrušením pomýlená hlava. Monika sa ukájala s nejakým chalanom cez videochat a v mobile mu nehanebe pretŕčala svoju pičku. To je štetka! Zrazu som sa zahľadel na svoj stále stoporený penis a Moniku, ktorá si stále neobratne utierala tričkom tvár a vôbec jej nevadilo, že si predomnou odhaľuje svoje kozičky. Zrazu mi svoj zúrivý pohľad zabodla priamo do tváre a ja som pochopil, že mám opustiť jej izbu. Na svojom kolíku som mal stále ten pocit vlhkého, teplého, všade obopínajúceho pocitu dievčenskej vagíny a ja som si vtedy uvedomil, že už nie som panic a hoci letmo, ale bol som v živočíšnom spojení so ženským pohlavím. Určite sa mi to bude páčiť. Škoda že to nemôžem nikomu povedať.autor: bublifukAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>