Erotická poviedka

Boris - kartár

Boris bol vášnivý kartár. Keď sme  pred piatimi rokmi začali spolu chodiť, občas som rozmýšľala, či má radšej mňa, alebo poker. Veľmi som ho milovala a tak som to trpela, len občas som zaprotestovala, hlavne, keď prehral vyššiu sumu peňazí.  A keď sme sa po dvojročnej známosti dohodli na svadbe, dala som mu ultimátum:  Karty, alebo ja. Vybral si mňa, ale  kartám aj tak, aspoň občas ostal verný. Raz za mesiac mal svoj ´cigarový večer´ a keďže sa vždy vrátil v poriadku a ani sumy, ktoré prehral, neohrozovali náš rozpočet,  tolerovala som mu úlety do partie.

Časom, keď sme sa zariadili a aj v práci sme mali istotu, začali sme plánovať dieťa. Borko, vraj aby nás čo najlepšie finančne zabezpečil, stále viac pracoval a prichádzal neskoro večer. Samozrejme, že som začala mať pochybnosti a keď som na neho pritlačila, priznal, že prehral veľkú sumu peňazí a spláca ju ďalšími hrami. Až sa mi zatočila hlava, nechápala som to a začala na neho kričať, že nám chce rozbiť rodinu a tak. Padol na kolená a prosil ma, aby som vydržala, vraj všetko splatí a potom definitívne s kartami skončí. Láska stvára hlúposti a tak som uverila jeho rozprávke, no aj tak som chcela bližšie informácie o aktivitách. Pristal na to a raz v sobotu večer, ma zobral so sebou.

Vošli sme do kaviarne v centre Bratislavy a šatniarka, ktorá Borisa poznala, nás  pustila cez nenápadné dvere za vešiakmi do zadnej miestnosti. Pri dverách stáli dve obrovské, holohlavé gorily a pri veľkom okrúhlom stole sedela skupina veľmi nesympatických chlapov, ktorých by som nikdy a nikde nechcela stretnúť. Jediný, celkom normálne vyzerajúci účastník sedel oproti dverám. Mladý, nakrátko ostrihaný a pekne oblečený tridsiatnik so slušivými fúzikmi Borisovi kývol, aby si prisadol a mne ukázal na stoličku pri stene. Sadli sme si a Borko položil pred seba slušnú kôpku peňazí. Skoro som omdlela, bolo mi jasné, že sú to naše úspory. Zronená som pozerala do prázdna a čakala, kedy sa z nás stanú žobráci. Upokojila som sa, keď som videla, ako sa pred ním kôpka zväčšuje. Niekoľko krát sa rozrástla a mala som chuť Borka chytiť za rukáv a odviesť domov, keď si prišiel ku mne po vreckovku a na moju žiadosť mi oznámil, že to sa nedá, hrá sa na doraz a posledný berie bank, ale vyzerá to dobre a dnes asi vyriešime naše problémy. To ma trošku upokojilo.

V hre som sa nevyznala, tak som len pozorovala tváre bez výrazu a karty, pohybujúce sa z rúk na stôl a z kôpky do rúk. Kartári pomaly odpadávali a za chvíľu pri stole sedeli len Boris a fúzatý. Vstala som, aby som si pri barovom stolíku niečo naliala. V strede stola bola veľká kopa peňazí, karty rozdané a  Boris zrazu nahlas vzdychol. Fúzkatý sa zasmial a peniaze si prihrnul pred seba. Pred Borkom ostalo len pár papierových a mne sa zahmlilo pred očami. Zrazu Boris  navrhol poslednú hru o všetko. Ten s úsmevom prikývol a rozdal karty. Do stredu položil nejaké peniaze a Boris všetko, čo mal. Opäť si potiahli karty a Borkovi sa na tvári objavil spokojný úsmev. Fúzkatý sa spýtal, či pridá a položil na stôl skoro všetky svoje peniaze. Boris bezradne pozeral a opýtal sa, či mu požičia. Fúzatý mu navrhol, že peniaze netreba a príjme jeho úprimný vklad. Nerozumela som, čo tým myslí, kým nekývol hlavou smerom ku mne. Boris sa zamyslel, previnilo sa na mňa usmial a po chvíli ticho povedal, že súhlasí. On, môj milovaný manžel ma vložil do banku v hre s nejakým neznámym mafiánom. Nohy sa mi podlomili a chcela som utiecť, no do dverí sa postavila jedna gorila a s úsmevom mi ukázala na moju stoličku.  Boris ku mne pristúpil: "Neblázni, musíš ma podržať. Túto hru mám jasnú, také karty dostane človek raz za život. Preto som súhlasil, je to tutovka, za chvíľu ideme domov." Bola som zhrozená a zlomená som si sadla. Očami som hltala hru. Boris s úsmevom a šťastným výrazom vyložil karty na stôl. Fúzkatý chvíľu bezvýrazne pozeral a potom položil na stôl svoje. S napätím som sledovala, čo sa stane a čakala Borisovu reakciu na výhru.

Chvíľu sa nič nedialo, potom mu zmrzol úsmev na perách a v sekunde sa zmenil na trosku. Pochopila som, prehral. Vyskočil od stola a urobil krok k Fúzkatému, ktorý pokojne ostal sedieť, len mrkol smerom ku gorilám. Jeden prikročil, chytil Borisa za plece, otočil ho k sebe a silno ho päsťou udrel do žalúdka. Rana musela byť silná, lebo Borko sa prehol a s bolestnou grimasou lapal po dychu. Gorila ho chytila za krágel a zatlačila do stoličky: "seď a mlč!" zavrčal. Vyskočila som aj ja a mala som len jedno prianie, vziať Borisa a vypadnúť. Gorila ma chytila na prsiach za blúzku a pritlačila k stene: "Počúvaj krásavica, boss ťa vyhral, tak nerob problémy. Inak dopadneš, ako ten tvoj buzerant a ak boss nebude spokojný, pustí k tebe nás a my ťa naučíme, ako urobiť chlapa šťastného. Vymrdáme ťa, že na to do smrti nezabudneš a frndou budeš splácať jeho dlh aspoň sto rokov." Omdlievala som od hrôzy a od štipľavého cigarového pachu z jeho úst. Pokračoval: "Teraz ťa vezmem vedľa, za dvadsať minút príde boss a nech ťa nájde pripravenú na trtkačku. Holú na posteli s roztiahnutými nohami." Nato ma vzal za rameno a nasilu vsotil do vedľajšej miestnosti.

Zúfalo som sa obzrala a zbadala, ako Borka tá druhá gorila priateľsky pláca po lícach a niečo mu hovorí. Ten neodpovedal, no strach a hrôza v jeho očiach hovorili za všetko.  Sotil ma do stredu miestnosti: "Niečo ti poradím, buď dobrá a dostaneš sa v poriadku domov. Si pekná pipka, bolo by ťa škoda. Nie že by som ťa nechcel, rád by som ťa prerezal, no radím ti, buď poslušná a máš to v suchu. Obslúžiš bossa a zachrániš toho svojho buzíka a aj seba." Zabuchol za mnou dvere a ostala som v tme. Nahmatala vypínač a zažala svetlo. Tlmené svetlo odhalilo  intímne zariadený šmajchkabinet s obrovskou posteľou. Na stenách viseli  veľké zrkadlá a obrazy s erotickými výjavmi. Zaujímavé bolo, že nie pornografickými, ale skutočne so vkusom vybranými erotickými námetmi. V kúte boli pootvorené dvere do kúpeľne. Nevedela som, čo robiť, tak som tam chvíľu som tam bezradne stála a obzerala sa. Dvadsať minút, načo toľký čas, keď ma chcel pretiahnuť? Vtedy mi to došlo. Bol to neskutočne dlhý čas na premýšľanie. Videla som brutálny prístup k Borisovi a bezohľadné oznámenie, čo sa bude diať. A teraz som mala skoro pol hodiny na to, aby som to strávila a prijala realitu. Odmietnem, aj tak ma dostanú. Všetci! Čo bude s Borkom, som si vedela predstaviť. Neodmietnem, mám šancu, že nás pustia. Pomaly som sa vyzliekla a pri tom premýšľala, čo bude ďalej. Prebehla som všetky možnosti brutálneho nábehu, faciek a bitky. Rýchlo som to mazala z mysle, no pri každej možnosti som sa dostala k nejakej forme násilia. Nakoniec som to uzavrela s tým, že to musím urýchliť. Spravím ho a bude pokoj. Nakoniec ho ešte vyfajčím, čím získam body. Borko to miloval, keď som ho zvädnutého vzala do ústa a dokončila ho cumľaním. Vraj to majú chlapi najradšej.

Bola som nahá, pozorovala som sa v obrovskom zrkadle a samozrejme, ako správnej sprostani ma napadlo, či sa mu budem páčiť. Pootáčala som sa, popozerala prsia a bruško z každej strany, otočila som sa  a zhodnotila zadoček. Napadlo ma, že som krava, tu ma chce niekto pretiahnuť a ja rozmýšľam, či sa mu budem páčiť. V duchu som si nadávala a pri tom zhodnotila, že v podstate stojím za hriech. Tých dvadsať minút na rozmýšľanie, s tým, že som vedela čo príde, bolo perfektne premyslených. Vzdala som sa odporu, čo bolo najhoršie, nehnevala som sa na Fúzkatého a jeho gorily, veď on vyhral stávku, s ktorou súhlasil Boris. On bol ten, čo to zapríčinil, on to  celé spískal. Nakoniec som svoj osud prijala a odobrala sa do kúpeľne. Pozorovala som svoju strhanú tvár v zrkadle a napadlo ma, že sa musím usmiať. Urobila som nejakú grimasu a začala sa usmievať. Napätie poľavilo a zrazu som si uvedomila, že si umývam šušku a zadoček, však som bola od rána v jednej bielizni, čo nebolo bohvie čo. Pohoršene som nad sebou pokývala hlavou, no opäť som sa usmiala a poutierala. "Dopadne to dobre" povedala som si nahlas a vrátila sa do izby.

Po nekonečne dlhom čase som za dverami počula nejaký šramot, tak som si rýchlo ľahla do stredu postele, pokrčila nohy v kolenách a naširoko ich roztiahla. Cítila som, ako sa červenám, keď som takto vystrčila svoju najintímnejšiu časť do priestoru. Prebehli mnou zimomriavky, no zároveň mi stvrdli bradavky. Hrôza,  automaticky som si zakryla oči. Potom som položila ruky vedľa seba a čakala, čo bude. Dvere sa otvorili a vplával Fúzkatý. Pozeral na mňa a znalecky pokýval hlavou. Potom pomaly, nekonečne pomaly pristúpil k stolíku a pozapaľoval nejakých desať sviečok rozložených v miestnosti. Ticho som ho pozorovala a cítila som, že má všetko premyslené, nechával ma dusiť vo vlastnej šťave a pripravovať sa na neho. Potom ku mne pristúpil a keď som sa pohla, vystrel ku mne dlaň a naznačil mi, že sa nemám hýbať. Jednou nohou si kľakol na posteľ, strčil mi ruku pod hlavu a jemne ma zdvihol. Druhou vzal velikánsku podušku a podstrčil mi ju pod ramená. Položil ma na ňu a bolo mi jasné, že chce, aby som videla všetko, čo sa v izbe bude diať. Odstúpil odo mňa a zabodol pohľad medzi moje nohy. Znalecky pokýval hlavou a hlasno zacmukal, bolo vidieť, že sa teší na okamžik, keď ho do mňa zasunie. Poobzeral si ma a podišiel ku kúpeľni. Tam si pritiahol stoličku, Vyzliekol si sako a položil ho na operadlo. Pomaličky sa začal vyzliekať. Každý kúsok odevu uložil na stoličku, až tam stál len v boxerkách. Celý čas pri tom pozoroval, či sa pozerám. Aj keď som sa snažila odvrátiť pohľad, nedalo mi to a pokukovala som na jeho pekne vypracovanú postavu. Usmial sa na mňa a vyzliekol si spodky. Vystrel sa na ukázal sa mi na obdiv. Nemohla som od neho odtrhnúť pohľad, pekne vyrysované prsia, kocky na bruchu a hlavne krásny vták, ktorý pokojne visel opierajúc sa o miešok. Aj v tomto pokojnom stave bol väčší ako Borkov a aj keď som sa na seba hnevala, musela som si priznať, že krajší. Pekne rovný so žaluďom schovaným v predkožke, mi pripadal ako kráľovské žezlo. Fúzkatý sa otočil a vkročil do kúpeľne. Všetko čo robil, bolo na efekt, zamerané na jeho návštevníčky, obete, ktoré takto pripravoval na akciu. Cez otvorené dvere bolo vidieť dnu, na sprchu, kde si pustil vodu a začal sa umývať. Pekne celý, nevynechajúc vtáka. To sa však otočil ku mne, aby som videla všetko, čo s ním robí. Požmolil si vajíčka, poumýval penis a pomaly si stiahol  predkožku. Objavil sa ružový žaluď, ktorý postískal, pomädlil v dlani a vták sa mu začal pripravovať, ukazoval tak trištvrte a poriadne sa zväčšil. Pozerala som na neho a napriek nesúhlasu, telo začalo reagovať a cítila som, ako vo mne stúpa vzrušenie.

Premyslenými krokmi a nekonečne dlhou prípravou dosiahol, že už som nemyslela na to, že je to v podstate znásilnenie, ale pripravovala som sa na sex s neznámym. Strnulosť, v ktorej som na začiatku ležala na posteli prešla a ja, ležiac nahá so široko roztiahnutými nohami som cítila, ako mi vlhne šušula. Pomyslela som si: "tak poď už." A mierne som sa zachvela.  Zbadal to  a pochopil. Rýchlo sa poutieral, hodil na seba biely župan a vykročil ku mne. Na kraji postele ho spustil na zem a postál, aby som si ho mohla pekne poobzerať. Lačno do mňa zabodol pohľad až ma medzi nohami zalialo teplo. Určite som sa mu páčila, lebo úd sa mu  okamžite postavil. Moja predstava ma nesklamala, bol lepšie vybavený ako Boris a aj ho mal krajšieho. Rovný ako basebalka zakončená veľkým, ružovým žaluďom. Byť iná situácia, vrhla by som sa na neho a sama by som ho urobila. Zhrozila som sa nad svojimi myšlienkami a vrátila sa do reality. Musím to mať rýchlo za sebou, tento mafián nedostane moju dušu, len chladné telo!!!

Kľakol si na posteľ vedľa mňa  a položil mi ruku na prsník. Jemne ho pohladkal a prstom pritlačil na bradavku, ktorá mu odpovedala stvrdnutím. Načiahla som ruku pod jeho brucho, nahmatala vtáka a rýchlo ho začala honiť. Zároveň som ho ťahala smerom medzi moje nohy: "Rýchlo, zober si ma, som pripravená, chcem to." Presunul sa medzi moje nohy a žaluď som si priložila na pysky. Prešla som po škáročke a zdvihla boky. Pekne do mňa vnikal, zvlhnutá dierka bola pripravená. "Ozaj to chceš?" pýtal sa, "chceš to rýchlo?" "Áno, chcel, rýchlo si ma zober, rýchlo...." Zrazu prestal do mňa vnikať a vytiahol ho: "Ale ja rýchlo nechcem. Neponáhľam sa a chcem si ťa užiť. Nehraj to na mňa. Žiadna rýchlovka nebude, nemysli, že mi nastavíš a ja sa do teba vytrepem ako nejaký pubertiak. Pekne si to užijeme. Pomaličky a dlho. Nevymýšľaj, vieš kto ťa vonku čaká a ako môže dopadnúť. Rozumieš?" Prikývla som, on sa zvalil vedľa mňa a poslal ma niečo naliať k baru.

Celý čas ma pozoroval, naliala som nám whisky a vrátila sa. Rozšafne si so mnou štrngol, upili sme si a odložili poháre. Položil ma na posteľ a začal mi prstami blúdiť po tele. Napriek jeho štýlu a tvrdosti, ruky mal jemné a dotyk bol príjemný. Hral sa mi s prsiami, preskúmal každý kúsok a potom vzal bradavku do úst. Prisal sa na ňu perami a jazykom po nej brnkal. Vzrušujúca nálada, ktorú pokazil svojim preslovom sa pomaly vracala. Neodolala som a položila mu ruku na pevný zadok. Hladkala som ho, masírovala a pomaly sa presúvala po stehne ku vtáku. Nehonila som ho, vedela som, že sa nesmiem ponáhľať, tak som sa s ním len hrala, poťažkávala ho, škrabkala nechtami žaluď a konček malíčka strkala do malilinkej dierky. Napadlo mi, ako asi chutí. Mala som chuť ho vziať do úst, no vedela som, že na to ešte príde a tak som sa sústredila na jeho pery a ruky, ktoré sa posúvali dole k brušku. Zatlačil naň dlaňou a prstami zablúdil medzi chĺpky do škáročky. Prešiel po nej od vrcholku, ktorý ešte stále skrýval dráždec, až po koniec k zadočku. Pritlačil mi konček prsta na malú dierku a vrátil sa k jaskynke. Zatlačil a kúsok prsta vnikol do mňa. Cítila som, ako mu šťavička ovlažila prsty, roztiahla som nohy a pustila ho za slastného vzdychu dnu. Strčil ho do mňa celý a vnútri ním pohýbal. Zaliala ma vlna rozkoše a podvihla som boky, aby sa dostal čo najhlbšie. Bola som pripravená a nedočkavá. Vláčna, mäkučká šuška pýtala svoje. Vedel čo chcem a vsunul do mňa ešte dva prsty. Všetkými tromi začal vo mne hýbať a dráždil ma znútra. Prsia sa mi začali dvíhať, zavzdychala som a automaticky ho začala honiť s predstavou, že je vo mne a žaluďom dobýva poklad uložený hlboko vo mne. Po chvíli zo mňa vytiahol prsty, vložil mi ich do úst aby som mu ich pekne vylízala. Posunul sa medzi moje nohy,  ktoré široko roztiahol a pohľad zabodol do mojej šušky. Pomaly sa k nej približoval ústami, no nedotkol sa jej, len ju ohrieval horúcim dychom. Potom sa ma dotkol jazykom a mnou prebehla krásna triaška. Skúseným pohybom sa končekom zavŕtal medzi lupienky pri zadočku a pomaly ním prechádzal až hore, po klitoris. Lízal ma hore - dole a stále viac jazyk na šušku pritláčal, až sa zavŕtal do dieročky a tam začal skúmať moje vnútro. Pritom mi stískal prsia a hral sa s bradavkami.

Keď preskúmal celú dierku, prisal sa na dráždec a začal ho sať. Končekom jazyka po ňom brnkal a mňa zaliala vlna rozkoše. Bruško sa mi sťahovalo v kŕčoch slasti, tisla som si jeho tvár na mušličku a boky zdvíhala proti nemu, aby do mňa vnikol čo najhlbšie. Silno ma cuckal a jemne hryzkal zubami, čo len zosilnilo pocit uspokojenia, no zatúžila som, aby do mňa vnikol, tak som ho chytila za hlavu a ťahala ho hore. Pochopil a rýchlo sa na mňa vyšvihol. Uchopila som mu vtáka, namierila ho na dierku a rýchlo proti nemu dvihla boky. Ako náhle do mňa vnikol žaluďom, silná iskra mi prebehla telom a celá som sa od rozkoše roztriasla. Vrazil ho silno do mňa až po koreň a  tvrdými pohybmi začal útočiť. Veľký vták vypĺňal moju vzrušenú kundičku. Rýchlym vnikaním ma rozvášňoval a vyvrcholenie, ktoré začalo pri jeho lízaní sa premenilo na obrovské vzrušenie, ktoré mi vyrážalo dych. Podvihol sa na rukách, povytiahol vtáka tak, že mu trčal zo mňa žaluď a z celej sily ho do mňa vrazil, až som podskočila na posteli. Nezastal a opakovane útočil na dierku ako so zbíjačkou. Šuška mi od vzrušenia celá brnela a k tomu som začala dvíhať boky a ešte viac roztiahla nohy, aby som cítila jeho žaluď až na zadnej stene jaskynky. Položil mi ruky na prsia a silno ich tisol, nechty zaryl do jemnej pokožky a pri každom vniknutí si ma za ne ešte pritiahol. Bolo to kruto tvrdé, no to, ako začal a ako zrýchľoval tempo ma na to pripravilo a telo si pýtalo toto bezohľadné plienenie. Búšil do mňa a predlžoval orgazmus, ktorý mnou zmietal. Bolo to niečo,  čo som ešte nezažila a napriek tomu, že sa rozkoš miešala s bolesťou, dúfala som, že vydrží čo najdlhšie a tak skoro sa neurobí. Zaťala som mu prsty do zadku a tisla ho na seba, užívajúc si dotyky jeho tela. Kontrovala som ako divá, vysoko dvíhajúc boky a stískajúc šušku, aby som si užila vyplnenú dierku. A keď som zacítila, ako mu vo vtáku slabučko  trhlo, preložila som mu nohy cez stehná a ešte viac si ho k sebe pritisla. Vypäl sa a hlboko v šuške som cítila explóziu. Vták mu začal pulzovať a vzrušenie sa do mňa vrátilo. Objala som ho nohami okolo pása, vysoko zdvihla boky a pevne ho objala rukami,  aby ho ani nenapadlo zo mňa vykĺznuť. Keď už ma dostal a ja som ho do seba prijala, chcela som si užiť do konca a zažiť niečo výnimočné. Telá sa nám zlepili, Fúzkatý do mňa búšil a svaly stiahnutej šušky z neho žmýkali posledné kvapky semena.

Aj keď sa prestal hýbať, nepustila som ho a ešte dlho, len tak bez pohybu, na mne ležal. Bolo to krásne a takú rozkoš som ešte nezažila. No skončilo to. Prevalil sa vedľa mňa a premeriaval si ma pohľadom: "Ty si pekná potvora..." Položila som mu prst na ústa a povedala, nech mlčí, nemusí to pokaziť niečím, čo nechcem počuť.  Však všetko viem. Vstali sme, poutierali sa, upravili a na rozlúčku ma chcel pobozkať, čo som odmietla. Fluidum chvíle vyprchalo a opäť to bol mafián, ktorý nás pritlačil k múru. S pochopením sa usmial a predsa len mi niečo musel povedať: "Ja by som ťa veru nestavil. Si vzácna žena a neskutočná milenka. Boris je idiot." Podišiel k stolíku a niečo dával do obálky. Pristúpil ku mne. "Kým si sa pripravovala, Boris ma vyprovokoval k ďalšej hre v nádeji, že získa späť prehrané a stavil ešte aj Váš byt, o ktorý prišiel. Neviem, ako ti to vysvetlí, no tu je niečo pre teba na začiatok. A nehovor mu to, nezaslúži si ťa. Je stratená existencia a vlastne už ani nemá čo prehrať, tak s ním končím. A teraz už choď." Chcela som odmietnuť,  no po tom, čo mi povedal sa mi podlamovali kolená a ani neviem ako, ocitla som sa na chodbe. Obálka bola plná eur, rýchlo som si ju strčila za pás a ponáhľala sa von. V hale ma čakal zlomený Boris. Neľutovala som ho, to čo mi spôsobil bolo príliš tvrdé na nejaké porozumenie. Doma vyklopil čo vyviedol s tým, že máme dva mesiace na vysťahovanie. Povedala som mu, že on má dva mesiace a ja si idem hľadať byt, ale sama. S ním končím.

 

Prešli dva, tri týždne a nedostala som mesiačky. Prekvapilo ma to a najväčší šok bol, že som si bola skoro istá, že som to spískala s Fúzkatým. Dorazil to Boris, ktorý našiel v kúpeľni pozitívny test a začal ma ukecávať, aby sme začali odznova, však spolu čakáme dieťa a to všetko vyrieši, on sa zmení a určite bude všetko v poriadku. Nebude. Bola som o tom stopercentne presvedčená. A že nie je otec som mu nepovedala, však načo? Odsťahovala som sa k priateľke, ktorá sa s pochopením nepýtala na dôvody. Pomaly som sa s novou situáciou vyrovnávala, keď mi zazvonilo neznáme číslo. Neviem prečo, ale vzala so m to a bol to Fúzkatý. Navrhol mi stretnutie, čo som odmietla a požiadala ho, aby mi dal pokoj. Naštvalo ma, keď  mi povedal o mojom rozchode s Borisom a prejavil  záujem o moje bývanie u priateľky. Vysvetlil mi, že sa nemám diviť tomu, aké má informácie a keby som niečo potrebovala, mám sa ozvať a že nepochybuje o tom, že si to ešte aspoň raz zopakujeme. Nahnevane som odmietla, vypla mobil, no číslo som nevymazala a uložila ho pod FU.

Začala som nový život, pripravovala na materstvo a plánovala, čo bude ďalej. Samozrejme, zatiaľ nik o mojom stave nevedel a nehovorila som o tom ani s priateľkou, aby sa neobávala, že u nej ostanem aj po pôrode. Prácu som mala dobrú a aj  niečo našetrené a tak som začala hľadať v inzerátoch. Raz priateľka našla v schránke ponuku od realitky a so záujmom si ju prezerala. Ukázala mi pár celkom slušných ponúk, z ktorých ma jedna zaujala a tak som sa tam vybrala. Agentka mi vysvetlila, že majitelia nehnuteľnosti sa museli súrne odsťahovať do zahraničia a chcú sa objektu rýchlo zbaviť a tak idú pod cenu. Domček bol v širšom centre mesta a na moje prekvapenie za cenu slušného dvojizbáku. Pristala som a agentúra za začala všetko vybavovať. Do dvoch týždňov som bývala. So zariaďovaním som sa neponáhľala, však som v podstate mala len na zariadenie kuchyne a jednej izby, ale bola som spokojná, však to bol môj životný obchod. Tým sa zavŕšila jedna etapa môjho života. Nová adresa, dobrá práca a okrem priateľky pretrhané staré kontakty, proste nový štart.

Raz večer niekto zazvonil. Otvorila som a dvere vypĺňala obrovská kytica červených ruží. Stála som tam s  otvorenými ústami a pozorovala, ako sa spoza nej  vynoril Fúzkatý. Skoro som odpadla, nohy sa mi roztriasli a musela som sa chytiť zárubne, aby som sa nezapotácala. "Nechceš aby zvädli, že." Povedal a bez súhlasu vstúpil dnu. Naznačil mi, aby som našla vázu, no na tých asi sto ruží som použila všetky a ešte aj nejaké hrnce. Fúzkatý bez slova pristúpil k poličke, vzal poháre a z chladničky vybral minerálku. Nalial, podal mi pohár: "Prišiel som na kolaudáciu, chcem vedieť, ako býva moja osudová žena." A sadol si na pohovku. Sedela som oproti nemu a nemo naňho hľadela. Po chvíli začal hovoriť o tom, že je šťastný že ma vidí a ako som spokojná s novým bývaním. Vedel presne, koľko som za tento domček vysolila a vyšlo z neho, že v tej realitke je spoluvlastník a cena je vlastne dar pre mňa. Nato z vrecka saka vytiahol fotografiu a podal mi ju. Cítila som, ako sa červenám, keď som videla svoj ultrazvuk s malým fafrnkom v bruchu: "Ale ja nechcem, nechcem a nechcem..." bľabotala som. "Chcem vlastný život, bez Borisa, bez teba hlavne bez tvojho sledovania. Už som skoro na to všetko zabudla a vtedy sa objavíš ty a všetko pokazíš." Usmial sa a začal ma upokojovať, že sa vlastne prišiel rozlúčiť, čo mal spraviť urobil, postaral sa o mňa aj s dieťaťom a viac o ňom nebudem počuť, len keby som chcela ja. Bol neskutočne vážny a bolo vidieť, že čo hovorí, myslí naozaj. Počúvala som ho a musela si priznať, že sa mi páčil. Neraz sa mi v snoch vrátil večer, ktorý sme spolu strávili a čím viac času prešlo, tým menej som sa hnevala a nakoniec som bola rada, že čakám dieťa s ním, aj keď by som ho v rodine nechcela. Rozobrali sme moju situáciu, dal mi nejaké rady a aj ja jemu, hlavne v otázkach morálky, čo prijímal s úsmevom.

Asi po hodine sa začal lúčiť. Postavil sa, pritiahol si ma a na rozlúčku ma pobozkal. Pery sa nám nechtiac dotkli a zrazu sme sa objímali a vášnivo k sebe túlili. Ešte ani poriadne nestihol strčiť ruku pod moju sukňu do nohavičiek, keď som mu rozopla nohavice a vylovila vtáka. Ten v mojej ruke okamžite narástol. V sekunde sme boli nahí a v objatí sme klesli na koberec. Od môjho rozchodu, vlastne od vtedy, ako ma Fúzkatý pretiahol som nemala chlapa a sex som chcela ako teplé rožky.  A že som natrafila na  Joja, ako som sa medzitým dozvedela jeho meno, bolo vlastne šťastie. Otec môjho dieťaťa a ešte to aj so mnou vedel. Okamžite sa zavŕtal medzi moje nohy a prisal sa mi na šušku, ktorá si dobre pamätala jeho jazyk a tešila sa na maznanie. Cítila som, ako vlhnem, dvíhala som boky a ponúkala sa jeho ústam. Za chvíľu som už cítila, ako sa vlním a v brušku mi lietajú motýliky. V najlepšom som sa z jeho objatia vymanila, prevrátila sa na neho a rýchlo dosadla na vztýčeného vtáka. Začalo sa rodeo, skákala som na ňom, vrtela sa a silno dosadala, len aby rozkoš trvala čo najdlhšie. Divo som ho do seba zasúvala. Vedela som, že tak skoro si neužijem a tak, keď už som ho dostala pod seba,  som chcela využiť  každý moment rozkoše. Chytila som ho za ruky, položila si ich na prsia a poriadne zatlačila, až som cítila, ako sa jeho nechty zabárajú do mojej pokožky. Jojo pristal na moju hru a divoko sa dvíhal, aby do mňa vrazil vtáka čo najhlbšie. Keď už sa mohol urobiť, zdvihla som sa, aby zo mňa vykĺzol a posunula sa hore. Dosadla som šťavnatou mušličkou na jeho ústa a nechala sa hryzkať, kým som sa opäť neurobila a nezačalo mi v brušku druhé kolo rozkoše. Uvedomila som si, že mu na ústa striekam šťavičku vyvrcholenia a dosadla som naň tak silno, že sa mi do šušky zaťali jeho zuby. Hlasno som vzdychla a šúchala sa mu na tvári. Potom ma chytil za boky a potlačil dole. Vták sa do mňa zaboril, Jojo ma objal a šikovne sa so mnou prevrátil. Ruky mi dal pod kolená a nohy vysoko zdvihol, potom mi ich pritlačil až na prsia a zaútočil na moju šušku, vysoko zdvihnutú proti nemu. Búšil do mňa, vnikal hlboko do jaskynky a pri každom vpichu naše telá hlasno o seba pleskli. Divá jazda ma privádzala do vývrtky, šuška mi brnela od vzrušenia, sťahovala sa od rozkoše a užívala si bezohľadné plienenie. Čakala som, kedy sa už urobí. Jeho brutálny útok vo mne robil divy a jediné, čo ho ešte mohlo vylepšiť, bolo pulzujúce striekanie do precitlivenej dierky. Ani som to nedomyslela, keď do mňa vystrelil prvú dávku semena. Blahodarný spúšťač rozkoše. Striekal a pipinka sa mu odmenila vzrušeným stiahnutím a pevným objatím. Uchopila vtáka a žmýkala z neho semeno do poslednej kvapky. Jojo sa uvoľnil, ľahol si na mňa a spočinuli sme v pevnom objatí. Vystrela som nohy a stisla stehná, aby som ho v sebe uväznila a nedovolila mu utiecť.

Spokojne sme odfukovali a tisli sa na seba, bozkávajúc sa a hladkajúc. Keď zo mňa vykĺzol a ľahol vedľa mňa, položila som mu hlavu na brucho a hrala sa s jeho zvädnutým vtákom a mieškom. Neodolala som a vzala ho do úst. Vycuckala som ho, vylízala a chvíľu sala, až sa pomaličky znova zdvihol a prijala som ho, tentoraz odzadu. Milovali sme sa až do rána, ani neviem, koľko polôh sme vyskúšali a koľko orgazmov som zažila, no bola to krásna rozlúčka s otcom môjho dieťaťa. Ráno sme sa rozlúčili a Jojo mi pri dverách pripomenul, že mám na neho kontakt. Samozrejme, nebude sa mi pliesť do života, ale z diaľky aj tak bude sledovať, ako sa mám.... Osamela som a ešte dlho premýšľala, čo sa vlastne stalo.  Musím si zvyknúť na myšlienku, že som vlastne milenka mafiána, aj keď milého človeka.autor: nemezisAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [    1 | 2 | 3 | 4 | 5    ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>