Erotická poviedka

Nájomníci

Začal som chodiť na vysokú školu a musel som si nájsť nejaký podnájom ale sám by som si byt dovoliť nemohol. Našťastie sa našla jedna moja stará kamarátka, ktorá tiež hladala podnájom. Nemali sme čo riešiť našli sme pekný bytík a prenajali si ho spolu aby sme to vládali platiť.
Vola sa Zuzka, veľmi pekná baba, dosť príťažlivá s veľkými kozami, dobrým zadkom a trošku ma aj bruško.

Jedného rána som sa prebudil dosť nadržaný, pozrel som sa na Zuzku ešte spala, ticho som vstal z postele a pomaly sa presunem do sprchy kde si dobre vyhonim. Keď som vstal, tak moje pyzamove gate boli ako veľký stan, veď asi týždeň som si to nerobil. Zavrel som sa v kupelni, strhol zo seba pyžamo a pustil sprchu. Rozvalil som sa vo vani pod sprchou, môj penis bol pevný ako skala a moje gulky pekne scvrknuté. Mám ho poriadne veľký, začal som si ho samponom masírovať, pomaly som si dráždil žaluď a prechádzal penisom a gulkami, nohy som mal poriadne roztiahnute. Počujem nejaké kroky na chodbe, asi Zuzka, v tom momente som si spomenul, že som nezamkol dvere.

Nestihol som nič urobiť a dvere už boli otvorené a v nich stála Zuzka, ja rozvaleny vo vani a masturbujem. Zakryla si oči a začala sa ospravedlňovať, že nevedela čo tu robím, je jej jasné že potrebujem si honiť. Ja ako som ju videl v tom obtiahnutom pyzame, tie jej kozy, myslel som že sa hneď urobím. Chcela sa otočiť a ísť preč, ani neviem čo to do mňa vošlo, skrikol som na ňu a hovorím jej, že môže v klude ostať mne tu neprekáža. Zacervenala sa a vošla dnu.

Začala si umývať zuby a pozerala na môj stoporený penis. Nevydržal som a chopil som sa penisu a pokračoval v masturbovaní. Videl som na nej, že sa jej to páči, netrvalo dllho vyzliekla sa predomnou do naha. Hovorí mi, aspoň ti s tým pomôžem, vidím že ťa vzrusuju moje veľké kozy. Chytila mi penis a honila mi ho o dušu. Pri pohľade na tie jej mega kozy to bolo na nevydrzanie, ako klacala tak som zazrel aj jej krásne malé nožičky, mala prekrasne chodidlá a tie päty a prstiky. Jednou rukou mi honila a druhou masirovala vajká, cítil som že už budem, zahľadel som sa jej do tváre a vystrekol som poriadnu dávku semena rovno na jej kozy. Všetko semeno spapala, pekne sa na mna usmiala a hovorí rada som ti pomohla, nabuduce môžeme zopakovať a odišla do izby.

Odvtedy chodíme po byte nahí a vzájomne masturbujeme a sexujeme.

autor: JozefAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>