Erotická poviedka

Ako som spoznal svoju dominu

Raz to prísť muselo. V našej firme sa rozhodli prepúšťať no a ja s päťdesiatkou na krku som si bol takmer istý že poletím medzi prvými. Vedenie firmy pozostáva z dvoch mužov, zakladateľov a jednej krásnej dvadsaťpäť ročnej ženy.  Je to jedna z dcér majiteľov a práve ona sa rozhodla že by sa mal refreshnúť náš tím. Ani vám nemusím hovoriť že sa stala najnenávidenejšou osobou v celej firme.

Aj ja som si našiel mail v schránke že dnes o tretej sa mám zastaviť u nej v kancelárií je potrebné prebrať moju pracovnú zmluvu. Až do tretej som si stále opakoval že je nejaká nádej že tu ostanem pracovať, mám predsa hypotéku na krku a do dôchodku ďaleko.

 Chvíľu som čakal na chodbe a po pätnástich minútach ma zavolala dnu. Zamknite za sebou. Mrazivý panovačný hlas ktorý nejde nepočúvnuť. Ale načo? Prečo chce aby bolo zamknuté? Hlavou mi vírilo množstvo otázok no len som nasucho preglgol a posadil sa na stoličku pred jej obrovský stôl. Povedala že ešte chvíľu strpenia pretože má ešte prácu. Ako som tam sedel mal som úžasný výhľad na jej krásny dekolt. Bujné štvorky napínali blúzku až som čakal kedy jej odletí gombík a poodhalí tie krásne vnady. A tie plné pery! Pomaly ale isto som sa vzrušil pri predstavách čo všetko by som s tou žabkou robil. No hneď na to som si uvedomil prečo tu sedím a už prišli myšlienky na to kde sa len zamestnám keď ma stadeto vyhodia.

Tak pán Karol, pracujete u nás už zhruba dvadsať rokov. Pekné číslo, no ako viete prepúšťame keďže sme nakúpili techniku ktorá vie pracovať efektívnejšie a nepotrebujeme toľko ľudí. No predpokladám že vy prácu potrebujete je tak?

Noo...samozrejme...teda áno...vlastne... koktal som ako prváčik prichytení pri odpisovaní. Áno pani Klára potrebujem. Dlho nič nehovorila len sa na mňa pozerala spoza okuliarov tým svojím  chladným pohľadom. No tak to si ale budete musieť zaslúžiť Karolko. Zaslúžiť? Ale ako?

Klára pomaly prešla okolo stola a rozopínala si gombíky na blúzke, a kým prišla ku mne blúzka bola na zemi a ja som videl tie nádherné prsia v čiernej čipkovej podprsenke. Zohla sa ku mne a chvíľu mi olizovala ucho. Jemne špičkou jazyka. Samozrejme hneď mi stál tvrdý ako svieca.

Počujte Karol, mňa vzrušujú starší muži a veľmi a vy potrebujete prácu no musíte si ju zaslúžiť takže dnes si vás otestujem čo ste ochotný podstúpiť aby ste tu ostali. Rukou mi prechádzala po hrudníku a zašla až dole k vydutým nohaviciam. Poriadne mi zmačkla cez nohavice vtáka až som sykol. Ale ale niekto je tu citlivý. Nie pani Klára nie som citlivka. Tak sa okamžite vyzleč  a počkaj ma tam na pohovke! A odkráčala do zadnej miestnosti kde som predpokladal sprchu. So zmiešanými pocitmi som sa vyzliekol a sadol si na pohovku. Vták mi trocha povädol no takmer hneď stál zas v pozore. Klára vošla do kancelárie len v spodnom prádle a mala obuté vysoké ihličky. Najskôr som si nevšimol že má v ruke aj akési vrecko lebo očami som hltal jej krásne mladé telo. Prišla ku mne a hneď mi jednu vlepila. Azda nevieš že keď príde dáma do miestnosti máš okamžite vstať?!! Vyletel som ako struna ale očami som stále blúdil po jej tele. Teraz si vytiahneš niečo z tohto vrecka a ja podľa toho uvážim aký ti dám trest. Opatrne som strčil ruku do vrecka a nahmatal som len ďalšie menšie vrecká takže sa nedalo uhádnuť čo v nich je. Klára ho rozbalila a bol tam malý bičík. Preboha snáď ma nechce bičovať! Sex mám síce rád no som za osvedčenú klasiku a nie takéto experimenty. Klára videla môj prestrašený výraz a len sa schuti zasmiala a zaťala ma vášnivo bozkávať. Rukami som jej stisol jej pevný guľatý zadok a opätoval jej nedočkavé bozky. Zrazu prestala, kľakla si na kolená a celý moj navretý penis zmizol v jej ústach. Až po koreň! Inštinktívne som jej chytil hlavu a začal šukať  do úst no celé to trvalo len pár sekúnd. Postavila sa a zas mi dala facku.

Ty jeden nenásytný nedočkavec. Ľahni si! Hneď!!  Táto hra na dominu a poslušného otroka sa mi začínala páčiť i keď som takéto niečo ešte nezažil. Ľahol som si a čakal čo príde. Lačne sa na mňa pozerala a jemne po tele prehádzala bičíkom. Šľahla ma po stehne až sa mi tam zjavil červený pás. A znova. Šľahla mi jednu aj po vtákovi nie silnú no cuklo mnou. Táto bolesť v kombinácií s ňou ako predátorkou ma rajcovala. Sadla si na mňa tak že vták sa jej oprel o jej krásne pevné bruško a stál v pozore. Začala sa venovať mojim bradavkám. Najskôr len jazýčkom a potom ma uhryzla. Hrýzla ma a naťahovala mi bradavky a druhou rukou nechtami dráždila môj penis. Bol som vo vytržení vraziť jej ho do kundičky a šukať ju z celej sily no len som tam ležal a nechal sa od nej hrýzť a bičovať. Keď som mal stehná a bradavky úplne červené a môj vták bol ako z ocele. Klára vstala ,vhodila nohavičky a obkročmo si sadla na moju tvár. Pochopil som čo mám robiť. Jej dokonale vyholená kundička chcela uspokojiť. Jazyk mi kmital v šialenom tempe a moje ruky sa hrali s jej zadočkom. Mačkal som ho, rozťahoval jej polky a ona hýbala panvou dopredu a dozadu. Jej šťavičky mi stekali po celej tvári. Boli všade! Nádherne voňala. Vsunul som jej najskôr jeden prst do zadočku a cítil som že zvlhla ešte viac. Vsunul som jej tam dva a najskôr pomaly a potom čoraz rýchlejšie som ju prstoval do zadočku. O jej orgazme museli vedieť aj v susednej budove, ručala a stonala poriadne nahlas. Keď zo mňa zišla výraz je spokojnej tváre ma potešil.

Karol, zatiaľ si to zvládol. Choď sa osprchovať a vypadni. Ona sama odkráčala do dverí ktoré som si predtým nevšimol. Chvíľu som čakal no keď sa nevracala pochopil som že je to pre dnešok koniec. V sprche som si ho musel vyhoniť, striekal ako divý. Doma som nad všetkým premýšľal...Bude to mať ešte pokračovanie? Uvidíme, vo firme som zatiaľ zostal, no ďalšia pozvánka do kancelárie zatiaľ neprišla.....autor: YouAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>