Erotická poviedka

Splneny sen s extra bonusom

Auto, dom, prachy, poriadny kár do úst. To bol len zlomok mojich túžob. K tej poslednej - no chcel som skúsiť.. ochutnať, vedieť.. zvedavosť mi nedala spať. Odvaha mi však chýbala. Nebolo pre mňa jednoduché len tak sa s niekym stretnúť a užiť si. Chcel som len spoznať serioznu osobu, ktorá by to brala rovnako ako ja. Bez narušenia sukromia, bez vymyšlania vzťahu. Skratka sem tam sa stretnuť užiť si  a ahoj. Diskrétne a hlavne bez rizika choroby.

Cabriolet!!! Huráá. Konečne som si ho kúpil. Nešlo o žiaden luxusný automobil. Šlo mi len o ten efekt. A nezávislosť. Nastali krásne letné dni a ja som sa jedneho vikendu vybral len tak bezcieľne povoziť. Ísť a vychutnávať si to. Zastavil som na jednej benzinke. Vedľa  tankovali dvaja motorkari do svojich cestovných endur. Boli to starši muži okolo 40tky.na pohľad drsní chlapi.Videl som v odraze skla ako sa pozerajú. Prebehlo mi hlavou, že obdivujú moj vytunený cabriolet. No keď natankovali dali si pusu, sadli na motorky a odišli. Mňa to pobavilo. Ach jaaj dvaja a bez zabran. Obaja štastní že sa našli. Keby aj ja som si našiel takého kamaráta.  Sadol som do auta a vybral sa na cestu. Slnko pripekalo a napriek odporu vzduchu a vetru vo vlasoch mi bolo fakt horúco.

Zrazu moje periférne videnie zachytilo vpravo od cesty za stromami veľké jazero s množstvom ľudí, ktorísa prišli osviežit. Tak som zastavil a tiež sa šiel schladiť. Voda bola chladná, ale nechcel som byť mäkkota a tak som do nej skočil. Ľahol si na chrbať a plával a plával.. každým zaberom som sa vzdiaľoval od brehu a hlasný krik detí čoraz viac mizol až som nepočul nič. Slnko mi palilo tvár. Uplne som stratil pojem o čase aj mieste. Môj relax prerušili až divé kačky letiace, ktoré pristali na vide blizko mňa. Rozhliadol som sa okolo seba a od auta som bol hodne ďaleko. Vedel som že plavať nazad by bolo náročne, preto som sa rozhodol priplávať k najbližšiemu brehu, ktorý bol odomňa asi 50 metrov a isť k auto pešo. Keď som priplaval k brehu tak som si uvedomil, že táto časť jazera je určená pre nudistov. Breh tam bol dosť nedostupný ale mne sa podarilo nájsť miesto, kde sa dalo bezpečne výjsť z vody. Keď som už mal jednu nohu na brehu, zrak mi padol na pár ležiaci odomňa asi 12 metrov. Neveril som vlastným očiam! Dvaja chlapi ležali na deke nohami ku mne a čelom k sebe a hladkali si svoje stoporené prirodzenia. Ups..pohľad na nich bol fajn. Zrazu ma zbadali.

Čakal som nadávky ale namiesto toho sa obaja usmiali a jeden z nich si ho chytil a zakyval mi s ním. Pousmial som sa a on spravil také nemé gesto že hm chceš ho? Doslova mi ho ponukol. Mal som veľkú chuť povedať jasné, ale bal som sa že by ma niekto videl. Pokrčil som ramenami a pomaly cuval do jazera.Zrazu ten jeden kyvol hlavou na svojho priateľa že poď ideme za ním. Vstali a šli ku mne. Skočil som do vody. Mal som strach ale bol som vzrušený a v duchu som si vravel že by z toho mohlo niečo byť. Čim rýchlejšie som plaval, tým pomalšie som plával. Počul som ako skočili do vody a neprešlo ani 5 sekund a už plavali vvedľa mňa. Ty nám chceš utiecť čo? Opytal sa jeden z nich. Stratil som reč a nezmohol sa na nič. Prestal som plavať. Voda bola asi 150 cm hlboká. Takže stal som a oni sa približili ku mne asi na pol metra jeden z jednej strany a druhý z druhej strany.  Citil som napriek studenej vode že sa mi postavil a začal som byť nadržaný.  Pod vodou som jedneho chytil za penis a pomaly mu ho honil. Potom som sa ponoril a začal mu ho fajčiť kým som vladal s dychom. Keď som sa vynoril tak on mi vraví že to bolo dobre! A čo moj kamarat je od macochy? Na to som odpovedal že nechcem aby nas niekto videl. Aha a čo tak isť k nam na navštevu? Suhlasil som.

Šiel som k autu a oni ma tam už čakali.  Vtedy som si uvedomil, že to su tí dvaja motorkari. Šli sme k ním. Dali sme si kavu porozpravali sa vysvetlil som ich že chcem aby nola diskretnosť a oni s tým nemali problem. Dokonca ma ubezpečili že su zdraví a niesu promiskuitní. Vošli sme do spálne a už som mal oboch v ustach. Bol som neskusený ale bral som to tak že chcem odviesť  tu najlepšii pracu a odmenou mi bude niečo teplé v ústach. Venoval som sa tomu naplno a začal jemne stonať čo ich zrejme nabudilo. Najprv som sal  jedneho a ani neviem ako a už som mal plné ústa prijemnej spermy. Trochu ma naplo ale spolkol som to. Ten druhy nezaháľal, priskočil ku mne a strčil mi ho až do krku. Par krat dnu von dnu von a už som polikal aj druhú davku.

Ležali sme na posteli a jeden z nich mi vravi; ododneška budeš naša hračka. Po tomto zážitku som len odpovedal že mi bude cťou. Celú noc som bol u nich a obšťastňoval ich na striedačku. To je presne to čo sme chceli a hľadali k sebe už dlho. Mladučkeho a šikovneho zajačika. Stali sa z nás kamarati a odvtedy som hodne času travil u nich. Oni mi plnili všetky priania čo som mal.napr chcel som byť ostriekaný, splnili mi to. Chcel som na tvar, splnili mi. A ja som sa im snažil tiež vyhoviet
Chceli ma zbaviť panenstva a tak som suhlasil. V jeden večer si pripravili gel a kym som ležal a jedneho fajčil druhý sa snažil do mňa vniknúť. Bol jemný a ohľaduplný. A asi po dvoch hodinach som ho citil v sebe. Tento sexualny ulet nas strašne bavil. Bol som ich hračka. Striedali sa na mne. A všetci sme boli spokojní.

Prešli sme si všetkym možným. Ale najväčsi bonus bol ten finančný. Obaja boli uspešni podnikatelia a teda za dobre odvedenu pracu mi dali okrem plnej pusy mliečka aj finančnu odmenu hoci som ju nechcel. Robil som to lebo mi ich vtaky chutili. Za tie tri ročky som polkol hektolitre spermy. Oni dvaja mi otvorili cestu do sveta podnikania. A dodnes sme obchodní partneri a sem tam ich ešte potešim nejakou fajočkou. Moje zažitky a verte že je ich veľa by som nedokazal rozpisať ani na 15 stran. Som štastný že to čo som hľadal, si nakoniec našlo mňa.

autor: MCSAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [    1 | 2 | 3 | 4 | 5    ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>