Erotická poviedka

Večerné prepadnutie

Je večer a vonku vidieť posledné lúče zapadajúceho Slnka, ktoré je sfarbené do krvavo červenej. Lampy mestského osvetlenia začali žiariť, no ich svetlo sa rozplývalo v hustej hmle. Išla som práve unavená z práce domov, vyčerpaná po namáhavom dni. Nohy sa mi takmer podlamovali a miestami som ani nevedela, kam kráčam, pretože cez tú hustú hmlu bolo vidieť len na krok. Všetko sa zdalo pochmúrne, nikto vonku nebol. Akoby vycítili, že nie je ten správny okamžik na potuľovanie sa v tomto škaredom počasí. Nachviľu ma premohol strach, ale ten vzápätí odišiel ako jemný vánok, ktorý pofukoval.

Zrazu som sa ocitla na úzkej cestičke, kde lampy buď blikali, alebo vôbec nesvietili. Zrazu som začula šuchotanie v tráve v kríkoch a stromoch, no nič som nevidela. Asi to bude len nejaký hlodavec, pomyslela som si, aby som upokojila srdce, ktoré sa mi silno rozbúchalo. V záplave týchto myšlienok som ucítila silný stisk okolo pásu a na ústach handričku. Neznámy ma musel celú udržať na nohách, pretože som svaly na nich v návale stresu úplne vypla. Pomaly sa mi zatvorili oči a ja som začala vidieť všetko rozmazane, až sa mi napokon do očí nedostalo ani kúsok svetla. Nastala tma.


Kde to som? pomyslela som si a ucítila som v mojej mysli nielen obavy a strach, ale aj vzrušenie. Oči som mala zviazané nejakou šatkou, ktorá mi bránila čokoľvek vidieť. V tom som si uvedomila, že ležim na niečom príjemne mäkkom a teplom, no nemôžem sa hýbať. Bola som zviazaná lanom, pretože pri miernom pohybe rúk nič neštrngotalo, takže reťaz to byť nemohla. Nohy som však mala voľné. Nevedela som, či mám niečo oblečené, alebo som nahá. Nemala som to v tej chvíli ako zistiť, pretože som sa stále cítila veľmi vyčerpaná a moje zmysly boli značne obmedzené. V tom som začula kroky. Boli silné, ako keď v noci niekto klope na dvere a ich zvuk vytváral miernu ozvenu. Zrazu ostalo ticho.

Neboj sa, neublížim ti. ozvalo sa jemne. Zdalo sa mi, že ten hlas poznám. V tom mi dal šatku dole. Bol to môj kamarát a srdce sa mi rozbúchalo ešte viac od vzrušenia, pretože som si uvedomila, čo bude nasledovať. Ucítila som, že som zvlhla a prekvapilo ma, keď som vďaka tomu ucítila, že mám na sebe stále svoje oblečenie. Pre istotu som to skontrolovala aj zrakom a skutočne. Nemýlila som sa ani v tom lane, ktoré zvieralo moje ruky ďaleko od tela. Naklonil sa nad moju hlavu a začal ma nežne bozkávať. Začala som sa celá triasť, dýchať sa mi takmer nedalo. Pomaly mi začal rozopínať košeľu a hladiť. Zobral do rúk nôž, ktorým mi chodil po hornej časti tela. V tom mi prerezal podprsenku a ja som ucítila ďalší príval vzrušenia. Začal ich hladiť a neskôr ich ochutnával jazykom. Jedna ruka začala stúpať hore až sa zastavila pri krku. Silno ma zaň chytil, až som nachvíľu úplne prestala dýchať. V očiach sa mi zamlžilo. Pustil ma a ja som sa z plných pľúc nadýchla. Keď som vydýchla, opäť ho silno zmačkol a ja som len bezvládne ležala veriac, že ma onedlho pustí, aby som si vychutnala silný nádych vzduchu. Tak sa aj stalo. Zatiaľ čo som to rozdýchavala, on mi stihol rozopnúť kraťase a stiahnúť ich úplne zo mňa dole. Gaťky boli absolútne vlhké a nachvíľu ma premohol pocit hanby.

V tom som ucítila, ako svojim jazykom začal hladiť moju klitoris. Bolo to skutočne príjemné a hoci som mohla voľne dýchať, nedalo sa. Rozhodne som si však tento pocit užívala a premýšľala som, ako sa mu odvďačím. Vyskočil nadomňa a rozopol si riflové nohavice, pričom bolo vidieť obrysy jeho penisu. Automaticky som otvorila ústa, zatvorila oči a pousmiala sa. To sa mu isto páčilo, pomyslela som si. V tom som ucítila príjemné teplo v mojich ústach. Nedával ho hlboko a tak som sa s ním vnútri hrala s jazykom. Počula som jeho vzdychanie, takže si to iste užíval a ja som pocítila hrdosť na svoju šikovnosť. O chvíľu ho však vrazil hlboko do hrdla, čo ma v momente prekvapilo a trochu ma naplo. Našťastie ho ihneď vytiahol a teraz som už bola pripravená. Opäť ho zatlačil čo najhlbšie a chvíľu ho tam nechal a opäť vytiahol. Bolo to pre mňa trochu náročné, no chcela som sa mu odmeniť.

V tom ma chytil obidvoma rukami silno za krk a znova ho hlboko vrazil do môjho hrdla. Bolo to silnejšie škrtenie, než keď sa venoval mojim prsiam, pomyslela som si. Zahmlilo sa mi pred očami tak veľmi, že som skutočne už nič nevidela. K tomu som mala jeho penis hlboko v hrdle a v duchu som len opäť verila, že ma čoskoro uvoľní spod tohto trízniveho zovretia. Stalo sa tak a nechal ma trochu si oddýchnuť. To však netrvalo dlho a toto zopakoval asi 10 krát. Počet som nevedela presne, no ten posledný krát som bola veľmi vyčerpaná a lapala som po dychu. Riasenka sa mi roztiekla po očiach z toho, ako mi vychádzali slzy. Nebol to však plač.

Pomaly sa presunul nižšie a vo svojej vagíne som ucítila príjemné teplo a rozkoš. Začal prirážať čím ďalej, tým rýchlejšie. Bola som prekvapená jeho silou a výdržou. Zrazu som sa začala opäť triasť, tep sa mi zvýšil a zachvátil ma neopísateľný pocit rozkoše a vzrušenia. Bolo to tak silné a intenzívne, že som opäť prestala dýchať. A nebol jeden! Vzápätí prišiel ďalší a ďalší orgazmus, ktoré ma nesmierne príjemne vyčerpávali. Celá som bola spotená, pot po mne len tak stekal. Myslim, že som nachvíľu aj odpadla, no ďalší orgazmus ma opäť prebral. V tom vyskočil znova na mňa a ja, akoby znova pocitom vďaky, som otvorila ústa. Prehltnem to? Nie? Čo mám spraviť? pýtala som sa samej seba. Netrvalo dlho a ja som to s úsmevom na tvári prehltla a opäť otvorila ústa, aby som mu ho ešte mohla vysať a jazykom rozdráždiť. Silno vzdychal a triasol sa, cítila som to.

Zliezol a dal mi na oči šatku. Počula som kroky, ako odchádza. Začala som si uvedomovať, ako veľmi som si to užila. Len som z hlboka dýchala a snažila sa úplne uvoľniť. Opäť som začula kroky a jemný hlas, ktorý povedal: sladké sny. A v tom som zaspala.

Ráno som sa zobudila vo svojej posteli doma. Bol to len sen? Ako som sa dostala domov? V tom som sa pozrela na nočný stolík a uvidela na ňom svoju rozrezanú podprsenku. Tak predsa len to sen nebol. Na túto noc nikdy nezabudnem.


autor: TajnostkárAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>