Erotická poviedka

Moja zvrátená cesta za splnením sna I.

     Som obyčajná žena, ktorú môžete stretnúť niekde na ulici a predsa som iná, zvrátená a skazená. Nikto to ale na mne nespozná pokiaľ sama nedovolím aby ma spoznal aj po tejto stránke. Neviem, kde začať aby ten kto bude čítať tento môj príbeh ma aspoň trochu pochopil. Ale ak sa briez za seba neviem, ani ja sama určiť ten skutočný impulz, ktorý ma uvrhol do víru totálnej skazenosti.

     Vždy už ako puberťáčka som pociťovala isté sklony k submisivite a masochizmu, ktoré potom rozvíjali moji partneri, hlavne ten posledný. Nebolo perverznosti, ktorú by po mne nechcel a zase aj ja som bola z toho vždy istým spôsobom vzrušená čo na mňa vymyslí. Bol pre mňa šok, keď mi jedného dňa oznámil, že so mnou končí. Nechápala som to a strašne sa obviňovala, hľadala som chyby len v sebe a svet akoby sa mi zrútil. Vtedy som objavila jednu internetovú stránku so zameraním na BDSM tematiku. Najskôr som bola len zvedavá nudila som sa nemala som partnera a ani žiadneho som nehľadala. Skrátim to, našla tom ale spriaznenú dušu a tá mi otvorila moju temnú skrinku sebapoznania. Dlhé hodiny sme si písali a naše mysle boli stále viac otvorené a nakoniec sme písali aj tých najintímnejších veciach a úchylkách, ktoré sme mali.

     Vtedy sa mi zverila, že má istú skúsenosť, za ktorú sa aj hanbí ale zároveň ju neskutočne pomyslenie na ňu vzrušuje. Stala sa obeťou nedobrovoľného sexu s partiou počerných mužov. Ako mi to popisovala bolo to odporné a vzrušujúce zároveň hanbila sa za to ako reagovalo jej telo až sa nakoniec tomu oddala a zvráteným spôsobom si to užila. Najskôr ma to iba zaujalo ale vracala som sa k tomu zas a zas, rozvádzala to s ňou a zapájal svoju fantáziu.

     Takto sme si spolu písali niekoľko mesiacov ja som v sebe pociťovala stále väčšiu túžbu skúsiť niečo podobné ale trochou viac perverznosti a masochizmu, no trochou skôr hodne viac. A raz sa to stalo posunula som svoje fantázie omnoho bližšie k realite. Bola som na tržnici a mladé Rómky sa ma pokúsili okradnúť, zbadala som ich a najskôr som ich chcela udať a vtedy, neviem čo ma to napadlo, som tej čo som ju držala za ruku povedala, nech prestane ziapať niečo v rómčine, že ju neudám ak mi odpovie na isté otázky a dokonca jej ešte zaplatím obed. Súhlasila ale obed som musela zaplatiť aj tej druhej. Asi to bol ten zlomový okamih mojej zvrátenej cesty. Najskôr nechápala moje otázky, vo svete S/M nebola moc doma ale to sa malo časom zmeniť. Najskôr som sa ale uistila, že má viac ako 18 rokov, problémy s políciou nebolo práve to po čom by som túžila. Naobedovali sme sa a ja som jej postupne vysvetľovala čo som ako žijem čo je sibmisivita a masochizmus. Moc sa jej nechcelo veriť, že existujú ženy, ktoré vzrušuje bezmocnosť, ponižovanie a bolesť. Nakoniec zo mňa vyliezlo, že by som chcela okúsiť ako by to bolo byť otrokyňou tam niekde u nich. To ju zarazilo toto už vôbec nevedela pochopiť a v reštaurácia nebol práve najvhodnejší priestor na dôkladné vysvetlenie toho všetkého. Ponúkla som teda aby išli ku mne a tam by sme mali trochu kľudu. To sa jej a tej druhej moc nevidelo a tak som im navrhla aby sme na tržnici zišli o dva dni a nech si privedú niekoho aby sa nebáli.

     Tie dva dni boli pre mňa peklom, stále som nevedela čo mám spraviť. Ísť na to stretnutie? Ak pôjdem potom som už v tom a nebudem asi môcť cúvnuť. Moja nadržanosť naberala na intenzite, stačilo si len niečo z toho vybaviť vo svojej fantázii a piča mi tiekla. Čoraz častejšie som sa musela ukájať aby som myslela aj na niečo iné než na to čo malo prísť.

     Ubehli dva dni a ja som nemohla inak bolo to silnejšie ako môj zdravý rozum. Obliekla som sa do mini šatiek a nedali si žiadne spodné prádlo. Keď som sa blížila k tržnici oblievali ma vlny horúčosti a pička sa celá bláznila mala som strach aby mi nezačali šťavy tiecť po stehnách. Prišla som na dohodnuté miesto trochu skôr. Nebol ta nikto. Najviac som sa bála toho, že nikto nepríde. Neviem koľko som tam čakala ale zdalo sa mi to ako večnosť. Niekto ma poklepal zozadu na pleci a keď som sa otočila stála tam moja Rómka. Pozdravila ma a jej otázka "Ty to teda ozaj gadžovka myslíš vážne?" sa mi vryla do mysle asi naveky. V ústach som mala  úplne sucho a chrapľavo jej odpovedala "Áno, myslím.".

      Chvíľu sme sa odmeriavali pohľadmi až ona prerušila ticho a povedala, že teda ak chcem môžeme ísť ku mne ale s ňou pôjdu ešte dvaja jej známi. Súhlasila som, vedela som že už sa nechcem vrátiť, že chcem naplniť svoju fantáziu bez ohľadu na jej následky. Mladá ma viedla pomedzi stánky až sme prišli k starému bavoráku s čekými značkami. Stáli tam dvaja Rómovia, niečo sa najskôr medzi sebou rozprávali a keď skončili mladá mi ukázala aby som si sadla dozadu. Jeden z mužov si prisadol ku mne a mladá s tým druhým si sadle dopredu. Keď zabuchli dvere jeden z mužov mi povedal aby som im ukázala svoju občianku, čo som ihneď spravila. Prečítal si moje meno a spýtal sa či bývam na tej adrese, čo je tam uvedená. Povedala som, že nie a nadiktovala kde momentálne bývam. Platím si podnájom v menšom domčeku a zdôraznila som, že tam bývam sama. Bola som neskutočne z toho všetkého nadržaná. Cítila som ako tečiem a na sedačke istotne ostane po mne poriadny fľak. Ten čo sedel vpredu naštartoval a povedala by som mu diktovala kade má ísť. Ten vedľa mňa najskôr len ticho sedel ale potom ako sme sa pohli prvý krát na mňa siahol, bolo to akoby náhodou ale mnou akoby prešiel blesk. Neodtiahla som sa práve naopak stehnom som pritlačila na jeho ruku, týmto pohybom som roztiahla nohy tak že pri dĺžke mojich mini šiat mohli zazrieť moju piču. Aby nemali žiadne pochybnosti podpichla som mladú vpredu a spýtala sa jej či nosí nohavičky, lebo ja ich nenosím a zaklincovala to vyhlásením "Neznášam, keď mi piču niečo obmedzuje.". Mladá sa ku mne otočila a priamo sa spýtala "Teraz si teda dole holá nič tam nemáš?".  A tým si stvrdila svoj osud. Roztiahla som nohy od seba a ukázala jej svoju piču a dodala "Nie nič." Mladá sa otočila ku mne a niečo im rómčine povedala. Ten vzadu mi siahol priamo medzi nohy,  ohmatával ma a niečo hovoril. Jeho prsty pomaly roztvárali moje pysky a začal ma prstovať. Keď vytiahol ruku z mojej piči bola mokrá, vyriešil to tak, že sa poutieral do mojich šiat. Práve sme dochádzali pred domček čo mám v podnájme. Zastavili sme a ja som ich voviedla dovnútra.

     Posadila som ich v obývačke a ponúkla im niečo na pitie. Potom ako som ich obslúžila postavila som sa pred sedačku. Znova som mala v hrdle vyschnuté. Nevedela som ako presne začať v hlave mi hučalo a snažila som si usporiadať svoje myšlienky. Nakoniec som nejako dostala zo seba niečo v zmysle, že som rada, že prijali moje pozvanie a dúfam, že tiež prijmú moju ponuku byť ich otrokyňou. Presne nechápali čo si pod tým predstavujem a tak som sa im to pokúsila vysvetliť. Po chvíli ma jeden z nich zastavil a rovno sa ma spýtal či ma budú môcť aj trtkať. Keď súhlasne pokývala hlavou tak sa ma spýtal či aj teraz. Vedela som, že nebude trvať dlho a moja pička pocíti ich prvého kokota. Na jeho otázku či aj teraz som odpovedal, že ak chcú tak aj teraz a na to som si začala rozopínať šaty. Keď som sa ich zbavila otočila som sa im chrbtom a prehla sa. Roztiahla nohy a čakala. Nemusela som dlho. Nemal problém ho do mňa strčiť, dole som bola mokrá a on ma začal trkať, nestaral sa o kondóm a to ma vzrušovala  nestaral sa o mňa bolo mu to jedno chcel len trtkať. Nemala som moc času na uvažovanie lebo druhý sa postavil k mojej hlave, pochopila so a vzala mu kokot do úst. Toto už ale neboli moje fantázie toto bola realita. Prvé negatívum čo som zaznamenala bol zápach jeho vtáka trochu ma natiahlo ale poctivo som fajčila ďalej.  Obaja sa striedali na mojich dierkach a keď sa vystriekali očistila som im kokoty  a poďakovala. Bolo mi jedno že tam sedela aj tá mladá a videla ma trtkať s nimi. Ako som zistila bola to ich sestra.  

     Obaja chlapi sa natiahli v obyváku a náš rozhovor pokračoval ďalej len  stým rozdielom, že ja som už ostala holá. No bol to skôr môj monológ, ktorý oni občas prerušovali otázkami.  Mnohému nechceli vôbec veriť, hlavne pri popisovaní perverzností alebo keď som rozprávala o trestaní a skutočnej bolesti. Ani som si to poriadne neuvedomila a bol večer. Náš rozhovor trval dlho a aj napriek tomu bolo toho ešte hodne čo som chcela povedať. Oni mi oznámili, že už sa musia vrátiť. Bola som trochu sklamaná, stále som mala obavu, že to ešte môže krachnúť na nejakej blbosti.

       Vstali a poberali sa ku dverám, v zúfalstve som sa spýtala či musia všetci. Trochu zaváhali a niečo sa bavili medzi sebou. Keď skončili oznámili mi, že u mňa zostane bývať ich sestre Jolana, všetko jej vysvetlím a za každý deň dostane odo 50 éčiek. Potom som im ešte musela dať náhradné kľúče od domu a odišli. My dve sme sa vrátili do obyváku. Chcela som sa obliecť ale ona mi povedala nech ostanem tak ako som. Spravila som jej večeru a dlho sme sa ten večer rozprávali. Nebola vzdelaná ale zase hlúpa nebola, keby bola biela a mala iné možnosti žila by asi inak. Keď odišli jej bratia bola omnoho zhovorčivejšia a bola som prekvapená niektorým jej otázkam ohľadom BDSM praktík. Bola napríklad v šoku keď som jej vysvetľovala je v komunite BDSM znamená piss. Zdalo sa jej ako nemožná vec aby som ako  gadžovka bola sama dobrovoľne podstupovať takéto niečo. Musela som je popísať niektoré možnosti a pri tom, že by som mohla byť použitá ako toaleta vyhlásila, že toto mi teda neuverí.  Odbila som ju tým, že ma predsa môže vyskúšať. Vyletelo to zo mňa len tak počas rozhovoru. Ona stuhla a dívala sa mi do očí. Potom vstala a zvláštnym hlasom mi oznámila, že chce čúrať, ale nie na WC-ku ale do mňa. Trochu ma to zarazilo, lebo takýto vývoj som neočakávala.

       Na Jolane bolo vidno, že jej to všetko nie je jedno ale, že je odhodlaná si ma vyskúšať. Bolo mi jej trochu ľúto nebola v tomto svete doma ale jej odhodlanie ma povzbudilo aby som jej pomohla v prvých krôčikoch. Chytila som jej ruky a pozrela sa jej do očí a tichým hlasom jej povedal "Nechaj to na mňa povediem ťa.". Zatiahla som ju do stredu obyváku a pomaličky jej rozopínala gombíky na sukni. Len tam stála a dívala sa čo robím spustila som sukňu na zem. Pod ňou mala dosť špinavé nohavičky. Hygiena u nej bola to isté ako u bratov. Stiahla som jej nohavičky a na mňa vyskočil naozaj poriadny hustý prales jej chĺpkov, boli čierne a nahusto jej pokrývali celé pod bruško.  Kľakla som si k jej nohám a pomaličky aby som ju nevyplašila priložila tvár k jej lonu, bolo cítiť močom a ešte nejakým iným výrazným pachom. Bol ich pach. Jolana nebola pekná ani škaredá mala trochu širšie boky ako ja ale nie moc. Inak postavove sme si boli dosť podobné len ten vek ja už po tridsiatke a ona ani dvadsať. Ešte okamih som zotrvala tvárou v jej lone a potom so si ľahla na chrbát uprostred obyváku a požiadala ju aby si sadla svojou pičku na moje ústa. Ešte než to spravila som ju poprosila keby mohla cikať prerušovane aby som to nemala problém prehĺtať. Dívala sa na mňa ako v tranze a postupne sa rozkročmo postavila nad moju hlavu a drepla si nado mňa jej pička bola teraz trochu roztvorená a zdobili ju neskutočné veľké vonkajšie pysky a klitoris. Vždy som závidela ženám takúto piču moje pysky neboli najmenšie ale páčili si mi práve takéto, čo by som za nedala. Moje myšlienky ale prerušil Jolanin pohyb dotkla sa svojou pičkou mojich pier otvorila som ústa ešte viac. Trochu jej trvalo než to všetko prekonala a moje ústa po prvý krát zaplavil prúd jej moču. Mal výraznú nakyslastú chuť. Nečakala som, až sa mi naplnia ústa a ihneď som ho začala pregĺgať. V tomto smere som už mala hodne skúsenosti od bývalého Pána. Napriek mojej snahe aj tak malý prúžok vytiekol a cítila som ho na pokožke. Jolana skončila a obe sme ostali akoby zmrazené. Dívala sa na mňa tým svojim zvláštnym pohľadom. Prelomila som ticho otázkou či praje aj očistiť. Najskôr neodpovedala až keď som otázku zopakovala tak nechápavo sa ma spýtal "Ako očistiť?". Odpovedala som jej že ústami a jazykom tie môže použiť ako toaletný papier. Len pokývala hlavou, že chce a dívala sa ako jej jazykom čistím pysky, klitoris a tlačím jej ho až do pošvy. Chvíľu ešte ma pozorovala tým svojim pohľadom potom ju striaslo a Jolana sa nadvihla. Dívala sa na mňa zhora a akoby sama pre seba niečo povedala v rómčine. Potom sa spamätala a zopakovala to po slovensky "Ty si to fakt vypila? Veď to musí byť odporné.". Povedala som, že nie až tak ako si myslí a práve jej moč nebol až tak nechutný ako niektoré bývajú. Touto malou ukážkou sme ukončili naše zoznamovanie. Jolane som poukazovala domček a keďže som už viac menej bola na tej správnej ceste stať sa ich otrokyňou navrhla som jej aby spala v mojej posteli a ja si usteliem pri nej na podlahe. Potom som jej dala svoju nočnú košeľu, ktoré jej bola celkom fajn a uložili sme sa späť. Ja som sa ešte dlho prehadzovala a myslela na to čo všetko ma asi čaká. Spánok ma prepadol nečakane a sny sa točili okolo mojej budúcnosti.autor: LuciaAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>