Erotická poviedka

Vrušujúca prvomanželská noc

Po neuveritelne krásnej svadne som si s mojím novomanželom sadla do auta, ktoré nás malo odviesť na miesto kde strávime svoje prvé chvíle ako manželia. Netušila som kam ideme, bolo to Jakubove prekvapenie.

Jakub je muž, z ktorého zvlhne nejedna žena. Je vysoký s pekne vyrysovaným telo, plavými vlasmi a modrými očami. Má krátko po tridsiatke no to mu na kráse neuberá. Ja a Jakub sme sa stretli pred tromi rokmi v jednom klube. Aj ja som z neho poriadne zvlhla keď som ho prvýkrát uvidela. Avšak aj ja som zaujala jeho. Som nízka brunetka s bujným poprsím a krásne tvarovaným zadočkom. 

A teraz sa na neho ani nedokážem pozrieť. Jakub je pri všetko sexi, no pri šoférovaní je obzvlášť sexi a keby som sa na neho teraz pozrela, strhla by som zo seba šaty a sama by som ho pretiahla. Totižto pred tým ako sme odišli, som sa bola upraviť na toaletách v hoteli a Jakub za mnou prišiel. Začalo to celkom nevine. Objatie, božtek na čelo, potom jemná pusinka az nakoniec z toho vznikol vášnivý bozk. Už som sedela na skinke so zabudovanými umývadlami a šati som mala vyhrnuté až na bruchu a Jakub bol bez košele keď to stopol. 

,,Nebudem mať s tebou prvomanželský sex na toaletách" povedal, zobral si veci a odišiel. A mňa tam nechal sedieť poriadne vzrušenú. A teraz sa moje vzrušenie vystupňovalo. Celé auto vypĺňa jeho vôňa. Po určitom čase si odkašle a ruku si položí na moje stehno, ktoré následne stisne a začne ma hladiť. Musím sa vážne snažiť, aby som hneď teraz nezačala tiecť. Odmietam sa na neho pozerať celú cestu až kým neodbočíme na lesnú cestu.

Opatrne sa otočím jeho smerom no na Jakuba sa nepozriem," ideš ma zabiť a hodiť do lesa?" spýtam sa s jemným úsmevom.

Odpoveďou na moju otázku sa stáva jeho smiech. Nohavičkový Bože aj ten smiech je sexi. 

,,Nie nie, najprv ťa poriadne pretiahnem, potom ťa nežne pomilujem a až potom ťa zabijem" odpovedá so smiechom.

Po dvadsiatich minútach zastaneme pred obrovským, nádherným dreveným zrubom. Presne ako on ma okradol o dych. Jakub vypol motor a vystúpil z auto. Obišiel ho, otvoril mi dvere a pomohol mi z neho. Položil mi ruku na kríže a pohli sme sa smerom k zrubu. 

,,A čo naša batožina, zlato?" spýtala som sa ho počas toho ako sme kráčali. 

,,Tú vyberieme neskôr. Teraz by nám zavadzala." odpovedal mi na otázku a odomkol dvere. Konečne po dvoch hodinách som sa na neho pozrela. Pred dverami miesta kde strávime najblišie tri týždne. 

V momente kedy sa naše pohľady stretli medzi nami prebehla vášeň. Jedným veľkým krokom bol pri mne a ani som sa nestačila naznať a už ma bozkával. Jednou rokou ma tisol k sebe a druhou blúdil po mojom tele. Ja som tiež neváhala a pritisla som sa k nemu čo najviac to šlo a rukami som mu prehrabla vlasy. On mi stlačil zadok a a ja som mu nohy obmotala okolo bokov. Vo objatí spolu s vášnivými bozkami sme vošli dnu. Nevnímala som vnútro domu, vnímala som jeho. Jeho pery, ktoré som bozkávala, jeho vlasy, ktoré som rukami prehrabávala, jeho ruky, ktoré ma držali akoby šlo o život a úplne najviac som vnímala je mužnosť ktorá ma zospodu tlačila. Ani som sa nenazdala keď ma položil na obrovskú a mäkkú manželskú posteľ. Jakub skopol topánky a ja som ho neprestávala sledovať. Keď už mal dole aj ponožky, vstala som a znovu som sa zmocnila jeho pier. Teraz som mu už blúdila po hrudi a začala odpínať gombíky na jeho košeli. Keď už boli všetky odopnuté, pohrala som sa s jeho opaskom a zachvíľu mal dole aj nohavice. Zostali už iba boxerky, ktoré už boli napnuté. Tým som sa už nemohla venovať, lebo on sa začal venovať mne. Šaty boli behom sekundy odhodené niekde preč a teraz sa venoval mojej podpresnke. Keď ju mučivým spôsobom odhodil jeho ústa si našli cestu k mojim dvom kráskam. Bradavky mi už stáli a ja som mala problém sa udržiať na nohách. Jednu moju krásku potešil ústami a drúhú rukou. Tou druhou rukou ma položil na posteľ a on si ľahol na mňa. Z mojich úst vychádzali také stony že ich museli počuť všetci. Keď vymenil moje krásky už som pomaly tiekla. Jakub si to samozrejme všimol a jeho ústa si znova vyhľadali moje pery. Rýchlo so seba zhodil boxerky a zo mňa nohavičky a svoju pýchu strčil do mňa. To čo nasledovalo nebolo jemné a pomalé, on ma preťahoval tak ako povedal. Spíme spolu už dva roky no nikdy som nezažila niečo podobné. Vytiahol ho do mňa a potom ho tam znova vrazil. Jeho ruky sa starali o moje kamošky a ja som vzdychala a kričala jeho meno. Nebolo to dlhé, no bolo to také intenzívne že sme sa urobili naraz. Ja som sa málokedy urobila a nikdy som sa neurobila tak rýchlo ako dnes. Jakub sa prestal hýbať a nechal ho vo mne pulzovať. Keď sa moja jaskynka úplne stiahla a jeho vtáka zo mňa vypľula, Kubo si ľahol vedľa mňa a ja som sa k nemu pritúlila.

,,Nemal som kondóm láska" povedal mi ticho.

,,Beriem tabletky" odpovedala som a počula som ako si vydýchol.

Po chvíli znova prehovoril: ,,Toto bol najlepší sex v mojom živote. Milujem ťa"

,,Aj ja ťa milujem" odpovedala som mu a obaja sme podľahli únave.

Neviem kedy a ani ako dlho som spala no zobudila som sa v Kubovom tuhom objatí. Opatrne som vstala a obliekla si jeho košeľu, ktorá bola spadnutá pri posteli. Vyšla som z izby a potichu som zatvorila dvere. Ocitla som sa v obrovskej obývačke. Na pravo odomňa sa nachádzala obrovská kuchyňa, kde som aj zamierila pre vodu. Vrátila som sa do obývačky a uvidela som tam okrem veľkého gauču a telky aj bazén. Bazén sa nachádzal na kraji obývačky a stena okolo neho bola zo skla. Kubovu košeľu som si dala dole a nahá som vsrúpila do vody. Voda bola pomerne teplá, čo ma vážne prekvapilo. Začala som plávať a skvelo som sa zreraxsovala. Po chvíli som priprávala k okraju a pozorovala som prírodu cez sklo keď som začula kroki a vzápätí Kubo skočil do vody a priplával ku mne. Objal ma zozadu a spoločne sme pozerali von. 

Po chvíli mi pošepol: ,,páči sa ti tu?" 

,,Veľmi"

,,Už si všetko stihla preskúmať?" 

,,Ešte nie. Zlákal ma bazén" 

Kubo sa iba zasmial a pomaly sme vyšli z vody a Kubo zobral zo stojana bielu, príjemnú osušku, ktorou ma celú poutieral a obliekol mi jeho košeľu. Kým sa on utieral ľahla som si na gauč a keď sa aj no ku mne pridal zapol telku a zapozerali sme sa do filmu. Keď išla scéna kde mali sex v bazéne, Jakub prehovoril: ,,vždy som to chcel skúsiť". Vtedy som dostala nápad. On ma potrápil na svadbe a cestou sem a ja ho potrápim teraz.

Postavila som sa, chytila som ho za ruku a aj on sa postavil. Prešli sme spolu k bazénu a začali sme sa bozkávať a popri tom so mňa zase dal dole tú košeľu. Keď som bola nahá potiahol ma smerom k bazénu. Ale ja som nešla. Zostala som stáť na piesku, keďže okolo bazéna bol piesok. Popri tom ako som ho bozkávala som rukou začala prebúdzať jeho kamoša. Jakub nebol obdarený len nádherným telom a vzhľadom, bol obdarený aj toho čoho sa teraz dotým. Bol obrovský. Jakub bol jeden z tých chlapov ktorý ho mali aj hrubý aj dlhý. Milovala som jemné žilky, ktorými bol pretkaný. Milovala som aj takú inú farbu pokožky jeho pohlavia, inú ako mal ostatok tela.

Počas nášho bozkávania som nielen ja zvlhla ale aj on sa postavil. Znova sa dobýjal do môjho vnútra, no tentoraz sa mu to nepodarilo. Kľakla som si pred neho a rukou som si prehrabla svoje dlhé vlasy. Ako prvé som ho začala bozkávať na vnútornej strane stehien, čo on miloval. Keď už začal vzdychať, svoj jazyk som presunula na jeho semeníky, ktoré som jemne začala láskať jazykom. Keď som prešla k jeho pýche, bol poriadne veľký a tvrdý, čomu som sa potešila. Neváhala som ani sekundu a znova som položila ruku na jeho delo. Jemnými ťahmi som párkrát prešla hore dole po celej jeho pýche. Teraz už bol čas aj na zapojenie jazyka. Jazykom som šla od koreňa, cez uzdičku až po žaluď. Znova som sa jazykom vrátila ku koreňu a potom znova ku žaluďu. Vložila som si ho do úst a začala mierne sať. Kým som sa jeho vzrušeniu venovala ústami, jeho semeníkom som sa venovala rukami. Jakub silno vzdychal a rukami vošiel do mojich vlasov. A ja som stále pokračovala vo fajčení svojho novomanžela. Oslinila som ho a objala som ho perami najviac ako to šlo. A šlo to veľmi. Zvyšok jeho krásy som honila do rytmu mojej fajky. Keď už v ňom začalo pulzovať, postavila som sa a jemu som prikázala si sadnúť. Zobrala som jeho ruku a položila som mu ju na jeho stoporený stožiar. A ja som mu predviedla dokonalý lapdance. Avšak ani teraz som ho nenechala zájisť až na vrchol. Jemne som do neho strčila, aby si ľahol, čo aj urobil. Ja som si ľahla hlavou nad jeho intímnu zónu a on mal zas výhľad na tú moju. Prehla som sa, vypučila zadoček a jemne som začala hýbať panvou. Pokračovala som v svojom vystúpení lapdancu nad jeho hlavou. Kým som ho dráždila tancom, jazykom som znova začala krúžiť okolo jeho koreňa.

Jakub sa začal venovať mojej mušličke a ja som stratila hlavu. Najprv sa začal venovať môjmu klitorisu, potom postupoval cez pysky až do môjho vnútra. Sal, krúžil jazykom, pridával prsty, to všetko ma privádzalo k šialenstvu. Úplne som zabudla, že som to mala byť ja kto ho dostane do úzkych, a nakoniec som bola ja tá ktorá tiekla. Po chvíli hlasných vzdychov som sa dostala do dychberúceho orgazmu  Moje telo sa prehlo v mohutnom kŕči a dopadla som na Jakubove telo. Otočila som sa a nasmerovala som si ho do môjho vnútra. Jazdila som na ňom ako nikdy v živote. Hore dole, dnu von. Nikdy sa do mňa nezmestil celý. Veď predsa 23 centi je už nejaká dĺžka. No teraz bol vo mne až na doraz. Zodvihla som panvu a nechala som ho vykĺznuť a potom znova som na neho dosahla. A takto to v sprievode hlasných vzdychov pokračovalo až kým Jakub nezačal striekať. Vystriekal ma tak že jeho semeno zo mňa tieklo prúdom. Ja som sa ale neurobila, čo on nemohol nechať tak. Znova ma začal lízať a lízal aj moju aj jeho šťavu. Po chvíle som sa znova urobila. 

Chvíľu sme ležali na piesku pri bazéne a naberali nové sily. Potom ma zobral na ruky a vošli sme do bazéna. 

,,Teraz sa ti splní sen láska" povedala som mu.

,,Aj tebe sa splní" odpovedal a vrazil ho do mňa s takou silou až sa zo mňa vydral bolestivý ston. Po chvíli som už bolesť necítila a prirážala som s ním. Stáli sme v bazéne, vášnivo sa bozkávali a naše telá o seba pľaskali. Ani nie do piatich minút naše vnútra vybuchli do ďalšieho orgazmu.

Za ten čas, ktorý sme tu strávili sme každé jedno miesto pokrstili našou láskou a spojením našich tiel. Ale o tom už inokedy.


autor: sivé maciatkoAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>