Erotická poviedka

Trojkečka

So svojou partnerkou Majou sme museli odísť za prácou do ČR. Tam sme spoznali jedného staršieho slováka. Bol vysoký štíhly a mal niečo po 40tke. Ako kamarati sme si dobre rozumeli. Po čase sme sa posunuli dalej na západ čiech, no ten kamarát Roman ostal v Ostrave. V kontakte sme ale boli. Vždy pri sexe a s mojou partnerkou sme experimentovali a ja som si všimol, že predstava ako ju súložia dvaja a viacerí chlapi ju vzrušuje, hoc to popierala.

Avšak keď sme použili vibrator a ja som jej šepkal vety ako "a teraz ťa budem držat a kamarát ťa znasilni" tak úplne bola v inej dimenzii. Preto som jej raz navrhol aby sme to skúsili v trojke. Mňa osobne predstava ako si toužíva a s iným vzrušovala. Najprv odmietla, ale neskor súhlasila. Dali sme si inzerát, ale stále hrozilo riziko, že pride nejaký uchyl alebo nakazený človek a tak som navrhol Romana. On stale nam daval navrhy, ale vždy to bolo v ramci srandy. Ale pri jednej konverzácii na nete s ním som tuto tému načal a on sa chytil. Tak sme sa dohodli a on prišiel. Večer bol fajn ale skončil fiaskom pretože Roman mal vtedy problem s erekciou. Nevadi.. aj ked sa hanbil..mne sa aj uľavilo lebo na jednej strane ma to vzrušovalo na strane druhej desilo. Prešiel nejaký čas a ja som si všimol, že moja priateľka si s ním hodne vypisuje.

Raz keď spala tak som si všimol že jej posiela fotky svojho vtáka a aj jej vyznáva lásku. Ona sa mu sťažovala, že by už aj chcela rodinu, hoc ja som ešte nechcel a on sa jej ponúkal že jej dieťa urobi. Po nejakom čase som ho zavolal na navštevu. Ale nie za účelom trojky. Len skrátka ako návštevu. Moja priateľka s nim už aj tak do trojky po tom fiasku ísť nechcela. O asi mesiac k nám prišiel na celý vikend. Ja som ho upozornil nech si od navštevy nič nesľubuje. Bral to v pohode no vyzbrojil sa kamagrou poppersom a fľašou vina. Piatkový večer sme sedeli kecali. Ja som sice nepil ale moja aj s nim si dali pohárik. On sedel na gauči a zrazu z ničoho nič ho vytiahol s tým že je hodne nadržaný.

Moja priatelka sedela vedľa neho a chytila mu ho so slovami aby ho skryl. Ten pohľad ako mu ho drži ma rajcoval. No on vychladol a skryl ho. Neskôr si oni šli  zapaliť na balkon a moja mu vravi, aby také predomnou nerobil. A zažartovala že mala chuť sa napichnuť. Ja po tom ako som to počul, tak som zavolal šéfovi, že ráno nemôžem prisť do prace lebo som chorý. Mojej aj Romanovi som však tvrdil že do prace idem. Šli sme spať a Roman prosil či može spať pri nás. Odmietli sme. Roman spal v obývačke a my v spalni. Robil som sa, že spím, no moja si pod perinou s nim pisala. Zaregistroval som správu od neho, že rano ťa pomilujem. Mal som divný pocit. Vzrušenie zaroveň zlosť,  že by mi to moja bola schopna urobiť. Ale predstava že ju šuka iný ma vzrušovala. Ráno som vstal akože do práce no skryl som sa do skrine na chodbe a čakal. Krátko po mojom "odchode" šla moja na wc a keď sa vracala z wc tak zamkla dvere. Roman už bol hore a keď prechadzala okolo neho len v spodnom prádle tak on jej vraví, že ma peknu prdelku. Hneď vstal a šiel do sprchy. Po chvíli vyšiel a zamieril rovno do spálne. Potichučky som vyšiel zo skrine a šiel smerom ku spálni. Nazrel som cez kľúčovu dierku a pozoroval. Sedel pri nej a zhovarali sa. A prosil ju o sex. Ona odmietala. Že mi to nechce urobiť. Bol som na ňu hrdý, ale zároveň som si prial, aby mu dala. Stiahol z nej perinu a  začal ju hladkať po nohách. Potom ju začal pusinkovať na nohách a pokračoval vyššie až na gaťky. Stale je pritom kurizoval. Začal ju hladkať a moja sa branila, ale nie dosť. On sa jej opýtal, či sa jej to páči? Ona odpovedala že áno. To ja už som citil ako mi môj nástroj rastie v slipoch. On jej chcel dať dole gaťky ale ona sa bránila, no nakoniec sa mu to podarilo a začal jej ju intenzívne lízať.

Maja jemne stonala a prosila ho aby prestal. Roman neprestaval ba naopak pokračoval a hovoril ej vety ako je do nej zamilovany už dlho ako s ňou chce mať rodinu. Potom jej dal dole tričko a prisal sa jej na bradavky. Ja som sa pred časom  zhruba keď sme chceli trojku Romanovi pri teme sex s Majou zmienil o tom, že Maja ma na krku pod ušami citlive erotogenne zony a bozky tam ju privadzaju do šialenstva. A to sa mi vypomstilo. V okamihu keď sa jej dostal pod uši a začal ju tam bozkávať, tak sa z Maji stavala nadržana a vzrušena nymfa. Prestala klásť odpor. Roman si dal dole slipy a chcel do Maji vniknuť. No Maja trvala na kondome. Nasadil si ho teda a posilneny kamagrou začal Mariu suložit.

Vnikal do nej s intenzitou šijacieho stroja a Maja stonala ako nikdy. Ani pri mne si to tak neuživala. Začali sa aj bozkavať. Mal som chuť vletieť tam, ale bol som priliš nadržaný a tiež už som mal dole slipy a honil si ho. Roman si zrazu ľahol na chrbát a Maja sa na neho napichla a jazdila ako na velkej pardubickej doslova ako o život.  Úplne na ňom skákala. Roman ho mal väčsi a hrubši ako ja. V tom zosadla a vravi mu,; daj  si dole kondom! Ja som si pomyslel; to nie!! No kým som sa spamatal už znova jazdila . Obaja dychali stonali a zrazu on zastonal a mne aj Maji bolo jasné že sa urobil.

A nasledne sa urobila aj Maja..a bol to ten najsilnejši orgazmus aky som u nej videl...no neboli jediní, kto sa urobil. Normalne pri ejakulacii zo mňa sperma vyteká, vynimočne vystrieknem až na hruď, ale teraz som vystriekol tri dlhe prudy a podlomili sa mi kolena..Oni tam ležali v objati..a ja som sa vratil do skrine a rozmýšľal čo bude dalej. To čo som videl bolo to najvzrušujucejšie. Dokonca viac vzrušo ako samotny sex. Moj myšlienkový pochod prerušili stony. Hneď som bol pri dverach a sledoval cez kľúčovú dierku. Tá kamagra mala efekt, lebo od 7mej do 14tej kedy som mal akože prisť z prace oni nevyšli z postele a robili to každych dvadsať minút a bez ochrany. Raz sa ho aj Maja opýtala že čo ak ostane tehotna? A Roman jej odpovedal, tak budeme mať spolu bábo. A ona sa pritulila na jeho hruď. A ja som si každých 20 minút pri pohľade na nich honil. A stale som sa kvalitne a intenzivne urobil.

O 14tej som akože prišiel a to oni už sedeli na gauči a rozpravali sa. Ja som sa provokačne opýtal či spolu suložili a Maja s usmevom že jasne, každych 20 minut. Tak som rypol či použili kondomy. A Maja že nie! Načo? Citil som moju erekciu. Videl som tie ich pohľady na seba. Po asi mesiaci mi Maja oznamila že je v tom a mne bolo jasné že to nebude moje a tak som vyšiel s pravdou von že som bol vtedy doma.

S Majou sme sa rozišli relativne v dobrom a ona začala žit s Romanom. Viem že ho nemiluje ale je s nim kvoli dieťaťu. Mne rozchod prišiel vhod no stale udržiavam s Majou milenecky pomer a teši ma ako Romanovi nasadzujem parohy a ako je naivný, že má milujúcu ženu. Ja som si po kratkom začal s dievčatom z práce, s ktorým sme boli do seba zamilovaní už v dobe keď som chodil s Majou. Volá sa Simonka ale o ňu už by som sa s nikym nedelil.

autor: wqwqAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [    1 | 2 | 3 | 4 | 5    ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>